Opinie o Kocot Kids Magdalena Kocot w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kocot Kids Magdalena Kocot. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kocot Kids Magdalena Kocot o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kocot Kids Magdalena Kocot w Opole

Czy urlop w Kocot Kids Magdalena Kocot jest płatny 100%?

Małgorzata

Jesteś tutaj na jakimś zleceniu, że tak piszesz? Jako kto?

Rafał

Pracowałem tam przez 14 miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę, jak czytam negatywne opinie to jestem w stanie stwierdzić kto je pisał, zawsze na takich zakładach znajdą się osoby którym się nie chce pracować i tylko kombinują jak tu się wykręcić, nie piszę tutaj tego aby bronić firmy ale nas czyli pracowników którzy nie migali się od pracy. Niestety kiedy ktoś nie przychodził wielokrotnie do pracy i szukał powodów do "krótkich wakacji" my musieliśmy robić za dwóch co niestety odbijało się na jakości naszej pracy jak również na atmosferze. Pracowałem w budynku B czyli na "maszynach" i ekipa była naprawdę zżyta ze sobą i wszyscy raczej się dogadywali, no ale jak wspomniałem wcześniej zawsze znajdzie się ktoś komu pracować się nie chce i zazwyczaj tacy ludzie lubią wylewać swoje frustracje na Internecie. Praca fajna, jedna zmiana od 7 do 15, czasem można było dorobić w soboty jak ktoś chciał, pieniądze zawsze na czas oraz umowa o pracę. Byłem bardzo zadowolony, aktualnie mam pracę w Niemczech więc zrezygnowałem z Kocot Kids, gdyby nie to pewnie pracowałbym do dziś.

Cichy
@Rafał

Z tego co wiem 1 Rafał to najgorszy LESER kocot kids A drugi jest na L4 pracę w Niemcach ma BENE,, TAK ZE NIE PODSZYWAJ SIE POD INNYCH KOLEGO

Ile jest zmian w Kocot Kids Magdalena Kocot?

N

Jedna zmiana poranna

Edyta
@N

Od 6 do 14 ta zmiana trwa, czy jest jakaś inna?

N
@Edyta

To zależy od tego czy stolarnia 6-14 czy produkcja (pakowanie) 7-15

Iwona
@N

A jak ktoś jest na pakowaniu, a lepiej mu robić 6-14, to da radę się dogadać?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kocot Kids Magdalena Kocot?

Na wszystkie potrzebne na danym stanowisku pracy

Aplikowałeś do Kocot Kids Magdalena Kocot na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży B2B? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Jaka umowa obowiązuje w Kocot Kids Magdalena Kocot podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie

A.

Pracowałem w tej firmie prawie 1,5 roku, nie polecam.. Zacznijmy od szefa, człowiek, który najchętniej chciałby abyś pracował za darmo, jeśli pracujesz dobrze, z niechęcią da podwyżkę (usunięte przez administratora) lecz na każdym kroku będzie ją wypominać. Pamiętam że założył nawet folder z moim imieniem w telefonie aby wrzucać tam momenty z kamer w których jego zdaniem moja praca była za wolna. (usunięte przez administratora) Musiałem się często prosić o materiały aby skompletować zamówienia, podstawowe narzędzia do pracy ograniczone nawet ołówki. Z elementów, które przychodziły uszkodzone trzeba było się tłumaczyć. Szef sprawdzał czy przypadkiem to nie ty uszkodziłeś. Za moich czasów jak przychodziła zima, temperatura sięgała 8 stopni na hali, a gdy powiedziałem, że w takich warunkach nie będę pracować usłyszałem od szefa "Co taki (usunięte przez administratora) delikatny jesteś?" Gdy przyszedł moment końca umowy, a ja nie chciałem jej przedłużyć wyżej wspomniana "podwyżka" automatycznie została odebrana, szef zrobił wszystko aby zapłacić mi jak najmniej za przepracowany miesiąc. Ekipa do pracy, przynajmniej na moim dziale była zgrana i trzymaliśmy się razem, a że nie skarżyliśmy na siebie do szefa, bardzo mu to się nie podobało. Wspomniany(usunięte przez administratora), we wcześniejszym komentarzu, specjalnie powołany na "kierownika" aby trzymał "pracowników za (usunięte przez administratora)" Nie przypominam sobie pozytywnych aspektów tej firmy, oprócz niektórych ludzi którzy byli normalni. Jeśli nie chcecie tracić czasu w swoim życiu i psuć sobie nerwów, polecam omijać szerokim łukiem.

