Opinie o Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. w Godziszewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. w Godziszewo

walneity na kase

Jestem człowiekiem którego z premedytacją skrzywdzili. MImo tego ,że znajomy kótry ich zna przestrzegał mnie przed tymi panami mowiąc ,że to zli ludzie, bez skrupółow , nie chce używac tu mocnych słow ale teraz załuję ze moje drogi skrzyzowały sie z ich drogami. Mając obecne doświadczenie mogę stwierdzić ze to żli ludzie, wyrachowani i bezwzględni. I co ważne nie warto dla nich pracować , by potem nie mieć nieprzespanych nocy. Taka moja rada. Zresztą słusznie gdzieś czytałem ,że wystarczy zapytać wokół o to jacy są . Kto zna ten powie prawdę . Nie jest ona miła dla panów . Życie jednak często powoduje ,że wyrządzona krzywda wraca podwójnie

JacKo
@walneity na kase

Jestem osobą znająca pracowników i przy okazji klientem. Problemem, który trawi tą firmę to nepotyzm - patrz brak odpowiedzialności za swoje błędy na niektórych kluczowych stanowiskach. Np. opowieści o Pani Lucynie Sz. obrosły już legendami. Z samego produktu byłbym zadowolony, ale z "obsługi reklamacji" ewidentnej wady produktowej, już nie. No nic - może ktoś z zarządu postawi w końcu na doszkalanie swoich (usunięte przez administratora), choć prościej byłoby wymienić - tak jak moją szybę.

Karola Nowy wpis

Dzień dobry, szukam po Starogardzie pracy biurowej i pokazała mi się jedna z ofert z kiedyś dla sekretarki. Czy to będzie jeszcze aktualne? posiadam już doświadczenie chociaż widzę, że wcześniej nie było ono wcale wymagane

Królas Nowy wpis

z mojego punktu widzenia i doświadczenia wiem ,że ngdy juz nie chcialbym mieć to czynienia z ludzmi ich pokroju

Jakie rejony są przydzielane? Piszą w zakładce z karierą, że są stałe, ciekawi mnie jak rozległe? Widzę też te ostatnia odradzającą współpracę opinie. jaka jest przy tym reakcja osób aktualnie zatrudnionych?

Czytam teraz ofertę w zakładce z karierą i jest w niej napisane, że występuje tutaj konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii. parę miesięcy temu natomiast ktoś tu napisał o tym, że można było robić 12stki przez cały miesiąc i wyjść przy tym z kwotą 2200 pln, to faktycznie możliwe? zmienił tu cos od nowego roku skoro tak piszą teraz na stronie? cos jeszcze weszło?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Maszrol Bis Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
walneity na kase

@walneity na kase

osoby niewtajemniczone mogą mieć trudności z interpretacją tego stwierdzenia o nieprzespanych nocach. z jakich przyczyn mogą wystąpić? jest to jedna powielana okoliczność? czy każdy się z nią spotkał?

JacKo

Karol

Nie polecam firmy nie płacą za swoje przerobione godziny, kombinują z urlopami zarzucając że rzekomo dany pracownik wykorzystał już a jak zapytasz się żeby to sprawdzić to nie są chętni żeby pokazać. Czlowiek potrafił pracować tygodniami po 12 godzin w dzień w dzień przez caly miesiąc a zarobił 2200 co niektórzy mają więcej po przerobieniu 8 godzin

Natalia
@Karol

Te urlopy ostatecznie jak się sprawdza? Piszesz, że występuje brak chęci, ostatecznie jednak masz do tego wgląd? I samemu ewidencji się nie prowadzi? Te 2200 to z jakiego okresu zatrudnienia? piszesz na bazie tego miesiąca?

Czy firma Maszrol Bis Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

jarosław k.

przestrzegam potencjalnych usługodawców tej firmy o poważne zastanowienie się przed podjęciem współpracy z tą firmą. A jeżeli już zdecydujecie się na to to proszę zabezpieczyć się dobrą umową. W żadnym razie nie polegać na rozmowie i jakiś ustaleniach nie popartych podpisaniem na papierze. W przeciwnym razie zachodzi wielkie prawdopodobieństwo ,że będziecie skrzywdzeni Nie zasługuje na zaufanie. Zresztą jak ktoś wspomniał jest to opinia wielu osób

Czy w firmie Maszrol Bis Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Mikołaj

Jest to bardzo dziwne ,że mimo braku szacunku do pracowników oni nadal mają ludzi do pracy! Jakim trzeba być człowiekiem by bardziej szanować swego psa niż pracownika? Dlaczego wy u nich jeszcze pracujecie? to nie są godni ludzie by im pomagać. Przesiąknięci starymi układami mającymi w okolicy fatalną opinię ! To bardzo nieprzyjemni pracodawcy!

@Mikołaj

No jak widać dla obecnie zatrudnionych chyba jednak są godni skoro pracują? wiadomo w sumie ile osób tu obecnie jest i na jakich warunkach są zatrudniane?

jaca

jak ktoś siebie na szanuje łamiąc uzgodnenia to jak ma sznowac ludzi?

