Urząd Miasta

Toruń

Opinie o Urząd Miasta

kandydat25 2010-08-17 11:40:46
Ogromny minus, a nawet ocena niedostateczna za sam sposób prowadzenia rekrutacji. Wiadomo, że w urzędnicy mają ustawowy czas na podjęcie decyzji w danej sprawie i jej ogłoszenie, ale gdy każą czekać komuś dwa tygodnie na wyniki kolejnego etapu rekrutacji tylko po to, żeby poinformować go o nieuwzględenieniu jego kandydatury w tymże etapie w ogóle, to świadczy to o braku przyzwoitości i szacunku dla czyjegoś czasu - urzędowe procedury nie powinny brać góry nad tymi rzeczami.
anita 2011-01-14 16:27:13
Startowałam w konkursie na stanowisko do urzędu. Przeszłam część formalną, egzamin pisemny i rozmowę. Nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Czekałam 3 tygodnie na ich odpowiedź i nic. Brak słów...
zuzza 2011-08-23 20:14:51
W urzedzie miasta czeka sie baaaardzo długo, nawet do jakis 2-3miesiecy na odpowiedz! ja byłam na jednej rozmowie na poczatku lipca i na tescie też jakoś na poczatku lipca, do dzis nie ma info na stronie co dalej, kogo przyjeli. Zresztą praca w urzedzie miasta to głownie znajomosci
tak 2012-02-24 20:24:41
Zanim cie zatrudnia to zrobia wywiad u twojego bylego pracodawcy !!! Dobrze sie zastanow zanim wyslesz tam papiery !!! - gorzej niz policja, reszta kazdy moze sobie sam dopowiedziec !!! Wiadomo doswiaczenie zdobywane w czasach PZPR !!!
xyz 2014-12-17 14:18:51
Zgadzam się rekrutacja bardzo długa, głownie po znajomościach. Ale nie pracuje się tu dobrze. Atmosfera braku zaufania, braku współpracy, każdy każdemu patrzy na ręce, spychologia, przezucanie odpowiedzialności poprzez tony pism, papierologii, podpisów i biurokracjii. nie mówiąc już o "najtańszym urzędzie" w Polsce czyli pracy za dwóch, po godzinach oczywiście i za darmo.
Ginger 2014-12-17 14:36:48
Zaleski może i jest dobrym prezydentem, ale złym pracodawcą. Zarządzanie przez zastraszanie.
lucjan 2016-04-05 23:27:34
już nie szukają podinspektora ds egzekucji w Warszawie @asdd, teraz są nowe oferty do wydziału gospodarki przestrzennej w mińsku Mazowieckim , podejrzewam, że to za daleko dla Ciebie
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta