Opinie o Primulator Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Primulator Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primulator Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primulator Sp. z o.o. w Łódź

Davidoff

dla wszystkich zakochanych w firmie polecam wklepać w swój służbowy telefon *#21# i słuchaweczka. nie ma za co :-) ciekawe tylko kiedy Owocowy nadąża to wszystko odsłuchać. z laptopami czy tabletami jest jeszcze fajniej ale to na inną rozmowę, przy tym gps w samochodach to dziecinada ale oczywiście przy cieńkim wynagrodzeniu jakie oferują bonus w postaci telefonu komputera czy darmowego jabłka raz na miesiąc jeśli masz czas zajrzeć do biura to wypas i wabik w ogłoszeniach rekrutacyjnych a za standardową w innych firmach resztę multisport czy medikower i tak potrącą z wynagrodzenia. kto się na to jeszcze nabiera

@K

A zdarzają się takie osoby, że to przytaczasz? Tak obiektywnie patrząc jak można ocenić te cale obowiązki, które są nakładane? Ciężko jest? trzeba je weryfikować?

Krzysiu

Słabo płacą nie chcą rozmawiać nawet o podwyżkach. Tylko inflacyjne lub coś koło tego. Zarzadzajacy inwestują w beton. Pracownikowi mało skapuje z pracy i wysiłku wlozonego w promowanie firmy i produktow. Kilkanaście lat tam pracowałem. Z roku na rok coraz gorzej. Ogólnie klimat lipa. Praca na chwilę.

K-rool
@1

dwadzieścia kilka lat koleś pracuje i potrafi stwierdzić, że się "zasiedział" - to właśnie cały primulator. nędzna kasa, nędzne umysły, nędzna nędza

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Primulator Sp. z o.o. dla pracy jako Koordynator są dla was satysfakcjonujące?

KT
@KX

Ale bzdury piszesz... Pokaz mi firme gdzie nie ma rotacji ? Taka rotacja to żadna rotacja a praca osób które się zwyczajnie do tego nie nadają i same też to stwierdzały jest czyms normalnym. Ludzie szukają i wybierają od zawsze. Dla chcącego to stabilna i dobra robota.

20-letnie zasiedzenie się w firmie? ktoś niedawno zwrócił na to uwagę, nie wiem o jakie warunki pracy mogło chodzić ale przez taki okres czasu pracy w biurze na jakie stanowisko można się wspiąć? Widzę, że ktoś już też znalazł tamtą ofertę dla asystentki. Jakie są potencjalne ścieżki kariery?

Mati
@Krzysiu

Ja pracuje i jestem zadowolony.

@Mati

Opinia oczywiście subiektywna. Jednemu Smakuje jabłko , drugiemu rabarbar. Mi niestety beton w garnku zastyga. A tak budowany jest kapitał Primulatora. Dawno już zapomnieli o ludziach. Teraz inwestuję w budynki i inne dobra warzne tylko dla "szczytu".

@Krzysiu

"Kilkanaście lat tam pracowałem." "Praca na chwilę." no to zdecyduj się kolego, po co kilkanaście lat tam pracowałeś, pracy w Łodzi nie ma lepiej płatnych?

@1

To było w oddziale 100-Licy. Trochę doświadczenia zdobyłem przez ten czas.(usunięte przez administratora) Stwardniała. Niestety... Dużo pracy włożyłem w to, żeby to, wyglądało tak jak wygląda. Kasa za tym nie poszła.

K-rool Nowy wpis
@1

Warunki pracy ok? ciekawe z perspektywy którego stanowiska to opinia. zastanawiam się nad tym, ponieważ widziałam kiedyś ofertę pracy jako asystentka biura. nie wiem tylko na ile była by ona jeszcze możliwa? teraz raczej szukają na bardziej specjalistyczne stanowiska z tego co widzę. Czy od nowego roku będą nabory dla osób bez doświadczenia?

Gregory Nowy wpis

Polecam - bardzo ok warunki pracy.

