Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Goryl

To prawda

Szumowski

Dlaczego na hali musimy chodzić w maskach a w biurach nikt nie nosi masek , biuro jest pomieszczeniem zamkniętym- chyba ,że ludzie z biur są z jednego gospodarstwa domowego :) , to nie mam pytań:)

Riki
@Szumowski

Dobre pytanie. Dlaczego nikt nie zrobi porządku z tym? Dajcie spokój z tymi maseczkami już!!! Ludzie na ulicach się mijają i chodzą bez, w sklepach nie trzeba maseczek a na naszej hali trzeba żenada

Wojciech
@Riki

Wiesz maski to wymóg bezpieczeństwa często narzucony firmie odgórnie. Ale skoro noszą je na hali to i w biurze powinni. Jak wszyscy to wszyscy bez wyjątków.

@Riki

Zajmij się swoją robotą na produkcji a nie w kółko ten HR i HR. Jak dla mnie mogą sobie tam nawet z gołymi pośladkami siedzieć. Interesuje mnie to co dzieje się na hali, na której pracuje a nie tym co robią w HR czy nawet na serwisie. (usunięte przez administratora)

JW

No teraz to JW będzie nóżkami tarła jak kolega wrócił, o matko jaka kochana Joanna będzie dla nas

Po co wam pieniądze cieszcie się że robotę macie ????

Wpatrzona

Pozdrawiam bardzo przystojnego Team Lidera z II zmiany z premoldingu. Mógłbyś częściej się uśmiechać????

Natalka
@Wpatrzona

Jest mi wstyd za dziewczyny z naszej firmy zamiast zająć się pracą szukają partnerów motylki w brzuchu i fiu bździu w głowie potem płacz a wszystko dzieje się w pracy

Iza P.
@Natalka

Placz to będzie jak zamkną fabrykę i wszyscy zostaniemy bez pracy.

Mieta
@Natalka

Daj spokój ,szkoda słów na te romanse,kto pustym się urodził pustym

Andzia
@Natalka

Zawsze tak było jest i będzie. Przez romans w tej firmie jest dużo rozwodów rozpadów związków. Nie które panie nie myślą o pracy tylko o rozkładaniu nóg a i panowie nie myślą głową tylko główka. Pomacha jedna czy druga tyłkiem i cycami i lecą jak pies do kiełbasy a w domu zostaje żona i dzieci lub odwrotnie. Wstyd. Chore co tam się dzieję.

Szumowski

Mam nadzieję, że firma nie zacznie pajacować z przymuszaniem do szczepień pracowników , taka to pandemia , tyle ludzi w firmie i wszyscy przeżyli xD hahaha

Rrrr

Teraz "karierowicze" z premoldingu wejdą na molde i zaorają do reszty co zostało!

Wrrr
@Rrrr

Oj tak bedzie

Nieznajomy
@Rrrr

Co rozumiesz przez słowo karierowicze? Bo z tego co wiem jak ludzie z bws mieli przychodzić to nikt nie chciał bo trzeba (usunięte przez administratora) ????

Praca

Dzień Dobry. Jaki jest nr do kadr ?

Praca 2
@Praca

Pracuj pl lm wind power aplikuj tam

Moulding

Wiecie może co z premouldingiem. Gdzie zostaną przeniesieni ?

Ktoś

Zadzwoniłam do HR żeby zapytać gdzie zginęła połowa mojej wypłaty. W odpowiedzi usłyszałam: "teraz są takie wysokie składki, pani wypłata została naliczona poprawnie". Nie bede sie chwaliła ile dostałam, ale myśle że za płotem w McDonaldzie ludzie zarabiają więcej. ŻART (Mamy dziś 04.08 a żadnego wyrównania nie widać)

Norok

@Szyja

Serio no co ty haha

Szyjjja
@Norok

Mikuś ja ciebie też pozdrawiam

Sz

Kiedy wyrównania będą tych śmiesznych wypłat ????

Ghkl
@Sz

Dostaniesz przy wypłacie

To

Oficjalny e-mail od Pani A.A Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że przelewy z wynagrodzeniami zostały przekazane przez Dział HR do realizacji w czwartek 8-go lipca. Niestety z przyczyn nie leżących po stronie fabryki, nie wszystkie zostały zaksięgowane na czas na Państwa kontach. W związku z zaistniałą sytuacją, zostaną naliczone i wypłacone odsetki. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Pawel

Odsetki? Ile złotówka?

