ABC Władysław Kondej

Poznań

Opinie o ABC Władysław Kondej

A 2011-08-09 21:40:29
Sądząc po Twoim podejściu do życia i pracy to nie masz się czego obawiać. Ja pracowałam tam jako studentka na zlecenie, po studiach na umowę o pracę. Obecnie jestem szczęśliwą mamą parki łobuziaków. Cenię sobie tamten czas.
anonim 2013-07-29 12:20:53
(usunięte przez administratora)czy to jest taka ciezka praca?jaki był/jest Twój zakres obowiązków?
hilton 2014-03-10 16:25:29
Ja Wam powiem, że link w krs, jaki wyszukało mi google, gdy wpisałem ABC (usunięte przez administratora) nie działa, tak jakby zniknęli.
Julita 2014-04-12 08:19:48
Coś źle musiałeś szukać, wszystko jest i w rejestrze i ich strona internetowa funkcjonuje, także nie wiem skąd Twoje domysły.
Orm 2014-06-18 08:58:51
Wiadomo czy w najbliższym czasie coś w kadrach się będzie zmieniało czy raczej nie ma szans na zatrudnienie?
cisza 2014-12-10 13:42:11
no coz widze ze nic takiego sie w kadrach chyba nie pozmienialo bo tak to chyba by sie ktos odezwal ale ja jeszcze srpobuje zapytac czy slyszeliscie moze o jakis planach ze beda wolne miejsca pracy. tak szczerze wam powiem ze chcialbym miec stale zatrudnienie ale nie jest to takie prost z tego co widze
Wim 2015-02-10 09:27:29
ABC to hurtownia książek, która ma naprawdę sporo pozycji w swojej ofercie i przede wszystkim zróżnicowane działy i tematyki. To w wielu przypadkach jest potrzebne i dobrze, że nie sprzedają samych nowel albo powieści ;) Co do warunków pracy to się nie mogę wypowiadać, bo nigdy tam nie pracowałem, ale czytając te komentarze nie można być pozytywnie nastawionym.
rajczu 2015-02-27 03:33:01
no nic dziwnego że pracownicy niespecjalnie chwalą sobie pracę w ABC. Pracowałem w podobnej firmie (usunięte przez administratora)i wiem z czym się je pracę w takim miejscu. O ABC słyszałem , że również jest masa łażenia i dźwigania, a kasa za poświecony czas niestety nie jest adekwatna do włożonego wysiłku
tomek 2015-09-07 12:39:37
ale tak naprawde praca jako pracownik remontowo-porzadkowy to jest dosyć cięzka praca i nie wiem czy można to pogodzić ze studiami, wiec domyslam się @anonim,że było Ci naprawde ciezko. Poza tym słyszałem, ze faktycznie szef jest na dystans, ale za to wszystko Ci się zgadza z płatnościami i terminami.
ulala 2016-01-02 23:33:20
@Gerard ciekawa historia ale mnie inetresują fakty jak np. wysokośc wynagrodzenia, bo słyszałem, ze spokojnie (usunięte przez administratora)na godzine to da rade u nich wyrobić.
komek 2016-03-09 11:34:20
Nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora)
TH 2016-03-15 20:24:11
A może jednak zostawisz jakiś komentarz, bo ja Ci powiem, że nie rozumiem ani słowa z tego o co Ci chodzi, no trudno chyba, mam nadzieję że powiesz coś więcej
ja 2016-03-26 00:45:19
Polecam wszystkim, którzy chcieli by spróbować swoich sił w ogarnięciu sieci w tej firmie. Hasło do serwera? Kiedyś będzie. DHCP? Hasło będzie na spodzie routera - super bezpieczeństwo (na którego punkcie właściciel ma fioła). Generalnie omijać z daleka - szkoda nerwów.
łukasz 2016-04-03 11:16:18
nie wiem @ja, czy przykłady sytuacji, które podajesz, aż tak mogą zniechęcać. Brzmi to co najmniej zabawnie, zgadzam się. Może warto na to przymknąć oko i robić swoje?
Co powiecie o Władziu 2016-04-05 11:02:39
@lukasz @ja - macie więcej informacji?
TH 2016-04-05 11:59:29
No właśnie, trochę więcej informacji zawsze się przyda, jestem też za tym, aby wszystko jakoś tutaj opowiedzieć, bo czasami trzeba po prostu się tym zająć
Emil 2016-05-08 11:20:02
Hej. Słyszałem, że praca w ABC (usunięte przez administratora)j jest naprawdę ciekawa. Lubię, kiedy w pacy nie ma totalnej stagnacji i ciągle stawiane są przede mną nowe wyzwania. Dzięki temu w ogóle nie odczuwam znużenia. Kiedy będzie rekrutacja? :)
Rysiu 2016-11-15 11:33:29
Co za żenada! Tak Ci się super pracuje i pytasz kiedy będzie rekrutacja? Oj Emil do drewutni!
Kaszak tyle mądrych książek o zarządzaniu na magazynie, a Ty dalej domykasz sprawy i dodajesz komentarze in plus o tym całym bałaganie? Shame on you!
Zostaw swoją opinię o ABC Władysław Kondej - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Władysław Kondej