Opinie o Apteka Cosmedica w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apteka Cosmedica. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteka Cosmedica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Cosmedica w Warszawa

łucja

-jedno z najniższych wynagrodzeń na dolnym śląsku -brak podwyżek -umowa na czas określony przez kilka lat -PRZYMUSOWE sprzedawanie marki własnej,co chwile raporty kto ile sprzedał i rozmowy jak poprawić sprzedaż -praca po 12h w weekendy -brak jakichkolwiek systemów motywacyjnych -premie rzędu 30-50zł reszta nierealna do wyrobienia -dodatki na święta w kwocie takiej,że starczy na barszcz+uszka z Aldika i zjedzienie tego w kantorku -nie można zamawiac leków pod pacjenta,wszystko zablokowane brak kart trzeba pisac @ z prośbą o ich zakładanie -bardzo dużo produktów zablokowanych trzeba zamawiać telefonicznie każdą pierdołę -ogromne ilości nierotującego towaru zamawianego przez "górę" a pozniej przymusowe sprzedawanie tego -BRAK jakichkolwiek konkursów (kosmetyki,bony,pieniądze) firma zablokowała wszystko -koordynatorzy i ich układy z kierownikami...zwykli szarzy pracownicy ich nie obchodzę,często nie znają naszych imion -zastępca kierownika który nie reaguje na mobbing,kiero potrafi wyzywać pracowników od debili,idiotek,nie przychodzić do pracy bez wypisywania urlopu -kierownictwo siedzi cały boży dzień w gabinecie na prywatnych stronach internetowych,towar sam się rozłoży a sprzedaje dermokonsultantka lub techniczka.Bywają dni że kiero nawet się nie przebiera w fartch bo po co? -nierówne traktowanie pracowników,inni mogą mniej a drudzy więcej -nie można brać UŻ,bo grożą zwolnieniem dyscyplinarnym jak się człowiek nie pojawi w pracy firma tylko wymaga a nic nie daje od siebie. Jeśli ktoś będzie chciał przyjać się do pracy to proszę się ZASTANOWIĆ dlaczego jest taka rotacja personelu? co chwilę szukają magistra.Czemu?bo nikt nie wytrzyma z takim kierownictwem? może naprawde jest tak zle jak ludzie piszą ( od lat stare posty tutaj)

Alicja
@łucja

W bardzo niekorzystnym świetle przedstawiłaś nam pracodawcę, jakim jest Apteka Cosmedica. Każdej z kwestii, o której nadmieniłaś, należałoby poświęcić sporo czasu. Wspomniałaś o mobbingu, który oznacza oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Wobec tego chciałabym Cię zapytać, czy próbowałaś jakoś odpowiednio reagować na takie zachowania? Chyba wypadałoby zgłosić się z tym do wyżej usytuowanych instytucji.

Anita

Szkoda, że nie potrafimy docenić pracy w dobrej firmie. Nie każda jest przyjazna dla pracownika.

Patrycja

@as, Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy firma Apteka Cosmedica oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny? Czy pracownik tej firmy może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Odpowiedzi na te pytania są poszukiwanie przez potencjalnych kandydatów.

as
@Patrycja

Patrycja, nie ma u nas okresu próbnego. Pracodawca od razu daje normalną umowę o pracę. Wynagrodzenie - to już indywidulana sprawa.

Była pracownica
@Patrycja

Wynagrodzenia raczej nisko w porównaniu z innymi.

gloria

Czy wiadomo coś o pracy w centrali? Jaka atmosfera panuje w biurze? Może jest tu ktoś z pracowników "nieaptecznych" ;)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Apteka Cosmedica na stanowisko Magister Farmacji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
zniesmaczonyKandydat

Nie polecam zatrudniać się w aptece w Mielcu, ponieważ "pani" kierownik każdego technika farmacji traktuje jak idiotę, który na niczym się nie zna i nadaje się tylko do wykładania towaru na półkę. Kierowniczka nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Moje sugestie dla Apteka Cosmedica: szanujcie ludzi

byly pracownik
@zniesmaczonyKandydat

Współpracowałam z tą kierowniczką i mam zupełnie inną opinię - ogromna wiedza, otwarta, nastawiona na ludzi, w tym pacjenta. Poza tym w sumie cała ekpia w tej aptece była w porządku. Na atmosferę nie można było narzekać.

kamil

pracuję już trochę w Cosmedice i śmiech mnie ogarnia na to co niektórzy wypisują ...zwłaszcza Kandydaci :) , którzy ani jednego dnia nie przepracowali ....tak ani merytoryki , ani logiki ; a na rekrutacji oj oj słabiutko;) musieli wypaść ; ludzie nie dajcie się zwariować pracować wszędzie trzeba a jak jest kto dobry to go chcą i kropka

gal anonim

Co racja to racja... popieram wszystkie negatywne opnie .. w aptece panuje wyzysk pracownika i powszechny mobbing pracowników poprzez wystawianie co tygodniowych ocen w stylu maruder miesiąca lub inne obraźliwe komentarze... Co do Pani kierownik z apteki w Józefosławiu to potwierdzam że jest to osoba niemająca pojęcia a byciu kierownikiem - uważa że jak zrobiła 8 godzinny kurs z zarządzania to już wszystkie rozumu pozjadała wielki minus dla całego zarządu :(