Odsetki
@Pawel

wyplata razy ilosc dni opoznienia razy 8% i to dzielisz przez 365 dni. Grosze wychodza w sumie. Podobno w piatek byly w kilku bankach.

Zuo
@To

Matulu. Jak tu wypłaty robic na czas, jak tu nawet z ortografia są problemy ... Wypłaty należy tak przekazywać do banku, by każdy miał je do 10 na koncie z palcem w tylku. Zapierdzielamy caly miesiąc i banku w którym mamy grube kredyty nie obchodzi, że gdzieś indziej są jakieś problemy.

@ Anna w
@Zuo

O i jeszcze mamy czatowego profesora Miodka :) :) :) Rozpędz sie i strzel sobie baranka w glowe albo przynajmniej poczytaj dopuszczenia rady jezyka polskiego.

@To

Kwitkow nie ma nadal.Wyplaty zostaly u niektorych źle naliczone i do tej pory nie ma wyrownania.

Xnc
@..

I nawet nikt symbolicznego przepraszam nie powie... standard :)

Anna w

Niewypłacenie pensji stanowi wykroczenie, ponieważ pracodawca narusza swój podstawowy obowiązek względem pracownika. To, że pracodawca popełnia (usunięte przez administratora), wynika wprost z art. 218 Kodeksu karnego: „Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Proszę uważnie czytać.... jeżeli pracownik popełni błąd jest natychmiastowo ukarany zależności od popełnionego błędu a jakie będą konsekwencje pań w biurze

@Anna w

To oczywiście nie jest zastraszanie aczkolwiek trzeba się wziąć solidnie za pracę w hr

Zuo
@Anna w

Oni nie mają konsekwencji. Wypłaca może jedynie % od niewypłacenia w terminie czyli jakieś złotówkę i mamy zamknąć jadaczki i dalej (usunięte przez administratora) Tak to właśnie tutaj działa. Jak zbliża się termin wydania umowy na bezterminową to nieprzedłużają umowy. Zabierają dodatki, bo te przecież można zabrać, zamiast dac większą podstawę, to mamią premiami, które i tak za byle coś jest zabierana. Nie szanują nas, nazywają nas robolami i to jeszcze w sumie debilami, bo przecież my nic nie rozumiemy, bo oni tyyyle pracy mają, że się biedni nie wyrabiają. My musimy.

@Anna w

Gratuluje pani czatowej mecenas. Dział hr skazany na 2 lata więzienia za problemy techniczne. Brawo dla idiotów , którzy pulsują :) W Polsce nagminne jest wsadzanie do więzienia za takie rzeczy :):):) Jp

@Qr

O już koleżka musi się popisywać każdy kto myśl głową to wie o co chodzi

RQ
@Qr

Co sie dziwisz...Niedobrze się robi od tej lokalnej zasciankowości i mściwości. Prawdziwe Polaczki.

No cóż, jak widać z wypłatami były i są dalej problemy. W HR panie mają bardzo dużo ciężkiej pracy i bardzo mało czasu w przeciwieństwie do pracy na hali. My nie mamy ciężkiej pracy, nie mamy jej dużo i mamy bardzo dużo czasu. Możemy chodzić w maskach, możemy chodzić na przerwy, możemy chodzić do ubikacji, możemy iść się napić, zapalić. Myślę, że powinniśmy być bardziej wyrozumiali dla Pań pracujących w biurze. Jeśli przekroczysz jakiś przepis to dostaniesz karę a panie nie dostaną. Jest szansa na to, że stracisz pracę? Może. Panie w biurze takiej szansy nie mają. i co? Kto może więcej dostać? Nie piszcie o tej osobie czy o tamtej. Nie piszcie, że coś nie działa jak trzeba. Nie piszcie o tym co wam się nie podoba. Napiszcie jakie macie rozwiązanie. Co można zrobić, żeby było lepiej. Pamiętajcie jednak, że nie jesteście anonimowi i wcześniej czy później ktoś was namierzy, ktoś w was wymierzy i ktoś was "odstrzeli" (czytaj: zwolni z pracy,może nawet dyscyplinarnie). Czy nie widzicie, co się dziej? Nie czytacie zdarzeń? Roszady nieprzedłużenie umowy albo zwolnienie z pracy - jak będzie trzeba to nawet bez moralności będzie tylko dwóch superwajzorów w fabryce kierowników też nie będzie wielu my będziemy pracowali jak kiedyś - jak ci się nie podoba to...dalej wiecie Pamiętajcie, że nie jesteście anonimowi.

RazDwaTrzyDzisWyplatyNieMaszTy

Zaczynając od początku roku firma wielkie problemy z ogarnięciem samej siebie, Otrzymałem wiele razy źle obliczoną wypłate bądz w opóźnionym terminie. Na początku rozumiałem że istnieje takie coś jak błąd ludzki, wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy do tego prawo, ale czy zbyt częste błędy nie powodują utraty zaufania do firmy oraz jej poszanowania? czy jeżeli firma nie potrafi przypilnować tak prostej i bagatelnej sprawy jak wypłaty wynagrodzenia w terminie zawartym w umowie, którą defacto sami ustalają nie pokazuje braku profesjonalizmu ? Nie wspominając już o wiadomościach Kevina Coxa na temat zablokowanych meritów na 2 lata? brak awansów ? GE przedstawia się jako innowacyjna firma, silniki odrzutowe na poziomie rocket science, więc widze tutaj niezła innowacje pozbywania się doświadczonych pracowników :) Pozdrawiam, I radze uciekać z tego kolokwialnego titanica

Ona
@RazDwaTrzyDzisWyplatyNieMaszTy

Bardzo dobrze napisane

Ola
@RazDwaTrzyDzisWyplatyNieMaszTy

Trzeba zrobić straj i wrócić do pracy jak będą wypłaty . Weekend a tu pusty portfel o można tez w weekend zostawić pusty lm

@Ola

Bo fantazja jest od tego, aby bawić się ……

Operator

Spóźnione wynagrodzenia, prawie zawsze brakujące pieniążki podczas wypłat. Nie polecam firmy.

Rambo

Brawo wyplaty jak zawsze na ostatnią chwilę jak kiedys się uda wczesniej niż ostatniego mozliwego dnia to listy gratulacyjne kwiaty murowane dla pan z hr ????

@Rambo

Powtórka z rozrywki ?? To jakiś żart ?

@Rambo

Taaa i czerwony dywan od parkingu. Ktoś już dostal kase ? HR ma w poważaniu, że pracownicy mają opłaty, ważne, żeby swoje weszło na konto, a reszta jest w 4 literach.

Iqhigh
@Nono

W sumie to mezalians odpisywać robolom ale czasami trzeba ich do pionu doprowadzić. Otóż my w hr mamy wypłaty razem z wami. Żebyście tak na produkcji zasuwali jak tutaj na forum wypisujecie to by zakład lepiej stał. Jest mały problem z naliczeniem ale za długo by wam tłumaczyć , jak chłop krowie na rowie.

Supervisor
@Iqhigh

Słabe to, ze sie podszywasz pod kogos czyli pod HR zeby rozpetac g-wnoburze. Meeeega słabe i swiadczy tylko o twoim prostactwie. Robisz sobie glupie zarty i cieszysz plotkami jakie w ten sposob stworzysz? I to nie jest szyderstwo tylko (usunięte przez administratora) z twojej strony.

Qwerty
@Iqhigh

Troche słabo, że będą po terminie. Tak jak kolega wyżej wspomniał, ludzie mają zobowiązania więc powinnyście stanąć na głowach żeby te wypłaty były w terminie ustalonym przez pracodawcę. Chyba za to wam płacą, co nie?

@Iqhigh

Żebyście to wy tak w biurach zasuwali jak my na produkcji, to wypłaty byłyby na czas lub przed czasem. Wiecznie są problemy, błędy w naliczeniach, umowy po czasie, albo na 5 minut przed końcem pracy ostatniego dnia, tak, że człowiek nie wie, czy zostanie, czy nie. To wszystko to jest jedna wielka farsa. Miejmy nadzieję, że GE wszystkich w biurze wymieni na bardziej kompetentnych.

