Opinie o e-glamour.pl - E-Glamour.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E_Glamour Ewa Stężycka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w E_Glamour Ewa Stężycka o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E_Glamour Ewa Stężycka w Warszawa

beata

Witam, jestem stałą klientką Fashion Street od ponad 2 lat, i z każdą transmisją - jestem coraz bardziej rozczarowana ' a może bardziej pasuje słowo - zniesmaczona podejściem właścicielki p. Ewy do nas klientów. A sami kupujący na live w znacznej liczebności, cechują się brakiem kultury osobistej, z potokiem obraźliwych słów wobec siebie ( np. FRANCA ' live z dnia 20.01.24 itp.- w stosunku do klientki która zwolniła 1poz.zakupionej rzeczy na transmisji ' takie zachowanie jest niedopuszczalne, niezrozumiałe dla mnie - a przy tym incydencie, zero reakcji prowadzącej właścicielki p. Ewy, która wręcz powinna była zareagować na te nagonki i wyzwiska pod adresem tej klientki zwalniającej ' bo to jej prawo i decyzja, a nie podsycanie jeszcze z karceniem nas kupujących jak małe dzieci z zastraszaniem tzw. BLOKADY. Dzisiaj właścicielka obrosła w tzw. piórka bo kupujących i obserwujących ma od 2000 do 3000 tys. przez te swoje ceny... no ale cóż też twierdzi że za paczkę tylko odpowiada do momentu kiedy ona wyjdzie od niej - a potem, jak są problemy to szukaj sobie sam kliencie ha - ha. AROGANCJA I SAMOUWIELBIENIE WŁAŚCICIELKI WRAZ Z NIEKTÓRYMI KLIENKAMI WULGARNYMI I BIORĄCYMI AKTYWNY UDZIAŁ W NAGONKACH NA ZWALNIAJĄCE BUDZI WĄTPLIWOŚCI CO DO UDZIAŁU W TAKIEJ SPRZEDAŻY NA TRANSMISJI FASHION STREET.

@beata

Prawda. Potwierdzam co napisała Beata. Panie wyzywają, ubliżaja i naśmiewają się z tych co pomylili kod, źle usłyszeli wymiar i chcą coś zwolnić. Pani Ewa takim osobom nie zwraca uwagi. Jest przekonana o swojej CUDOWNOŚCI. Dziękuję Bogu, że p. Ewa nie jest moim pracodawcą. Bo na transmisjach po prostu przestanę bywać.

Najgorsze miejsce pracy do jakiego można trafić. Warunki pracy gorsze niż na stadionie dziesięciolecia. Wynagrodzenie śmiechu warte. Kłamstwa, cyrk. Atrakcyjne ogłoszenie które omija wszystko. Kontakt z przełożonymi znikomy, nie można się w ogóle dogadać. Odradzam każdemu kto natknie się na ogłoszenie. Managerka dość miła ale widać że jest pionkiem. Pretensje o wszystko. Nigdy więcej. -5gwiazdek.

Cóż, nie brzmi to zachęcająco. Czy to oznacza, że w firmie jest duża rotacja pracowników - jak na wspomnianym stadionie dziesięciolecia albo na bazarze? I co oznacza wynagrodzenie "śmiechu warte"? Najniższą krajową? Czy pracę tylko za prowizję, jak ktoś inny tu pisał?

Jan Nowy wpis

Jest jeszcze w sieci ogłoszenie dla kasjera - sprzedawcy w sklepie z ubraniami. Opcjonalnie praca też w weekendy. Wtedy płacą lepiej niż ustalona stawka czy po prostu odbiera się dzień wolny. Interesuje mnie ta rekrutacja i chętnie posłucham co mają do powiedzenia inni pracownicy.

Aga Nowy wpis

Mała korekta poprzedniego komentarza, mianowicie dostałam wiadomość że jeśli do dziś nie wpłyną pieniądze na konto za zakup, zostanę zablokowana, co też fashion street uczyniło.

Aga Nowy wpis

Zakupiłam w ubiegłym tygodniu gawroszkę, wartość towaru jest mniejsza od kosztów wysyłki, poprosiłam o zostawienie otwartego kszyka do następnej transmisji, nie dostałam zgody, otrzymałam wiadomość że jeśli dziś nie wpłyną na konto, towar zostaje zwolniony a ja zostaję zablokowana. Chore podejście. Nie polecam

Blondi

Te transmisje prowadzone są przez sprzedawców również? Czy tylko zajmują się tym wyznaczone osoby? Bo też widziałam to ogłoszenie dla kasjera - sprzedawcy i ciekawi mnie czy musiałabym się pokazywać na wizji ;) Czy od każdej sprzedanej rzeczy jest prowizja? W ofercie jest wzmianka o atrakcyjnych warunkach wynagrodzenia plus premiach, no a jednak tu pisano, że kasa raczej słaba. Jakiej kwoty więc miałabym się spodziewać składając CV?

