Opinie o Nobile Motors Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nobile Motors Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nobile Motors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobile Motors Sp. z o.o. w Lublin

Nobile Motors Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Niemce. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Piotrek
@Marcel

Od początku, od pierwszego dnia w nowej pracy był Twoim zdaniem kłopot ze wsparciem? Jak zatem dowiadywałeś się co i jak się tu robi, by byli zadowoleni z efektów? By wpadła premią i przedłużono umowę o pracę, jeśli już pierwsza nie jest na czas nieokreślony?

Danka Nowy wpis

cześć, co konkretnie może się skrywać pod wspomnianymi atrakcyjnymi warunkami wynagradzania z opisu oferty dla specjalisty ds. marketingu? zastanawiam się co oprócz samej podstawy co jeszcze może się na nie w zasadzie składać. Czy są przyznawane premie, a jeśli tak to w przypadku tego stanowiska za co?

Zastanawiają mnie zarobki samego blacharza samochodowego. Nie zostały one wskazane w żaden sposób teraz w ofercie a ciekawi mnie od czego mogą być zależne. Piszą w treści wprost o bogatym programie szkoleń wewnętrznych MB. Co się tam na nich dzieje?

Są jeszcze jakieś benefity, czy dodatki do samej pensji na stanowisku Pracownik Recepcji w Salonie Samochodowym? Wyczaiłem ogłoszenie, w którym podają, że jest prywatne opieka medyczna. Ale ja rzadko choruję, to może z czegoś innego bym mógł skorzystać? Napiszecie też jakie pieniądze z tej pracy?

Mysiek Nowy wpis

Benefity? Raczej ich brak, podobnie jak i pieniędzy,.wieczne pretensje, wymagania, obarczanie winą i do tego psie pieniądze :D

Gg

Dzień dobry jak to jest w tym Mercedesie na Blacharni czy się opłaca czy nie za bardzo dziekuję bardzo

Firma Nobile Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Lakiernik Samochodowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Jabadaba

Cóż tu można napisać. Praca za najniższą krajową nerwy i stres. Po co to komu? Już lepiej iść sprzedawać w jednej z sieciowej bo tam zarobisz a tu masakra. Serwis i narzędzia praktycznie jak z czasów (usunięte przez administratora)

@Jabadaba

Sugerujesz przy tym dość spore braki w inwestowanie w sprzęt? Z czego to w sumie wynika, nie musicie tak często serwisu jednak ogarniać? Jak od strony biura to wygląda? W oko rzuciła mi się oferta pracy dla export managera po prostu i ciekawią mnie aktualne warunki, bo była dość dawna. czy względem biura cokolwiek się zmieniło w ostatnim czasie?

Marcel

Jedyne czego można się spodziewać, to traktowania poniżej jakiegokolwiek poziomu. Brak jakiegokolwiek wsparcia merytorycznego nie mówiąc o technicznym. Każde stanowisko pracy to praca na cienkim lodzie. Jak się załamie, musisz ratować się sam.

Piotrek
@Marcel

Firma Nobile Motors obecnie prowadzi bardzo duży nabór ludzi na praktycznie wszystkie stanowiska w Leonowie? Ktoś wie o co może chodzić gdyż nie chcę złożyć CV do miejsca gdzie jest niepewna atmosfera.

Natalia
@Zainteresowany

Hmmm może się mocno rozwijają? Wiecie, czy faktycznie firma się poszerza i potrzebuje po prostu nowych osób? A może ludzie tu awansują i wakaty się pojawiają naturalnie?

V.R.S.D.M.
@Natalia

Informacja o sytuacji w Mercedesie, szybko się rozeszła po całym województwie Lubelskim i nie tylko. Jako były pracownik ww. firmy a obecnie pracownik innego producenta pojazdów ciężarowych jestem dobrze poinformowany co w tej w firmie się dzieje. Nie polecam nikomu gdyż sytuacja tam jest dramatyczna. Szukają na gwałt pracowników bo wszyscy rzucili wypowiedzenia.

Natalia
@V.R.S.D.M.

