Opinie o Kocot Kids Magdalena Kocot w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kocot Kids Magdalena Kocot. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kocot Kids Magdalena Kocot o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kocot Kids Magdalena Kocot w Opole

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Największym minusem jest to, że zatrudniając się w firmie Kocot Kids Magdalena Kocot zatrudniasz się nie tylko w jednej firmie, ale z przymusu stajesz się pracownikiem również firmy ANIMOOD SP. Z O.O. oraz pewnie innych kolejnych spółek, które powstają. Zamiast pracować w firmie z meblami dla dzieci, pracujesz też w firmie z produktami dla zwierząt, a w przyszłości? Kto wie gdzie poniesie fantazja osoby zarządzające. Co warto powiedzieć o Animood to jest to spółka, w której skład nie wchodzą tylko właściciele Kocot Kids, ale również osoba, która miała być z założenia działem IT. Niestety ta osoba działa teraz jako Właściciel, Manager, Marketingowiec, osoba zajmująca się księgowością i dokumentami, prawa ręka Szefowej - a dopiero na szarym końcu, dorywczo, z bólem serca zrobi coś związanego z IT. Niestety traci na tym cała firma i psuje to atmosferę między pracownikami. Warto dodać, że jest to osoba nieszczera, kłamliwa, popełniająca masę błędów, nie wywiązująca się z obietnic, zrzucająca swoją pracę na innych i za wszelką cenę próbująca mieć idealny wizerunek w oczach Szefostwa Kocot Kids kosztem innych pracowników. Jeżeli ktoś bardzo potrzebuje pracy to ok, ale trzeba się pogodzić z myślą, że w ciągu 8 godzin pracujesz na 2-3 etapy różnych firm, a nie jednej konkretnej, w której się zatrudniasz.

Pracownik biurowy

Najwieszym minusem bylo to ze ciagle bylas na L4, jak kazdy krytykujacy na tym forum , zapomial dopisac kilka faktow o sobie.

Stary pracownik

Wiekszosc tych negatywnych elaboratów pisały osoby które naciągały firmę na wielotygodniowe L4 A potem zdziwione że nikt ich nie doceniał, podwyzek przez ostatnie 2 lata było kilka i nie znam ososby która by jej nie dostała. A ci co tutaj tak obszernie się rozpisują nie napiszą nic o sobie np taki pan Bloody który był na L4 2 miesiące i w tym czasie wykonywał remont u kolegi , w ogóle nie pomyślał o pozostałych pracownikach którzy musieli wykonywac pracę za niego przez ten cały okres. Tak jak ktoś tu już napisał wcześniej, robisz swoje nie kombinujesz na L4 to będziesz zadowolony. A ci co tu wypisują to sami kombinatorzy. Za których my musimy pracować.

Ona Nowy wpis

Też właśnie się zastanawiałam o co chodzi z tymi nagłymi komentarzami skoro nie widziałam aktualnych ofert pracy jak poprzednicy. Czy te nabory na specjalistę ds. sprzedaży z językiem angielskim sprzed 3 lat były ostatnimi? Przynajmniej taka datę widzę. nie wiece czy w ogóle w tym roku będą prowadzone nabory? akurat spełniam kryteria

Pytanie o wkład kierownictwa w atmosferę zostało przemilczane? Nie wiem jak to odbierać ale ciekawi mnie jak ludzie miedzy sobą maja z relacjami. Integrujecie się jakkolwiek? Było niedawno jakieś spotkanie?

pracownik Nowy wpis

raz na rok wigilia firmowa powinna ci wystarczyć

ooo Nowy wpis
@pracownik

Czyli z tego wynika, że teraz w święta nic konkretnego się nie wydarzy? Chyba ze po prostu nadrabia się tymi premiami z opisu ofert? myślę od tej dla specjalisty ds. sprzedaży z językiem angielskim z kiedyś. system premiowy został wtedy określony jako rozbudowany, ale nie wiem jak można to do dziś rozumieć

Wiola Nowy wpis
@ooo

Przecież firma od dawna nikogo nie szuka do pracy , a wszystkie pytania zadają pracownicy portalu.

Hejka, czy są może jakieś okresy próbne? Zauważyłam, że jeden Pan pisało tym, że pracuje już od 4 miesięcy, w niektórych firmach próbny wynosi 3 więc zastanawiam się czy potem warunki zatrudnienia mogą się zmieniać? Głównie o zarobkach myślę w kontekście pracy jako specjalista ds. sprzedaży, jestem zainteresowana ta praca

Jaki jest wkład kierownictwa Kocot Kids Magdalena Kocot w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aplikowałeś do Kocot Kids Magdalena Kocot na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży B2B? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno

Pracownik biurowy

Mia

Jak aktualnie wygląda kwestia podwyżek? kiedyś pisano o tym, że bardzo nie ma co na nie liczyć a jeszcze jakiś czas temu pewna pani pisała o swoim 3-letnim stażu. zastanawiam się czy po tylu latach może wpadać już coś więcej? pracownicy są doceniani?