JACEK

ostrzegam przed nawiazaniem jakiejkolwiek wspłpracy z tą firmą . Ostrzegano mnie przed nimi mówiąc iż jednym ze zródeł dochodu jest to co robią .Panie CH. G . nie ma pan odrobiny honoru a to co mowia ludzie , pana znajomi sprawdza się w 100 % jak ktos tu kiedys napisał jest pan bardzo złym człowiekiem , bardzo złym i fałszywym

Tomasz

Firma tragiczna nie płacą nie szanują ludzi za nic nikogo mają. Nie płacą za swoje przerobione godziny. Ukraińcom płacą tyle ile im się należy a Polakowi nic psi Grosz. Aż cud że ta firma jescze istnieje porażka. Szukają ludzi ale chętni do płacenia nie są.

@Tomasz

Jak myślisz skąd taki dziwni stosunek pomiędzy traktowaniem Polaków tutaj a obcokrajowców? Aktualnie wszyscy mają identyczne stawki tutaj?

Kamil

Za 10 godzin w miesiącu 2100 to przecież super pieniądze, co ty gadasz? Wychodzi ponad 200 zł za godzinę, czad!

Dagmara
@Kamil

Chyba nie zajarzyłeś o co chodzi gości i się nie mądrz tak bo (usunięte przez administratora) zabraknie

@Dagmara

Kurde Tobie też cenzurę dali. Skrócisz mi treść komentarza anonima? Ale jakoś delikatniej? Bo chciałabym poznać pełny kontekst. :( Bo z tego co widzę Kamil dowalił z tym 200 XD

Jacek

Gdy wiem jak traktuje pracowników i dostawców czy wykonawców firma Maszrol Bis ( nie wiem juz która to trudno w tym gąszczu firm się połapać ) to dziwię się ,że ktoś tam wogóle pracuje. Przecież te wszystkie firmy są tworzone po to by brać kasę od państwa. czy wiecie ze tylko maszrol bis w poprzednim roku wziął od państwa 4 mln złotych a juz w tym prawie 0,5 mln . To wszystko na pracowników niepełnosprawnych. Człowiek który ma miliony ( dzięki ZPCH) nie potrafi dać naszym biednym niepełnosprawnym 2 złote podwyżki , jednocześnie dostaje kupe kasy od państwa, jest na tyle bezczelny ,że nawet pisze ( i dostaje) zwolnienie z podatku z naszej biednej gminy a to 900zł , a to 9,9 tys zł ..ale na sztucer za 50 tys wyłoży lekką ręką. Rozumiecie tą bezczelnosć? Niepojęte jakim trzeba byc sku...by tak robić. Zero podwyzek bo rzekomo nie ma kasy a przez ostatnie 10 lat dostał z naszych podatkow 20 milionów złotych

Drodzy koledzy , popytajcie o opinie o panu pełnomocniku ( bo prezesem jest jego podwłądny- dziwny to kraj gdzie własciwy szef nie chce pełnić roli prezesa , cóz są jakies powody) otóz popytajcie jakim człowiekiem jest i jakim pracodawca a odechce wam sie tam pracowac ja w kazdym bądz razie znajac dwóch panów CH.G. nie podjąłbym się ryzyka jest tyle innych pracodawców ze dla was miejsca wystarczy

MARZENA

jakie stawki? za małe. głodowe, tylko wciaz wiecej pracy, i gwarancja ogladania naburmuszonego własciciela

@MARZENA

Twierdzisz, że stawki są za małe i określasz je jako "głodowe", jednak niestety nie podałaś żadnych danych potwierdzających ile dokładnie można tam zarobić? Może teraz będziesz tak miła i to sprecyzujesz?

Dagmara
@MARZENA

Bez kitu przy 254 godzinach można zarobić 2100 zl

Halina
@Dagmara

Wysokość wynagrodzenia to akurat indywidualna kwestia - jednym takie będzie pasować, a innym już niekoniecznie i jest to normalne. Słyszałam, że poszukują tam teraz Specjalisty ds. sprzedaży. Wiesz, czy osobie na tym stanowisku zapewniają tam wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Katarzyna

Jedną z najważniejszych i decydujących kwestii odnośnie przyjęcia pracy w danym miejscu przez kandydata jest umowa oraz warunki na niej zawarte. Czy ktoś byłby tak miły i przybliżyłby mi jak to wygląda w Maszrol Bis? Czy jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Sciema

Wlascicielu wstyd i hańba to co robisz zle . Pracownik prezesem firmy ? Czego sie boisz? Oponii ? Masz fatalną w okolicy .tego juz nie zmienisz. Masz oponie(usunięte przez administratora) . Co tu wiecej dodac.Bogacisz sie na krzywdzie innych.

KAROL

jak to bywa zwykle , koronawirus jest podstawa do cięc a produkcja rośnie prawda panie mariuszu CH- G. co pan kupi za zaoszczędzone pieniądze? kolejne auto ? sztucer? kiedy wreszcie przestanie doic pan państwo polskei wcześniej pefron teraz to nie masz dość? jak tak można panei chamier ?

Zostaw merytoryczną opinię o Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. - Godziszewo

• Jak się pracuje w Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k.?

Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k.