Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

On

Pieniądze są ale chyba coś za mało.

Pracowity

Okrojone

@Pracowity

Ludzie, trochę ogaru sobie dajcie Najpierw ze nie na czas Potem ze CHYBA za mało Masz problem - idź do kadr i sobie wyjaśnij A nie na forum fermentujesz A jak wyjaśnisz - to napisz na forum ewentualnie gdzie był błąd i czemu tylko błąd był w twoim głupim łbie

@Kanwiem

We łbie to ty masz nie pokolei pisząc takie teksty.Cztery lata pracy w lm i wypłata na k9nto 2900zł.Czy to normalne?

Kanwiem

Tyle masz na umowie to tyle dostajesz Jak dostałeś mniej niż na umowie to sobie wyjaśnij w kadrach A jak dalej się nie zgadza to powiadom PiP ze firma jest przestępstwo 91 431 19 30 Tu masz numer telefonu I nie bądź dzbanem

Kanwiem

Do Ciebie jak mówić, jelopie? Żebyś zrozumiał? Połowa zmiany? Czyli Ty i kolega? No to jeszcze raz -idź sobie do kadr i wyjaśnij i podziel się na forum co Żeś wyjaśnił I nie zapomnij - jak Cię firma (usunięte przez administratora) to dzwon do PiP. Nawet numer telefonu masz podane. Ale znając ciebie forumowy napinaczu to potrafisz tylko fermentować po hali

Kiki

Jak najbardziej i tak za dużo jak za walenie w ch..a

@Kanwiem

PIP Sie pisze. Nie dzwoni.

Drynda

@On

Pracuje jako magazynier w Lidlu i mam 4800 brutto. Czy warto do Was przejsc?

jakieś argumenty?

@:(

I ok

Nie

niekonwencjonalny

Witam. Właśnie oglądam "Wojnę o planetę małp". I jak tam produkcyjni mecenasi? Gdzie ten PIP i inne internetowe pogróżki :)) Walczycie o swoją planetę czy nie?? Hahaha. Tak jak ktoś tu już napisał "cebule i małpy" :)

@niekonwencjonalny

Haha dobre

Pracownik 4 lata

Trochę beret sie gubi w tym co robi. Trzeba mu podpowiedzieć na co musi zwrócić uwagę i co poprawić. 1. Po pierwsze - zeby mentorzy na finiszu osobiście meldowali mu ze łopata gotowa do inspekcji. Czyli ze naprawiona skończona i posprzątana. Wtedy nie będzie niespodzianek zw dopiero kontrola znajduje nie zaczęte nawet naprawy. Jakie inne rady dajecie?

@Pracownik 4 lata

Wiecej kultury, przyjac wiecej ludzi. Nie oskarzac innych za swoje bledy w zarzadzaniu. Pilnowac ludzi zeby pracowali. A najlepiej to zwolnic sie i niech BT wroci.

@Beret z antenka

Bądźmy realistami Ani beret sie nie zwolni ani BT nie wróci. Beretowi trzeba wyłożyć na tacy, co ma poprawić w obecnej sytuacji

Zgadzam się i popieram w 100 %

goblin
@Pracownik 4 lata

Zwolnic wichra on i tak tylko miesza i psuje atmosfere

@goblin

Zakładając ze wichra by nie było - to kto w jego miejsce

Harlequin

ORMO

BHP
@goblin

Ze Wicher utrzymuje sie tak dlugo przy swojej nieudolnosci i klamstwie w zarzadzaniu to paranoja .Wywiesc go jak Piwi i spokoj bedzie

glos rozsądku
@BHP

jakby to bylo takie proste, ze wystarczy pogonic bereta i wiatra... i juz gt będą powyżej planu... chyba tez my sami musimy pracowac rzetelniej, zeby robota szla.

Jak
@glos rozsądku

I do paki dodać Gozdecka

Głos rozsądku
@Jak

Tu ostrożnie PAGO robi kawał dobrej roboty. Zawsze jest za operatorami

@Głos rozsądku

Racja! Paulina zawsze pomoze i wytlumaczy jak cos trzeba, nie to co WIBR z wiecznym PMS.. A (usunięte przez administratora) w papierach robia nowe..

