Opinie o BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna w Gołaczewy kol. nadmłynie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna w Gołaczewy kol. nadmłynie

zawał serca

Aż dziwne że w tym zakładzie nie doszło do zadnej tragedii ( całe szczęście ) pijani pracownicy na wysokosciach tzn wskakuj na palete ja cie wystawie wózkiem na 9m w góre i sciągnij 250 kg srub np 36:160 - czlowiek ledwo co stoi ponieważ cała karetka w wozku chodzi na prawo i lewo jak kierownictwo buraczane to i praca również pozdrowiam i do zobaczenia na kontroli

zawał serca Nowy wpis

Szymon Nowy wpis

Czy ktoś wie w Baście przyjmyją teraz do pracy? Podobno firma mocno się rozrasta i szukają ludzi do magazynu. Ile teraz pracą za godzinę?

Czy BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pytanie na śniadanie. Nowy wpis

Praca w godzinach od 6.00 do 15.00 ale pracujesz 8 godzin. W soboty wolne!

Gwóźdź programu Nowy wpis

Kierownictwo super! Mega pozytywni ludzie, mili, pomocni, zawsze odnosili się do drugiego człowieka z ogromnym szacunkiem! Zastępca kierownika dużo mnie nauczył jeśli chodzi o prace życiowa, między innymi wbijać gwoździe, tynkować, układać kostkę i wiele wiele różnych :) Pozdrawiam cieplutko szef bardzo uczciwy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pijany Tadzio

Nie polecam Firmy BASTA. Jedyne co wyniosłem to nakrętka M8 3sztuki bo potrzebowałem do naprawy kosiarki, depresje, nerwice i pręta M10 w nogawce! Mega dobrze wspominam z tej pracy brygadzistę „Banana”. Były tez miłe chwile takie jak śniadania :)

Jaka jest stawka godzinowa dla nowego pracownika w magazynie? Mam spotkanie w przyszłym tygodniu i nie wiem ile można zaproponować?

LucekW.

Nie bardzo rozumiem poniższą opinie bo z tego co wiem w Baście nikt nie zarabia 15 na godzinę...., nawet sprzątaczka dostaje więcej. Praca jak praca ale firma jest uczciwa a to jest najważniejsze. Generalnie polecam tego pracodawcę.

Szczery
@LucekW.

Szczery to ty kolego nie jesteś , na start otrzymaliśmy 15 zł netto , , 3 -4 dni później pracodawca prosi na rozmowę , w której usłysZymy , iż jakieś tam pojęcie na temat pracy mamy i z 15 zł zwiększa na 16zł netto , na umowie będzie 3000+ brutto ale tym proszę się nie przejmować mówi prezes ,Porażka , i tak czlowieczkuu sobie pracujesz , , szykując towar pod firmy,klientów, itd Praca jak każda inna posiada wady i zalety , w tej firmie wadą jest Podejście starych pracowników i to jak traktują nowo przyjętych ludzi w firmie tez mowa tu o starszych pracownikach którzy pochylając głowę w dół wróci do szykowania towaru bo wie ze musi za coś żyć , opłacić rachunki aP,ONIEWAŻ pozwalają sobie na takie traktowanie to jak w tej firmie ma się coś zmienić ,Każdy na każdego donosi , nie potrafią się odezwać postawić na swoim jeszcze tacy co się dają jeb### jak Kiedyś Murzyni co byli łapani w siatkę ,i na pole bawełny kierowani gdzie słowo CZŁOWIEK nie miało jakiego kolwiek znaczenia traktują cie jak śmiecia jakiegoś, Takie Chamy,Obleśne ,bezczelne (usunięte przez administratora) nie mamy pojęcia gdzie się wychowali ale z tego miejsca mogę zapewnić że na pewno nie byl , to Kraków, olkusz , Katowice , ( oczywiście nie każdy nowo przyjęty pracownik sobie pozwala sam widziałem jak nowo przyjęty postawił się do Zastępcy kierownika ale słusznie się postawił to już w tym samym dniu cały czas był wykorzystywany do prac które wgl nie były w jego obowiązku na dodatek na co dZień pracownik jest w jakimś stopniu poniżany , ośmieszany itd itp

Szczery do bólu.
@Szczery

Kolego Szczery, jeżeli firma zaproponowała ci 16 zł to najwidoczniej tyle była warta twoja robota. Aktualnie dobry pracownik to towar deficytowy i każdy pracodawcy stają na głowie żeby zatrzymać u siebie dobrych ludzi.

Emilia
@Szczery do bólu.

kazdemu płacą w firmie inną stawkę, według doświadczenia a nie stanowiska?

ZAWSZE SZCZERY
@Szczery do bólu.

A kolega co tak pisze to nie znajomy szefostwa albo sam Pjoter? ZAPRASZAMY DO BASTY ZOBACZYCIE NA WŁASNA RĘKE JAK jest Super Nie Polecam zakładu do póki nie zmieni się kierownictwo Tzn Tadeusza G (usunięte przez administratora)

Nata B.
@ZAWSZE SZCZERY

Kolego a ile można teraz wyciągnąc w baście na magazynie? Tam jest praca zmianowa? Co z sobotami?

Poprzedni szef Jak najbardziej
@LucekW.

Obecny Szef P.P . Daje Sie (usunięte przez administratora)jak dziecko kierownikowi i zastępcy , którzy na swoją korzyść tzn żeby móc (usunięte przez administratora) dalej Pana P. I P .M.P , Pozbywają się pracowników którzy dowiedzieli się i mają dowody, niepodważalne , ze Basta Sp.z.o.o jest (usunięte przez administratora)od wielu lat przez wiadome kogo ,,, ^^^^^^^Szkoda ze Szef Pan P Jest Tak ŁATWO WIERNY ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO PANIE P MAM NADZIEJE ZE W KONCU OTWORZY PAN OCZY Pozdrawia Niesforny Pracownik który zostal zwolniony mimo iż w prace wkładał dużo zaangażowania

Kierownictwo odciągnięte na siłę od pługa. Codzienne wyzwiska wykorzystywanie pracowników a sami po kątach piją. Główne zadanie nowego szefa to siedzenie na kamerach. Każdy na każdego donosi żeby się podlizać szefowi. Jednym słowem porażka.

Zgadzam się w 1000% z komentarzem Up ^^ Wypadki w pracy zamiatane pod dywan za co Szef , przepraszam poprawka ALA Szef , daje 100zl za siedzenie cicho , szkoda ze ludzie nie szanują samych siebie ani swojego zdrowia a kierownictwo i zastępca (usunięte przez administratora) Baste Notorycznie od lat , Pozdrawia Niewygodny dla kierownictwa Byly Pracownik A ZASTĘPCA KIEROWNKA (usunięte przez administratora) Euro Palet - i złomu Prosze nie kasować tych komentarzy bo jest to szczera prawda

sam ocen iddz tam pracowac

sam ocen iddz tam pracowac a zapewne po miesiącu juz bedziesz tego żałował nie polecam zero szacunku do pracownika , zero jakiego kolwiek socialu premia jest pod warunkiem ze nie choruje w roku ani jednego dnia to jest śmieszne każdy może zachorowac a urlop wypoczynkowy jest urlopem wypoczynkowym a nie chorobowym panie (usunięte przez administratora)

Na zakładzie pić trochę to dziwne ze nie ma kto się tym zająć

Odpowiadam
@Anonim

W innych zakładach jest to dziwne ale nie tutaj Nie polecamy basty nawet jak szukasz pracy jako sprzątaczka

Lik

Widzę ze bogata firma to ciekawe ile sprzątaczka zarabia

@Lik

Z tego wychodzi ze najwięcej ????. Premie roczne dobre sobie lista wymogów do spełnienia żeby cokolwiek dostać.

Johny B.
@Anonimowy

Z tego co wiem to w Baście nie ma premii rocznej. Jest premia za frekwencje ale zasady są proste i czytelne. Promie można dostać każdego miesiąca bo przyznawane są przez zarząd indywidualnie.

@Johny B.

Przez zarzad indywidualne to racja kto bardziej donosi ma więcej.

Anonimowy

Co ma piernik do wiatraka? Rozmawiamy tutaj o wynagrodzeniu A nie o polityce. Widoczne kogoś przerósł temat i zawsze znajdzie się lizi (usunięte przez administratora) Dobra rada więcej mydła żeby lepiej wejść do (usunięte przez administratora) kierownictwu.

Czy firma Zakład Produkcyjno Handlowy Basta MGR Inż. Stanisław Barczyk udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

W tym zakładzie nie ma żadnego socjalu, jedynie jak to mówią sucha wypłata cały rok.

W Amazonie masz socjal i co z tego jak robota gówniana i bez przyszłości?!

Pracownik M.
@Piotr

Kolego, nie wiem w jakiej firmie pracujesz i w jakim celu wpisujesz takie głupoty. W Baście każdy pracownik otrzymuje indywidualne wynagrodzenie, dotyczy to również przyznawanych premii. Na koniec roku pracownicy otrzymują premię frekwencyjną, wg mnie nie małą a dodatkowo wszyscy zatrudnieni objęci są darmowym programem medycznym w wersji premium.

M@r...

Jedynie na wsparcie psychologa oczywiście jak sam sobie takie wsparcie zapewnisz.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna? Chętnie zatrudniają?

Piotr P.

Jaką dokładnie współpracę masz na myśli? Jeżeli chodzi o pracę sezonową to zdarza się że zatrudniamy studentów lub absolwentów na okres wakacji. Można również zgłosić się do nas w celu odbycia praktyk studenckich oczywiście jeżeli pokrywają się one z profilem naszej działalności. Pozdrawiam!

Beata
@Piotr P.

A czy studenci są w stanie pracować jako handlowiec godząc jakoś grafik z nauczaniem? Czy takiej możliwości nie ma?

@Beata

Żeby zostać handlowcem w naszej branży należy posiadać doskonałą wiedzę na temat materiałów złącznych oraz asortymentu który mamy w ofercie. Osoba która nie przepracowała u nas co najmniej kilku lat nie będzie w stanie sprostać takiemu zadaniu.

Co to za firma gdzie się spożywa alkohol

Anonimowy

Odradzam prace w tym zakladzie. BHP nie istnieje , kierownictwo ponizej krytyki o byle co potrafia zgnoic pracownika. Na start 15zl netto a caly dzien dzwigania paczek dochodzacych nawet do 70kg. Nie ma czegos takiego jak socjal za to ciagla inwigilacja przez kamery. Moze mlody by dal rade dzwigac ale na dluzsza mete nie ma sensu

inż. Masłowski

Towar pakowany w reklamówki z marketu, o opisie i liczbie nie wspominając. Paczki nie są zabezpieczone od środka. Towar na paletach przychodzi z rozwalonymi kartonami.

Pracowałem w Baście 7 lat i pozytywnie wspominam tego pracodawcę. Warunki na magazynie takie sobie ale szefostwo uczciwe i kasa niezła a wszystko na umowę o pracę. Ogólnie polecam.

Anon

Odradzam pracę w tej firmie. Szef uczciwy ale warunki pracy i kierownictwo ponizej krytyki. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. O BHP nie wspominam bo go nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna - Gołaczewy kol. nadmłynie

• Jak się pracuje w BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

BASTA Barczyk i Wspólnicy Spółka Jawna
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Nadmłynie 33
    32-340 Gołaczewy kol. nadmłynie