Nn
@A.

Swieta słowa. Tak było i jest. Z daleko się trzymać

Jay
@Nn

Prawie zostałem pracownikiem tej firmy. na szczęście zrezygnowałem. 10 minut na firmie i już czułem się jak w (usunięte przez administratora). Ja nie polecam , ale może innym się spodoba.

Wojtek

Dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie; zgrany zespół i kontaktowi właściciele

Pracownikk

Dla mnie firma jest bardzo dobra.

Jolanta
@Pracownikk

To super :) Może mógłbyś napisać za co cenisz pracę w Kocot Kidsie? Jestem po prostu ciekawa czego można się tutaj spodziewać :D Ah, i na jakim stanowisku pracujesz? Jak wyglądają na nim zarobki? Pytam bo czytałam w jednym z komentarzy zastrzeżenia co do pensji więc wole dopytać :)

Znajomy

Niestety merytorycznie nie można nazwać przede wszystkim zarządzających przyjaznymi ludźmi pracownikom , ponieważ nie stwarzają warunków do pracy. Każda zimowa kontrola z nadzoru na pewno wiążę się z wielkimi dla nich kłopotami. Fatalni pracodawcy , ale myślę że przekazac osobowości. Niestety przykre,

Aneta

Cześć, chciałam zapytać jak bardzo rozwinięty jest dział marketingu w Kocot Kids? Czy firma jest na tyle duża, żeby oferować możliwość rozwoju zawodowego? Mnie interesuje praca biurowa, ale może ktoś z Was skorzysta z tej oferty: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/ref-operator-urzadzen-do-koncowej-obrobki-plyt,praca.gov.plc56e3f7dbd97456778c7cb375112423f,opole.

Dramat

Najgorsza atmosfera w jakiej pracowałem, na wszystko kręcą nosem zawsze coś nie pasuje, na hali jest kilku pracowników (mowa o tej mniejszej hali) z czego jedna mało sympatyczna dziewczyna jest odpowiedzialna za siedzenie i donoszenie kierownikowi, szeptanie obgadywanie, kierownik nie panujący nad swoimi emocjami. Są jacyś odklejeni od rzeczywistości zachowują sie jak by pracowali tam za kare. Ogólnie robota nie jest zła tylko te dwie osoby sprawiają, że odechciewa się tam pracować. Takie jest moje zdanie. Ogólnie nie polecam

@Dramat

Ja pracowałam tam dość długo. Było kilku ludzi na poziomie, takich raczej dobrze wychowanych z którymi na luzie pogadałam, ale często nbie było ich w robocie- ciągle l4, choroby. Ciężko było tam z kimś tak normalnie pogadać na luzie. Ohbojetnmi, niezyczliwi i tacy nijacy.

K. M
@Dramat

Faktycznie była taka atmosfera, mowa o innej lokalizacji, bliżej miasta, ale kierownik powymieniał, brygadzistę a dziewczyna zwolniła się sama. Teraz jest spokój.

Jak się pracuje z ludźmi z Kocot Kids Magdalena Kocot?

Czarny

Ja jestem zaskoczony tym co pisza tu na forum, atmosfera jest naprawde bardzo dobra.

Bardzo dobrze. Duża pomoc że storny kierownictwa przynajmniej na łóżkach. Na maszynach nie wiem. Za poprawę atmosfery odpowiada właściwie kierownik.

Nn

Nie polecam tracić czasu na tą firmę i szefa. Nadgodziny pod stołem, podwyżka można zapomnieć, cały czas siedzi na kamerach i patrzy jak Ci tu zdjąć godziny z wypłaty. Atmosfera porażka

Rr
@Nn

To ty chyba jako jedyny nie dostales podwyzszki na caly zaklad , widocznie sobie nie zasluzyles albo pomyliles zaklady w swoim wpisie bo np kamery sa u kierownikow ale i tak nie maja czasu tego ogladac bo poprostu sa na produkcji.

Rn

Jak najbardziej polecam pracę na dłużej. Największym plusem dla mnie w tej firmie jest atmosfera. A pracowałem w różnych zakladach więc mam porównanie. Kierownictwo ma bardzo fajne podejście do pracowników.

