Opinie o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Karolina Lipert Best Camp. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Lipert Best Camp o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Lipert Best Camp w Poznań

Audi

Banda (usunięte przez administratora) Części miały być w bdb stanie w kolor do założenia. Maska przyszła nie od tego modelu, zderzak połamany porysowany, błotnik z wgniotami załamaniami i odłamanym lakierem. Kontakt fatalny. Po dojechaniu na miejsce nie chcieli oddac pieniędzy. Ale policja i informowanie innych klientów przed bramą poskutkowało zwrotem pieniędzy. Dodatkowo będzie powiadomiony US :) Nie polecam !!!

Kamil

Banda złodziei i oszustow,błotnik spakowany tragicznie,doszedł porysowany a na koncu okazalo sie ze nie ten kolor,rece mi opadły,cena rozniła sie o 60zl od ustalonej gdy kurier przyniósł paczke

Zbigniew

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) towar nie zgodny z opisem inne ceny w ogłoszeniu inne jak pojedziesz odebrać doliczają VAT a paragonu obecnie nie mogą wystąpić Bardzo mocno nie polecam

marta

Firma BEST CAMP / JANIKOWO/ Gnieznieńska 51 to jakaś totalna pomyłka, banda (usunięte przez administratora) , nabijają ludzi W butelkę ....brak jakiejkolwiek odpowiedzialności , zamawiane części niby na stanie i wysłane do klienta , za parę dni wiadomość sms że zamówienie anulowane- następne zamówienie i kolejne to samo.... masakra , jak się dzwoni i pyta o zamówienie odbiera pani i jest totalnie niezorientowana co i jak mówiąc, że idzie na magazyn zapytać i oddzwoni ....oczywiście nie oddzwania .....Ponowna próba dodzwonienia się- odbiera pan -przedstawiam sprawę ,a ten nie mając nic na usprawiedliwienie rozłańcza się , za każdym razem było to samo.... Po jakimś czasie zadzwonił i mnie ZWYZYWAŁ !!! co za GBÓR tam pracuje , jak tak można, gdzie SZEF ,że że nie reaguje !! XXI w. nie można sobie na takie rzeczy pozwolić !! Absolutnie nikomu nie polecam tej firmy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karolina Lipert Best Camp na stanowisko Manager ds. Najmu Kamperów? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
klient

W dniu 19 grudnia znalazłem zderzak do mojej hondy jazz w Firmie Best Camp Janikowo.Przedzwoniłem do nich i otrzymałem informację, że mają taki zderzak. Przed godziną 18 dostałem sms, z pytaniem jaki kolor i podano mi namiary na wystawiony zderzak na olx. Następnie mój rozmówca powiedział, że będziemy porozumiewać się sms (które mam w telefonie).Uzgodniliśmy cenę 450 złotych z dostawą do domu, ale pieniądze mam przelać na konto firmy. Zrobiłem to natychmiast ale następnego dnia sms,że zamówienie anulowano. Do chwili obecnej nie mam zwrotu pieniędzy,nie mam z kim rozmawiać w firmie ponieważ pracownicy tłumaczą, że to szef a szefa nie ma .Dziś jest 4 styczeń jutro zgłaszam sprawę do rzecznika spraw konsumenckich i na policję.Nie mam nadziei ale nie zostawię tak tej sprawy.

Marc

Zakupilem zderzak do Opla Merivy, Przyslali mi inny zderzak uszkodzony: dziurawy, porysowany z kazdej strony, z wyrwanymi uchwytami do mocowania. Chcac odzyskac pieniadze kontakt utrudniony, czy ktos mial doczynienia z ta pseudo firma oszustow? Moje sugestie dla Karolina Lipert Best Camp: Zostalem oszukany po zakupie zderzaka samochodowego. Nie chca zwrocic pieniedzy.

Kolo
@Marc

Kolejny Janusz który dzwoniac na szrot oczekuje nowych części. Logiczne ze to nie będzie nowe i posiada ślady użytkowania.

panda1999
@Kolo

Ale niech to będą slady uzytkowania które są na zdjęciu a nie na dzjęciach co innego a w rzeczewistości (usunięte przez administratora)!!!!

Tomek Wrocław
@Kolo

Janusz to ciebie zrobił za pięć siódma razem z Best camp

Kolo
@Tomek Wrocław

Tomek Wrocław oczekujący idealnego, nie malowanego, bez korozji, błotniczka do swojego 30letniego szrotu :D

Robert
@Tomek Wrocław

Zapewne tak samo cwaniakowałeś na miejscu lub przez telefon. A potem że sprzedawcy najgorsi

Dave

Nie polecam. Przyjechałem 100 km i odjeżdżamy z niczym. Sprzedawca tłumaczy ze zdjęcia są tylko poglądowe. Cena na miejscu wyższa i jeśli bym chciał fakturę trzeba doliczyć VAT na OLX nie na o tym mowy. Ostrzegam