Czy rekrutacja na stanowisko Technik Serwisu w firmie Primulator Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Kalina

Widzę opinie od klienta odnośnie serwisu w Łodzi, nie jest zbyt pozytywna a właśnie szukają do siebie speca do spraw części zamiennych oraz reklamacji. Myślicie ze często się zdarzają czy to jednak wyjątkowa sytuacja? Występują może jakieś premie lub prowizje?

GelatoMaster

serwis w Łodzi to nieporozumienie.oczekiwanie w nieskończoność na pseudofachowca który w końcu przyjedzie tylko wystawić fakturę.jakości jak nie było tak nie ma.

Jerzy

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na technika w Bydgoszczy. Wiadomo jaki obszar wchodzi w grę? Jak z zapleczem części i magazynem? Jest jakiś lokalny oddział? Jak przebiega proces szkolenia i wdrożenia? Jak z pracą w weekendy? Możliwe świadczenie usług na zasadzie podwykonawcy?

omen
@Jerzy

zadaj te pytania bezpośrednio do firmy jeśli chcesz serio z nimi współpracować. tutaj dowiesz się prawdy, ale gorzkiej i jakkolwiek nie byłbyś zdecydowany, to Ci przejdzie ochota na tą pracę - czego Ci serdecznie życzę, bo nie warto. mogę tylko potwierdzić, że obie formy współpracy o jakie pytasz są możliwe - jako podwykonawca będziesz na pewno lepiej zarabiał, bo fakturujesz ich za swój czas pracy, ale narzędzia, zdobywanie wiedzy i zakup części będą po twojej stronie. jako pracownik będziesz miał narzędzia i wyszkoloną wiedzę, ale za to będziesz nikim, ganiany jak świnia i zarabiał grosze. wybór należy do Ciebie. firma od kilku lat się nie rozwija i nie rozrasta, więc wolny wakat w Bydgoszczy świadczy o "zadowoleniu" odchodzących pracowników.

Jerzy
@omen

Dziękuję za odpowiedź. Pytałem w branży i faktycznie lepiej być na własnej działalności gospodarczej. Natomiast opinie o zarządzaniu serwisem i organizacją pracy są różne. Ryba podobno psuje się od głowy a skoro dyrektorem serwisu jest polonista to sam nie wiem co mam na ten temat myśleć.

Zainteresowana
@Jerzy

Czyli co sadzicie, jeśli partner miałby już aplikować to na b2b? jest taka opcja ale musiałby firmę założyć, nie wiem czy w takim razie podsyłać mu firmę. Czy ktoś już teraz się zdecydował wysłać kandydaturę? Tylko jedno miejsce jest wolne? Trudno przechodzi się rozmowę i ogólny proces?

Davidoff

K
@Davidoff

I co niby to oznacza? Na prywatnym telefonie mam dokładnie to samo po wpisaniu kodu. Uważam, że GPS w samochodzie nie jest niczym złym. No chyba że ktoś tu nie wykonywał swoich obowiązków w należyty sposób :)

much
@Davidoff

no właśnie, co się czepiasz jak są tacy którzy lubią być inwigilowani nawet w czasie prywatnym i na prywatnych urządzeniach? ich prawo a firma tylko im to tylko dodatkowo umożliwia

@K

A jak wygląda praca w koordynacji? Widziałem że szukają do Łomianek i na zmianę w Łodzi.. Jak ludzie w dziale? Jak kierownik działu? Jaka atmosfera panuje? O kasę nie pytam bo i tak nikt nie napisze ale czy warto?

Darek
@Zainteresowany

Odpuść. Primulator to firma gdzie zatrudnia się rodzinę i znajomych. W koordynacji kierowniczka nic twórczego oprócz picia kawy i obgadywania działu księgowości nie robi więc nie będzie mogła poświęcić Ci czasu na szkolenia tylko zrzuci to na kogoś innego.