Ona
@Blondi

Transmisja prowadzona jest przez właścicielkę i tylko ona jest na wizji, właścicielka ma sklepy stacjonarne i sprzedaż przez live na fb

@Ona

Ok, ok, to może i ja wyślę cv, jak tak wygląda sprawa. A czy pracownicy np. właśnie kasjerzy, mają obowiązek być na tych transmisjach, oglądać je, aby np. nabijać oglądalność i popularyzować je na swoich prywatnych kontach w social mediach?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie E_Glamour Ewa Stężycka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
beata

klient były
@beata

Lekceważące podejście do klienta. Również tego doświadczyłam. Ubrania, wydaje mi się iż zalegają w jakichś magazynach. Zamówiona torebka po prostu śmierdziała stęchlizną. Obrzydliwe..

Rozczarowana

Od jakiegoś czasu zaglądam na transmisję Fashion Street i powiem Wam, że gorszej atmosfery nie widziałam nigdzie. Pani Ewa jest bardzo niemiła dla osób, które mają inne zdanie niż ona. Nie można się pomylić wpisując kod bo zaraz straszy zablokowaniem jak chce się produkt zwolnić. Natomiast sami mylą nazwy asortymentów i kupując spodnie do koszyka wpada spódnica. Sytuacja z 12.02.2024. Dzisiaj p. Ewa zablokowała osobę, która napisała swoją opinię, że na transmisjach jest niemiło. Nikogo ta osoba nie obraziła. Natomiast nie zwraca uwagi paniom, które hejtuja te osoby, które źle wpisały kod. Panie wyśmiewają się otwarcie i szydzą. No ale nie ma się co dziwić p. Ewa osobą miłą również nie jest. Ceny niższe o kilka złotych nie są warte tego co tam się dzieje. Pani Ewo proszę otworzyć oczy. Ma Pani najgorszy klimat na transmisjach. A przykład idzie od Pani. Jaki Pan taki kram.

A opowiecie coś o posadzie doradcy klienta w sklepie z ubraniami? I czy wiecie coś o szkoleniach, jakie można przejść na tej posadzie? Widziałam, że od kandydatów chcą zdolności sprzedażowych, a czy jest tu szansa na rozwój tego na profesjonalnych kursach itd. które sfinansuje firma??

Skoro zarobek jest śmiechu wart, to może podasz chociaż jego widełki? Co zawarte jest w ogłoszeniu, co później w rzeczywistości nie staje się prawdą ? Jeśli chodzi o te pretensje, to możesz podać choć jeden przykład, żeby to wszystko urzeczywistnić? ;)

Nigdy nie byłem na stadionie dziesięciolecia, a do niego porównywano pracę w tej firmie. Dodając także, że wynagrodzenie nie było mocną stroną pracodawcy. Pisano też, że nie było jak dogadać się z właścicielami, gdyż kontakt z nimi był znikomy. Jakie więc pieniądze wchodzą w rachubę, gdy sprzedaje się dla tej firmy? Czy jest umowa o pracę ze stałą podstawą oraz prowizje od sprzedaży, a jeśli tak, to jakie to kwoty?

Gdzieś w sieci widziałam, że była tu jakiś czas temu rekrutacja, gdzie był wakat na pozycję Kasjer - Sprzedawca. I tam napisali, że na wynagrodzenie składa się premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny. A stałej podstawy nie ma? Czy tylko jakieś premie i prowizje? Nie ma miesięcznie pewności jaka będzie kasa minimum?

Danuta Stepkowska

Od dawna robie zakupy na transmisjach towar super p.Ewa zawsze usmiechnięta doradzi towar zawsze z dokładnoscią dostarczony polecam

Iza

Widziałam w internecie, że jak szukali sprzedawcy jakiś czas temu to oferowali umowę zlecenie. Czy jest możliwość tutaj pracy na umowie o pracę w ogóle? Jeżeli tak to po jakim czasie można ją uzyskać?

Zniesmaczona

Żałosne podejście do klienta. Poprosiłam o zwrot pieniędzy po przelaniu zostałam zablokowana(nie tylko ja tak zostałam potraktowana ). Jaka cena takie ubrania.

Rafał

Czy ktoś korzystał z zakupów w internetowej drogerii E_Glamour? Interesuje mnie czy mają konkurencyjne ceny, a na przesyłkę nie czeka się długo? Każda podpowiedź będzie mile widziana.

Grażyna

Lokal 28/29"przejście podziemne. Obsługa pracujących tam pań stawia, wiele do życzenia. Zwłaszcza jedna, niestety nie znam imienia, chyba brak jej podstawowych zasad kultury. Arogancki, opryskliwa. Chyba nie zależy jej na pracy, stwierdzenie, że "nie muszę robić w tym sklepie zakupu" to chyba coś nie halo. Warto przyjżeć się tym Paniom, droga właścicielka.

Klientka
@Grażyna

Zgadzam sie w zupełności - Arogancja i buta tych pań jest przerażająca. Czasy sie jednak zmieniły i zakupy rodem z PRL powinny odejść do lamusa. Może właścicielka powinna nauczyć te Panie obsługi klienta pani Ewa Stężycka - Chyba że samej jej na tym nie zależy

Zostaw merytoryczną opinię o E_Glamour Ewa Stężycka - Warszawa

• Jak się pracuje w E_Glamour Ewa Stężycka?

Zobacz opinie na temat firmy E_Glamour Ewa Stężycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E_Glamour Ewa Stężycka?

E_Glamour Ewa Stężycka
  • Aleje Jerozolimskie/Marszałkowska lok. PAW.29B