Hmmm ale skoro jest taka rekrutacja, to może dają jakieś dobre warunki finansowe? Warto pod tym kątem iść? Da się zarobić dobrze lub rynkowo?

nm

Jedyną rzecz jaką oferuje ten pracodawca to niszczenie zdrowia psychicznego, czy warto już trzeba ocenić osobiście :)

Honorata
@nm

Pewnie też sporo zależy od stanowiska, które się zajmuje? Handlowcy to mają w ogóle jakiś większy kontakt z firmą i pracodawcą czy raczej zajmują się terenem? pytam, bo w ogłoszeniu pisali o jakimś bogatym programie szkoleń i zastanawiam się co z pracy tutaj prócz wynagrodzenia jeszcze można byłoby wyciągnąć.

Rafał

Kilka dni temu byłem w serwisie na tzw. Serwis B mojego 4 letniego samochodu , od pewnego czasu mam problem z systemem Start/Stop dział dziwnie raz się włącza od razu a raz musze przejechać 50 km , poprosiłem o sprawdzenie tego w serwisie , oczywiście Pan który przyjmował samochód stwierdził że to wina akumulatora , wiec po ustaleniu ceny za sprawdzenie akumulatora ( 280zł ) poprosiłem go o sprawdzenie akumulatora , gdy wróciłem po mój samochód o umówionej godzinie , poinformowano mnie że nie sprawdzono akumulatora bo trzeba wyjąć siedzenie kierowcy i to by były dodatkowe koszt a poza tym to po co mi system Start/Stop , jak nie będzie działał to lepiej na silnik a poza tym to oni się czasowo nie wyrabiają się , wiec nie sprawdzili ( mimo że umawiając wizytę na serwis zgłosiłem że będę prosił o sprawdzenie prawidłowości działania Start/Stop ) . Tak więc pełna profeska raz że gość ustalając cenę wygląda że nie wie co trzeb zrobić żeby sprawdzić akumulator na serwisie w Mercedesie a dwa to jest na tyle dobry i inteligentny że poprawia konstruktorów samochodów bo jak widać oni nie wiedzą co jest dobre dla silnika samochodów i środowiska . Poza tym co ciekawe Serwis B , przewiduje sprawdzenie wielu elementów ( oprócz wymiany olej , filtra oleju , płynu hamulcowego i nasmarowanie szyberdachu ) , a serwis w Kielcach tego nie robi , ogranicza się tylko do wymian . Dla mnie to żart i kpina z Klijentów , omijajcie ludzie szerokim łukiem . Dla mnie to żart nie polecam .

Rafał

Szukam pracy jako mechanik, ale widzę po komentarzach, że ani klienci, ani pracownicy nie polecają kontaktów z tą firmą. Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie rodzina jest niezmiernie ważna, rozumiem, że praca w Nobile wiąże się z nadgodzinami oraz pracą w weekendy? Niech ktoś poda proszę aktualne warunki pracy.

michał
@Rafał

Skąd posiada Pan informacje że praca w Nobile wiąże się z nadgodzinami oraz pracą w weekendy, pytam bo również jestem zainteresowany.

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko administratora działu sprzedaży samochodów osobowych Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy dla pracowników istnieje możliwość korzystania z samochodów demo albo wynajęcia ich na preferencyjnych warunkach?

Wanda

Hej, interesują mnie szczegóły dotyczące pracy w Nobile Motors. Konkretnie chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat umowy, jaką oferuje ten pracodawca osobom, które są nowe w pracy. Czy to jest umowa o pracę, na jaki okres jest podpisywana? Jeśli wiecie, to proszę o komentarz z informacją.

Nikt ważny
@Wanda

Jakie stanowisko?

Witam, chciałabym dopytać jeszcze co do rotacji, jak często zmieniają się pracownicy? Nie ukrywam, ze szukam pracy stałej a nie na chwile

I♥️Ikea ????
@Michał

To tutaj jej nie szukaj. Jeśli nie masz rodziny lub masz ja gdzieś to miejsce dla Ciebie. Tekst w stylu niech zada sobie Pan pytanie czy to Pan będzie opiekował się dziećmi czy żona mam już za sobą od przelozonego.... Nawet złotousty nie kazał wybierać, on tylko sugerował ???? a zmiana wlasciele nic nie pomogła. Są fajni pracownic oraz klika zadufanych i zawsze mających rację w kadrach i kierownictwie.

klijent

Panie Tomas chętnie bym z Panem porozmawiał.Też mam sprintera na gwarancji i spory kłopot. może Pan podać jakiś kontakt?

