Opinie o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Paweł M (Ford S-Max)

Jeden z nielicznych komisów gdzie można kupić auto nie ulepione z czterech różnych.???????????? pomimo tego że nie jest tanio ale coś za coś.Fachowa pomoc i cierpliwość na moje sto pytań.Transakcja przebiegła szybko i fachowo dokumenty przygotowane do rejestracji.Auto rewelacja,do tego Pan bardzo sympatyczny i pomocny dużo wie o swoich sprzedawanych samochodach. Polecam !!!

Zdzisław Plichta

Opinia po kilku miesiącach. Samochód bez wad ukrytych. Sprawuje się BARDZO DOBRZE.Kupiony Peugeot 5008 w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, bez wkładu finansowego. Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt z Panem Tomkiem, możliwość oględzin samochodu na stacji diagnostycznej,pomiar grubości lakieru zgadzała się z tym co było powiedziane przez telefon,kompletna dokumentacja sprzedażowa(Akcyza, Tłumaczenia,Przegląd Techniczny,Faktura Zakupu).Po telefonicznym ustaleniu szczegółów wybrałem się po samochód pociągiem Zostałem odebrany z dworca. Jeżeli w przyszłości będę szukał samochodu z pewnością w pierwszej kolejności sprawdzę oferty Auto Handel Trivet.

Peugeot 5008 Krosno

Zdecydowanie warto udać się po zakup samochodu do Firmy Trivet. Świetny kontakt i pełne zaufanie z dwóch stron. Polecam z pełnym przekonaniem. P.S. Miła obsługa to może być u fryzjera. Tutaj jest po prostu NORMALNIE BEZ MYDLENIA OCZU, jak powinno być w miejscu zakupu Auta. 100% Profesjonalizmu.Zero problemów z podłączeniem komputera,pomiaru lakieru,wyjazdu na Diagnostykę.

Wiewiór Sc

Polecam, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Sprzedawca przesympatyczny :) Wszystko zgodne z zapewnieniami,lakier oryginał,przebieg sprawdzony przed przyjazdem po numerze Vin.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w sklepie ortopedycznym?
Aleksandra

Firma zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Gamrat działa na rynku od 2010 roku. Niestety nie znalazłam informacji o ofertach pracy. Chętnie przeczytam opinie od pracowników firmy, jakie warunki umowy oferuje firma, i jak wygląda kwestia urlopów?

Jakub Bartosik

Kupiłem Hyundaia i40 , może ceny samochodów nie są niskie, ale jestem zadowolony z zakupu. Wszystkim, którzy narzekają że jest drogo polecam zastanowić się czy niska cena idzie w parze z jakością,przekonałem się na własnej skórze po obejrzeniu samochodów w niższej cenie.Szczerze Polecam.

VW Tiguan

Kupiłem już drugi samochód u Pana Tomasza - to chyba najlepsza rekomendacja :) Obsługa przed i posprzedażowa oraz przygotowanie auta lepsze niż w niejednym salonie, dokumenty do rejestracji przygotowane.Polecam.

Fiat Ducato

TRIVET to firma absolutnie godna polecenia. Auto z Niemiec w pełnej opcji wyposażenia z książkami serwisowymi i kompletem kluczyków , wszystko zgodne z ogłoszeniem i zdjęciami. Sprawnie , szybko i uczciwie wykonana transakcja. Auto kompletnie przygotowane do rejestracji. Polecam Bartosz.

Trela Paweł

Miło, uczciwie, fachowo Komplet dokumentów zalatwiony do rejestracji. Auto użytkuje dopiero od 4 msc i narazie wszystko ok Oby tak pozostało Polecam.

Witam Zupełnie odmienne podejście do klienta niż u innych Nie "handlarz" a pasjonat motoryzacji Z czystym sumieniem można u nich kupić auto,Polecam.

Bożena

Skoro pojawia się tak dużo pozytywnych opinii o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet to chciałabym się dopytać jakie trzeba spełniać warunki aby móc liczyć na przyjęcie do firmy? Mogę wnioskować, że skoro tak dobra firma to i wymagania mogą być wysokie. Ktoś coś wie na ten temat?

Edison

PO 2 MCACH UZYTKOWANIA ZAKUPIONEGO NISSANA QQ ,WYSTAWIAM OPINIE MEGA POZYTYWNA.Auto bez ukrytych wad .Transakcja przebiegła bezstresowo.P.Tomasz pomocny sprzedawca,rzeczowy i kontaktowy.Warto bylo jechac do pana z Warszawy.????

Bernard.K

Taka ilość praktycznie samych pozytywnych komentarzy to nie przypadek, lecz wynik uczciwej i rzetelnej pracy Pana Tomka. W Trivet kupiliśmy już trzeci samochód - ostatnio Opel Astra. Przy tej ilości komisów i osób trudniących się sprzedażą aut to najlepsza rekomendacja działalności tej firmy i sposobu prowadzenia biznesu przez Pana Tomka. Samochód w świetnym stanie wizualnym i technicznym, z potwierdzoną historią serwisową, nie zastanawiałem się czy mogę pojechać w trasę 1500 km. Osobom szukającym sprzedawcy, któremu można zaufać POLECAM !!! Firme TRIVET.

Gubin/Józef

Kupiony VW Polo spisuje się bez zarzutów. Miło wspominam wizytę w Pana komisie, więc z przyjemnością wystawiam dobrą opinię. Życzę by poziom usług był cały czas taki sam albo jeszcze lepszy. Pozdrawiam i oczywiście będę polecał znajomym.????

Kazimierz
@Gubin/Józef

Cieszy fakt, że Twój zakup samochodu w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet udał się tak, jak sobie to wymarzyłeś. Zdradzisz osobom odwiedzającym ten wątek, jak w ogóle na tę firmę trafiłeś?

Audi A4 (Malec)

Samochód sprawdzony przez niezależną firmę.100% pokrycia z zapewnieniem sprzedającego,wymieniony rozrząd i bezwypadkowosć jak i przebieg umieszczony na fakturze,zakup był tylko formalnością.Polecam i pozdrawiam Pana Tomasza.

Cieślik

Fordzik śmiga 3 miesiąć aż miło, wszystko zgodne z zapewnieniami sprzedajacego, dokumenty do rejestracji przygotowane profesjonalnie.Polecam w 100% ????

Astra H
@Cieślik

Po miesiącu jazdy Astra H absolutnie brak zastrzeżeń co do zakupu. Auto zgodne z opisem w ofercie. Polecam bo ja nie żałuję decyzji.

Zakupowicz

Chciałem po raz kolejny zapytać czy jest możliwość zwrotu samochodu? Czy mogę dostać taką informację?

Trivet

"Przyjacielu"widzę że znalazłeś sobie dobrą zabawę oczerniajac Mnie i Moją Firmę chciałem Cię poinformować że jutro sprawa zostaje zgłoszona do odpowiednich organów,ciekawe czy będziesz teraz taki cwany.Do zobaczenia.

Zakupowicz

Czy jest możliwość aby zwrócić auto? Po zakupie okazało się że wszystkie najdroższe rzeczy wymagają wymiany (naprawy). Kwota naprawy jest bardzo bardzo duża?

Szymek

Nie rozumiem tego poruszenia. Kupiłem w tym komisie z 4 auta przez ostatnie 7lat i jestem zadowolony. Jeżeli ktoś dopatruje się cech auta nowego w używanym, to chyba nie powinien kupować samochodu z drugiej ręki.Każdy ma za sobą jakąś przeszlość i wymaga napraw większych lub mniejszych.Przecież zawsze można pójść do salonu wybranej marki i cieszyć się nowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Zobacz opinie na temat firmy Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzeczna 30
    42-530 Dąbrowa Górnicza