Opinie o Marek Stępień Trademar w Namysłów

3/5
Na podstawie 2 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Stępień Trademar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marek Stępień Trademar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Stępień Trademar w Namysłów

Witek Nowy wpis

Jak widać właściciel sam pisze sobie komentarze bo moim zdaniem jest to jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem w swojej 15 letniej karierze, myślę, że w Oświęcimiu mieli lepsze warunki, omijajcie z daleka takie firmy, gdzie kłamstwo i (usunięte przez administratora) mnoży się jak po deszczu grzyby.

Marek Nowy wpis
@Witek

Dzień dobry, W razie potrzeby, frustracji, problemów wewnętrznych zapraszam do rozmowy. Muszę Pana zmartwić, nie piszę o sobie - nie mam takiej potrzeby. Widocznie inaczej u Pana - Nie miałem przyjemność współpracować z "Witkiem" który krążył po firmach 15 lat ( nie świadczy to o Panu dobrze ). Również podkreślam fakt, że posiadamy stałą wieloletnią kadrę zadowolonych pracowników. Osoby chętne do podjęcia pracy w godnych warunkach zapraszam na rozmowy :-) Marek. - Tak to ja - i się nie ukrywam ;-)

aleksander Nowy wpis

Napiszcie jak tu płacą bo ktoś pytał o normy i akord. Wiadomo że wtedy można więcej zarobić. Tylko żeby targety nie były wstrzelone w kosmos jak to często bywa.

Namysłów

Czy ktoś może się wypowiedzieć o co chodzi w tej firmie że non stop miejsca pracy są ? Czy tak się źle dzieje na firmie czy. Ludziom się pracować nie chce

@Namysłów

Dzień dobry ! Produkujemy meble tapicerowane, wymagane są umiejętności manualne - nie każdy potrafi się przyuczyć do stanowiska. Nie mnie oceniać firmę, ale jako właściciel zapraszam chętnych na rozmowę - pracę. :-) Pozdrawiam, Marek Stępień.

Namysłów Nowy wpis
@Marek

A praca jest na akord albo norma do wyrobienia ?

Woj

Bardzo pozytywna opinia o firmie. Szef bardzo miły . Mimo że pracowałem nie cały dzień . Bardzo mi się podobało. Miła atmosfera w pracy , pracownicy bardzo fajni. Szkoda tylko że okres próbny trwa tak krótko. Bo gdybym miał szansę popracować, przy doświadczonym pracowniku który wprowadziłby mnie w rytm pracy. Stałbym się na pewno dobrym i szybkim pracownikiem. Jestem młody i dopiero się uczę. Ale polecam firma naprawdę bardzo fajna. A i szef od razu się ze mną rozliczył za przepracowane godziny super.

@Woj

Dziękujemy za opinie ! Marek Stępień.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marek Stępień Trademar? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Szoszon

Ta firma to jedyna firma której szef normalny.Pozdrawiam.

@Szoszon

Witam ! Dziękuję za opinie ! Pozdrawiam.

Dariusz

Przeczytałęm komentarz że szef jest fajny to pewnie i atmsfera ok. Można się dogadać z ludźmi i nie ma większych konfliktów? Dajcie info o warunkach.

@Dariusz

Witam ! Miło czytać ! Jak Pan potrzebuję więcej informacji o warunkach to najlepiej się umówić na spotkanie, udzielę wszystkich informacji. Zapraszamy, pozdrawiam, Marek Stępień.

Karol

Witam.czy ktoś może cokolwiek powiedzieć o warunkach w firmie interesuje mnie jako tapicer? Atmosfera ,szef ,zarobki,akord czy godzina tylko nie wyssane z palca opinie ogólnie jak tam jest bo na zewnątrz zakład nie wygląda ciekawie .

@Karol

Witam Karol ! Najlepiej do nas zadzwonić i się umówić na spotkanie :-) udzielę wszystkich informacji. Zapraszamy, pozdrawiam, Marek Stępień.

Trademar

Dzień dobry, Opinia narusza prawo i jest nieprawdą, więc została zgłoszona. Pani Dominika nigdy nie pracowała u nas, oraz, żaden pracownik nie został tak potraktowany lub pracował w takich jak wyżej określonych warunkach. Pani Dominiko, Pan Piotr M. po otrzymaniu zaświadczenia o zatrudnieniu oraz zaliczki opuścił miejsce pracy i nie pojawił się w kolejnych dniach. Niestety, wielokrotne próby kontaktu nie powiodły się. Jest aktualnie w toku zwolnienie dyscyplinarne bo "pracownik" opuścił w sposób nieuzasadniony stanowisko pracy. Przepracował 3 dni. W celu wyjaśnienia sytuacji zapraszam na rozmowę do siedziby firmy.

Ms
@Trademar

Umowę spisuje się z pracownikiem w 1 dzień pracy a nie po 2 tygodniach. Więc nich Pan nie kłamie, że to było 3 dni. Jak ma Pan godność to za pracę wykonywaną przed sporządzeniem umowy o pracę powinien Pan zapłacić.

Ms

Pracodawca to (usunięte przez administratora) Umowa dopiero po 2 tygodniach pracy. 2600 brutto za 9h pracy dziennie. A jak się postawisz że mało to zwalnia i nie wypłaca zaległego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Stępień Trademar - Namysłów

• Jak się pracuje w Marek Stępień Trademar?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Stępień Trademar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Stępień Trademar?

Marek Stępień Trademar
  • Braterska 1