Mosty
@Pracownik 4 lata

Totolotek czyli beret to najgorszy (usunięte przez administratora) Facet chodził z nami do klasy a dziś jak wiemy zostawił Wspaniałą żonę idealne Dzieci a nam burak cześć nie mówi Na taczke podpalić w pizd.i niech płonie beret czapa totolotek czy jak mu tam

@Pracownik 4 lata

beret musi z wichrem wiedziec jak TL rozdają i rozliczają robotę.

Iza

Taaaa

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@Produkcja

chodzi plotka, że krzyżak obślizgły byl najbardziej przeciwny podwyżkom w zeszlym roku. Bo uważal, ze ludzie powinni przychodzic do pracy do LM z samego faktu, ze LM jest de best i ze on jest dyrektorem o magicznym przyciąganiu.

produkcja
@Kiki

sam krzyżak na stołówce mowil, że on jest przeciwny podwyzkom, bo wtedy będzie na niego i wysiudają go ze stanowiska. A gdzie on znajdzie lepszą pracę, zeby nie musiec brac odpowiedzialności.

@produkcja

tak, sam slyszalem opowiesci krzyżaka na stolowce. Ze pracownicy w Polsce oczekują podwyzek, a przeciez on teraz to opiniuje, a nie moze pozytywnie zaopiniowac, bo w innych zakladach GE daje zero podwyzek, i on nie moze powiedziec zeby dla goleniowa bylo wiecej, bo musi dbac o swoje stanowisko w GE a nie o podwyzki dla roboli w goleniowie.

@Produkcja

a pamietacie jak krzyżak obślizgiwacz mowil, ze NIE DA się zrobić centrum szkoleniowego? i świeżaki z ulicy prosto trafiali na formę. a teraz proszę - mają świeżaki gdzie poznać, co to znaczy produkcja w LM inna sprawa, że nie wszyscy kumają....

Hak to
@Kiki

Ludziom nie chciał zatwierdzić podwyżek A sam tylko coraz lepszy samochód służbowy

@Hak to

Krzyżak miał na swoje usługi trenera slawusia. Co ładnie wyglądał I głownie prezentował sie na palarni. I zawsze był zajęty

ziomala
@Produkcja

krzyżak to najbarziej niespelniony kierowniczyna. chcialby rządzić, ale malo go kto slucha. powinien dostac kopa w tą swoją wileką du.pę - i by mu to pomoglo. by zobaczyl, że za jako farmazonami mądrościami jest rynek pracy - na którym MOŻE ktoś go zatrudni.

@Hak to

Nie rób błędów jak już chcesz coś napisać

@pracownik 4 lata

Ogry z produkcji do roboty!!#

@Ryba

Zjem to

.......

Surowy devolaj

Wrr

Takie pyszności tylko od URSZULI I JEDRKA

Bronek

Dokładnie acz kolwiek kible były caly czas z tym że teraz biją rekordy

A w LM po staremu
@Bronek

Czyli jeden dział szczuje na drugi.... Nigdy się nie nauczycie współpracy....

69,3

OND to nie wina rekordów czy naszej źle wykonanej pracy, proponuję dowiedzieć się więcej o tym efekcie jeżeli uzyskacie jaką kolejek odpowiedź od sztabu ludzi którzy próbują rozkminić skąd on się bierze. Na chwilę obecną nikt nie widzi naszej winy więc .........

Ormo
@A w LM po staremu

Nie Szczuje tylko zapraszamy trwać te flagi zajarane zalówcone zerwiecie po sobie bo (usunięte przez administratora) zrobić A potem siedzieć bezczelnie na Kantynie godzinami to każdy potrafi ale zrobić/wykonać poprawnie swoją pracę to dla was za wysokie progi

@Ormo

Oj bo ci zylka peknie..... Nie oceniaj czyjejs pracy jak sie na tym nie znasz, ja Twojej nie oceniam. A co do flang, to podziekuj waszym glownodowodzacym. Zainteresowani znaja historie flang i przerzucania goracego kartofla.

Ormo
@Produkcja

TAK se tłumacz batony i lahy są tylko z waszej nieudolnie pracy Gamonie co wiecznie na kacu i zmęczeni od ćpania to i robota nie idzie

@Ormo

Kultury troche.....

