Palarnie.pl

Opinie o Palarnie.pl

norbert 2011-05-07 16:27:51
Firma, w której wykorzystuje się nowych pracowników, składa fałszywe obietnice, zwalnia się handlowców przed realizacją wynegocjowanych przez nich kontraktów z prestiżowymi klientami.
krynix 2013-01-04 20:32:54
możesz się do mnie odezwać na ten mail? krynix@spoko.pl chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Twojej opinii
lewy 2013-07-16 15:29:29
mój znajomy pracował tam w serwisie, mówił raczej, że firma bardzo w porządku. kto pracuje a nie próbuje udawać, że pracuje - ten ma na co zasłużył
Ula 2013-07-16 19:30:25
moja kumpela tam pracowała - z tego co pamiętam to naście m-cy. Bardzo zadowolona, nawet wiem, że jak jest w pobliżu to ich odwiedza! Poza nią nie znam tam nikogo, ale od niej zawsze słyszałam o Palarniach same dobre słowa. Mam nadzieję, że pomogłam.
Ula 2013-08-31 17:49:59
w sumie nigdy nie rozmawiałyśmy o konkretnych kwotach, ale jestem pewna, że moja koleżanka była zadowolona, bo kasa stanowiła dla niej ważne kryterium. A atmosfera na pewno była ok, bo ciągle ma kontakt z ludźmi, którzy dalej tam pracują.
laleczka 2013-11-15 19:36:47
Gorąco polecam ,fajna, domowa atmosfera, szef niezwykle sympatyczny o gołębim sercu :-) zarobki średnie...
pra 2014-07-24 12:19:15
na umowę zlecenie obiecują Ci najpierw dużo a po okresie próbnym zwalniają , pracują tam straszne ..... co nie nadają się do innej pracy w serwisie straszna chemia aż włosy stają dęba zapomnij o szkodliwym stary pracownik omija to dużym łukiem albo udaje że coś robi ,do najgorszej roboty są młodzi ,niby rodzinna atmosfera ale uważaj na wszystko co mówisz i robisz
Laleczka 2014-08-23 19:27:43
Jesli chodzi o serwis (bo pewnie o to pytacie bo tam jest najczęstsza rotacja) to potwierdzam ze praca ciężka- leniom odradzam. Uczciwym i chętnym do pracy polecam chociaż takich z tego co pamietam było mało :-) praca 8-16 plus delegacje ale więcej info to juz chyba na rozmowie rekrutacyjnej...

Pracowałam kiedyś i bardzo dobrze wspominam...
mark 2015-01-19 18:25:43
no to skoro nie chcecie napisać dla nowego to napiszcie mi coś z innej beczki: jak wiadomo rozmowa kwalifikacyjna powinna być chociaż częściowo ustrukturalizowana, tzn. część pytań jest standardowych - zadawanych każdemu kandydatowi, a część wynika bezpośrednio z przebiegu samej rozmowy czy też z tego, jak dużo informacji posiadamy więc czy możecie opisać mi jak jest w tej firmie pod tym względem?
Maksio 2015-03-21 02:55:11
@nowy albo jesteś niepoprawnym optymistą albo nie miałeś styczności z umową zleceniem. Po podpisaniu tej umowy nie masz zupełnie nic. Taka umowa jest nieprzyszłościowa, gdyby dawali umowę o pracę to sam bym się chętnie zatrudnił. No i tutaj właśnie jest też moje pytanie. Wiecie czy jest możliwość podpisywania umowy o pracę z firmą Palarnie.pl ?
anonimos 2016-07-22 09:31:56
Ogólnie nie polecam. Bardzo zamknięta atmosfera - szef władca kosmosu. Umowa zlecenie i marne pieniądze. W firmie pracuje max 18 osób. Zero elastyczności ....
Olo592 2016-10-03 20:43:38
a właśnie że szukają kogoś na strasznie dziwnie brzmiące stanowisko. Z tego co wiem, większość pracujących ludzi jest bardzo ok, za to prezes - klasyczny mądrala, który nic nie potrafi sam zrobić, za to chętnie wykorzystuje za grosze innych. Jak ktoś chce pełnić działalność charytatywną to lepiej pracować dla jakiejś fundacji niż dla Palarni.
Olo592 2016-10-08 17:06:40
max 2 tys. na umowę zlecenie, reszta - jeśli taka jest - pod stołem. Ja miałem pracę fizyczną. Nadgodzin cała masa, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.
KLIENT 2016-10-18 18:02:44
Omijać firmę jak najdalej się da. Szeryf to nic nie robiący d...K który udaje ze zna się na wszystkim. A fizycznie to chyba w życiu nie pracował. Na koniec traktują cie jak śmiecia i pokazują drzwi. Praca smierdzaca i z nadgodzinami za free. W biurze boją się że sobą gadać bo ściany mają uszy. A szkoda. Bo pracowali tam fajni ludzie.
k3 2016-10-18 19:24:24
olo592 to w takim razie jakoś są one oddawane te nadgodziny? nie ukrywam że nie chciałabym za darmo pracować
JaroJaro13 2016-11-08 10:50:09
Prowadzą teraz rekrutacje do serwisu. Szukam roboty wlasnie ale wole pracować w mcdonaldzie niz tam. Zarobki głodowe nie do utrzymania sie w Warszawie. Kumpel opowiadał ze ogólnie dno.zgadzam sie z tym co mowi Olo 592.
JaroJaro13 2016-11-08 10:50:53
johny 2016-11-21 19:03:47
Beka, nie wiem ile porobili ludzi w taki sposób :
pierwsza rozmowa: 2 kobiety pytania odnośnie pracy itp
pytanie czy chciałby Pan na umowę zlecenie czy inna formę
już zaczęło śmierdzieć. Na koniec rozmowy tekst:
jeśli przejdzie pan 1 etap zadzwonimy za parę dni przyjdzie Pan
na parę godzin zobaczy jak się pracuje i czy będzie Pan chciał pracować :D
2 etap. 9 rano: koszulka firmowa :D rękawiczki i jazda :D
opis pracy: może tam pracować każdy co potrafi kierować autem.
nie potrzeba żadnego wykształcenia. Konserwator wymienia filtry zabiera
pojemnik z petami który śmierdzi jak .... później elegancko przesypuje do worka na śmieci.
Robota w mieście: biurowiec, kabina 1,5x2 m płyn do szyb i jazda.
To nie technik tylko zwykła sprzątaczka :)
po 4h powrót elegancko wszyscy zadowoleni :D zadzwonimy do końca dnia
po 2h mail że został przyjęty inny kandydat :D
zwykłe ścierwa :)

Zostaw swoją opinię o Palarnie.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palarnie.pl