Opinie o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Skoda Octavia 2020 TDI Kombi

Na wstępie bardzo polecam tego sprzedawcę warto przejechać nawet całą Polskę bo samochody są zadbane i bezwypadkowe Pan Tomasz wie co mówi są jeszcze dobrzy Handlarze samochodów w tym Kraju Dziękuję i pozdrawiam i do usłyszenia ????

Zuźka Nowy wpis

witam. kierowca lawety ma szanse teraz tutaj na prace? chłopak niedawno wyrobił sobie dokumenty i tak rozglądam się po okolicy. W sieci pokazuje mi, że jest to także pomoc drogowa, mimo ze więcej o kupowaniu aut jest tu napisane

Marcin Nowy wpis

Witam i polecam pana Tomka uczciwy sprzedawca nic nie ukrywa co wie o aucie.Tacy sprzedawcy to ginący gatunek. Napewno do niego jeszcze przyjadę po kolejne auto. Mieliśmy do niego 320km ale było warto Volvo xc40.

Widzieliście może te ofertę dla kierownika sprzedaży, o którą ktoś spytał? Mam problem z jej odszukaniem, podobnie jak z tymi innymi ogłoszeniami, o które pytano. Samochodów też teraz w internecie nie widzę, jest przerwa w sprzedaży?

Robert Pomorskie Nowy wpis

Przyjechałem do Pana Tomasza z pomorskiego 600 km po Volvo v60 zapewniał telefonicznie ,że jak zobaczę autko na żywo napewno nim odjadę i tak było ! Autko robiło mega wrażenie super zadbane i bezwypadkowe ! Bardzo polecam ! I mam nadzieję do zobaczenia w przyszłości !

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w sklepie ortopedycznym?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Dariusz

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego auta, kupiłem Mondeo mk5 i żałuję że nie trafiłem na tego Pana wcześniej bo pozwoliłoby mi to zaoszczędzić czas i pieniądze na daremne podróże po całym kraju w poszukiwaniu samochodu. Na pewno wrócę do tego Pana po raz kolejny jak będę szukał kolejnego samochodu. Jeszcze raz gorąco polecam!

Ktoś kiedyś pisał o wystawionych ogłoszeniach, ja jednak żadnych nie widzę, w internecie trudno mi cokolwiek odkopać a chce sprawdzić czy faktycznie można się podjąć zatrudnienia. mam na myśli prace jako elektryk, czy do tych aut ktoś jest już do tego zatrudniany?

Peugeot 5008 II

Jeden z niewielu sprzedawców na którym się nie zawiodłem, auto zgodne z opisem, szybka i bezproblemową transakcja, powrót do domu (ponad 600km) kupionym samochodem bez żadnych usterek i problemów. Polecam wszystkim którzy chcą kupić dobry samochód.

Sylwia

To ten mechanik jest tu w ogóle konieczny skoro auta są bezwypadkowe? Kiedyś już widziałam, że dla pomocnika cos było wystawione, niby chłopak mógłby tu przyjść. Mam jednak wątpliwości, bo chyba nie ma wzmianki o takiej pracy? pierwszy raz do pomocy szukają?

Skoda Octavia 2020 TDI Kombi

Ot, zagadka. Na koniec września z tego co tu czytam, było kilkanaście ofert pracy. Dziś nie ma ani jednej, nawet ofert sprzedaży aut nie widać. Czyżby ktoś nie wiedział, że jest w kraju kilka firm o tej nazwie i wpisał się nie pod tą, @PI? ;) Może teraz ktoś sprostuje i napisze, co z auto handlem w Dąbrowie, czy jest praca i na jakich posadach?

Kia Ceed

Zakupiona Kia Ceed. Profesjonalne podejście do klienta, bez ściemy, rzeczowo i na temat. Cały proces zakupu przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Dokumenty do rejestracji przygotowane cytuję panią z Wydziału Komunikacji. "wzorowo". Pierwszy zakupiony tutaj samochód, ale po następny na pewno tu wrócę. Polecam wszystkim.

Jedna Pani pytała o to czy w ogóle ktoś jest zatrudniony a widzę w zakładce z ofertami ze chyba ze 13 ogłoszeń teraz wisi. Co to za rozwój? Czy prócz handlu również prowadzona jest działalność spedycyjna? Jest oferta dla Kierowcy kat C

SW

Polecam tego handlarza z całego serca, niewielu chyba takich jest :D Żadnych problemów podczas oglądania auta, właściciel wszystko pozwala obejrzeć, sam podpowiada na co zwrócić uwagę przy kupnie samochodu - ogólnie Pan pewny tego co sprzedaje, a oglądany samochód, mimo, że dziesięcioletni, to w stanie prawie salonowym - nie wiem, gdzie się znajduje takie samochody, ale przez godzinę chodzenia dookoła nie było jednej rzeczy, o którą można byłoby się przyczepić. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał okazję tutaj trafić :)

Irmina

A kierowców na auto hol czasem ten pan szuka? O firmie nie za wiele jest w necie, a tu z tego co piszecie to handel idzie aż furczy. Tylko czy to on sam sprzedaje, czy w ogóle jeszcze jacyś inni pracownicy są zatrudnieni?

Audi a4 b8

Po długim szukaniu wkoncu znalazłem tą jedną jedyną. Miła obsługa konkretne informacje na temat samochodu. Przebieg prawdziwie podany. Numer vin dostępny bez problemu. Polecam!

Clio.R

Po długich poszukiwaniach idealnego egzemplarza Renault Clio , trafiłem na komis Trivet . Samochód w stanie idealnym , jazda testowa przebiegła bez problemów. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie . Clio jeżdżę już ponad 5 miesięcy przejechałem 10 tys km i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na najwyższym poziomie.Dokumenty do rejestracji przygotowane. Po Następny samochód napewno zgłoszę się do tego komisu.

Rafał (Volkswagen Scirocco)

Sprzedawca bardzo miły, konkretny i rzeczowy. Wszystko wytłumaczył i opowiedział. Polecam zakup u tego pana.

Grzegorz. Astra J.

Witam. Wczoraj u Pana Tomka zakupiłem samochód Opel Astra J i jestem bardzo zadowolony. Pełny profesjonalizm. Samochód został sprawdzony na stacji diagnostycznej w mojej obecności,bez żadnych problemów udostępniono mi nr VIN żeby można było sprawdzić jego całą historię. Wszystkim w 100% polecam tego sprzedawcę. Mam nadzieję że auto kilka lat mi posłuży,a wtedy napewno tam wrócę po kolejna perełkę.

Aplikowaliście na stanowisko doradca techniczny w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Zobacz opinie na temat firmy Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzeczna 30
    42-530 Dąbrowa Górnicza