@Darek

Dzięki ..nie brzmi to zachęcająco... szkoda A możesz odnieść się do moich pytań bardziej szczegolowo..:-) Interesują mnie Łomianki.. A kierownik dziś jest jutro może być inny... kto wie

Cichy Orzeł
@Zainteresowany

Chamska i bezczelna kierowniczka koordynacji w Łomiankach lansująca się na gwiazdusię. Brak szacunku do Innych, fałszywa, a za plecami robi świństwa. Nie do ruszenia, dobra przyjaciółka szefa serwisu i jego szfagra. Taka klika się tam zrobiła, że zapomnij o zmianach, znają się tak dobrze, że nie do ruszenia. Do dyra tez nie ma co uderzać, wszyscy przyjaciele w układzie. Szukają tylko taniego (usunięte przez administratora) co nie zadaje pytań. (usunięte przez administratora) aby siebie wybielić.

@Cichy Orzeł

Rozumiem, że kierowniczka jest jedna i odpowiada za obie lokalizacje koordynacji (Łódź i Warszawa)? Tak jak czytam to trochę przerażają opinie ale w każdym zakładzie są koneksje więc na to zawsze warto brać poprawkę. Dzięki

Były
@Zainteresowany

Kierownik jest jeden na zespół Łomianki i Łódź I siedzi w Łodzi. Akurat w Łomiankach atmosfera jest /była super. Nie wiem jak teraz bo chwilę już nie pracuje ale zespół koordynacji zawsze pomocny i zawsze współpraca układała się super. W ogole w porównaniu do pozostałych oddziałów na ile poznałem ludzi w calym biurze panuje tu wzajemna życzliwość i szacunek. Także Łomianki polecam.

Janek
@Zainteresowany

nie możliwe - nie czytałeś @KT? wspaniała atmosfera, zerowa rotacja, wiec jakim cudem szukaja do Lomianek i Lodzi, skoro nikt nie odchodzi, tak fajnie jest. chyba ze firma poszerza horyzonty i rozwija sie, tylko pracownikow coraz mniej, cos tu nie gra. (usunięte przez administratora)

Bruciak Leszczyński

@PSP nie trzeba być na L4 żeby detektywa za Tobą wysyłali. Swego czasu do sfingowania dowodów z poopy jeździło ich trochę za Serwisantami w czasie pracy. Trzeba było wymienić na swoich znajomków, którzy pojadą na wypracowanej potem innych opinii. Normalna firma, która nie ma nic za uszami tego nie robi. Najlepsza kadra, która zbudowała markę tej firmy została "usunięta", lub nie potrafili/nie chcieli ich utrzymać, a na pewno mają ciekawe rzeczy do opowiadania. Tylko pochlebcy, rodzinka i przyjaciele zostali. Póki jesteś kawalerem i zasuwasz jak osiołek jesteś klepany po ramieniu, a dziewczynki z biura kokietują maślanymi oczkami, ale nie bój, jak trzeba to coś spreparują na Ciebie. Gniazdo Os. W każdym dziale są donosiciele powiązani albo rodzinnie, albo jako przyjaciele lub ciekawymi układami. Zatrują Ci życie jak zechcą. Tylko patrzeć jak ktoś byłych pracowników pozbiera w jedną drużynę, bo większość tych co tam pracowali ma awersję do dygnitarzy dowodzących tym przybytkiem. Nie bez kozery jeden z głównych "nadzorców" we 100lycy ma fizjonomię Putina, przyjrzyj się, a ujrzysz to wyraźnie. Marianek, aport!

Czy w Primulator Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

New

Są i wewnętrzne i zewnętrzne łącznie z wyjazdami za granicę

Wojciech
@New

O to fajnie. Wyjazdy zagraniczne to też na szkolenia? To forma nagrody czy każdy pracownik może w nich uczestniczyć?

KX

wyjazdowe szkolenia tylko dla wybrańców - nawet jeśli jadą 10-ty raz na to samo szkolenie

Sotrue
@KX

Wyjazdy szkoleniowe... fakt bzdura nie ma takich ... w ogole szkoleń nie za wiele

PL
@KX

Szkolenia wyjazdowe... fajnie jak zaczną działać stacjonarne ... faktycznie kuleją... osoba "niby" odpowiedzialna za szkolenia nie spełnia swojej roli niestety...

Sotrue

Myślę że nie powinieneś pisać tu takich rzeczy bo odchodzimy od meritum Nie interesuje mnie życie prywatne żadnej z osób.. I myślę osób które chciałyby pracować w tej firmie również. Skupmy się na temacie i opiniach na temat pracy i pracowników ale pod kątem roboty a nie prywatnych historii...

@Sotrue

zgodziłbym się z Tobą, gdyby nie miało to bezpośredniego przełożenia na klimat w firmie i karierę - kolesiostwo, kącik wzajemnej adoracji i promocji poprzez wyro, ale to dopiero widać na słynnych imprezkach. zgadzam się, że wywlekanie prywatnych spraw jest przegięciem, ale w wypadku tej firmy nie jest to bez znaczenia

Jarosław

Jaki jest system zmianowy w firmie Primulator ? Czy są tylko stałe godziny pracy ?

Olga Dąbczyńska
@Jarosław

Nie ma typowego systemu zmianowego.

@Jarosław

od rana do oporu + dyżury weekendowe

@KX

Kolejna bzdura.. Technik dyżur ma co kilka tygodni w zależności od ilości osob w serwisie .. Od pon do piątku mając dyżur kończy i tak o 16 bardzo rzadko zdarza się ze pracuje dłużej.. Dyżur w weekend - w zależności od sytuacji czasem jedno zlecenie czasem kilka - potem dni wolne do odbioru a dodatek dostaje niezależnie czy coś robił na dyżurze czy nie.. Szkoda ze nie wspomnisz ze w ciągu dnia możecie załatwić swoje sprawy między zleceniami, jak jest potrzeba wychodzisz wcześniej Szkoda ze nie płacą więcej- dziwne bo mogliby stworzyć naprawdę super serwis Tylko dlatego mnie już nie ma.

Janusz

@Krzysiu Każdy zarabia tyle na ile wypracuje i jak bardzo odpowiedzialna jest jego prac, ale firma jest dobra ja w każdym razie polecam.

@Janusz

Janusz. Jesteś w branży więc inaczej nie wypada mówić. Oczywiście dużo mnie praca w Primulatorze nauczyła. Przedewszystkim "Mieć twardą (usunięte przez administratora) W przyszłości to wykorzystam.

@Janusz

kolejny farmazon - nie ma żadnego systemu premiowania, nawet uznaniowego, nie mówiąc o wyliczonym, a odpowiedzialność zmniejsza się wraz ze wzrostem stanowiska

Zosia
@KX

Jakieś benefity pozapłacowe chociaż są? A za te dyżury weekendowe nie płacą coś więcej?

@Zosia

teoretycznie dodatek za gotowość do pracy w weekend jest tak naprawdę wliczony w wynegocjowane wynagrodzenie, oczywiście jest to kwota brutto od ustalonej a w jej ramach pracownik zobowiązany jest do dyżuru całotygodniowego 24/7 oraz obsługi infolinii

Koordynator

Nie. Dlatego kolejny odchodzi.

Julia
@Koordynator

Serio? To jakie warunki tam oferują? Jaką stawkę? Jaki system pracy?

@Julia

Bzdura... pracuje tu już kilka lat i polecam fajna atmosfera i warunki tez można wypracować nie ma wcale dużej rotacji średnie zatrudnienie obecnych koordynatorów to kilka dobrych lat wiec się nie zgodzę z.poprzednikiem praca 7-15, 8-16 i raz maks dwa razy na kwartal weekend i zmiana 10-1 8 warunki każdy ma indywidualnie określane wiec na rozmowie wszytko sie wyjaśni polecam i gwarantuje ze nie jest źle

Dariusz
@Koordynator

Pytanie było również o stawkę. Dlaczego nie padła odpowiedź? Pewnie to jest przyczyną odejść z firmy?

@Dariusz

Ale oczekujesz ze powiem Ci jakie mam wynagrodzenie? No nie :-) zapraszamy a sam się dowiesz Odeszły raptem dwie osoby w przeciągu kilku lat wiec to nie jest mega rotacja znam firmy w których jest o wiele gorzej

Helena
@Koordynator

Tylko dwie? Ale ze względu na warunki czy sytuację życiową?

@Helena

znaleźli coś bliżej siebie.

Helena
@Nowy

Aha, no to w sumie tak jakby rotacji teoretycznie nie było, a przynajmniej nie w negatywnym sensie. ;) A jest u teraz coś wolnego może?

@Koordynator

po co takie farmazony - zaraz po serwisie koordynacja to najbardziej opuszczany i wymieniany kadrowo dział w firmie - 90% odejścia pracowników, nie zwolnienia.

KT
@KX

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik w firmie Primulator Sp. z o.o.?

Krzychu

Jak nie jesteś rodziną to nie będziesz pracowała.

Wojciech
@Krzychu

Czyli panuje nepotyzm i zatrudniają tylko po rodzinie? Nie liczą się kwalifikacje i doświadczenie, bo z rodziny to nie zawsze każdy ma odpowiednie wykształcenie, nie?

@Wojciech

nie przesadzajmy z tą rodziną... można jeszcze być sąsiadem któregoś z kierowników i też dostaje się pracę

Kaśka

Ostatnie zatrudnienia były do biura w Łodzi, zdaje się, że szukali księgowej. A techników serwisu nie będzie tu potrzeba? Jak teraz jest z płacami na tym stanowisku? Bo ostatnie co tu pisaliście o pieniądzach, to sprzed trzech lat, pewnie dawno i nieprawda..

@Kaśka

nie liczyłbym na specjalne uaktualnienie kwot zarobków na podrzędnych stanowiskach w stosunku do starych wpisów. od lat jest znana grupa w firmie, która zbiera profity i chwali się tym na FB, a reszta to co wynegocjuje na starcie, to ciągnie do końca

Czy istnieje możliwość rozwoju w Primulator Sp. z o.o.?

Mariusz

Kontakt z serwisem na poziomie 0.

Krzysio
@Mariusz

Jako technik. Strasznie utrudniony kontakt. Po wprowadzeniu systemu CRM tragedia.

Krzysio

Jak widzę po wpisach To nic się nie zmieniło. Poza tym, że to już nie jest Norweska firma. Firma PRIMULATOR Się sprzedała. Dużym problemem jest SERWIS. Rozpadł się!!!. Dużo ludzi z wieloletnim doświadczeniem odeszło z firmy.. Tam nie zarobisz dobrych pieniędzy. Wszystko w widełkach. Nawet jak będziesz najlepszy w swoim fachu, zarobisz max co mają w widełkach.

Czy pracodawca Primulator Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Olga Jóźwiak

Tak.

Krzysiek
@Olga Jóźwiak

Super żart w prima aprilis.

Joanna
@Krzysiek

Cześć Krzysiek, zauważyłam, że Twoje wypowiedzi różnią się trochę od wcześniejszych komentarzy innych osób i zastanawiam się skąd te różnice zdań. Jeśli chodzi o te szkolenia w Primulatorze, to dlaczego uważasz, że to super żart? W końcu są czy ich nie ma? Jeśli są, to jak często?

@Joanna

Cześć Joanna. Nie wiem czy dobrze zinterpretowałaś wpis. To nie ja się wypowiadałem. Ja wypowiadam się pod nickiem Krzysiu.

@Krzyś
@Joanna

Cześć Joanna, moje wypowiedzi różnią się od innych, poniewasz mam swoje zdanie. Jestem Krzyś.

Ewelina
@@Krzyś

@ Krzyś to dobrze, cenię sobie ludzi, którzy nie boją się mówić, co myślą. Rozumiem, że poprzednia wypowiedź to sarkazm, więc szkoleń brak. Czy zatem ma się realne szanse na awans? Firmie zależy, aby pracownicy się rozwijali, czy wystarczy, że robią swoje?

ZRW

Tak jak najbardziej.

Grażyna
@ZRW

A jakie to sa szkolenia? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Primulator Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Primulator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primulator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primulator Sp. z o.o.?

Primulator Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Lodowa 128
    93-232 Łódź