Opinie o Data Group w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Data Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Data Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Group w Lublin

zniesmaczony

Pracowałam więcej niż trzy miesiące i rzeczywiście jeśli kierownik oleje temat to jesteś z ręką w nocniku. Jeśli się zaangażuje to może to owocować jego zwolnieniem ale nasz na to nie patrzył. Powtarzał że to my tworzymy firmę. Przyznam że nie miałam większego kontaktu z właścicielami. Pojawił się jeden, nawet nie przedstawił. Pytał tylko o jakiś system DG. Powiedział że wychodzi i porozmawiamy jak wróci - już nie wrócił. Praca była ok, rozliczano mnie uczciwie, klienci zadowoleni. Niestety same kierownictwo w TP jak i właściciele mają nas gdzieś więc odeszłam. Żal mi tylko kierownika bo stara się jak może ale w końcu nie jest ani właścicielem ani Kierownikiem TP.

oszukanaa

Witam, jestem w identycznej sytuacji. Pracowałem w Lublinie. Przez cały okres "zatrudnienia" umowy podpisywałem na administratora, bo niby czekaliśmy na pełnomocnictwa. potem odszedłem z tego syfu i mimo sporej ilości wypoconych umów nie dostałem ani złotówki!! niby miałem coś dostać za pół roku - takie tam bla bla żeby zamknąć mi język. teraz już nawet nie wiem do kogo miałbym się zwrócić bo cała kadra dawno już wymieniona, a jak wspomniałem umowy były podpisywane nie na mnie... Przestrzegam innych!! jeśli już tak bardzo chcecie pracować w tym syfie, nie obsługujcie żadnego klienta póki nie będziecie mogli na umowie podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. W normalnych firmach takie pełnomocnictwa to kwestia kilku dni a nie miesięcy...

madness - 2013-02-14 09:47:36 Witam! Jestem jedną z oszukanych osób, niestety jak i w reszcie przypadków wychodzi CI 1000 zł pensji a nie dostajesz nic!!!!! Proponuje zorganizować zbiorowy pozew przeciwko DG!!!! NIech im dowalą z 300 tys kary to moze sie nauczą nie cwaniakować. Jak pracowałem to nawet nie otrzymałem mojego id i upowaznienia do wystawiania umów, moziliwe ze i administrator krecił bo umowy byly na niego. Popieram trzeba sie nimi zajac nie moze im tak bezwzglednie oszukiwac i wykorzystywac ludzi.Tylko jak to zrobic ktos chce poswiecic czas i nerwy na sadzenie sie z nimi a zwlaszcza z szanownym panem [usunięte przez moderatora]- oszust jakich malo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie zdala od tych oszustow.nie marnujcie czasu,szkoda nerwow.nie placa,wymagaja a co najgorsze oszukuja.na poczaktu ,obiecuja zlote gory a potem budzisz sie z reka w nocniku.pracowalem tam i to byl moj blad.dzwonilo sie latalo z ulotkami niedosc ze nikt nie chce tych ich smiesznych fun packow bo sa daremne kazdy to wie to jesli nawet uda ci sie cos sprzedac to i tak kasy nie dostaniesz bo na wszystko maja wytlumaczenie.STRZEZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Data Group? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik Telekomunikacji - Lublin
Hrappka.pl
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
madness

kam

jeśli udajesz że pracujesz to oni udają że płacą. Nie chce nikogo bronić z kierownictwa ale dość mało faktów w tym co piszesz.

Ostrzegam przed tą firmą, kontakt z kierownictwem praktycznie zerowy, dochodzenie się o wypłatę trwa miesiącami bo nikt nie chce podjąć tematu. Pracowałem tam jakiś czas temu, zwolniłem się kiedy szanowne kierownictwo stwierdziło że wszyscy przechodzą na prowizję bo są za słabe wyniki lub jak kto woli kierownictwu szkoda płacić godzinówki bo lepiej przeznaczyć to na paliwo dla "kierownictwa ". A ty żyj biedaku za 300 zł miesięcznie o ile ci umowy nie spadną z jakichś niewyjaśnionych powodów... Jak ma być dobrze w tym kraju skoro takimi firmami się nikt nie zajmuje. Robią co chcą, [usunięte przez moderatora] pracownika a kiedy ten odejdzie nie raczą nawet wypłacić pensji bo NIE NALEŻY SIĘ. Ludzie zatrudnieni na tych własnie kierowniczych stanowiskach w ogóle nie mają pojęcia o swoich obowiązkach, wina jest przerzucana z jednej osoby na drugą. Dziwi mnie tylko to czemu szanowny Pan Prezes nie jest w stanie się pochylić nad zwykłym pracownikiem mimo że przez cały okres pracy deklarował że można do niego się zwrócić ze wszystkim a na pewno pomoże. Jak dla mnie praca nie warta zaangażowania i jeżeli już tam ktoś trafi to radzę udawać że się pracuje tak jak oni udają że płacą a w tym czasie szukać nowej pracy. Firma dno

Były Pracownik

Pracowałam w tej firmie przez prawie 3 miesiące. Umowę dostałam miesiąc po szkoleniu z datą nie obejmującą szkolenia (za szkolenie nie dostaniesz pieniędzy). Praca na umowę zlecenie. Pensja uwarunkowana od ilości zawartych umów (jeśli np. nie zrobisz żadnej umowy to nie dostaniesz ani grosza, jeśli klient wycofa się z zawartej umowy - tracisz kasę), premi nie było dla pracowników (o bony na Święta trzeba było rywalizować - kto zrobi najwięcej umów to dostanie bony w wysokości ok. 200, 300 zł). Praktycznie chodzi się przez 6 dni do pracy (w sobotę jak nie przyjdziesz choć na chwilę to jest to źle postrzegane przez kierownictwo). Byłam poniżana i cały czas były niesympatyczne docinki i uwagi podniesionym tonem. Takie dopingowanie wcale nie mobilizuje do lepszej pracy. Samochody firmowe w opłakanym stanie (bezpieczniej byłoby skoczyć z wieżowca z kartonowymi skrzydłami). Odeszłam na szczęście 2 dni przed \"wypłatą\" - 90 zł z groszami. Może jestem głupią blondynką i w dodatku lewą lub coś w tej firmie jest... oceńcie sami :)

Art...

Firma krzak! Dziadostwo! Nastukalem im 8-12 umow dziennie i tak przez kilka tygodni,a tu kasy nie ma,auto sluzbowe naprawialem na wlasna reke,ogolnie pozal sie boze firma! mowie tu o rejonie lodzkim, [usunięte przez moderatora],totalny olamus i jgo podwladna,[usunięte przez moderatora] czy jakos tak. Nie polecam wspolpracy. kase wisza mi od prawie 3 lat,ale wlasnie zakladm sprawe i bekna za to. Pozdrawiam i przestrzegam

miałam okazję pracować w tej firmie w oddziale w sosnowcu. początki dobre. cały tydzień szkoleń i rozmów, poznawania oferty firmy. pierwszy miesiąc praca marzenie. pozyskane sporo umów, pracowałam na stawkę godzinową, umowa zlecenia na miesiąc. atmosfera super. miałam super zespół. kierowniczki też spoko. babki do pogadania i do pośmiania. pierwsza wypłata była taka, jak się spodziewałam. tyle ile wypracowałam, tyle dostałam. wypłacona w terminie i bez gadania. plus dodatek za szkolenie. schody zaczęły się później. sprzedaż mocno spadła, umowy wracały z systemu. więc zaczęły się uwagi ze strony kierowniczek. że to co robimy to kpina. siedzimy i liczymy na cud. to jest firma handlowa nie charytatywna. to akurat rozumiem. każdy chce, żeby firma zarabiała. ale z powietrza umów nie wynajdę. jeśli klient ma już tel+neo+tv to co mam mu zaoferować - gwiazdkę z nieba? posypały się też inne teksty z ich strony, m.in. o braku motywacji do pracy. dostaliśmy ultimatum, że jeśli do końca tygodnia nie odrobimy strat i nie będziemy mieli aktualnej sprzedaży, to się pożegnamy. wtedy wszystko się posypało. połowa ludzi wstała i wyszła. szkoda mi było czasu siedzieć do końca dnia, bo i tak nie dostane pełnej wypłaty. mają coś takiego jak rozliczanie wg ilości wykonanych aktywnych połączeń, czyli połączeń zakończonych nawiązaniem kontaktu. więc opinie typu "praca za 200-300zł miesięcznie" nie są wyssane z palca. jak dla mnie jest to praca na miesiąc lub dwa. szkoda czasu na tę firmę.