Franek

Szuru buru

Smutny
@Franek

I znowu stop produkcja

Forma#3-4

Patrzte, co się dzieje na zmianie MMAR, tam słyszysz tylko to samo, coś nie pasuje pisz lista o wypowiedzenie. Nikt nie jest uważany za ludzi, a Maleha i Ratus to takie obserwatory, ludzie są zagrożeni

Finisz
@Forma#3-4

mmar to maniek Ten mały grubawy obibok?

@Finisz

Nie.

eldupa
@Forma#3-4

Maleha ?????? ja pier....

Boli ze trzeba pracowac?

Mmar jest ok.

Zm MMAR
@eldupa

El dupek czy jak lubisz zajmij się swoją zmianą i swoja pracą.Po twoich inteligentnych wpisach domniemam tylko ze masz problemy z glowa. Idź kup sobie L4 3500 na konto dostaniesz i przestan sie nad sobą użalac.Jestes jak reszta nierobów na tym serwisie.Jaj nie macie sie odezwac i jak cipeczki ryczycie na forum.Sory żeby sie odezwac trzeba miec jakies argumenty przeciez nierobóww w tej firmie doceniają tylko na forum.Za głupote

@Zm MMAR

Ale akurat (usunięte przez administratora)to najwiekszy nierób tylko ze najlepszy kolo Mkac dlatego ma taka funkcje jaka ma. W tej firmie na uklady niema rady.

Dw
@Zm MMAR

Tą zmianę z mmar i dalszymi lizusami do wora .

F67

To samo jest u wosy .

On on

Już jeden polecial

Święty

BRAWO!!!!! W zupełności zgadzam się z jkon,T i cocaina i dostało się płaczkom .Gdzie stosunkowo pracują tutaj młodzi ludzie mieszkający z mamusiami i tylko zarabiajacymi na swoje uciechy( poza nielicznymi wyjatkami) a dodatku przepracowali parę lat w swoim zyciu zresztą większość na czarno to narzekaja jak się spotkali z poważną praca.Panowie droga wolna ale wiecie powrotu niema jedni z Magdeburga juz sie przekonali.Na zachodzie nie tolerują u polaczków alko a juz nie mówiąc o paleniu( w całym sensie tego znaczenia) no to co że byliście w Danii i w Chinach ale byliście oddelegowni jakbyście mieli pracować normalnie to zobaczycie że nie jest tak różowo i trzeba ostro [usunięte przez moderatora] żeby dobrze zarobic.A wy narzekacie wstyd i zenada.

Xx
@Święty

Prawda

Pracownik pr

Czy wyplaty dzis beda czy będzie kolejne opóźnienie???skoro przelewy wyszły o 16 w piątek to chyba powinny juz byc zaksięgowane. Czy mamy kolejny problem z systemem??

@Pracownik pr

Nie nerwujsa Jak masz normalny bank to kasę masz już zaksięgowana Zobacz sobie kiedy są sesje bankowe

@Kanwiem

Wyjscie kasy w piatek o 16? To znaczy ze patrzac na sesje bankowe nigdzie nie wyszla...Az do wtorku do pierwszej sesji.

@Ojoj

@Kanwiem

Czyli w piatek nigdzie nie wyszly. Nie mam wiecej pytan.

Niom

Tobie oko z orbity, to i owszem.

Witam ma pytanie odnośnie bonów na święta od kiedy trzeba być zatrudnionym żeby one przysługiwały dziekuje za odpowiedz

Ona
@Nowy

Ja się przyjęłam we wrześniu i na święta dostałam już bony, pełne

@Ona

Ale sa gdzies zasady dostepne? Ze minimum iles czasu?

Supergosciowa

Słuchajcie! Ogłaszam! Pracowałam w Lm a już nie pracuje! (Bejbi w drodze) I znam firmę od środka - odpowiem na wiele pytań! Tylko poważne pytania! I przede wszystkim- co by nie mówili, to Lm to naprawdę dobre miejsce pracy!

Produkcja

Dobre miejsce pracy.....no lepszego zartu dzisiaj nie slyszalem....

