Opinie o Prima KL Polska Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima KL Polska Sp. z o.o. w Tczew

Jaki jest wkład kierownictwa Prima KL Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dragn87
@Kris

A takie podejście to ma większość pracodawców do momentu jak ich choroba dopadnie samych lub wydarzy się coś innego. No nie stety taki mamy klimat!!!

Amadeusz Nowy wpis

No pewnie, że się trzymają, ponieważ bardzo solidnie pracują. Dodam jeszcze, że nie tylko rodzinny są ale i znajomi, gdyż dzięki temu jest tu miło i przyjemnie. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować.

ikspiątka

Atmosfera jest świetna, o ile ktoś nie wali ściemy i pracy się nie boi, nie lata wiecznie na L4 albo wymiguje się od obowiązków to będzie miał jak w raju

Kris
@ikspiątka

Tak, w tej firmie nawet wziąć urlop to zbrodnia. Wracasz po dniu wolnego i patrzą na ciebie jak na bandytę bo MUSIELI ZA CIEBIE ROBIĆ. Żenada Wolne można brać tylko jak wszyscy biorą- święta jakieś majówki itp. Oczywiście pod warunkiem, że najpierw wysyłkę z dwóch tygodni zrobią w tydzień. To niepoważne

Mira
@ikspiątka

No dobrze, a jak ktoś nie boi się tej pracy, co więcej — pracuje dobrze, i nie lata na to l4, to oprócz dobrej atmosfery ma w firmie jeszcze, na co liczyć? Pytam zupełnie nieironicznie, jednak firma powinna docenić pracownika lub go motywować. Są jakieś podwyżki, premie, cokolwiek. Jeszcze dopytam, to prawda, ze nie ma tu socjalu?:)

ikspiątka
@Kris

Nie wiem ile zakładów pracy, przerobiłeś ale uświadomić Cię chyba muszę, że tak jest wszędzie. A jak ktoś bierze L4 co chwile bo "bolą go nóżki" to trudno się dziwić. I tak dodam od siebie - to nie jest (usunięte przez administratora) - jak Ci tak źle, praca paskudna, ludzie źli - zwolnić się możesz, nikt na siłę Cię nie trzyma

Kris
@ikspiątka

A kto powiedział, że jeszcze tam pracuję?

Dragn87
@ikspiątka

Nie wiem o co ci chodzi z ludźmi na L4, jeżeli są takie przypadki to chyba uzasadnione. Pracownik ma prawo być na zwolnieniu lekarskim jak choruję lub jest taka potrzeba. A ty nie korzystasz z tego świadczenia? Może dziś jesteś zdrowy ale kto wie co będzie w przyszłości z twoim zdrowiem!!! I co będziesz się tłumaczył?

Kris Nowy wpis
@Dragn87

Właśnie o tym mówię. W Primie nie ma czasu na chorowanie. Wszyscy zachowują się jakby ktoś, kto zachoruje zaplanował to i chciał być chory. Albo, że na pewno ściemnia

Dragn87 Nowy wpis

Halina

Czyli mam rozumieć, że tak dobrze się u was pracuje jednak? Widziałam tu opinie o słabej atmosferze, więc chyba nie jest tak źle. Chętnie sama bym została dłużej w jednej firmie, więc może będę obserwować nowe ogłoszenia jeśli się jakieś pojawią :D Więc może podzielisz się przy okazji czy obecnie finansowo też jest OK?

Mikołaj

Trochę inne światło dzienne rzucasz na pracę w tej firmie i z przyjemnością dowiem się czegoś więcej. Napisałeś, że cudów nie ma. Tzn. co takiego na plus jest w tej firmie a co na minus? Jak odniesiesz się do słów co tu padały o tym, że potrzebna jest odporność psychiczna, aby tu pracować? Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, że szukam pracy i badam, gdzie warto aplikować.

Ha

No właśnie mówię o tym jaką atmosferę wprowadza tam szajka wciąganych przez siebie do pracy znajomych. Jak nie jesteś z nimi to cię zniszczą

Klementyna
@Ha

Ale co się kryje pod słowem "zniszczą" naśmiewają się z innych, czy może zrzucają na tych mniej lubianych większą ilość obowiązków? A ktoś takie zachowania zgłaszał wyżej, nie było żadnych ankiet dla pracowników z satysfakcji zadowolenia z pracy? trochę ciężko pewnie wytrzymać w tak napiętej atmosferze, no chyba, że całkiem spoko płacą i niektórzy są w stanie zagryźć język i pracować w takim środowisku.

Jupiter
@Ha

To prawda do pracy wyciągani są znajomki znajomych.... Matki, córki, żony itp które tworzą grupki. To te grupy tworzą nie miłą atmosferę i starają się wpływać na innych. Jednym zdaniem samotnicy mają ciężko ale trzeba zacisnąć zęby i pracować... Zrobić swoje i wyjść, da się wytrzymać. Sama w sobie praca nie jest ciężka da się pracować... Niekiedy występują nie domówienia ale to z braku informacji. Zarobki jak na taką pracę są ok, tylko atmosfera pracownicza daje wiele do życzenia.

Aleksander
@Jupiter

Jest przyzwolenie żeby zatrudniać znajomych i rodzinę? Czy jest może w firmie program poleceń i za zaprotegowanie swojego znajomego do pracy dostaje się premie. Bo wiem że w innych firmach tak można. A tu?

Snake3
@Aleksander

Jak dają ogłoszenie na tcz z mailem vetrexu to nikt nie chce aplikować. Więc zaczyna się pytanie czy może ktoś ma kogoś kto szuka pracy itd. tak zostały stworzone gangi w primie

Mira
@Jupiter

Czasem lepiej nie zwracać uwagi na osoby z tak negatywną energią... Możesz w takim razie opowiedzieć coś o obowiązkach w tej firmie? O jakim stanowisku w ogóle piszesz? Może napisz mniej więcej widełki, ile można zarobić, skoro jest okej?

Jaki jest styl zarządzania w Prima KL Polska Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Prima KL Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Max

Praca w miłej atmosferze, którą budują przede wszystkim ludzie.Ekipa jest zgrana,szef wyrozumiały i bardzo miły.Uważam iż jest to jedna z lepszych nowo powstałych firm w Tczewie. Poza tym są ogromne możliwości rozwoju w sam raz dla osób chcących się rozwijać.

Xxx
@Max

A skąd wiesz,ze szef jest miły i wyrozumiały? Że pracownicy to zgrana "ekipa" ? Pracujesz tam na codzień czy wiesz to od innych ludzi?

@Max

Czas minął więc odpowiadam. Zero możliwości rozwoju. Zero socjalu (jako chyba jedyna firma w Tcz) Kasa mała.

otozto

zgadzam się, brak socjalu. pieniądze raz takie raz inne, niczego nie można byc pewnym

@Xxx

no i stawka godzinowa wiec wiadomo jak sie wychodzi na tym w wypadku różnych świąt itd

Sylwia
@otozto

A umowa jak wygląda?

@Sylwia

na start umowa o pracę na okres próbny

Sun

Najlepsza firma jaką poznałem ! Tu liczy się człowiek, atmosfera... Szanujmy to !!! Super szef !!! Warto być dobrym człowiekiem? Tak !!!

Paradise
@Sun

Tak Ci się wydaje, bo pewnie to jest Twoja pierwsza praca. Dobre czasy już minęły, teraz praca w tej firmie nie różni się od innych. Liczy się kasa dla Góry a dół to...... dół. Pewnie warto być dobrym człowiekiem ale w pracy tym nic nie osiągniesz. Masz być dobrym pracownikiem.. Nie zadającym pytań.

haha
@Sun

Liczy się człowiek? Chyba ten co donosi szefowi...

jfhdhdjk

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy weszli dyrektorowi na głowę, zero asertywności ze strony KIEROWNICTWA. Odpowiedzialność zbiorowa, nie ma tam nawet brygadzisty więc każdy uważa się za szefa. Panuje totalny chaos i dezorientacja, brak przekazywania istotnych dla poprawnej produkcji informacji. Niestabilność jeśli chodzi o godziny pracy, prawie każda sobota pracująca. Ogólnie patrząc "od góry" fałsz aż razi w oczy.

Operator

Witam . Gdzie składać CV ? Ile jest zmian ? Potrzebują do pracy ?

Natalia
@Operator

najlepiej to chyba osobiście i do biura, co nie? widziałam w internecie że mają czynne od 7 do 15 :)

Operator
@Natalia

Ok. Dzięki :)

Sylwia
@Operator

I co zaniosłeś może już? Bo ciekawa jestem czy po cichu kogoś szukają czy gdzieś jakieś ogłoszenia są o tym wrzucane, bo niczego takiego nie widziałam ale nie wiem gdzie jeszcze mogliby je dodawać

Snake

Też się zastanawiam jaka tam panuje atmosfera oraz jakie jest podejście do pracownika bo wiadomo że sam Vetrex nie ma dobrej opinii ale to nowa i inna firma......oraz jakie są zarobki i czy jest jakiś social.Proszę o cokolwiek na temat tej firmy?

Kojot83
@Snake

Praca spokojna,swoje trzeba zrobić nikt nikomu się nie wpiernicza,atmosfera dobra pracownicy zgrani.Brak socjala i miesięcznych premii ale co miesiąc karta sportowa na basen,siłownie i medyczna.Zarobki jak na warunki Tczewskie możliwe,pewnie mogły by być większe....... ale nie można mieć wszystkiego na raz.

Abc
@Kojot83

Super szybki rozładunek .

Ciekawy

Jaka jest stawka ? Ile zmian ? Gdzie można składać CV ?

Ryszard

Zastanawia mnie ta cisza od lutego na forum. Czy to ma związek z aktualna epidemią?

Titan
@Ryszard

Obecna cisza w Primie KL jest po części spowodowana stanem pandemii i jej skutkami ekonomicznymi a mianowicie firma obecnie jest w fazie przejścia na Tarczę Antykryzysową i ratowaniu stanowisk pracy.A co za tym idzie wiadomo nerwowość pracodawcy i pracowników co do dalszych losów firmy.

Łukasz

A na produkcji fajnie płaca ? Są jakieś premie?

Czy w Prima KL Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Titan

Od samego początku umowy o pracę są zawierane przez Dyrektora firmy,agencje pracy tu nie działają.

jak można dostać się tu do pracy na produkcje wie ktoś

pcvteam
@anonymous

Złóż cv do Primy przez Vetrex z zaznaczeniem że do Primy chcesz.

@pcvteam

A potrzebują tam kobiety

toja
@anonymous

CV można złożyć też na ochronie bezpośrednio w Primie, ale nie sądzę by w tym roku było zapotrzebowanie na nowe osoby. Aczkolwiek zostawić można. Kobiety? Takie stworzenia co się śrubek boją? Daj spokój...

@toja

Akurat tutaj się pomyliłeś, bo kobiety w tej firmie wykonują niekiedy cięższą pracę fizyczną niż mężczyźni...

Soledat
@Maxx

Ciekawe gdzie?Bo chyba nie w tej firmie akurat tu pracuję i nie widzę aby kobiety-koleżanki aż tak się przemęczały...........ale zgadzam się że dobrze i solidnie pracują.

@Soledat

A boją się śrubek?

@Soledat

Poza tym, nie mówię że się przemeczają tylko, że są tam stanowiska lżejsze, które zajmują mężczyźni...

Komodo

Moje sugestie dla Prima KL Polska Sp. z o.o.: Firma powinna bardziej nastawić się pozytywnie na pracownika dążąc do poprawienia atmosfery oraz zadowolenia.

Snake

Ciekawe kiedy rządy Vetrexa dotkną Prime i będzie kolejny (usunięte przez administratora)?Oby nigdy bo z opowieści na razie to dobrze prosperująca firma i jest pozytywnie nastawiona do pracownika no ale wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Francusen
@Snake

Z opowieści krążących po mieście w tej firmie zaczyna dziać się źle bo swoje grosze wtrąca szlachta z Vetrexa z obawy o swoją du...... a i pracowników zaczynają traktować przedmiotowo,czy jednak w Tczewie nie ma już normalnej firmy!Pracownicy Primy napiszcie coś co tam naprawdę dzieje się u was czy to prawda co ludzie mówią?Bo opinie o Vetrexie znamy są katastrofalne...........

Sławomir
@Francusen

Nie jest tu źle ale i nie za dobrze a rządy Vetrexu dotarły do nas.......resztę dowiesz się z opinii vetrexu gowork.pl.Oby nie pogorszyły się warunki pracy bo inne aspekty uległy zmianie na gorsze.

Goliat88
@Snake

Prima KL traci swoją pozycję i neutralność dzięki coraz większemu wpływowi i rządowi Vetrexu....te działania odbijają się na każdej płaszczyźnie pracy,atmosfery pracowniczej.Oby nie odbiło się to negatywnie na firmie jeszcze bardziej!

Wolf
@Francusen

brednie piszesz pracuje w Vetrex 9 lat w biurze i nie narzekam ale widziałem prace w primie i nie wydaj mi się ze ktoś tam jest nie zadowolony jak się przyjęli to i tak pracują mało kto podobno się z tamtąd zwalnia. Pachnie świeżością i atmosfera z tego co wiem od kumpla tam pracujące też nie jest zła. Fajna firma.

Anakonda
@Wolf

(usunięte przez administratora)siedząc w biurze to nawet praca w stodole się spodoba a w rzeczywistości produkcyjnej jest inaczej.Pracuję w Primie i wiem że nie jest źle i nie jest dobrze......ale pracować trzeba a jak się komuś aż tak nie spodoba to odejdzie!Wiadomo że Vetrex to nie za ciekawa firma a i do Primy się wpierdziela ciekawe tylko po co?

Sławek
@Goliat88

Prima KL nie straci swojej pozycji i neutralności. Firma Vetrex nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie fabryki drzwi więc nie wiem skąd te obawy?

Jagoda

Pytanie co słychać w Primie Kl czy jeszcze istnieje,czy jest już Vetrexem?

Niki
@Jagoda

O ile mi wiadomo to część grupy Liebot...co za głupie pytanie

kadr898
@Jagoda

Prima jeszcze jest sobą a Vetrex sobą oby tak zostało i się nie zmieniło!A Liebot jest właścicielem obu firm dla zainteresowanych.W skali od 1do 10 Prima KL 7 a Vetrex 3

Sławek
@Jagoda

Istnieje i istnieć będzie, ludzie często mylą te dwie firmy,Prima nie ma nic wspólnego z Vetrexem.

Zuzanna

@Maxx a czy właściciel nie pytał pracowników, co należy poprawić w firmie? Pracownicy sami mogliby też zasugerować, co powinno ulec zmianie. Napisz, proszę, czy podtrzymujesz swoją obecną opinią w tym momencie.

Kojot83

Prima KL Polska to nie Prima a Vetrex 2 czyli............wszystko wiadomo!

Zuzanna

@Snake, po przeczytaniu poprzednich opinii nasuwa się wniosek, ze jesteście zadowoleni z pracy w Prima KL? Jak rozumiem firma, o której mowa w naszym wątku została przejęta przez inna? @toja, dlaczego Twoim zdaniem kobiety nie odnalazłaby się w takiej pracy? @Francusen, interesują nas potwierdzone, rzetelne informacje na temat danej firmy. Zachęcam do komentowania. Pamiętajcie o zamieszczaniu wpisów zgodnych z regulaminem Gowork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Prima KL Polska Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Prima KL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima KL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima KL Polska Sp. z o.o.?

Prima KL Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Skarszewska 19
    83-110 Tczew

Prima KL Polska Sp. z o.o.