Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Kiki

Zgadzam się

Bez kasy

To nam weekend zafundowały. Niby takie mądre, a nie wiedzą kiedy przelew zrobić, żeby kasa była na czas.

geniusz
@Bez kasy

podobno maja problem z systemem bo przelewy ida z budapesztu

Bez kasy
@geniusz

Ta jasne, to nie my, to system. Już nikt się nie łapie na takie słabe wymówki. To coś co podają na stołówce, to też wina systemu?

Oburzony
@Bez kasy

Coraz gorzej w tym zakładzie, nie wyplacaja na czas a te z HR powinny polecieć P..EK pierwsza aut!!!

wow
@Bez kasy

dla mnie przelewy mogą iść nawet z zaświatów a jeśli panie nie potrafią wykonać swojej pracy to WYPAD !!!!!!!!!!!!im szybciej tym lepiej dla nas

noo
@wow

znalazły się gwiazdy co to im się paznokcie łamią od styrenu

kolo
@geniusz

a ja mam problemy z prostatą pewnie też wina systemu

geniusz
@geniusz

luz, pisze tylko co slyszalem na hali

@$#KASA

Odnośnie płac to wina jest po stronie tej nowej pani co nalicza finanse ona się nie nadaję i robi bałagan, zwracajcie uwagę na odcinki z płac bo są niezgodności, tą panią powinni spakować ale to dyrektora szlauf i jest nie do ruszenia zapewne

Moulding

Najważniejsze żeby im się czasy w trackerach zgadzały i łopata była zamknięta na czas a że my czekamy na kasę to mają to gdzieś,nikt nawet nie raczył nas poinformować że będzie opóźnienie w wypłacie.Brawo WY.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
BSB

W umowie jasno mam napisane,że pensja ma być wypłacona najpóźniej do 10 każdego miesiąca. W tej sytuacji firma łamie postanowienia zawarte w tejże umowie. Wszystkie opłaty mam do 10. Ciekawe co LM zrobi jak przedstawię im odsetki za kredyty za każdy dzień zwłoki.

Zły

Za każdy dzień opóźnienia wypłaty pracownikowi wynagrodzenia wynikającego z zawartej przez niego umowy o pracę należą się odsetki. Aktualnie wysokość odsetek w skali roku wynosi 7% zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2016 r. w sprawie wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie.

Zły

Nieterminowe wypłacenie wynagrodzenia jest wykroczeniem, za które pracodawca może być ukarany karą grzywny w wysokości od 1 do 30 tys. zł. Kara może zostać nałożona zarówno na samego pracodawcę (jako podmiot), jak też na kierownika jednostki zatrudniającej pracownika. Pracownik, który nie otrzymał w terminie wynagrodzenia powinien zawiadomić o tym Państwową Inspekcję Pracy, która powinna wszcząć postępowanie kontrolne.

ciekawy

To będą przed weekendem czy nie?

On
@ciekawy

Nie będzie

Kasa

Hehe nie ma kasy ale siupa

D.G.

Już mało tego ,że się ciągle nasze panie mylą to jeszcze na dokładkę na czas pensji nie będzie. Żenujące.

Tolek

Praca w LM nie polecam nikomu.

Boogie
@Tolek

Dokładnie , większego syfu nigdy nie widziałam.

bartek

Chciałbym się dowiedzieć jakie są szanse, żeby dostać się do działu inżynierii ? Czy możliwe jest, żeby zainteresować rekruterów swoją osobą bez polecenia kogoś, kto należy do tego działu ?

Jak się robi na 1zm na żebrach ? Mówią,że tragedia . Pytam bo mam tam trafić

LD

Dobrze mówią

Ten
@Nowy

Pani mentor będzi ci w każdym momencie twojej słabości cykać zdjęcia i wysyłać do kierownika. Będzoesz miał z tego powodu nie przyjemności

@Nowy

Jak jesteś z uk to będziesz miał luz bluz A po 3miesiacach nawet możesz awansować haha

Ha

Lepiej z Mołdawii . Rozrywana mentorka jest

Blade

Dzisiaj dowiedziałem się na zmianę, kto robił zdjęcie. koledzy z łopatą 67.2. ... Ka .....

...
@Blade

Pisz wyraźnie.

Bierka
@Blade

zdjęcia,(usunięte przez administratora) Gdzie wy pracujecie? To jakaś parodia zakładu. Heh

Ona
@Bierka

A koleżanki chciały tylko pospać w szatni a wy się czepiacie haha

Hugo
@Ona

Jak połowa moldingu w tym układzie jaki jest teraz

nowy

Witam, Poszukuję jakiegoś nr do sekretariatu. Ktoś, coś? Podany w internecie nie odpowiada.

Witam czy to prawda że u was pracownik zarabia ponad 5 tyś na ręke. Proszę o poważne odpowiedzi.

Olo
@Nowy

Jak natrzaska nadgodzin to zarobi

@Olo

I bez nadgodzin można tyle szarpnac

Kiki
@111111

O to pewnie do was walą drzwiami i oknami :)

Pola

Czy są w LM przyjęcia ?

Boogie
@Pola

Przyjęcia są , ale dobrze się zastanów czy chcesz by Tobą pomiatano.

Rekrutacja
@Pola

Również radziłbym przemyśleć. Za te pieniądze i atmosferę nie warto. (usunięte przez administratora) A praca wymagająca i ciężka.

MENTOR
@Rekrutacja

Ale sam pracujesz A innym zdradzasz paranoja. Wbijajcie kasa dobra robota ciężką ale coś za coś

Głodny

Pączki były po terminie tak jak jedzenie na Kantynie

Produkcja

Wojtku - dziękuję za wspólną pracę.

Wojtuś
@Produkcja

Ja tobie też dziękuje moj piękny nieznajomy.

Dziwny

Co sądzicie o TL 69,3 zmiana 4, mam tam trafić i mam obawy

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów