Opinie o Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek w Łódź

Pracownik Nowy wpis

Nie wyobrażam pracować w innej firmie. Atmosfera w firmie przyjemna, zero spiny.Fakt dużo pracy ale za to czas szybko mija. Szefostwo super. Wypłata na czas.

Pracownik Nowy wpis

Jestem obecnym pracownikiem firmy i powiem wprost , że praca w tej firmie to naprawdę przyjemność. Takiego szefostwa i klimatu pracy nie spotkałem nigdzie. Szacunek do pracowników , wszystko wypłacane na czas i we wszystkim można się dogadać. Umowa o pracę także jest wszystko jak należy. Jeśli coś się stanie jakaś pomyłka motto brzmi: nie myli się ten co nic nie robi. Wyciągnij wnioski i postaraj się nie popełniać tego błędu. Nie ma żadnych spięć między zespołem. Polecam każdemu kontakt jak i pracę u tych ludzi , bo są po prostu normalni. Ciężko jest się dostać na etat , bo z racji klimatu pracy jest mała rotacja pracowników, to już musisz zrobić coś naprawdę wybitnego by zostać wykreślonym z zespołu.

Edyta Nowy wpis

Powiesz coś więcej o klimacie, co masz konkretnie ma myśli? Wszyscy pracownicy zatem mają uop? Co do tych pomyłek to wyciągają konsekwencje, jeśli zdarza się ich więcej? Napisz jeszcze na jakim dokładnie stanowisku tu pracujesz.

Biuro Nowy wpis
@Edyta

Cześć Edyta, w firmie nie ma pracowników na "czarno" , każdy z nas ma umowę o pracę i samo szefostwo napiera na to by tak było. Mówimy o firmie gdzie są maszyny w ruchu, magazyny i biura więc nie ma wgl mowy by ktokolwiek tu pracował bez umowy o pracę. Jak widzisz po tytule ja pracuję w biurze , ale jeśli potrzebuję odejść od kompa i się rozprostować to nie ma problemużebym sobie poszła na fajkę czy na magazyny popracować w ruchu. Jak pisał pracownik powyżej w firmie panuje przyjazna atmosfera i nie ma problemu, że ktoś będzie krzywo patrzył, że biuro chodzi na magazyny się rozprostować. Pomagamy tam chłopaka w jakiś duperelach typu naszykujemy im foliopaki, torebki do pakowania zamówień czy odliczymy jakieś sztuki do paczek. Pracujemy na luzie. Jak wyjdziesz na fajkę także jest ok. Co do Szefów to mam jak najlepsze zdanie, nie ma tu cukrowania, musiała byś ich poznać, szczerze nie słyszałam by ktoś szeptał coś negatywnego na ich temat na boku - zawsze uśmiechnięci i kulturalni. Wypłata zawsze na czas, potrzebujesz zaliczkę, mówisz masz Masz jakiś zestaw swoich zadań i nikt Ci nie stoi nad głową, każdy pracuje w swoim tempie i wie co należy do niego. Najbardziej napięty dzień w firmie to poniedziałek, bo musimy wysłać mnóstwo paczek po weekendzie i wtedy biuro angażuje się bardziej w wysyłkę i kolekcjonowanie zamówień, ale naprawdę jest to dla nas miła odmiana i pomaga nam to w znajomości z asortymentem jaki mamy. Co do błędów, no to błędy się zdarzają, najważniejsze , że umiesz wyciągać wnioski i starasz się ich nie powielać.

Halina

hej, czemu strona firmowa nie odbiera? napiszecie mi i mojemu chłopakowi na jej temat coś więcej? było kiedyś ogłoszenie na produkcję i ciekawi jesteśmy bieżących warunków pracy. o obsługę jakich konkretnie maszyn stolarskich chodziło? i jak specyfika pracy teraz wygląda? co z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek - Łódź

• Jak się pracuje w Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek?

Pphu Bo-Plast Artago.Pl Aukcje Internetowe Piotr Dudek
  • Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 43 lok. 9