JA
@Dave

Na otomoto jest wyraźnie napisane że cena neeto

@JA

netto*

KLIENT

Czy ktoś w ogóle odzyskał pieniądze po zwrocie przedmiotu ?

ewa

ja nie, ponad 1000 zł

Kamcio
@KLIENT

Zamówiłem od nich błotnik i maskę w kolor a przyszło w innym kolorze do innego modelu i do tego zgnite , szrot .Jak teraz czytam to chyba nie ma sensu odsyłać bo jeszcze nikomu nie oddali kasy , nadmienię że nie dostałem paragonu. Warunkiem zwrotu kasy jest list przewozowy lub paragon , paragonu nie dali i jak teraz oddam list i wyślę towar to już nawet nie mam dowodów zakupu , wyślę towar na swój koszt wtopię 150 zł za przesyłkę i nie będzie ani kasy ani towaru ani dowodów . Części zamawiałem na gębę przez telefon to mój błąd, zapłaciłem 800 zł za pobraniem.

Klient
@KLIENT

Tak po 30 dniach od odeslania produktu. Sierowałem sprawe do rzecznika spraw konsumenta i dopiero odzyskalem pieniadze po ich interwencj .

Klient 540
@ewa

Niech pani zgłosi sprawe do rzecznika spraw konsumenta. Oni pani pomoga odzyskac wrazie co czego dadzą sami sprawe do sądu. Pani nie poniesie kosztów jedynie strata za przesyłke.

były klient
@Klient

Firma wysyla inne czesci niz sa przedstawione na zdjęciach. Ja też się naciąłem 2 lata temu kupując u nich pękniety pas przedni do Golfa 5. Zwrócili mi kase, ale tylko za część, a straciłem na wysylkach w obie strony drugie tyle czyli 300zł. Nigdy u nich nic nie kupię i nie polecam!

konsument

Firma bardzo " zlewajaco " podchodzi do klienta

@konsument

Sprzedajemy sam złom jak człowiek dzwoni to jeszcze jakiś idjota twierdzi że jest się pod wpływem alkoholu

@Tomek

Piszesz to jako pracowni czy klient? Serio sądzisz, że sprzedawcy tutaj tak o tych produktach myślą? Wiadomo w sumie ile osób tu przy tym aktualnie pracuje?

Znalazłam u nich na stronie maskę oraz błotnik do swojego auta. Dodam.,ze dodzwonienie się do nich graniczy z cudem ! Dzwoniłam do Nich 14 grudnia . Pan mówił, że wszystko dostępne, rano będzie wysyłka oraz SMS z potwierdzeniem nadania . Na drugi dzień brak jakiegokolwiek smsa . Dzwonie do nich po południu, okazało się że żadnego mojego zlecenia nie mają. I inny Pan już je robi na nowo. I przekazuje do wysyłki. Ok, czekam nadal.. następnego dnia nadal cisza.. Więc dzwonie po raz kolejny odbiera gościu, który przekierowuje mnie do koleżanki. Zadaje pytanie odnośnie mojego zamówienia , pani odpowiada tak widzę, zaraz sprawdzę numer nadania i wyślę Pani smsem. Po 15minutach czytam.cos takiego !!! - niestety nie wyślemy Pani maski , ponieważ okazała się uszkodzona, a błotnika już nie mamy , bardzo przepraszam za zainstniałą sytuację. No jaja jakieś! Od drugiego dnia już czułam,że coś jest nie tak !! Nie polecam !!

Klient

Części wystawione na otomoto nijak mają się do rzeczywistości. Błotnik za 200pln na foto wyglądający bardzo ładnie na miejscu okazuje się kosztować 400 i to netto, bo za 200 są najgorzej jakości tyle, że w ofercie nie jest to nigdzie napisane, podobnie jak to, że są to ceny bez VAT. Części składowane byle jak, niska jakość obsługi, opryskliwi sprzedawcy. Nie mam pojęcia jakim cudem szrot robiący w konia kupujących, doliczający nie miejscu dodatkowe koszty, czy umieszczający w ofertach zdjęcia innych części nadal funkcjonuje...

Zakupiłem Webasto przyszło nie kapletne i nie dział dzwoniąc tam jakiś (usunięte przez administratora) śmie twierdzić że jestem pijamy

Patrycja

Również zostałam (usunięte przez administratora) maska samochodowa, która kupiłam osobiście na pierwszy rzut oka wydawała się być w dobrym stanie po rozpakowaniu jej okazało się ze jest wgnieciona a po zamontowaniu jej okazał się, że jest krzywa nie da się wyregulować czyli jest z jakiegoś przetrąconego samochodu. Po telefonie do firmy jakiś burak co odebrał nie potrafił normalnie porozmawiać i wyjaśnić sytuacja tylko rzucał słuchawka. Mało tego nie dostałam żadnego potwierdzenia zakupu. Zgłaszam ich do skarbówki.

Poszkodowany

Witam powiem krótko (usunięte przez administratora) sprawę zgłosiłem na policję umorzyli ale są sądy sprawę cywilną się toczy .Inaczej nie odzyskacie swoich pieniędzy a ja im nie odpuszczę źle trafili bardzo

Jjjj
@Poszkodowany

Witam i jak się Pana sprawa zakończyła

Arek dan

NIE KUPUJCIE (usunięte przez administratora) TAM WSZYSTKO TO ZŁOM KAŻDA JEDNA CZEŚĆ Witam, ja zostałem również (usunięte przez administratora) Kupiłem drzwi, miały być idealne do założenia ale po rozpakowaniu okazało się inaczej..... Nie chcą przyjąć zwrotu pomimo że zadeklarowałem ze wyślę na mój koszt drzwi a oczekuję tylko zwrotu za towar. Gość powiedział żebym wysłał a on wyrzuci to na złom a kasy mi nie odda.

Lukas

200 kilometrów zrobione tylko po to żeby się dowiedzieć że część już dawno sprzedana, a przd wyjazdem potwierdzałem czy ogłoszenie aktualne. Żałosne,.prostackie podejście do klienta. Totalna masówka i nawet sami nie wiedzą co mają. Nie polecam!!!

Katarzyna
@Lukas

Nie dziwie się że się zdenerwowaleś... a rozmawiałes z jedną osobą z firmy? Ciekawi mnie czy wszyscy pracownicy są "niezbyt" profesjonalni :)

Bożena

I wy na narzekaniu kończycie czy coś macie zamiar wobec tego zrobić?

Mariusz

Porażka, sprawa zgłoszona na policję która ich już bardzo dobrze zna. Zamówiłem błotnik który miał być w bardzo dobrym stanie a to co przyszło to jakaś porażka. Zadzwoniłem grzecznie aby wyjaśnić sytuację to usłyszałem ze nigdy ten pan nie rozmawiał ze mną, więc porozmawia z policją. Dodatkowo sprawę zgłoszę do Rzecznika Praw Konsumenta.

Rafal

Totalne dno. Nie znam żadnej tak złej firmy . Nie mam pojecia jak oni funkcjonuja na rynku. Czesci sprzedawane przez nich nadaja sie tylko na zlom. Sami nie wiedza czy cena brutto czy netto. Na ogloszeniu 400 a po przyjezdzie na miejsce 600. Obsluga chyba po podstawowce. Tragedia

@Rafal

Przy tych 400 w ogłoszeniu faktycznie było wpisane, że to brutto jest czy samo zł jednak?

@Rafal

Miałem podobną sytuację. Na miejscu z 3 potwierdzonych części tylko 1 fizycznie i to w strasznym stanie o 100 drożej. Ludzie, to są oszuści!

Mike

Uwaga na tą "firmę". W przeciągu kilku dni obserwowałem ich ofertę na maski do mojego auta. Mieli 3 aktywne ogłoszenia na O...x. 3 różne maski, 3 różne ceny zależne od stanu. Jako że miałem do nich niemal 200 km potwierdzałem dostępność masek przed wyjazdem. Wszystko ładnie i pięknie. Na miejscu okazało się że nie mają 3 tylko jedną w strasznym stanie wizualnym która na portalu aukcyjnym była wystawiona za 250 zł. Nagle model Lancera stał się mega popularny i opylili na pniu 2 maski... Jednak koleżka zażyczył sobie 350 zł bo uwaga, ta jest aktualnie w najlepszym stanie! Aaaahaaahaaa! Za właściwe złom. Oczywiście zdjęcia zrobione "na mokro" gdzie nie widać wielu wad na samym zdjęciu... Także jestem 200 w plecy z kosztami dojazdu i bez części. Oczywiście ogłoszenia dalej wiszą na portalu jakby nigdy nic... (usunięte przez administratora) Uważajcie na nich.

@Mike

Ej to słabo, ale czekaj jeśli faktycznie byłaby za 250 to uważasz wtedy, że nawet warto? Brałbyś?

@Bożena

Nie, ja nie kupiłem pomimo przejechanych 300km. Bardzo kiepski stan, głębokie rysy do szpachlowania, głębokie wady na środku maski. Zdjęcia zrobione po polaniu wodą i pod takim kątem że odbicie maskują rzeczywiste wady. Próbowałem strącić coś z ceny. Wtedy słyszę taki absurd że ta jest obecnie w najlepszym stanie więc musi kosztować 350... Nawet jak imbecylowi pokażesz dokładnie tą maskę za 250 na ol...pl. (usunięte przez administratora) i nic więcej.

tomasz

13-06-2022 kupiłem maskę do vw passat b5 lift za 500 zł miała być piękna bez lakierowania do montażu. otworzyłem paczkę w obecności kuriera na całej powierzchni łuszczył się lakier bezbarwny, odesłałem towar z protokołem kuriera 14 dni już minęło zero kontaktu i pieniędzy na koncie brak

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Lipert Best Camp - Poznań

• Jak się pracuje w Karolina Lipert Best Camp?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Lipert Best Camp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Lipert Best Camp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karolina Lipert Best Camp
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Radowita 24A
    61-063 Poznań