Tomas

Najgorszy i najdroższy serwis w jakim byłem , proszę się dobrze zastanowić zanim się zakupi pojazd . Wszystkie sprawy w serwisie są dla nich wielkim problemem . Miło jest zanim się zakupi pojazd potem już tylko jesteś problemem dla serwisu. Jestem posiadaczem auta dostawczego Sprinter,na gwarancji auto psuło się ok 10 razy ,serwis to droga przez mękę .Cena nie adekwatna do jakości !!!!!!!!!!!!

zadowolony

nie naprawiają aut tylko maskują uszkodzenia.

Jak w ogóle oceniacie pensje tutaj?

Artur S.

Jestem klientem - niestety (zakupione 2x GLC 200d). Sprowadzając całą sytuację do jednego zdania napisałbym jak na wojskowym banerze: "Witamy Was - Mamy Was". W przypadku obsługi klienta wstępnie zainteresowanego zakupem aut/a - cukrowa watka. Jak już zakupisz i masz problem - jesteś złem koniecznym. Osobiście 4x próbowałem się skontaktować pilnie z serwisem - raz w przypadku działania wbudowanego pilota "home link" - info od pani z sekretariatu "ktoś skontaktuje się z panem" - dopiero po 3 przypomnieniu/ponagleniu raczył się skontaktować serwis aby zadeklarować pilne oddzwonienie... które nie zostało podjęte. Finalnie sprawa zlana - "testy wykazały brak błędów", więc moja prośba - "to pokażcie pilot działający na 433 MHz " - odpowiedź serwisu po 3 godzinach: "yyyyy... testy wykazały oprawne działanie systemu". Temat ciągnął się przez 2 miesiące. Finał: to czego nie potrafi serwis/Mercedes w opcji za 1200 PLN, potrafi pilocik za... 40 PLN. Pan "sprzedający" auto nie oddzawiał, wiadomość e-mailową - zlał (tutaj pozdrawiam pana Pawła M.). W kwestii nagłego skoku zużycia paliwa (o 100%) i znacznego nagrzania się silnika (wyczuwalny zapach rozgrzanego metalu) - serwis/pani z "biurka" pomimo deklaracji - nikt nie raczył się odezwać (3x ponawiałem kontakt i 3x byłem zapewniony o tym że za chwilę ktoś się skontaktuje - oczywiście kłamliwie). Auto nowe - przejechane 890 km... a opinia serwisu/pani z biurka: ...wypalanie PDF... To czym się zapchał po 900km? Bez merytorycznej odpowiedzi - chyba, że kogoś zadowala "mercedesy tak mają". A - kolejne zauważone "wypalanie" przy przebiegu 1800 km... (przebieg: 70-75% trasa; 25-30 % miasto). Od 15 lat jeździmy dieslami z PDF i nie mieliśmy ani razu podobnej sytuacji. Podsumowując: skoro tak traktują klienta, to pomyślcie jak traktują pracowników. Jeżeli ktoś chce koniecznie zakupić Mercedesa to proponuję się poważnie zastanowić czy na pewno Mercedes i czy Nobile to właściwy adres. (Do tej pory użytkowane Octavia II 1.9TDI 90kM - 150kkm; Golf V 1.9TDI 90kM - 120kkm; Pasat B6 105 1,9 TDI - 140kkm; Passat B6 140 2.0 TDI - 220kkm; 2xVolvo XC60 2.0 181KM każdy ~140kkm). Na każde słowo napisane w tej wiadomości mam twarde dowody (maile bez podpowiedzi, połączenia telefoniczne - podobno nagrywane). Jeżeli ktoś potrzebuje więcej info to podaję maila arturss@wp.pl

Pikaczu
@Artur S.

To chyba nie portalna takie opinie. Tutaj ocebia sie ta firme jako pracodawce, a nie dostawce uslugi.

Majka

@Jack a czy dawali jakieś zadanie na rozmowie ?

@jack to słabo. A jak sama rozmowa przebiegła ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nobile Motors Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nobile Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nobile Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobile Motors Sp. z o.o.?

Nobile Motors Sp. z o.o.
  • Al. Spółdzielczości Pracy 84