Prawda o sytulacji w firmie . Moje zdanie jest takie ze to forum wprowadza w blad, nie pomaga a nawet szkodzi w podjeciu decyzji w poszukiwaniu pracy. Na zakladzie jest okolo 80 osob , wiekszosc pracuje od dawna, sa to stali pracownicy. Kilka osob ktore tu pisze pod kilkoma nickami , sa to osoby ktorym nie zostala przedluzona umowa, stad pretensje. Dla mnie jest to dobry zaklad na dluzej , atmosfera jest ok , kierownicy przyjazni, o placach nie bede sie wypowiadal , gdyz zaleza od stazu i zaangazowania, ale z tego co sie orientuje pensje lepsze niz w innych duzych zakladach. Nie rozumiem osob ktore pracowaly dlugo i pisza ze marne pieniadze. W dzisiejszych czasach jest czas pracownika a nie pracodawcy to wy decydujecie ktora firme wybrac i czy pasuje wam pensja, wiec jak mozna pracowac dlugi czas i miec pretensje skoro przy rekrutacji byla podana stawka, zreszta osoby ktore pracuja uczciwie maja podwyzki , a w ostatnich 2 latach bylo ich kilka. Tez nikt nie napisze ze sa dodatki na dzieci i premie na Swieta. Ale i tez sa wady jak w kazdej firmie , nie mozna palic :-( ale sa za to dlugie przerwy 30min wiec pale wtedy jeden za drugim, slynny P.Slawek nie moj dzial, ale dawno go juz nie widzialem ,chyba juz nie jest brygadzista, temperatura zima nie rozpieszcza okolo 18c na produkcji.

Marian

gdzie twoje ambicje :)

Y

Premia na święta 100-200zł jest moc świat :D

@Y

I to wlasnie pokazuje jakie informacje sa na forum, pracuje 2 lata dostalem 500zl i na dwojke dzieci 1000zl, a teraz ty sie pochwal ile dostales w ciagu roku premii i dodatkow w swoim zakladzie, bo co sie dzieje w tym zakladzie widac ze nie wiesz. A jezeli wszystko to co napisalem ktos bedzie twierdzil ze to sciema latwo to zweryfikowac , wystarcz popytac ludz na zakladzie.

Nuda

To się ciesz!!!!

G

Widzę, że wypowiadają się sami pracownicy fizyczni, a jak wygląda sytuacja w biurze?

Luka

Nie ma firm idealnych ale może warto pracować chociażby po to żeby poprawić mankamenty? Czas nie sprzyja zmianie pracy.

Dany

Nie polecam .nie miła atmosfera. Jak się robi z buraka brygadziste o imieniu Sławek który się czepia łudzi namolnie bez kultury i nie ma podejscia do ludzi.to wybaczcie..szefostwo chyba nie zauważa co jest grane czemu nowe osoby odchodzą.to już nie są te czasy że nie ma pracy i będziesz siedzieć cicho. Ten facet żyje czasami lat 90 tych. Niech wezma Ukraińców to wtedy na oczy może przejza

teraz jest brygadzista Krzysiek. Pomocny, ale troche nerwowy i przeklina

@Dany

To prawda ludzie dziwni. Nie klaniaja sie, są tacy obojętni, patrzą tylko na siebie, z nikim nie idzie pogadać.

G
@dziewczyna

Zwolnili komuniste brygadziste?

Wojciech
@G

Widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy. Co możesz mi powiedzieć o możliwościach rozwoju w Kocot Kids Magdalena Kocot? Czy w firmie istnieje jasna ścieżka awansów? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

Mez
@Dany

Ludzie z Ukrainy już tam pracowali, jeden nawet nie skończył zmiany, uciekł na przerwie. Nie było konsekewncji, ponieważ w KocotKids Magdalena Kocot, oferuje się darmowe 3 dni próbne bez umowy :)

Nr

Pracowałem tam kiedyś kilka miesięcy i stanowczo odradzam. Zimą hala nie ogrzawana albo słabo ogrzewana pozatym jak niektórzy piszą o negatywnej atmosferze to jest niestety prawda. Pracowałem na stolarni przy maszynach tam chłopaki chyba najbardziej normami. Najgorsze przerwy każdy siedzi w szatni i nawet nie można z nikim porozmawiać jakąś gburowata atmosfera przez cały dzień

Lobi

Firma wielka porażka, nie miła atmosfera. Małe pieniądze i tylko słychać, ze mało człowiek. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kocot Kids Magdalena Kocot - Opole

• Jak się pracuje w Kocot Kids Magdalena Kocot?

Zobacz opinie na temat firmy Kocot Kids Magdalena Kocot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kocot Kids Magdalena Kocot?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kocot Kids Magdalena Kocot
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 17
    45-580 Opole