Kasa

25 podpisane ewidencję. Dzisiaj 11 a wypłaty dalej nie ma chyba za szeroko nasze panie poszły w dzień kobiet. Mniej szanujący się firmy bardziej dbają o wypłaty w terminie

@Kasa

Godzina 17.A wypłaty jak nie było tak nie ma. Porazka

@On

Nie miaucz jak pisklak Dostaniesz kasę jutro i będzie git

Ktos
@Kolos

Pieniadze sie naleza za uczciwa prace, wiec nie nazwalbym tego miauczeniem. Po raz kolejny gwiazdy z HR daly cztery litery, bo tylko to potrafia. Wstyd i zenada. Najnowsza bajka ze to wina banku. Nauczcie sie liczyc, obslugiwac system i robic paczki przelewow. W firmie biurwokracja jak za komuny a krolewny nie potrafia ogarnac prostych dzialan i czynnosci. Kupcie sobie liczydla i notesiki na pamiec.

KOlos
@Ktos

Kasa za prace sieć należy, bez dwóch zdań. Ale daj spokój dziewczynom Z HR. Zrobiły swoją robotę dobrze - ale na bank nie maja wpływu. Kaska będzie jutro - i git

Anymous
@Kolos

A jak mam na 10 dyspozycję kredytu w banku to co???Bank ma czekac???Banku nie interesuje ,że wypłata się opóźnia. Poza tym za każdy dzień zwłoki odsetki naliczane. Grosze bo grosze ale kogo to obchodzi kredyty trzeba placic...Niektorzy może zarobieni po pachy nie mają takich problemów jak kredyty....

@Anymous

I oczywiście odsetek nikt nam nie wypłaci, cisza się zrobi z tego..

Osobiście oddam Ci odsetki Dzis na stołówce O 13 Czekam pod oknem

Czekałem z kasa o 13 Nie było chętnych Wiec temat zamknięty

Wrrr
@KOlos

One nic nie zrobiły tylko (usunięte przez administratora),że wina banku a sw (usunięte przez administratora) mają pracowników gdzieś. Zmiany by się przydały bo tam to leżakują a nie pracują

@Wrrr

Żadna wina banku. Co nie którym przelewy zrobiły dopiero w poniedziałek, a w umowie jest 10go dnia miesiąca.

@On

Człowieku, wyluzuj. Nie pozwól zeby taki drobiazg jak jeden dzień później przelew zeby to cię tak złościło. Wiele razy przelewy były wcześniej - i nikt nie podziękował. Wiec teraz nie róbmy dramatu.

Yty

Nocki mialem

KOlos
@Yty

To za miesiąc w tym samym miejscu

Taaa
@Kolos

Wiktoria wróć. To była babka . Wszystko bez problemy się zalatwialo i kasa na czas

@Taaa

Już nie pamiętasz jak WIBR ludzi nie szanowała?

Mamy to

Pracownik 4 lata

A ja tam jestem zadowolony z pracy w LM. Ostatnia wypłata: 3827 na rękę.

@Pracownik 4 lata

I nawet dostałem pochwale wzrokowa od bereta

@Pracownik 4 lata

A ja mam ponad 2000 euro na reke i sie nie chwalę i nikt nie traktuje mnie jak niewolnika.

@Kolo

Prd. 13.02.2019 06:30 @Produkcja 31.01.2019 22:54 ostatnio to juz wszystko im przeszkadza, praca tak slabo zorganizowana ze az strach, porozkladali ludzi po wszystkich lopatach ale nie pilnuja roboty, dwoch kolesi przespalo cala nocke a dwoch innych non stop na fajce, tl nie chodzi wszedzie wiec czesc ludzi ma luz a czesc pracuje, w sumie to przy tym poziomie demotywacji to i tak duzo....w sumie jak nie chcesz sie przemeczac to szlifiernia staje sie dobrym dzialem. Tylko wpadna potem na dzienna zmiane z kopara i robia awanture, czesto obrywaja niewinni....musisz pilnowac dobrego tlumaczenia najlepiej na nowe naprawy bo nie ogarniaja ile co ma trwac Kiki 13.02.2019 16:50 @Prd. 13.02.2019 06:30 ale ściemniasz. Na naprawy jest kalkulator - więc ogarniają co ile ma trwać a że typy spali na nocce - to potem podziękuj tej ekipie za brak planu zrealizowanego. i potem lament ze nie ma pelnego bonusa.