iiny

moi drodzy, ten [usunięte przez moderatora] całe szczęście już tam nie pracuje, także trochę to inaczej wygląa ;D i atmosfera jest nrapwdęw porządku. Poza tym jest normaalna podstawa godzinwoa wypłacana co miesiąc więc nie trzeba czekać na prowizję długo. Nie zdarzyło mi się jeszcze nie dostać kasy. Myslę, że jest w porządku... może trafiłem po prostu na dobry czas i dobre kierownictwo, ale zachęcam ;)

DG WON

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE [usunięte przez moderatora] W NAJCZYSTSZEJ POSTACI, na wypłatę czekam od 5 miesięcy za miesiąc pracy miałem dostać ok 2500 zł, nie zobaczyłem grosza, rozmowy z kierownictwem nic nie dały, tłumaczą się, że umowy pospadały( spadnie Ci 5 umów za 250zł, nie zobaczysz żadnej kasy) leader traktuje Cię jak ścierwo, nie masz dla niego żądnej wartości, wyzwiska, poniżanie to chleb powszedni. Nie polecam nikomu (chyba że jesteś [usunięte przez moderatora]). Lepiej zbierać puszki, butelki, cokolwiek. DATA GROUP NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!

Beznadziejna firma to mało powiedziane.Jako pracownik jesteś dla nich nikim stawiasz się zostajesz szykanowany i poniżany.Jak nie podpiszesz umowy nie masz po co tam przychodzić,ciągła presja i stres.Możesz oczywiście tam pracować jeśli kręci cię traktowanie kogoś jak śmiecia i ciągły [usunięte przez moderatora],wyżywanie się psychiczne ze strony kierownictwa.Jeżeli chodzi o szefa to taki cwaniaczek co wyżej sra niż [usunięte przez moderatora]ma i wygląda jak [usunięte przez moderatora]. Dla niego jesteś nikim liczy się kasa jaką na tobie zarobi.Nie masz prawa głosu coś ci się nie podoba do widzenia.Mam nadzieję że przeczytacie to za nim się tam zatrudnicie.Rozumiem że jest ciężko o pracę ale ta praca nie jest tego warta miejcie swój honor i nie dajcie [usunięte przez moderatora] na was zarabiać.DATA GROUP to oszuści i hieny.

wczoraj u nich bylam na rozmowie proponowali 1000PN podstawy i 10zl od umowy sprzedanej na 3miesiace umowa zlecenie;;;no wiem ze lipa w polsce ale ta umowa;.. a ja wypalilam ze 1700 chce no chcialabym jak ktos mi tyle da to od dzis zaczne mysle ze to nie jest az za hoho

nn

zu w oddziale data grup to samo SYF KIŁA MOGIŁA I OSZUSCI!!

????????????????????????????

to co obiecuja cuda wianki,ze ludzie u nich zarabiaja po 5 tys na miesiac?????????????????? sciemniaja???????????????? no to po co tak mowia jak sie dzwoni,ze jest super i fajnie,jak te wpisy mowia cos innego.Ale dla mnie to lepiej,bo jak sobie czytam o tej firmie to mi sie juz odechacialo tam skladac papiery

BEZNADZIEJNA FIRMA,TRZYMAJCIE SIE OD NIEJ Z DALEKA,I PODOOBNO W INNYCH PLACOWKACH JEST TAK SAMO

b

w rzeszowie to samo,beznadzieja-no tak beznadziejna to malo powiedziane tasuja ludzi jak pileczki mowila ze jest podstawa a jej nie ma tylko sama prowizja wogole ta kierwniczka tam jest nie fajna ale ma plecy bo pracuje z menzem i on ja kryje a baba jest zamotana zreszta tego kierownika raz na oczy widzialam bo go nigdy tam nie bylo chyba dluzej co to za ludzie tym kieruja ze nie wiedza kogo daja na kierownictwo. ja jej nie polece nikomu kogo znam tej firmy bo szkoda nerow na nich i ten ich dziwny samochod,co sie kazdy bal tym jezdzic w takim stanie i nawet na szybie ma napis szukasz pracy to zadzwon. sie nie dziwie ze ciagle ta baba kogos szuka do pracy bo z nia to nawet baranek by sie nie dogadal

To mało powiedziane! SYF!

beznadziejna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Data Group - Lublin