@Qwerty

Ta, jasne. Oni nie liczą się z ludźmi. Tak samo jak po przestojem. Mamy (usunięte przez administratora) a urlopy w wakacje to tylko dla biura, my szaraczki nie mamy prawa na urlop w wakacje. Nasze dzieci przecież nie mają wakacji. Rachunków tez nie mamy.

@Iqhigh

Tak jwst wasze zarąbiste podejście do nas. ROBOLE. Za to wy hrabiostwo. To jest dramat. Jak zawsze nikt nie ma jaj, żeby poinformować ludzi o opóźnieniach. Malutki problemik z naliczeniem. Super. To teraz my mamy malutki problemik z włożeniem czegoś do garów dla naszych rodzin. O rachunkach nie wspomnę.

Brawa
@Rambo

Fanfary i auplauz na stojąco. Różne rzeczy się zdarzają. Zamiast zachować jeden dzień i ze wszystkim zdążyć a tu weekend. Terminy ludzi tez gonią i o. Lipa

@Rambo

Przestań się mazać. Dzisiaj będą .

Jo
@Nono

Na aneksy do umów ile trzeba było czekać… Kiedyś jedna Wiktoria B. Na 800 osób była i wypłaty 5 dnia miesiąca potrafiły wpływać. Nie wiem jak to tam działa, ale dużo osób siedzi a ciagle jakieś problemy.

Gg

Haha o której ? O 24 ? Bo chyba przelewów już nie ma

Riki
@Jo

Dokładnie tak Wiktoria wszystko ogarniała i nie było takich błędów w naliczaniu

Rock@ Roll
@Qr

Juz sa na kontach mąciciele i plotkarze... Przelewow nie robi fabryka tylko GE. Czasy sie zmienily i dobrze ze ta sucz W odeszla. Ciesz sie z tego, co masz i szanuj ludzi. Jak cie HR poda do ombundsa to sie zdziwisz!!!

@Rock@ Roll

Nie ma, chyba że dubajskich. Każdy wie, że to GE, tylko czemu umowy mamy z lm skoro to ge. Zbierają od 26 każdego miesiąca naliczenia i do 10 ludziom Nie potrafią zapłacić.

Xx
@Rock@ Roll

Chyba na twoim bo jestes jakims obszczancem z biura i (usunięte przez administratora)ze potrzebna kasa. Nikt z mld nie dostal siana. Lm powinien dobrze beknac za takie akcje. A dostaniesz wyrównanie zloty cos i sie ciesz. A banku nie obchodzi ze ge sie zajebal. Ma byc kasa za rate i tyle

Artem

Nie ma wyplaty i nie będzie????????????????????????????. Przy dobrych wiatrach w poniedziałek ????????????????????????????

Ola
@Iqhigh

Kultura pani jest adykwatna do tego co pani wypisuje wykształcona osoba przede wszystkim szanuje współpracowników jeżeli w firmie pracowników nazywamy robolami to kim pani jest ale zniżać się do poziomu pani nie mam zamiaru długo by pisać

Operator

Brawo pani G. Niczego się nie nauczyłaś, niewiem kto cię tam jeszcze trzyma, miej godność i zwolnij się sama. Gdzie są wypłaty?

Mati

Na post-moldingu powinno się szlifierzy przeszkolić z finiszu i pracować tymi samymi operatorami na szlifierni i na finiszu , te nieroby z finiszu do niczego się nie nadają!

Luzz
@Mati

Pewnie , tylko ploty i ploteczki a robić nie ma komu, chce ktoś pracować to na szlifierni też se musi poradzić , nue tylko finisz i narzekanie na całą firme !

Korniszon

I tu się zgadzamy

Post
@Mati

Widzę ponosi kolegów z rana.

Danuta
@Luzz

Hej, widzę, że prawdopodobnie znasz się na pracy w LM Wind Power Blades. A powiedz, na czym ona dokładnie polega i czy pracodawca prowadzi szkolenia dla początkujących pracowników? Jeśli tak, to poproszę trochę informacji na ten temat. Chociażby, jaką mają umowę i ile trwa okres wdrożeniowy.

@Danuta

3tygodnie teoria 2 praktyka. Kurs. Przynajmniej tak było przed pandemia. Praca polega na moldowaniu lub wykańczaniu łopaty. Wejdź na (usunięte przez administratora) albo na Instagram LM wind power (globalny) i pooglądaj filmy jak to wyglada.

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów