Opinie o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet w Dąbrowa Górnicza

Grzegorz. Astra J.

Witam. Wczoraj u Pana Tomka zakupiłem samochód Opel Astra J i jestem bardzo zadowolony. Pełny profesjonalizm. Samochód został sprawdzony na stacji diagnostycznej w mojej obecności,bez żadnych problemów udostępniono mi nr VIN żeby można było sprawdzić jego całą historię. Wszystkim w 100% polecam tego sprzedawcę. Mam nadzieję że auto kilka lat mi posłuży,a wtedy napewno tam wrócę po kolejna perełkę.

Aplikowaliście na stanowisko doradca techniczny w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Ilona G. (Opel Astra)

Polecam zakup samochodu w firmie Gamrat. Konkretnie i rzeczowo. Zarówno przed zakupem samochodu, jak i w trakcie jego oględzin uzyskałam pełną wiedzę co do intrygujących mnie kwestii. Po kontroli samochodu na stacji diagnostycznej wszystkie formalności poszły bardzo sprawnie. Samochód zakupiłam miesiąc temu i mam nadzieję, że będzie się jeszcze długo tak dobrze technicznie sprawował jak do tej pory.

Gabriela

To wygląda jak jednoosobowa działalność gospodarcza, nie mam racji? Żadnych ogłoszeń o pracy, w 2020 roku tylko pomoc publiczną pan dostał na utrzymanie działalności... Ci zachwalający kupno aut może napiszą, kto ich obsługiwał w tej firmie, czy sam właściciel? Pytam dlatego, że chodzi o pracę dla sprzedawcy, brat już pracował w autokomisie, a teraz potrzebuje zajęcia na już.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca w sklepie ortopedycznym?
Michał Tarnowskie Góry

Opinię dodaję już na chłodno, ale tak samo z wielką satysfakcją i przyjemnością mogę szczerze wyrazić opinię. Zakup samochodu u Pana Tomasza to zakup, którego życzyłby sobie każdy. Auto znakomite wyróżniało się tak jak podejście sprzedającego, pełen profesjonalizm wszystko zgodne z prawdą i spójne, komplet dokumentów podany do rąk własnych. Tutaj nie ma mowy o mitach będzie Pan zadowolony tutaj liczy się profesjonalizm i nie da się ukryć pasja. 10 na 10. Wszystkiego dobrego i powodzenia!

Izabela

Na portalu jest oferta pracy dla kierowców kat. B, mam jednak parę pytań bo trochę mało informacji jest w ogłoszeniu :) Są podane widełki 5900-8900 zł brutto na msc. Czy osoba z dużym doświadczeniem może wynegocjować ten górny pułap już na start? Przestrzegają ustalonego czasu i trybu pracy bez problemu? Dajcie znać, bo znam osobę która szuka właśnie pracy jako kierowca w okolicy i dobrze byłoby wiedzieć jak się tam pracuje :D

Robert Mazur

Auto Handel Trivet jak najbardziej na TAK. Fiat Ducato cały w oryginalnym lakierze i po potwierdzeniu historii pojazdu w serwisie Fiat, zakupiony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, transakcja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiam i polecam.

Mechanik Bełchatów

Auto Handel warty polecania,pozytywnie mnie zaskoczył.Posiadają w ofercie bardzo ładne samochody.Znam się na autach bo jestem mechanikiem,Mondeo,4 miesiąc sprawuje się rewelacyjnie.Cena chodź nie niska idzie w parze z jakością ale coś za coś.Polecam i pozdrawiam normalnego Właściciela co w tej branży nie jest oczywiste.

Renault Clio

Polecam! Auto czyste, świeże i zadbane, tak jak na zdjęciach i przez telefon, bardzo dobry kontakt i obsługa, wszystkie formalności do rejestracji załatwione. Zasłużone 5/5 gwiazdek.

CITROEN C4 PICASSO

Niezwykle rzeczowa, konkretna obsluga. Wszystkie informacje wyłożone na tacy, bez typowego "Mirkowego" ględzenia, opowiadania bajek i wciskania na siłę czego tylko się da. Warto odwiedzić w ciemno nawet z drugiego końca Polski. Na tyle na ile się najezdziłem za autem, w tak godnym polecenia miejscu z pojazdami z drugiej ręki jeszcze nie byłem. Zadbane samochody, dla każdego coś fajnego pod względem jakości i ceny. Jestem turbo zadowolony i polecam każdemu. Z pewnością kolejny zakup poczynię w tym miejscu i bez wahania przekażę namiary każdemu kto szuka samochodu z pewną historią, z pewnych rąk i w nienagannym stanie technicznym i wizualnym. Dziękuje Panie Tomaszu! :)

Daniel Cieszyn

Witam, kupiłem PEUGEOT 5008, trzylatka, firma GAMRAT Tomasz, Dąbrowa Górnicza Polecam tego dilera samochodów, na placu czysto, nowocześnie, zadbanie... Ornung taki że i w papierach i w rzeczywistości wszystko się zgadza: przebieg, przeglądy, historia pojazdu itp. Jednym słowem polecam, uczciwy gość który siedzi w branży od lat????.

