Opinie o Eko Optyk Patryk Derkacz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eko Optyk Patryk Derkacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko Optyk Patryk Derkacz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Optyk Patryk Derkacz w Warszawa

Czy dziś doradca może zarobić nawet 8,000 zł? po prostu mam przed sobą teraz dwie oferty do wspomnianego wcześniej salonu, jedna jest sprzed dwóch lat druga z ubiegłego roku. widzę ze różnica w górnych widełkach wyniosła tysiąc, możliwe ze podwyższyli o kolejny?

Jakie wartości są cenione w Eko Optyk Patryk Derkacz?

Urszula Nowy wpis

To ważne pytanie. Firma holduje wartościom nadrzędnym czyli kieruje się szacunkiem do klienta i życzliwością. Serdeczna atmosfera w salonach podczas obsługi klienta to jest to czym odznacza się Firma Eko Optyk! Pen profesjonalizm!

Ola

Jaka podstawa wynagrodzenia ?

Rafał Nowy wpis
@Ola

Jeden to nie wszscy lecz my nie do zniszczenia!!! buraki technologiczne i inzynieryjske jak mój bunkier :P

Jak się pracuje z ludźmi z Eko Optyk Patryk Derkacz?

Klient

Jestem.klientka tej firmy od dawna. Również członkowie mojej rodziny i znajomi. W każdym z salonów pracują mili i kulturalni ludzie. Atmosfera miła dla klientów i między personelem. Myślę,że to przyjazne miejsce pracy.

Iza
@Klient

A co z obsługą klienta? Potrafią doradzić i trzymac się terminów?

@Iza

Jestem stałą klientka. Robiłam już kilka par okularów. Zawsze profesjonalnie doradzono mi i dobrano oprawę. Zawsze szybko i terminowo. Jestem mega zadowolona.

@Ela

Jeśli jest się stałym klientem to przysługują jakieś zniżki?

@Bożena

Zawsze dają zniżki!

@Ela

Zawsze? Czyli to jakiś zabieg marketingowy, że cena jest wysoka i potem sztucznie zaniżają? Bo innego wyjaśnienia chyba nie widzę?

@Bożena

Przecież różne ceny są opraw, szkieł...nie zawsze to samo zamawiamy. Wzrok też nam się zmienia i inne szkła potrzebujemy. Proszę zastanowić się nad tym co Pani pisze. Chwyty marketingowe to co innego a co innego zniżki dla stałych klientów. Jedno i drugie jest powszechnie znane. W Eko Optyk oprócz dobrej reklamy nie zauważam "tanich chwytów marketingowych."

@Ela

A to się nie dogadałyśmy. Bo zrozumiałam, że zniżki są dla każdego a nie że jedynie dla stałych klientów, więc stąd tego typu interpretacja. ;) Te oferty są jakoś przysyłane klientom czy elastycznie dostosowywane na miejscu?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko Optyk Patryk Derkacz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Niezadowolony klient

Poprawić należy obsługę w salonie na Trockiej. Jeśli salon jest otwarty do godziny 18:00 w dni powszednie, to dlaczego wczoraj (25 października 2019 r). o godzinie 17:52 był zamknięty na cztery spusty? Na to pytanie nie był w stanie odpowiedzieć człowiek, który przedstawił się jako właściciel salonu. Ja specjalnie przyjechałem po odbiór okularów z centrum miasta tracąc w sumie półtorej godziny. Odradzam korzystanie z tego salonu bo "właściciel" i personel nie są kompetentni w zakresie obsługi klienta. Zwykłe i zdawkowe przepraszam nie wystarcza w takich sytuacjach. A na pytanie co "właściciel" ma zamiar zrobić w tej sprawie usłyszałem: To co mam zwolnić pracownika? Już takie postawienie sprawy świadczy o człowieku. Ten Pan powinien być wdzięczny za to że ktoś poinformował go o problemach jakie ma salon, Taka informacja powinna być bezcenna dla właściciela firmy bo jeśli sam nie jest w stanie dostrzec problemów i je zlikwidować to może nie powinien zajmować się prowadzeniem firmy.

Klientka
@Niezadowolony klient

Witam, przypadkowo natknęłam się na Pana wpis. Uważam, że sytuacja, jaka spotkała Pana, prawdopodobnie jednorazowa, nie może świadczyć o pracy i usługach firmy. Nie odnajduję w niej żadnego zdania na temat wykonanych okularów, a tym zajmuje się Eko Optyk, czyli pracownicy i właściciel Pan Patryk Derkacz. Nie należy domniemać, że pracownik opuścił stanowisko pracy bez powodu. Pracodawca zapewne wyjaśnił przyczynę wcześniejszego zamknięcia salonu. Incydent nie świadczy o braku profesjonalizmu w świadczonych usługach. Uważam, że często zbyt pochopnie wydajemy opinie, które mogą być krzywdzące.

Eliza
@Klientka

Zdecydowanie zgadzam się z Panią! Polecam tę firmę!

Edyta

Bardzo profesjonalna obsługa w każdym z salonów! Personel odznacza się wysokim poziomem kultury osobistej! Polecam serdecznie te firmę!

MS

Pełen profesjonalizm!!! gorąco polecam!!!

Klientka, bardzo zadowolona!

Od wielu lat korzystam z usług salonów Eko Optyk. Pracownicy są mili, życzliwi i uśmiechnięci. Jeśli chodzi o fachowość wykonywanych usług, to pełen profesjonalizm Z całą odpowiedzialnością i szczerze polecam tę firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Optyk Patryk Derkacz - Warszawa

• Jak się pracuje w Eko Optyk Patryk Derkacz?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Optyk Patryk Derkacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko Optyk Patryk Derkacz
  • Spacerowa 20A lok. 10