Technik
@gal anonim

Pani kierownik z Jozefoslawia, po latach to piszę, była to najbardziej kompetentna , fachowa osoba z jaką zdarzyło mi się pracować

zażenowana

nie polecam zdecydowanie! byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w aptece w Mielcu, kierowniczka w ogóle nie odpowiada na pytania, sprawia wrażenie oburzonej, że w ogóle ktoś ma czelność zabierać jej cenny czas, bardzo niemiła i niefachowa, z góry uprzedzona do ludzi, jakby sama pozjadała wszystkie rozumy, a każdy inny człowiek był nikim!

łucja

firma schodzi na psy, zabrali multisporta za opieke zdrowotną trzeba dwa razy więcej płacić.Premii nigdy nikt nie widział bo jak wyrobić markę własną. wyjśc pracowniczych żadnych nie ma.Nazamawiają towaru a pozniej przymusowo każdy musi to sprzedawać

nick1

Lubię atmosferę w Apteka Cosmedica za: atmosfera

@nick1

Twoja opinia jest pozytywna, ale bardzo ogólna i krótka. Może chciałbyś napisać coś więcej na temat atmosfery w firmie Apteka Cosmedica. Czy pamiętasz swoje pierwsze dni w pracy, jak oceniasz w tamtym czasie wsparcie ze strony doświadczonych pracowników? Podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami?

farm.

Pracowałem wcześniej w dwóch sieciach i w Cosmedica jak na razie pracuje mi się najlepiej z nich. Przede wszystkim jest partnerska współpraca. Nie ma jakiegoś ciśnienia na odprzedażówki/przykasówki jak miało to miejsce gdzie indziej.

Ha
@farm.

Widac ze krótko pracujesz

@farm.

Raczej ciśnienie, jakby premią był prywatny odrzutowiec. Nie podoba mi się ta firma

Patrycja

@nowa, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Apteka Cosmedica? Obecnie działy rekrutacyjne udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz i dowiesz się czy potrzeba wykształcenia farmaceutycznego.

Martyna

Słyszałam,m że firma ma opinię dobrego pracodawcy i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie coś o atmosferze w pracy?

nowa
@Martyna

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kasjer- sprzedawca, mam pytanie czy jest potrzebne wykształcenie farmaceutyczne ?

Patrycja

@as, rozumiem, takie warunki z punktu widzenia potencjalnego kandydata mogą być zachęcające. Czy pracodawca Apteka Cosmedica zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład karty sportowe lub inne pakiety socjalne? Obecnie pracownicy zwracają na to coraz większą uwagę. Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Justyna

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto starać się?

znasia
@Justyna

Jak wszędzie zależy od zespołu, głównie od kierownika. Pracowałam w kilku sieciach, ale to pierwsza, w której traktują mnie jak człowieka. Ogólnie polecam.

as
@Justyna

Podobnie jak pisała znasia - po kilu latach pracy w pewnej sieciówce trafiłem do Cosmedica. I była to zmiana na lepsze:)

mgr farm

Idealnych firm nie ma, ale przecież można popracować nad poprawą.

Zuza

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje?

w.
@Zuza

Są prowadzone. Jak się dowiedzieć konkretów to uderzaj do firmy - jest sporo lokalizacji, więc gdzieś zapewne szukają ludzi. No i zależy jakie stanowisko.

Farmaceuta

W Cosmedica pracuję kilka lat. W porównaniu do innych firm, jest to praca spokojna i dająca satysfakcję. Firma stawia na szkolenie pracowników - każdy ma możliwość podniesienia kwalifikacji. Targety sprzedażowe są wyznaczane miesięcznie - niektóre apteki otrzymują premię za ich wykonanie. W Centrali pracują normalni ludzie i jak czegoś potrzebujesz, to dostaniesz, a jeśli jest jakiś problem, to koordynator dostępny jest od rana do wieczora. Jak wszędzie są ograniczenia... - najbardziej uciążliwe są CKT - czasami trudno jest wytłumaczyć pacjentowi, że konkretnego produktu nie mogę mu zamówić... (nie dotyczy leków na receptę).

Henryk

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania?

Mały

A jak z opinią o pracy w Warszawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Cosmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka Cosmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Cosmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Cosmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Cosmedica
2.3/5 Na podstawie 277 ocen.
  • Rembielińska 20 lok. 52
    03-352 Warszawa