@Zziomal

a że typy spali na nocce - to potem podziękuj tej ekipie za brak planu zrealizowanego. I POTEM LAMENT ZE NIE MA PELNEGO BONUSA.

Smerf Ważniak
@Kolo

A ja mam wolne weekendy i 3500 na koncie i się chwale bo mam czym wolne weekendy wolne weekendy wolne weekendy i kupe kasiutki

@Pracownik 4 lata

Pracownik 4 lata 13.02.2019 13:33 Pracownik 3 lata 01.02.2019 15:59 @Produkcja 31.01.2019 22:54 Baby jogi z logistyki już długo nie ma- i dobrze. Dzięki temu ten dział pracuje teraz dużo lepiej (pozdro dla magazynu placu i biura) Podgrzybek purchawek to głownie leniwiec jakich mało. Żyje plotami i obstawia sie ludźmi zeby mogli za niego robić i zeby mógł sie pod to podpiąć. Najsłabszy jest krzyżak obślizgły. Przez lata niewiele wnosił do firmy. Robotę za niego robiła wibrująca. Potem próbował uciec za wodę robić karierę- ale szybko sie tam na nim poznali - i Wrócił z podkulonym ogonkiem. Teraz siedzi i knuje swoje sieci. I sie wyslIzguje od każdej konkretnej roboty i odpowiedzialności. (16) odpowiedz Kiki 01.02.2019 19:46 @Pracownik 3 lata 01.02.2019 15:59 pełna zgoda co opisu tych osób

Szlifierka
@Zziomal

Kalkulatory sa troche zawyzone, mozna sie zorganizowac i zrobic szybciej. Ale jak TL deleguje cie samego to koniec, nie wyrobisz bo po paru godzinach tempo ci siadzie. I wtedy pomimo uczciwej pracy nie dajesz rady sie zmiescic w czasie. Niektorzy lupna gdzies czyms mocniej i pojawia sie nowa delaminacja. Potem sciema ze nie zauwazono na pierwszej kontroli i kontroler winien. A najlepsze to byly te orly z finiszu co cieli wczoraj, dwie lopaty zalatwili dlatego dzisiaj rano beret szalal troche i niektorym sie dostalo. Na zewnatrz poszla sciema ze to dgd z moldingu i dalej jazda. Teraz maja spokoj bo na nocce menadzerow brak. Jutro moze byc nieciekawie...

Ups
@Kolo

I co z tego ,że tyle zarabiasz . Po pierwsze po odliczeniu mieszkania,paliwa i życia to za przeproszeniem g....O tobie zostaje A i nie wspomnę o życiu na dwa domy he he

@Ups

Zdziwilbys sie gościu , ale co ty możesz wiedziec zapier..laj dalej jak murzyn za te niby swoje 3 tys .Po odluczeniu wszystkiego i tak mam 3 x tyle co ty i nie jestem traktowany jak śmieć.

To prawda. Za warunki jakie mamy 3000 to zenada

Ktoś
@Kolo

Zgadzam się,ja mam 3500-3600 praca osiem godzin i wolne weekendy,i wspaniałych przełożonych nie jak u was 3800 na rękę pracy w bród,dwanaście godzin tyrania, brak wolnych weekendów,trucie się i kierownictwo do duszy

@Ktoś

To super ze masz tyle co my. W fabryce LM ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ ludzi zarabia prawie 4000, a jak wpadną nadgodziny to i więcej . I my aż tak bardzo nie narzekamy. Narzekają nowi, którzy po 3 miesiącach maja ponad 3000 a chcieliby 4000. Pomalutku, nowi koledzy. Nabierzecie skilla to i wypłata podskoczy

Szlifierka matowa
@Zziomal

Wkurzylem sie bo znowu organizacja lezy....tym razem dali jakis cieniakow na finisz i nawet nie wyprzatali lopaty....teraz trudno im bylo zwalic na molding to zrzucili na kontrolerow tak jakby kontrola byla winna ze TL nie pilnuje roboty i wychodza bledy na naszych wlasnych naprawach niektore... Ale slowa nie mozesz powiedziec bo wicherek broni swoich no nie jest za ciekawie bo drugi raz do tej samej lopaty musze wchodzic i poprawiac za kogos...troche za malo nas jest na taka produkcje i moze te bledy wychodza ze ktos jest zmeczony albo nowy? Nie wiem bo to na wczesniejszej zmianie bylo....