Mickey

Pracowałam tam przez ponad 3 lata. Ciężko coś powiedzieć złego. Wypłata na czas, praca o stałych godzinach. Osobiście polecam.

Olcia
@Mickey

No to fajno, a co tam jako kobieta można robić? Mebli się chyba nie składa, prędzej może ozdabia albo pakuje, nie? A zdradzisz, ile się zarabiało? :)

I co z tymi odejściami? Sytuacja opanowana już? ktoś napisał o dwóch osobach które odeszły. Mnie teraz zastanawia ewentualna pracą, ale oferty mi się nie pokazują. Czy dodają je jeszcze w jakichś innych miejscach?

Jaro

Jakoś od czasu twojego komentarza ilość osob na zakładzie jest wciaz taka sama, chyba Ci jednak dobrze ,albo poprostu nie pracujesz w tej firmie :)

Frania
@Jaro

W sensie, że od lipca nie było przyjęć? bo ja widziałam ofertę dla speca od sprzedaży b2b i się zainteresowałam, tylko było napisane, że ona chyba ze 4-5 miesięcy temu była dostępna. Ile tam osób na dziale u was potrzeba i kiedy planujecie rozwój? mam doświadczenie stąd zainteresowanie

Lego
@Jaro

Co ty gadasz, z samych szaf 2 os odeszły i teraz dziewczyna, de facto znajoma kierowniczka przyszła

LOLEK

Pracowałem w tej firmie parę lat i stwierdzam że jeżeli chodzi o samą prace to pracowało się fajnie , oczywiście jak to w każdej pracy znalazło się kilka osób które psuły atmosferę ale sama praca na plus i będę ją dobrze wspominać. Jeżeli chodzi o temat kierowników to ja osobiście nic do nich nie mam , ponieważ zawsze się jakoś z nimi dogadywałem , a gdy coś mi się nie podobało to jakoś problem był rozwiązywany . W kwestii pracowników biurowych uważam że mają oni w (usunięte przez administratora)za dużo na głowie, i każdy jest od wszystkiego , dlatego komunikacja między produkcją a samym biurem jest dosyć słaba. Natomiast jeżeli chodzi o szefostwo to jedyne co mam im do zarzucenia na minut to słaby kontakt z pracownikiem ponieważ wszystkie sprawy są załatwiane przez kierownictwo , reszta na plus.

Jaro

Zauważyłem taka tendencje , że osoby które daly negatywny komentarz , codziennie zaglądają i plusuja swój komentarz dziesiątki razy :)

Stary pracownik

Maua31

Pracuje w firmie kilka lat i nie narzekam. Praca spokojna, weekendy wolne, jak robisz swoje to nikt nad głową Ci nie wisi. Atmosfera fajna, wiadomo jak to w pracy czasem bywa różnie ale ogólnie chwale sobie pracę tutaj.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Kocot Kids Magdalena Kocot dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Bloody

Witam pracowałem w tej firmie ponad 3 lata początki były super fajne podejście szefostwo do pracownika wypłaty na czas 1 zmiana czego chcieć więcej ale to by było na tyle tego dobrego.Od 1 dnia pracy dawałem z siebie 110 % nie chodziłem na zwolnienia L4 byłem solidnym pracownikiem nie mówiłem o podwyżce tolerowanie wynagrodzenie jakie dostawalem cieszyłem się praca.Wszystko się skończyło od momentu kiedy zapytałem czy jest możliwość dostania podwyżki w tym dniu widziałem mine szefa jak by dostał liścia w twarz już wtedy wiedziałem że będzie ciekawie .Nie myliłem się po paru tyg 1 Naganna że buntuje ludzi, groźba zwolnienia wtedy doszło do mnie że tak nie będzie zacząłem częściej mówić o podwyżce dla sobie jak i innych pracowników i to był strzał w 10 zostałem zawolany do biura w celu wręczenia mi ZWOLNIENIA na podstawie obrażania innych i nie trzymanie dyscypliny nie podpisałem po 2 min kazano mi pojechać do domu po 3 godz dostałem tel od szefa że albo podpisze wypowiedzenie albo zmieniam hale wolalem zmienić stanowisko jak tracić nie uczciwie pracę z dnia na dzien.Przeszedłem na inne stanowisko było super fajnie się pracowało pomyślalem dobra poczekam może coś się zmieni co do mojego wynagrodzenia i się nie myliłem wkoncu zostałem doceniony ale żeby nikt nie myślał że nie miałem w tym swojego wkładu.Praca przebiegała spokojnie 1 zmiana robię swoje i do domu aż doszło do dnia zatrudnienia Kulfona tylko nie liczne osoby będą wiedzieć o kogo chodzi.I się zaczęło pokazywanie. wyżej wymieniona osoba że on tu jest wyżej od innych nawet że ja już pracowałem ponad 2 lata A on dopiero 2 tyg na początku myślałem że no dobra chce się wykazać niech mu będzie ale się myliłem zaczynały się kłamstwa z jego strony szukanie przyczyn spowodowania żeby człowiek się zwolnił żeby mógł sprowadzić swoich znajomych człowiek się nie poddawaj robił swoje i do domu ale miarka się przebrała jak dostałem Nagane za to że poinformowalem brygadziste a co innego bylo on przekazał kadrom już wtedy wiedziałem jakim jest człowiekiem.Od dnia zatrudnienia do dnia wypowiedzenia umowy popełniłem 1 błąd w przeciwieństwie do innych byłem osobą która starała się jak najlepiej dla firmy ale jak masz na zakładzie takie osoby jak KULFON,DRON,jesteś przegrany co byś nie zrobił robisz źle nawet że człowiek siedział w domu szukał różnych rzeczy dla dobra firmy przekazywał przelozonemu to zamiast dostać pochwałę to wszystko przypinal sobie że to on zrobił. Firma jak firma robisz swoje i masz wypłatę ale jak można robić firmie gdzie w okresie zimowym jest 10stopni nic nie możesz powiedzieć wyżej wymienione osoby szukają aż nogą tobie się powinien. Jeżeli chodzi o szefa człowiek o którym powiem tylko 1 źle zdanie ma klapki na oczach i mam nadzieję że jak się obudzi do przejrzy na oczy kto mu został na zakładzie A kogo się pozbył.Jezeli jesteś młodo osobą i chcesz spróbować pracy w towarzystwie KONFIDENTUW, lubisz dostawać grosze za swoją pracę to miejsce jest dla cibie ale pamiętaj NICZEGO TAM CIE NIE NAUCZA A WRECZ PRZECIWNIE WYKORZYSTAJĄ

Cichy
@Bloody

I tak widzę że napisałeś to spokojnie

Proponuję wstrzymać się od głupich odpowiedzi inaczej opiszę całość w 100 %

Edyta
@Bloody

To co masz jeszcze do dodania? I kiedy można się spodziewać Twojej dalszej wypowiedzi na temat pracy w tej firmie?

Cichy
@Edyta

Nie prowokuj co chciał to napisał A uwierz mi że nie chcesz żeby się rozpisywał

Edyta
@Cichy

Bardzo chce, zobaczymy kto ma więcej

@Edyta

Każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii ja swoją opisałem mam nadzieję że nie obrażilem nikogo a ty Edytko uwierz mi że ja mam więcej i nie które rzeczy zostawię dla siebie bo pamiętaj Oczy widzą uszy słyszą BUZIA milczy

@Edyta

I przestań podszywac się pod innych bo to jest akt desperacji i słabości z twojej strony

@Bloody

Widzę że Administrator usuwa wpisy innych osób szkoda bo inne osoby by się dowiedziały jaki jest ten cudowny zakład

Były znajomy
@Bloody

Jak Ja bym opisał prawdę to by ten serwis pracy tego nie udźwignął.

@Były znajomy

Byly znajomy , dawaj internet wszystko udźwignie ????

Hmm

W firmie pracuje się dobrze. Wynagrodzenie ustalane jest przy zatrudnianiu pracownika więc nie rozumiem skąd negatywne opinie w tej kwestii. Wypłata zawsze na czas. Jeżeli chodzi o awans to tak jak to na produkcji bywa, nie jest to sprawa oczywista. Jeżeli dobrze wykonuje sie swoją pracę a pojawi sie mozliwosć awansowania napewno zostanie to dostrzeżone.

@Hmm

Są jakieś dodatkowe benefity, premie? Ciężko wyrobić normy?

Hmm

Zatrudniłem się około 2 miesięcy temu, wcześniej czytając opinie tutaj. Jednak póki człowiek sam nie sprawdzi to się nie przekona. Jestem bardzo zadowolony, praca poukładana i spokojna. Pieniądze na czas. Nie narzekam, w porównaniu do mojej poprzedniej pracy też na produkcji to niebo a ziemia.

Rafał

Teraz jest inaczej dostajesz cała wypłatę nie pół na pół jak było do 2022 roku ale jeżeli chodzi o podwyżkę czy możliwość rozwoju w tej firmie ZAPOMNIJ PREDZEJ w Remondisie Cię docenia na segregacji (usunięte przez administratora) jak tu przy produkcji mebli dla DZIECI

Kocot Kids Magdalena Kocot prowadzi rekrutacje w miejscowości Opole. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Łukasz

Nie nie jest warto pracować w tym zakładzie dostajesz najniższą krajową i masz się cieszyć niczego cię nie nauczą nie możesz nic mówić a jak masz dzieci to odrazu zapomnij o tym zakładzie ponieważ ten zakład nie toleruje takich sytuacji jak chora dziecko A jak już weźmiesz opiekę to czeka Cię KONTROL w miejscu zamieszkania

Zostaw merytoryczną opinię o Kocot Kids Magdalena Kocot - Opole

• Jak się pracuje w Kocot Kids Magdalena Kocot?

Zobacz opinie na temat firmy Kocot Kids Magdalena Kocot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kocot Kids Magdalena Kocot?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kocot Kids Magdalena Kocot
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 17
    45-580 Opole