Opinie o Carlex Design w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carlex Design. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlex Design na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlex Design w Bielsko-Biała

Inka

@Nick a co jest na tym Berdyczowie? jakaś centrala?

MGR

Co tutaj dużo pisać, brak wizji, brak wiedzy i kompetwncji na wyższych szczeblach, brak podstawowych narzedzi do pracy na magazynie z regałami, błędów można wyliczać wiele. Kasa to nie wszystko w pracy.

Jak długo czekaliście na odzew z Carlex Design? Oddzwaniają zawsze?

"pisz Pan na Berdyczòw"????

Olga

Niestety, ja akurat nie rozumiem, do czego odnosi się Twoja odpowiedź. Nie jest ona przecież bezpośrednią odpowiedzią na pytanie zadane powyżej. Widziałam, iż w Carlex Design poszukują teraz Automotive Sales Managera. W ogłoszeniu jest napisane, że wymagają doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z handlem międzynarodowym. A wiesz może, jak duże ma to być doświadczenie? Roczne wystarczy?

bmw

Jak wygląda płaca na stanowisku Product Managera? Kto jest przełożonym? Czy jest to oddział globalnej firmy, czy polska inicjatywa, która kupiła prwo do logo i nazwy?

BB
@bmw

Firma jest polska. Współpracują z zagranicznymi firmami, ale firmy te mają swoje własne nazwy, nazwa Carlex Design jest używana przez nie tylko 'wewnętrznie'. Krótko rzecz ujmując, oferowana praca to praca w małej, polskiej firmie współpracującej z zagranicznymi kontrahentami, ale bez możliwości relokacji. Kto będzie bezpośrednim przełożonym trzeba ustalić na rozmowie kwalifikacyjnej, bo klarowna struktura w tej firmie dopiero się tworzy.

bmw
@BB

Nieprawda! Zatrudnienie jest przez jakąś Edytę, a nie przez Carlex. A to jest różnica. Pani Edyta spóźniła się na rozmowę prawie 30 min. Podczas rozmowy patrzyła się cały czas w CV jakby dopiero, co miała okazję na zapoznanie się z CV. Podsumowując - niejasne obowiązki, niejasna struktura, niejasne zatrudnienie.

BB
@bmw

Wewnętrznie zatrudnia tam kilka osób, ale wszyscy pracują na rzecz Carlex. Skoro masz takie wrażenia po rozmowie, wiesz co powinieneś zrobić. Ja tylko nadmienię, że Twe spostrzeżenia są bardzo trafne.

Olga
@bmw

Piszesz,że w firmie są niejasne obowiązki i niejasna struktura. Opisz szerzej co masz na myśli? Twoja opinia na pewno pomoże osobom, które będą rozważały złożenie CV do firmy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carlex Design? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Bogdan

@Zainteresowany jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany? Niestety nie znalazłam obecnie wolnych wakatów w Carlex Design. Może warto jednak zajrzeć na: https://www.carlexdesign.com/pl/zapytanie-ogolne i poprzez ten formularz wysłać swoją aplikację spontaniczną. Myślę, że taki ruch, będzie dobrze widziany przy najbliższym procesie rekrutacji prowadzonym przez Carlex Design.

polonista :)
@Bogdan

A są zajęte wakaty? :)

Konrad s
@polonista :)

Tyś jest taki polonista.....

Skarbiec

Carlex Design wpisał się w świadomość miłośników motoryzacji w Polsce i nie tylko dzięki swoim wyjątkowym realizacjom i jest to naprawdę pierwsza liga ..... szkoda tylko, że "zarząd" zapomniał, że firma to ludzie - zgrany zespół, ludzi pracujących w przyjaznej atmosferze, z jasno określoną rolą i obowiązkami, gdzie dzięki wspomnianych wyżej wypadkowym z przyjemnością i pasją angażują się w rozwój swój i firmy, co przekłada się na adekwatne wynagrodzenie, bo o to przecież chodzi! Z przykrością można stwierdzić, że tego o Carlex Design powiedzieć nie można a rotacja pracowników mówi sama za siebie i nie jest przypadkowa: zwalniają się sami Ci, którzy dłużej funkcjonować w takich warunkach nie mogą lub druga grupa - osoby, których nie da się podporządkować , nie pasujące do "towarzystwa wzajemnej adoracji", które niestety jest ślepe na skrzeczącą rzeczywistość i wydaje im się, że tak można odnieść sukces - samemu! Nie ma sensu na chamskie wycieczki personalna sięgające szczytu bo byłoby to zniżenie się do tego poziom, a należały by się - a życzę Wam, abyście się obudzili i zauważyli tych którzy jeszcze są dziś, w tym miesiącu, następnym .....

Jasiek

@1098 Może trzeba bardziej zaangażować się w obowiązki a nie będzie powodu do narzekania?

Osoba prowadząca firmę traktuje ludzi jak śmieci, zero kultury osobistej, klasy, wiedzy o biznesie , dno den...współczucia dla osób wybierających się tam do pracy. Ale karma zawsze wraca..

Bolo

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o zarobkach? Czy macie dodatki socjalne?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Wiktor

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!

Kamil

Nie polecam!!!!! .

Tomasz

Jeśli chodzi o rotacje pracowników to mnie nie dziwi. Zależy ona od popytu rynku na danego fachowca a teraz tak jest!

Gregor

Słyszałem sporo dobrych opinii o firmie . Tak rzadko piszecie czy to znaczy dobrą pracę?

gość
@Gregor

To poczytaj komentarze poniżej !

Olek

Zastanawiam się nad tym, że od dawna nikt nie pisze. Czy jest jakiś powód tej sytuacji?

Kamil

firma dramat. Co tu wiele mówić, polecam te firme tylko wrogowi :)

remi

masz racje @cichi, Carlex Design w dalszym ciągu poszukuje product managera do pracy w Czechowicach Dziedzicach. warunkiem koniecznym jest doskonała znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie,

lorem ipsum

I jak ,,Ziomalko" - przyjęli cię na tego Product Manager-a"? :)Jak rozmowa?zastanawiałam się nad aplikowaniem.

ona

Żeby rozwiać twoje wątpliwości mogę cię zapewnić że jeśli któryś z pracowników zostaje na nadgodzinach to tylko dobrowolnie i każdą godzinę ma 100 % płatną.dodatkowo dostaje obiad na koszt firmy.ciężko uwierzyć?przyjdź i przekonaj się sam ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Carlex Design - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Carlex Design?

Zobacz opinie na temat firmy Carlex Design tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlex Design?

Carlex Design
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • ul. Świerkowicka 41
    43-502 Bielsko-Biała