@Szlifierka matowa

I nie dziwię Ci się kolego, że masz nerwa. mentor co robil w tym czasie??? a ktoren to TL tak pilnuje swojej roboty???????????

Endriu
@Szlifierka matowa

Żeby nie wiem jak byś zrobił to jaśnie kontrol i tak coś znajdzie i następna zmiana musi poprawiać

Klasa
@Zziomal

Nie zmyślaj baranie , wy zarabiacia tyle w Boże Narodzenie pod warunkiem że między świętami a sylwrstrem przyjdziecie,my mamy pewniaka co miesiac,8 godzin pracy,i weekendy oczywiście wolne 3690 za styczeń to prawie jak twoje 4000 ,i mam czas dla rodziny a twój weekend jest hihihi we wtorek i środę

@Klasa

Baran to cię tryskał Super ze masz pasujący ci system pracy. Tylko czemu tak ciagle tym sie chwalisz i wmawiasz ze nasz system jest zły. Nasz ma swoje zalety rownież. A myśle ze Tobie żal po prostu ze nie pracujesz z fajnymi ekipami takimi jak i nas

@Zziomal

Dobrze napisane Sa u nas fajne ekipy I teraz czekam na hejty

Wkurzony
@Zziomal

Jest czym to i niech się chwali po co go wyzywać,ja też dużo zarabiam i mam wolne weekendy i za nic w świecie nie pracowalbym dla lm,a wiesz dlaczego bo jestem normalny i jestem polakiem

@Wkurzony

Masz racje, nie trzeba sie wyzywać - aczkolwiek tamten kolo pierwszy zaczął. Ale słuszna racja - bez brzydkich słów. Natomiast do rzeczy: Co ma bycie Polakiem do pracy w LM?

Ciapek

Ukraiński zakład i tyle

@Ciapek

Zgadzam się przez te przekrety PW z ukraincami wielu dobrych polskich pracownikow się zwolniło.

@Endriu

Kazdy robi bledy. Kontrola tez. Tylko beret z wicherkiem maja zadziwiajaca zdolnosc do zrzucania wszystkiego na innych. No taki rys cwaniackiego charakteru. Wszyscy dookola sa winni, a organizacja lezy bo kompetencji menadzerskich brak. Tak daleko sie nie zajedzie...

antywicher
@Pracownik 4 lata

Chyba ci wicher reke sciskal a to jest nie do przyjecia

@Kiki

To chyba nie PW wina, takie bylo parcie z gory czyli dyrekcji. Polskiej bezposrednie a dunskiej posrednie bo takie stawki zaproponowali, ze Polacy przestali przychodzic.

Aaaa
@Ktoś

Ciekawa jestem gdzie taka super praca z miłą chęcią się dowiem lub zmienię żeby być więcej z dziecmi

Szlifierka
@Aaaa

Nie ma pracy idealnej. Ale od toksycznych szefow trzeba uciec. Slyszalem ze jeden z TL dal za wygrana....nikt nie chce byc niszczony przez bereta....

Pol
@Klasa

Ale ty tani jesteś. Wypłata 4300,,co miesiąc a co trzeci miesiąc 6500 buraku. Ty tyle nigdy na oczy nie widziałeś i widziec nie będziesz. A głupoty wymyślać to możesz swojej babci

taki sobie tam
@Kolo

ale te wasze mamuski coście wyjechali do DE to chodzai i sie kręcą jakby czegoś szukały i to na oficjalu :D

@Produkcja

No i sie pokazalo czemu gt nie ma. Tak dobrze przygotowuja lopaty do inspekcji ze po kilka napraw nawet nie zrobionych a lopata zgloszona. A potam wrzask bereta z wicherkiem ze kontrol podstawia noge. Trzeba najpierw szkole skonczyc potem troche nauczyc sie zarzadzac a nie granatem oderwany od szlifierki mianowany menadzer co tylko zrzucac na innych potrafi. No jak wytlumaczycie teraz ze przez wasza beznadziejna organizacje nie dajemy rady? A bylo redukoeac grekow z omady? Klulo was ze duzo biora ale robili robote a teraz tych lopat jest za duzo bo rozkrecili sie na moldingu i zarzucaja nas lopatami. No brak slow i brakuje nam chyba ze 20 szlifierzy a kilku to lipe odwala bo wczesniej byli grecy a trudniejsze lopaty odstawiano na yard a teraz grekow brak i kazali robic te z duzymi defektami a ludzi brak. No jak zyc beret jak zyc?

