Opinie o Multi-tech Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multi-tech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Multi-tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi-tech Sp. z o.o. w Bytom

J. Z Nowy wpis

Zaproszono mnie do tej firmy na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Kierownik Magazynu, po przyjeździe dowiedziałem się że w "początkowej" fazie ma to być jednak praca w charakterze magazyniera :D "w późniejszym czasie kierownik czegoś tam chyba produkcji może kogoś zrobi kierownikiem magazynu". Cierpliwość moja została ostatecznie wyczerpana, kiedy Pan oznajmił że w pierwszym miesiącu będzie to umowa zlecenie :) przypominam że na ofertę na którą aplikowałem było stanowisko kierownika magazynu na umowę o pracę. Pieniądze były proponowane nie najgorsze ale można mieć obawy że się będą finalnie zgadzać jak warunki zamieszczone w ofercie, osobiście nie zamierzam sprawdzać i polecam firmę Multi tech ale omijać szerokim łukiem.

Elżbieta Nowy wpis
@J. Z

A czym miały się różnić pełnione obowiązki które zostały zamieszczone w ogłoszeniu a które byłyby naprawdę jako magazynier? :)

J.Z Nowy wpis
@Elżbieta

Jak dla mnie paragraf powinien na to być i powinno się ludziom zwracać za dojazd przy takiej niegodziwości. Nie jest istotna różnica obowiązków bo czym się różni np. mieszkanie własnościowe od wynajmowanego? Skoro w jednym i w drugim mieszkasz? Rozmowa bez sensu

Sacrum Nowy wpis
@J. Z

???? Ja tam pracowałem 3 lata. Widzę, że nic się nie zmieniło. Prezes to Janusz Biznesu a jeszcze ciekawszą persona jest jego Synuś. Synuś zawsze węszył kto pali, a przeszedł samego siebie gdy na myjni ktoś powiedział żart i śmialiśmy się. Synuś to zauważył i wszyscy dmuchać w alkomat. No, Synuś taki jest. Jak firma ojca padnie to jego nawet do łopaty nie wezmą. I ciagłe problemy z wypłata: a to księgowej nie ma a to coś pomyliła albo zmienili bank i coś się opóźnia. No Janusz Biznesu miał co miesiąc problemy z wypłatą, oczywiście nie z jego winy. A kasa za nadgodziny to dopiero była niewiadoma . Długo można by pisać. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM MULTI- TECH.

Jarek

Ile warta jest firma, której słowo nic nie jest warte?

Alicja
@Jarek

a o co chodzi? wprowadzili cię w błąd z czymś?

Sacrum
@Alicja

Szef to taki Janusz biznesu CHAM I (usunięte przez administratora) i ciągle kombinuje jakby cię oszukac na nadgodzinach. Na wypłaty nie ma kasy bo: 1. Zmienili bank. 2. Księgowa coś pokręcia i przelewy poszły gdzie indziej 3. Komputer do przelewów się zepsuł. Itp. Itd. I zawsze coś. I najlepszy jego Synuś!!! Przygłup, który tylko łazi i szuka dziury w całym. Nigdzie indziej pracy by nie znalazł (no może w sortowni (usunięte przez administratora) na taśmie na okres próbny) ale tu jest Synusiem Prezesa.

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Grzer
@Solidarni

A co!? Boi się ktoś prawdy? Może kilka opinii o pracodawcach jest przerysowanych, ale większość pokazuje prawdę. Szczególnie o tych, którzy już dawno powinni siedzieć za przekręty prawne, które robią swym pracownikom. Nasz Rząd mógł by wreszcie zabrać się za tych, którzy okradają pracowników zaniżając im składki ZUS-u, przez płacenie "pod stołem" premii i części wypłat ukrywają tym samym prawdziwe dochody. Wiadomo, że żaden pracownik ze strachu nie pójdzie do Inspekcji Pracy by złożyć skargę, bo właściciel "z marszu" go zwolni z pracy. Poza tym te skur... syny tak to robią, by nikt nie miał dowodów ich złodziejstwa.

