Opinie o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Paweł D

Super obsługa , konkretny właściciel , wszystko bez mydlenia oczu sprawę stawia jasno i wszystko tłumaczy , polecam.

żaku

Niestety ale auto niezgodne z tym pięknym opisem który widnieje w ogłoszeniu

Jarek

Samochodu niezgodne z opisem. Stan faktyczny odbiega od tego co jest w ogłoszeniu. Odradzam

Trivet
@Jarek

Samochód tańszy o 5tys od ceny rynkowej ze względu na kolizje która była z przodu (lampa,zderzak,błotnik)zdjęcia były do wglądu klijent był kolejnym łowcą okazji które w samochodach nie istnieje

Justyna i Kamil

Szef komisu jest konkretny i do bólu szczery , sam powiedział żeby lepiej wymienić rozrząd i olej bo nie będzie nam opowiadał ze wszytko jest wymienione, bez problemu wyjazd na stację kontroli,pomiar miernikiem malowany tylko jeden element o którym zostaliśmy poinformowani przez telefon dostalismy używane zimówki w bardzo dobrym stanie gratis polecam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w sklepie ortopedycznym?
Fiesta

Spoko komis własciciel uczciwy mówi co jest i co było robione w aucie nie narzucają sie jak na innych komisach naprawdę widać że uczciwa firma opis auta nie odbiegający stanowi faktycznemu.Polecam w 100% i na pewno wrócę.

Niedoszlykupiec

Jakiś dziwny zbieg okoliczności po wystawieniu przez kogoś negatywnej oceny, że nagle w tak krótkim czasie tyle pozytywnych. Ja osobiście również nie polecam, jak to na każdym ogłoszeniu ten sam tekst - zadbane aż do przesady czy od jednego właściciela i to w dodatku starszego.

Zbigniew N

W końcu trafiliśmy na rzetelnego sprzedawcę samochodów. U progu bankructwa mojej wiary w uczciwość ludzką trafiłem do komisu Trivet,Tym razem się nie zawiodłem. Wszystkie dobre informacje na temat samochodu okazały się prawdziwe. Auto jeździ bez zastrzeżeń.Samochody które widziałem na placu były naprawdę w bardzo dobrym stanie nie jakieś wymęczone porozbijane wypicowane zlomy na jakie w większości komisach się natykalem. Dziękuję Panie Tomasz i na pewno wrócę pozdrawiam.

Piotrek W

Korzystne ceny, miła i profesjonalna obsługa, możliwość ubezpieczenia na miejscu, przez telefon auto uczciwie opisane.polecam każdemu kupującemu :-)

Kazimierz

Jest tu może ktoś z pracowników? Jestem ciekawy, jakie trzeba spełniać wymogi, żeby dostać się do Trivetu?

Senior

Polecam, miła i rzetelna obsługa wszystko ok, jestem zadowolony auto tak jak mówił sprzedawca przez telefon, żadnych niemilych niespodzianek .

Ilona

Jako że jest to forum dla pracowników ,a nie dla klientów, to pytanie do pracujących w Gamrat- czy firma aktualnie poszukuje handlowców z doświadczeniem w sprzedaży?

Maciek

Wybralem się do Trivet kupować auto z bardzo sceptycznym nastawieniem. Przeczytawszy opinie postanowiłem zaryzykować 890 km przejażdżkę (tam i spowrotem). Lecz na miejscu okazało się że to nie była błędna decyzja!! Auto czekało przygotowane. Zostaliśmy miło przywitani, dano nam czas na oglądnięcie auta bez "chuchania na kark" i zachwalania pojazdu. Potem wizyta na stacji kontroli i przejażdżka.Od Listopada 2018 jestem właścicielem świetnego auta zakupionego w Auto Handlu Trivet, który z czystym sercem polece każdemu kto chce kupić pożądne auto!

Adam Tutaj

Bardzo miła i fachowa obsługa. Pan telefonicznie opisał auto, po przyjeździe z moim mechanikiem wszystko było zgodne tak jak powiedział właściciel. Polecam ten Auto Handel oby więcej takich uczciwych sprzedawców. Na pewno tam wrócę i będę polecać.

Kazio

Kupiłem ostatnio w trivet astre j jest super wiem tylko jedno nie warto jeździć po Polsce w poszukiwaniu tzw cukiereczkow byłem w kilku miejscach i straciłem na paliwo parę stowek. Wizyta w trivet zakończyła moje poszukiwania, zgodnie z opisem uczciwe auto w nienagannym stanie, bardzo miła i rzeczowa obsługa, gorąco polecam.

Paulina Juszczyk

Jak najbardziej polecam !!! Przystępne ceny, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta :) Widać, że właścicielowi zależy na kupnie samochodu, z którego klient będzie zadwolony i zaspokoi jego potrzeby, a nie tylko na tym żeby sprzedać i mieć z głowy. Nie wciska kitów jak większość osób w komisach. Zawsze służy pomocą przed jak i po zakupie auta :) jak dla mnie super :)

Czy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet panuje luźna atmosfera?

Olek

Dwa samochody kupione w Trivet zawsze miło i przyjemnie polecam

Witam od firmy Trivet zakupiłem 3 samochody w ciągu 4 lat do tej pory sprawują się bez żadnych problemów fachowa miła i rzetelna obsługa samochody z rozliczeń z salonu Opla tak jak mówił sprzedawca (osobiście sprawdzone) polecam w 100%

Klient

Auta niezgodne z opisem

Krzysiek

Witam. Od firmy Trivet zakupiłem bmw e46 na pierwszy rzut oka w perfekcyjnym stanie. Okazało się że auto było uszkodzone o czym oczywiście nie byłem poinformowany przed zakupem. Uszkodzony był silnik. Auto udało się zwrócić do sprzedającego aczkolwiek odniosłem straty na dosyć spora sumę. Sprzedający miał oddać mi pieniądze przynajmniej za polisę która wykupiła na rok z góry ale oczywiście była to obietnica bez pokrycia. Odradzam tego handlarza... Pozdrawiam Krzysztof Ślusarczyk

Trivet
@Krzysiek

Silnik wcale nie był uszkodzony samochód przyjechał z Niemiec na kołach i wszystko było dobrze spalanie oleju zaczęło się od wlanej przez Pana plukanki do silnika o której sam mnie Pan poinformował przebieg ponad 200tys km zostały wymienione uszczelniacze i po sprawie nowy klient jeździ zadowolony a na dowód w zeszłym tygodniu wziol następny dla swojej siostry.

Leos

Bardao rzeczowy i uczciwy sprzedawca, oferowane samochody zgodne z opisem.Polecam,dokonalem bardzo udanego zakupu jestem dardzo zadowolony. Super sprzedawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Zobacz opinie na temat firmy Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzeczna 30
    42-530 Dąbrowa Górnicza