Segment
@Smerf Ważniak

Co to jest 3500 chiba nie masz rodziny. Od wypłaty do wypłaty.

Kredęs
@Segment

A co to jest 4000 i ciagle w pracy ,nawet między swietami a sylwestrem,12 godzin tyrki,brak wolnych weekendów,ooooo rodzic się odezwał

Michu
@Pracownik 4 lata

To szału nie ma na parku w paru firmach tyle można spokojnie spokojnie spokojnie zarobić a nie na wariata

@Michu

No, idź do tych innych firm i sprawdź potem pasek wypłaty. To sie jednak okaże ze trochę brakuje w porównaniu do naszych wypłat.

@taki sobie tam

Hahaha mamuśki to chyba szukaja ale te wasze wrażeń w Lm -ie

Były zdrowy Ja
@Kiki

(usunięte przez administratora)dwa lata temu byliscie na szczycie ale teraz wszystkie zaklady dobrze placą,zarabiamy odrobinkę mniej ale używamy jezyka polskiego to raz,dwa.pracujemy po osiem godzin,trzy.mamy wolne weekendy,cztery.czas dla rodziny,pięć.nie trujemy się,a u was jeden ciupeńki argument,dwie stówki więcej od nas

@Były zdrowy Ja

Jak na argumenty, to dyskutujmy Mamy UA u nas - zgadza sie. Tak wzrosły u nas zamówienia ze ściągnięcie tylko Polaków trwało zbyt długo Ty wolisz 8h, u nas sprawdza sie 12h - wychodzi mniej dojazdów w miesiącu, wiec więcej kaski zostaje. I zawsze sa nadgodziny grafikowe płatne. Z tym truciem to mit od lat. W każdej fabryce sa czynniki szkodliwe. U nas jak sie przestrzega bhp ( a uwierz, ze wszyscy tego pilnują i przestrzegają) to nie jest gorzej niż gdzie indziej. A wypłaty mamy nawet po 300 zł więcej miesięcznie + mniej idzie na dojazdy. Wiec w skali roku to dochodzi nawet do 5’000 do 5 tysięcy więcej niż gdzie indziej. Trudno pogardzić taka kaską.

Były zdrowy Ja
@Kiki

Ja za dojazdy nie płacę,czynników szkodliwych również brak,pracuj spokojnie i dużo zdrowia dla was

@Beret z antenka

Ciag dalszy niemocy na postmoldzie....nie da sie i nie da sie.....teraz winny brak srub czyli klient....no i wojenka z kontrolerami trwa....opl dla kontroli no fajny pomysl....wiecie jak budowac zaufanie....ale czego oczekiwac od absolwentow zawodek ktorzy dorwali sie do zarzadzania....no chociaz mature zaocznie zrob....

Ale jesteś ogrem

@Ryba

Ta

dzień przed urlopem ;)

wrócą po L4 wypoczęci i do końca roku sobie będą cykać zaoszczędzony urlopik i śmiać się z tych co pracują sumiennie! tyle lat to samo nikt nic z tym nie robi ;\

Coooo
@dzień przed urlopem ;)

Boli cię??? A głąbie nie zastanowisz się ,że pracując tyle lat to wszystko wysiada ? Chyba lepiej pójść na l4na urlopie niż w innym miesiącu a ponieważ nie zostawiasz kolegów samych . A ty co ,żal podwyżki ,żal ci osób którzy są na L4 . Je,,,,nij się w łeb cwaniaro

wy
@Coooo

cwaniara to ty jesteś bo l4 szastasz zeby urlopik zaoszczędzić i nie pierdziel mi tu o kolegach ze ich nie chcesz zostawic na "froncie" dlatego żucasz Lqatro w urlop. aha i głąbie zmieñ fach jak ci szkodzi i pakuj mandżur i (usunięte przez administratora)