Janek

Słyszałem, że to dobra firma, może ktoś podpowie czy warto aplikować?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multi-tech Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
...

Witam, jak praca na magazynie ? ile zmian, jakie godziny? atmosfera?

Krzysztof
@...

Jesteś zainteresowany pracą jako magazynier? Czy firma szuka kogoś na to stanowisko? Ja znalazłem aktualne ogłoszenia do pracy jako operator maszyn wytłaczarki i laborant. Pierwsza z tych ofert jest na trzy zmiany, wiec może magazyn też tak pracuje? Proszę osoby zatrudnione w firmie o informacje na ten temat. Piszcie o wynagrodzeniu, dodatkach i atmosferze w pracy. Zachęcam Was do tego.

JO
@...

Praca wspaniała !!! polecam !!! kierownictwo i atmosfera super ! Sponsorem wypowiedzi Amino :)

Hanna

Znalazłeś to ogłoszenie w jakimś konkretnym miejscu @gbr? Bo w Internecie i na stronie Multi-techu nie ma takiej oferty. Może to było nieaktualne, albo firma zmieniła podejście do wysokości wynagrodzeń?

grb

Dlaczego w ogłoszeniu o prace podajecie kwotę 3500-4500 brutto, jak podobno tam na magazynie przynajmniej nawet kierownik nie ma takiej stawki? Czyżby prezes był kolejnym kreatywnym Januszem polskiego biznesu, czy ma zdolnych ludzi od tego?

Hanna

@Jasiek, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Multi-tech? A może już pracujesz w tym miejscu? @anonymous, rozumiem, że jesteś pracownikiem Multi-tech. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jakie warunki oferuje? @Tom, a czemu miałaby nie zatrudniać? @xxx, rozumiem, że pracujesz w Multi-tech. Co możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu?

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Jasiek

tak

Tom

Czy ta firma zatrudnia również kobiety ?

Tom

Czy ta firma zatrudnia również kobiety ?

Pani Ania

Witam, ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć,czy coś się zmieniło w tej firmie,bo z tych wypowiedzi widzę ze nie ma sensu z nimi zaczynać współpracy

xxx
@Pani Ania

firma miała problemy przez jakiś czas, załamanie na rynku, teraz wychodzi z tego, widać wyraźną poprawę, ale to jest proces, trzeba solidnie pracować

Hanna

@fckcptlazm, Twoja opinia może być ważna nawet nie tyle dla prezesa firmy, ile dla osób rozważających zatrudnienie się w Multi-tech Sp. z o.o. Możesz powiedzieć coś więcej? Czy w firmie łatwo jest dostać umowę o pracę? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity, na przykład prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej?

fckcptlazm

Nie polecam firmy. Kiedy jest zastój w produkcji każą sprzątać hale i jej obręb. Zatrudnijcie tłuki kogoś do sprzątania a nie pracowników hali. Opinia wiele nie zdziała bo prezes i tak ma w (usunięte przez administratora) los ludzi pracujących.

@fckcptlazm

Żadna praca nie hańbi. Jak ktoś ma piasek w rękawach, to sprzątanie wkoło siebie mu przeszkadza. Brudasów do naszej firmy nie zapraszamy. Multi-tech.

Marian

Co słychać w firmie? Tak długo nikt nie pisał. Warto starać się o pracę?

fajny gość

witam chciał bym się dowiedzieć jak warunki panują tam teraz bo chciał bym sie przyjąć ??

Hanna

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się merytorycznymi informacjami na temat pracy w Multi-tech Sp. z o.o.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników?

xWeRix

Witam pytanie, operator maszyn ile wychodzi na rękę miesięcznie ?

Hanna

@;), @Piko nie współpracuję z Multi-tech Sp. z o.o. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się poprzez kliknięcie w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w powyższej firmie.

Piko

Hanna?????? Synusiu Prezesa nie podszywaj si (usunięte przez administratora) gdzie ty znajdziesz prace jak firma Tatusia splajtuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-tech Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Multi-tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multi-tech Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Bernardyńska 1
    41-902 Bytom