Prima KL Polska Sp. z o.o.

Tczew ()

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Prima KL Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.

tczew

Atmosfera jest spoko z tego co mówi znajomy z produkcji. Nikt się nie wywyższa, stara się pomóc. Nie ma tam mośliwości awansu wszystkie wyższe stanowiska obstawia Vetrex i wiadomo, kto bierze dobrą kasę na pewno nie ludzie z Primy. Gdy firma byla bardziej niezalezna na pewno mozna by ja polecić pomimo słabych zarobków.

anonymous

jak można dostać się tu do pracy na produkcje wie ktoś

anonymous
@pcvteam 05.11.2017 18:39
Złóż cv do Primy przez Vetrex z zaznaczeniem że do Primy chcesz.

A potrzebują tam kobiety

toja
@anonymous 27.10.2017 11:46
jak można dostać się tu do pracy na produkcje wie ktoś

CV można złożyć też na ochronie bezpośrednio w Primie, ale nie sądzę by w tym roku było zapotrzebowanie na nowe osoby. Aczkolwiek zostawić można. Kobiety? Takie stworzenia co się śrubek boją? Daj spokój...

Zuzanna

@korporacja2017czy pracujesz w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.? Czy w firmie nie ma żadnych szkoleń? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Nie ma jakichkolwiek możliwości na awans?

Tiger91
@Zuzanna 11.09.2017 11:24
@korporacja2017czy pracujesz w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.? Czy w firmie nie ma żadnych szkoleń? Możesz powiedzieć na jak...

Firma jest świeża więc nie ma jeszcze tak mocno rozwiniętego zaplecza szkoleniowego ale można zdobywać doświadczenie (szkolenie) na innych stanowiskach pracy.Pracodawca ceni i docenia pracownika,więc jeżeli Prima się rozwinie to i awanse się pojawią wszystko z czasem.

korporacja2017

Nie ma domku bez ułomku,pewnie mogło lub może być lepiej w tej firmie wszystko zależy od pracodawcy czy chce by zakład był przyjazny pracownikowi lub tylko dla zysku i wykorzystywaniu pracownika.Trzeba pamiętać aby pracownik był zadowolony i wydajny trzeba coś mu dać a nie stać nad nim z batem lub odbierać mu na dzień dobry cokolwiek miał dobrego.Podstawą dobrego działania to inwestycja,szkolenie,podnoszenie kwalifikacji,dobra atmosfera i dać coś dobrego pracownikowi a on odpłaci się dobrą i rzetelną pracą bo nie da z niewolnika -pracownika.

toja

Owszem, firma jest za blisko z Vetrexem żeby mogło być w niej idealnie. Ale nikt w firmie nie chce robić z niej kołchozu-"Vetrex2" łącznie z szefem produkcji. Dla pracowników pewnie lepiej było by budować firmę większym nakładem (poziom automatyzacji i komputeryzacji w firmie mógłby być lepszy) i niezależnie ale wizja francuskich właścicieli jest jaka jest... Firma ma dopiero rok, sporo czasu zajęło opracowywanie produktu. Sporo jest jeszcze do dopracowania. Dążymy do sprawnej i wydajnej produkcji , która zaowocuje (mam nadzieję) m. in. większą niezależnością np. własny dział finansowy nie powodujący poślizgu w wypłacie pensji.

Gringos

Coś za pięknie opisujecie tę firmę a przecież to nic innego jak stary Vetrex,wiadomo jaka praca jest w tej firmie i na pewno nie różni się aż tak ma swoje dobre i złe strony.Vetrexie jest fałsz,donosicielstwo,kolesiostwo,wypłaty nie zawsze wpływają na czas,kierownictwo obgaduje pracowników itp ale są dobre strony karty multi sport chociaż tak można odreagować na stres i posiadamy karty medyczne aby pracownik był zawsze zdrowy haha.....więc chyba Prima KL nie jest tak inną firmą gdyż łączy ją wiele z Vetrexem :)

Były2012
@Gringos 15.06.2017 18:45
Coś za pięknie opisujecie tę firmę a przecież to nic innego jak stary Vetrex,wiadomo jaka praca jest w tej firmie i na pewno ni...

To prawda co piszesz.Pracowałem kiedyś w vetrexie i nie jest tam tak miło i sympatycznie trzeba tyrać uważać co się mówi,ciężko z urlopami nie dają tak łatwo i cienkie pensje.

Zuzanna

@Kojot83 dziękuję za odpowiedź. Wielu użytkowników zwraca uwagę na bardzo dobrą atmosferę jaka w firmie panuje i zgrany zespół. To na pewno ważny element tego, że praca przebiega przyjemniej i bardziej efektywnie. A jak przyjmowani są nowi pracownicy, którzy do pracy muszą się jeszcze wdrażać? Czy mogą liczyć na szkolenie, czy też wystarcza pomoc innych współpracowników?

Kojot83
@Zuzanna 14.06.2017 14:58
@Kojot83 dziękuję za odpowiedź. Wielu użytkowników zwraca uwagę na bardzo dobrą atmosferę jaka w firmie panuje i zgrany zesp...

Jest wstępne szkolenie ale więcej informacji przekazują współpracownicy którzy oferują swoją wiedzę i doświadczenie co przekłada się na szybszą i efektywniejszą pracę.

Max

Praca w miłej atmosferze, którą budują przede wszystkim ludzie.Ekipa jest zgrana,szef wyrozumiały i bardzo miły.Uważam iż jest to jedna z lepszych nowo powstałych firm w Tczewie. Poza tym są ogromne możliwości rozwoju w sam raz dla osób chcących się rozwijać.

Xxx
@Max 07.06.2017 18:30
Praca w miłej atmosferze, którą budują przede wszystkim ludzie.Ekipa jest zgrana,szef wyrozumiały i bardzo miły.Uważam iż jest...

A skąd wiesz,ze szef jest miły i wyrozumiały? Że pracownicy to zgrana "ekipa" ? Pracujesz tam na codzień czy wiesz to od innych ludzi?

Zuzanna

@Kojot83 na jakim dziale firmy praca wygląda tak jak to opisujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Prima KL Polska? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

Kojot83
@Zuzanna 25.05.2017 12:12
@Kojot83 na jakim dziale firmy praca wygląda tak jak to opisujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pra...

Firma dzieli się na dwa obszary produkcyjny i montażowy,na produkcyjnym przygotowuje się materiał i wstępną obróbkę a na montażowym z wyrobionych materiałów składa się konkretny wyrób.Typowy dzień pracy to jak w każdej firmie produkcyjnej np. przygotowanie materiału pod zlecenie,praca na maszynach,składanie-montaż gotowego wyrobu,wysyłka do klienta a do tego dobra atmosfera i sympatyczni ludzie są dobre i złe dni jak w każdej pracy ale jak na tczewską zakład to naprawdę dobrze się pracuje w tej firmie i oby to się nie zmieniło..................bo mało jest takich firm.

Snake

Też się zastanawiam jaka tam panuje atmosfera oraz jakie jest podejście do pracownika bo wiadomo że sam Vetrex nie ma dobrej opinii ale to nowa i inna firma......oraz jakie są zarobki i czy jest jakiś social.Proszę o cokolwiek na temat tej firmy?

Kojot83
@Snake 04.05.2017 18:23
Też się zastanawiam jaka tam panuje atmosfera oraz jakie jest podejście do pracownika bo wiadomo że sam Vetrex nie ma dobrej op...

Praca spokojna,swoje trzeba zrobić nikt nikomu się nie wpiernicza,atmosfera dobra pracownicy zgrani.Brak socjala i miesięcznych premii ale co miesiąc karta sportowa na basen,siłownie i medyczna.Zarobki jak na warunki Tczewskie możliwe,pewnie mogły by być większe....... ale nie można mieć wszystkiego na raz.

ajajaj

Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera produkcji? Posiadanie rocznego doświadczenia jak i wykształcenia technicznego nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, a przynajmniej wiadomo, że w zamian będą zapewnione dwuskładnikowe zarobki. Dzięki

Zostaw opinię o Prima KL Polska Sp. z o.o. - Tczew ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.