LM
@wy

Nie denerwuj się bo ci druty wyskocza z pyska. Ledwo do pracy wróciłaś A już ploty ta na zwolnieniu ten na zwolnieniu szok szok szok

2zmiana
@dzień przed urlopem ;)

To tylko na 1 zmianie jest taka nienawiść do innych . Ale jak może być inaczej jak kierownik plotkuje z operatorami

@2zmiana

Pisząc takie rzeczy pokazujesz właśnie swoją nienawiść więc dlaczego to robisz? Jeżeli podpisujesz się "2zmiana" to nie powinieneś spać po nocnej zmianie? A no nie bo na L4 czasu masz opór to można pisać głupoty wyssane z palca i rozsiewać ploty na tematy nic nie znaczące

LM
@1234

Haha co ty możesz wiedzieć pozdro dla JB

Niom
@LM

Buahahaha, Jak wy uroczo się żrecie. To się czyta jak kabaret. A tak przy okazji nie ma to jak z pracy zrobić se piekielko.

eldupa
@dzień przed urlopem ;)

Czacha znowu na zwolnieniu L4 ?

Kia
@eldupa

Yhy

Kanwiem

Ludzie, ogaru więcej Co jestem, kadry czy punkt informacji? Jak są wątpliwości co do sesji bankowych czy naliczania płac - jest przedstawiciel załogi, są spotkania z kierownictwem Zadać pytanie formalnie - i będą musieli odpowiedzieć formalnie

@Kanwiem

Glupio-madrze pisales i glupio ci to wyszlo. Taka to jest roznica miedzy byc madry a chciec byc madry.

@Ojoj

Wisi mi co sobie myślisz o mnie A pisałem mądrze bo może nieprawda jaki jest numer do PIP? Może nieprawda ze jak uważasz ze masz błąd w naliczeniu to do kadr z tym? Może nieprawda ze można zapytać kierownictwo poprzez przedstawiela załogi?

Kalina
@Kanwiem

Niczym się nie różnisz od tych, co mają się ogarnąć. To nie były pytania do ciebie a na forum. najpierw się publicznie udzielasz udając punkt informacji, a jak na sesjach bankowych się twoja wiedza wykoleiła to masz pretensje do świata...że się tu wysilasz? Ogarnij się i zajmij czymś pożyteczniejszym.

Oni

No jak nie wiesz która?

@Kalina

Wiedza o sesjach bankowych to żadna magia. Zreszta doczytaj sobie - była moja odpowiedz na ten temat (poniżej masz skopiowane żeby było łatwiej ci ogarnąć świat) @Ojoj Zgadza się W piątek nie wyszło poza bank nadawcę Za to we wtorek pierwsza sesja wyszło z banku nadawcy (czyli między 8 - 9 rano) A w drugiej sesji koło południa weszło w twój bank. A już Najpóźniej - trzeciej sesji, popołudniu, weszło na twoje konto

280...

2,23 odsetek jakiś zarcik

Henry

Jaka praca taka płaca ;)

On

Pieniądze są już na koncie.

Zgadza ci się kasa?

Heheszek

Już?? Dopiero!!

Ona
@Heheszek

Nie wszyscy mają wypłatę więc co jest grane?

Zły

Mi też się coś nie zgadza. Poczekam na kwity bo pewnie znów mi czegoś nie policzyli

Zwykłypracownik

Prawda jest taka że większość waszych wypowiedzi jest jakaś patologiczna jesteście leniami, brudasami, żyjecie z plotek, obrabianie (usunięte przez administratora) py, nkt Was tu nie trzyma na siłę, idźcie sobie w chlere i dajcie ludziom pracować w spokoju, w Netto, Lidlu, Biedronce itp. potrzebują ludzi może tam będzie lepiej. Pracuje tu 11lat i nie narzekam, wy natomiast bzdury wypisujecie i jesteście dosłownie gnidami społeczeństwa, życzę wam powodzenia w życiu bo pamiętajcie że każda gnida kiedyś umiera.

@Zwykłypracownik

Boguś - Ty to jesteś w ogole miód malina- super ekstra hiper pracownik ze wszystkiego zawsze zadowolony. Szkoda, że juz nikt z Toba nie trzyma.

Alex
@Zwykłypracownik

Wpis został zgłoszony pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów