Opinie o Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union w Jodłowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union w Jodłowa

Bella:(

Zostałam (usunięte przez administratora) Kupiłam szczeniaka z rodowodem!Tylko ,że już prawie dwa lata a rodowodu niema!!! Tylko było telefoniczne ściemnianie, że już wysyłam, że już wysłany i takie tam.

Julia
@Bella:(

Tak długo? :O Nie myślała Pani o tym żeby tam pojechać osobiście i poprosić o rodowód?

Patrycja Nowy wpis
@Bella:(

Ma Pani kontakt do nich?

Mimi Nowy wpis
@Patrycja

Tel. 880350972 Znalazłam na metryce, ale teraz faktycznie ciężko się z nimi skontaktować. Na internecie nie znalazłam ani nr tel., ani nawet adresu e-mail...

Milena Nowy wpis

Stowarzyszenie nie jest członkiem ZKwP. Nie ma prawa wystawiać rodowodów. Na podstawie ich metryki nie można wyrobić rodowodu. Nie sprzedają psów rasowych z rodowodem. To (usunięte przez administratora)

Honorata Nowy wpis

wiadomo co obecnie dzieje się z firmą? pytam, bo widzę, że ludzie kontaktu tutaj szukali, chociażby odnośnie prośby o wysłanie rodowodu psa i ciekawa jestem czy sprawa została rozwiązana? Ogólnie to ile osób tutaj tak właściwie pracuje i kto jest odpowiedzialny za obsługę klientów, że podobno tak słabo to wychodzi?

Szakal

Witam czy ktoś posiada numer kontaktowy do kennle union jak się z nimi kontaktować dziękuję za pomoc pozdrawiam

Patrycja
@Szakal

Witam czy ma Pan kontakt do kennel union?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Katarzyna

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda współpraca z firmą. Czy przestrzegają zasad pro zwierzęcych a hodowle zarejestrowane w stowarzyszeniu są faktycznie sprawdzone?

zchabucka27@gmail.com

Witam. Mam pytanie czy jest ktoś kto kupił ostatnio szczeniaka rasy Beagle w miejscowości Bielowy.Prosze o kontakt sprawa poważna.

kkac@poczta.fm
@zchabucka27@gmail.com

Nie kupiłam beagla ale inną rasę zarejestrowaną w Kennel Union Jodłowa. Jakieś problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union - Jodłowa

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych Kennel Union
  • 275