EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

Ciasna

Opinie o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

marcin

Witam aplikuję do tej firmy na przedstawiciela , czy ktoś może się podzielić informacjami jakie są warunki finansowe i ogólnie szefostwo atmosfera. Za odpowiedź dziękuję.

les

szukaja bo czasy sie zmienily i to pracownik jest teraz gora i stawia wymagania,oni mysla ze beda dyktowac warunki jak kiedys bylo,bardzo dobrze ze to sie zmienilo

Stan

Chyba nikomu się nie udało bo nadal szukają.

jack

ja slyszalem same poytywne informacje o firmie i jej produktach,handlowcy pracuja lata juz tylko na Pomorzu jakos szczescia do Handlowca nie maja,ale ide w czwartek na spotkanie z Panem Jackiem mam nadzieje ze sie uda:)

Stan
@jack 05.03.2017 13:43

I jak udało się?

Piotr

Witam chcę w tym zakładzie podjąć pracę czy warto tam się zatrudnić na stanowisku operatora maszyn? Da się w tej firmie zabronić?

ranger

niby niemiecka firma a w Ciasnej płacą jak na wschodzie i jeszcze ten dyrektor który mnie przyjmował to cwaniak próbował mnie już na początku zastraszyć. Nie ładnie!

AB

Witam Pana Proszę o kontakt. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. AB.

jam
@AB 27.10.2016 09:06
Witam Pana Proszę o kontakt. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. AB.

nie znam dyr. handlowego, znam prezesa, jezeli bedziecie mieli okazję pracować pod kierownictwem prezesa to tylko pozazdroscić, ja już jestem chyba za stary (takie przynajmniej mam wrażenia z rynku), a szkoda bo popracowałoby się jeszcze ...

kasia

jeszcze na poczatku roku była u nich rekrutacja na stanowisko jako Doradca Techniczno-Handlowy i do wszystkich miast szukali, bo do Bydgoszczy, do Lublina, a teraz jest cisza, nie wiem czy juz nie rozwijają się czy planują moze nową strategię dla firmy jednak.

REKRUTOWANY

Miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji oto moje spostrzeżenia: - Dyr Handlowy będący na spotkaniu pod Warszawą z jeszcze jednym przedstawicielem firmy nawet się nie przedstawił. Rozmowę prowadził z pozycji kogoś lepszego, lepiej wykształconego, nawet do tego stopnia, że robił aluzję do mojego zdjęcia w CV. Trochę bufonowaty i myślę, że współpraca z taką firmą i z nim na dłuższą metę nie przyniosła by dobrych efektów. Poznałem kiedyś prezesa na targach spoko facet profesjonalny, dobry handlowiec .... Moja opinia o produktach i atmosferze w EJOT na 4 oprócz dyrektorka zachowującego się nadal jak Przedstawiciel Handlowy Fishera w latach 2003-2006

max

czy warto zatrudnic sie w tej firmi? chcialbym zostac przedstawicielem handlowym

Zostaw opinię o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna - Ciasna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna