Palarnie.pl

Opinie o Palarnie.pl

norbert 2011-05-07 16:27
Firma, w której wykorzystuje się nowych pracowników, składa fałszywe obietnice, zwalnia się handlowców przed realizacją wynegocjowanych przez nich kontraktów z prestiżowymi klientami.
krynix 2013-01-04 20:32
możesz się do mnie odezwać na ten mail? krynix@spoko.pl chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Twojej opinii
lewy 2013-07-16 15:29
mój znajomy pracował tam w serwisie, mówił raczej, że firma bardzo w porządku. kto pracuje a nie próbuje udawać, że pracuje - ten ma na co zasłużył
Ula 2013-07-16 19:30
moja kumpela tam pracowała - z tego co pamiętam to naście m-cy. Bardzo zadowolona, nawet wiem, że jak jest w pobliżu to ich odwiedza! Poza nią nie znam tam nikogo, ale od niej zawsze słyszałam o Palarniach same dobre słowa. Mam nadzieję, że pomogłam.
Ula 2013-08-31 17:49
w sumie nigdy nie rozmawiałyśmy o konkretnych kwotach, ale jestem pewna, że moja koleżanka była zadowolona, bo kasa stanowiła dla niej ważne kryterium. A atmosfera na pewno była ok, bo ciągle ma kontakt z ludźmi, którzy dalej tam pracują.
laleczka 2013-11-15 19:36
Gorąco polecam ,fajna, domowa atmosfera, szef niezwykle sympatyczny o gołębim sercu :-) zarobki średnie...
pra 2014-07-24 12:19
na umowę zlecenie obiecują Ci najpierw dużo a po okresie próbnym zwalniają , pracują tam straszne ..... co nie nadają się do innej pracy w serwisie straszna chemia aż włosy stają dęba zapomnij o szkodliwym stary pracownik omija to dużym łukiem albo udaje że coś robi ,do najgorszej roboty są młodzi ,niby rodzinna atmosfera ale uważaj na wszystko co mówisz i robisz
Laleczka 2014-08-23 19:27
Jesli chodzi o serwis (bo pewnie o to pytacie bo tam jest najczęstsza rotacja) to potwierdzam ze praca ciężka- leniom odradzam. Uczciwym i chętnym do pracy polecam chociaż takich z tego co pamietam było mało :-) praca 8-16 plus delegacje ale więcej info to juz chyba na rozmowie rekrutacyjnej...

Pracowałam kiedyś i bardzo dobrze wspominam...
mark 2015-01-19 18:25
no to skoro nie chcecie napisać dla nowego to napiszcie mi coś z innej beczki: jak wiadomo rozmowa kwalifikacyjna powinna być chociaż częściowo ustrukturalizowana, tzn. część pytań jest standardowych - zadawanych każdemu kandydatowi, a część wynika bezpośrednio z przebiegu samej rozmowy czy też z tego, jak dużo informacji posiadamy więc czy możecie opisać mi jak jest w tej firmie pod tym względem?
Maksio 2015-03-21 02:55
@nowy albo jesteś niepoprawnym optymistą albo nie miałeś styczności z umową zleceniem. Po podpisaniu tej umowy nie masz zupełnie nic. Taka umowa jest nieprzyszłościowa, gdyby dawali umowę o pracę to sam bym się chętnie zatrudnił. No i tutaj właśnie jest też moje pytanie. Wiecie czy jest możliwość podpisywania umowy o pracę z firmą Palarnie.pl ?
anonimos 2016-07-22 09:31
Ogólnie nie polecam. Bardzo zamknięta atmosfera (usunięte przez administratora) W firmie pracuje max 18 osób. Zero elastyczności ....
Olo592 2016-10-03 20:43
a właśnie że szukają kogoś na strasznie dziwnie brzmiące stanowisko. Z tego co wiem, większość pracujących ludzi jest bardzo ok, (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce pełnić działalność charytatywną to lepiej pracować dla jakiejś fundacji niż dla Palarni.
Olo592 2016-10-08 17:06
max 2 tys. na umowę zlecenie, reszta - jeśli taka jest - pod stołem. Ja miałem pracę fizyczną. Nadgodzin cała masa, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.
k3 2016-10-18 19:24
olo592 to w takim razie jakoś są one oddawane te nadgodziny? nie ukrywam że nie chciałabym za darmo pracować
JaroJaro13 2016-11-08 10:50
Prowadzą teraz rekrutacje do serwisu. Szukam roboty wlasnie ale wole pracować w mcdonaldzie niz tam. Zarobki głodowe nie do utrzymania sie w Warszawie. Kumpel opowiadał ze ogólnie dno.zgadzam sie z tym co mowi Olo 592.
JaroJaro13 2016-11-08 10:50
Zostaw swoją opinię o Palarnie.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palarnie.pl