Rzetelna firma, szybka i mila obsługa, samochód zgodny z opisem polecam

Lulek

Kupiłem citroena w firmie Trivet. Pieniądze dobrze wydane wszystko zgodnie z opisem, żadnych niespodzianek właściciel rzeczowy, konkretny mówiący na temat i widać że zna się na rzeczy. Dokumenty kompletne żadnych braków zarejestrowanie pojazdu to tylko formalność. Super.

KK

Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm. Autko sprowadzane, 10 letnie - jeździ elegancko. Póki co nie mam żadnych zastrzeżeń. Życzliwy właściciel. Polecam ten komis.

Grzegorz Kuś

Jestem klientem i z czystym sumieniem polecam ten komis. Odwiedziłem już kilku sprzedawców, a do Trivet trafiłem po przez internet i portal otomoto i jak się okazało po wielu odwiedzinach tego typu miejsc tu trafiłem w dziesiątkę. Zanim przyjechałem do Dąbrowy Górniczej szczegółowo wypytałem sprzedającego o wady i ewentualne mankamenty pojazdu. Nie chciałem jechać 350 km i zastać czego innego co mnie nie interesuje. Moją uwagę zwrócił Ford Mondeo. Dogadaliśmy szczegóły i jak przyjechałem na miejsce zastałem to o czym rozmawialiśmy przez telefon,po sprawdzeniu samochodu dobijając targu. Jak najbardziej polecam. Nie straciłem czasu, mam fajne auto z udokumentowaną historią pojazdu i bezwypadkowe. Wszystko jasne jak na dłoni i w NORMALNEJ atmosferze. Dla mnie 5 gwiazdek.

Aneta
@Grzegorz Kuś

To dobrze, że to podjęte ryzyko nie zakończyło się fiaskiem. A nie jechałeś może jeszcze przed dokonaniem ostatecznego zakupu na stację, żeby przejrzeć czy faktycznie wszystko z autem gra?

Endi

Samochód który kupiłem od Pana Tomasza jest perfekcyjny. Polecam tego sprzedawcę w 100%.

Magda Stencel

W obecnych czasach ciężko zaufać i kupić pewne auto. Jednak zakup u Pana Tomka mogę polecić z czystym sumieniem.Cztery miesiące temu zdecydowałam się na Opla Mokke. Samochód z małym przebiegiem 74tyś km z pełną dokumentacją dodatkowo przebieg i bezwypadkowość zweryfikowany w ASO i na portalach płatnych. Z miesiąca na miesiąc tylko tankuję i dokładam kilometry oby tak dalej. ☺️ Jeśli ktoś szuka może nie najtańszego ale pewnego, sprowadzonego samochodu w pełni przygotowanego do rejestracji to zapraszam do wizyty w Auto Handel Trivet.

Uzon

Czlowiek wie o czym mówi i nie sa to kolejne opowiści, że Niemiec płakał jak sprzedawał. Rzeczowo, rzetelnie oraz na temat. Nie myślałem, że takie coś istnieje jeszcze w tym kraju na rynku samochodów używanych. Można..? Polecam! Kupiłem czerwona piękna Mazde, wtócę po kolejne;-)

Banaś Artur

Kupowanie auta z rynku wtórnego nie jest proste i bezstresowe i podejście firm oferującej takie auta ma znaczenie kluczowe, tu spotkałem się z profesjonalną, miłą i uczciwą firmą wszystko zgodne z zapewnieniem przez telefon.Po długich poszukiwaniach (Forda Focusa) wkońcu firma która potrafiła sprostać temu niełatwemu zadaniu i moim wymaganiom,polecam wszystkim firmę Trivet.

Michał Wilk Opel Insignia

Z czystym sumieniem mogę polecić Komis TRIVET :) Przyjechałem po samochód 470km ale na prawdę było warto właściciel komisu widać że zna sie na swojej branży odpowiedział na wszystkie nasze pytania sprawdziliśmy z mechanikiem samochód i nie było zastrzeżeń samochód jest w moim posiadaniu już ponad 3 miesiące i sprawuje sie rewelacyjnie w skali 1-10 daje uczciwe 10 POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Zobacz opinie na temat firmy Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet?

Gamrat Tomasz Auto Handel Pomoc Drogowa Trivet
4.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rzeczna 30
    42-530 Dąbrowa Górnicza