Opinie o Alfa Laval Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alfa Laval Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alfa Laval Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Laval Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zainteresowana Nowy wpis

pracuje ktoś teraz jako IT Specialist? Mam dostępna ofertę z opcja na pracę hybrydową, która mi się uśmiecha. Posiadam też już doświadczenie z pracy na tym stanowisku, dlatego rozważam swoją kandydaturę. Czy warto aplikować? Jakie są średnie zarobki?

Ron Jeremy

Praca w Alfa Laval to ciekawe doświadczenie. Z jednej strony międzynarodowa korporacja, firma o ogromnych tradycjach, z drugiej- sposób "zarządzania" typowo Polski. (usunięte przez administratora). W sumie czemu tu się dziwić... Całe życie w jednej firmie i zero rozeznania i doświadczenia w ich dotychczasowej karierze. Reasumując, praca w AL byłaby fajna, ale nie jest. Przede wszystkim przez osoby na wyższych stanowiskach które trzymają się tych stanowisk od wielu lat. Przydałoby się przewietrzenie, wymiana. To jednak nie nastąpi, na czym firma tylko traci.

@Ron Jeremy

Marku, rozumiem jak trudno jest poradzić sobie z emocjami po porażce i zawiedzionych ambicjach. Jednocześnie mam nadzieję, że kiedyś zdobędziesz się na otwartość i przyjmiesz profesjonalną pomoc i wskazówki. Jestem pewna, że wtedy Twój rozwój zawodowy nabierze rozpędu i już nie będziesz musiał pisać anonimowych paszkwili. Resztę pozostawiam bez komentarza i życzę Ci powodzenia na nowej drodze zawodowej.

@HR

Marku??? Szanowni Państwo. Proszę o odrobinę wstrzemięźliwości w swoich komentarzach, wszak specyfika tej strony jest właśnie taka, by dzielić się anonimowymi opiniami na temat pracodawców. Komentarz na który jestem teraz zmuszony odpowiadać, doskonale uwidacznia waszą butę i pychę- a po waszemu - to, że tak naprawdę słoma Wam z butów wystaje. Proszę się nie martwić o mój rozwój, gdyż w przeciwieństwie do większości menagmentu Al, posiadam o wiele szersze doświadczenie i o pracę martwić się nie muszę.

@Ron Jeremy

Czuję się wywołany do tablicy przez użytkownika @HR gdyż domyślam się iż odpowiedź została skierowana do mojej osoby jednak to nie ja jestem autorem tej opinii! Nie wiem kto i w jakim celu napisał tą wypowiedź. Ze swojej strony mogę dodać, że mam pozytywne wspomnienia z pracy w firmie Alfa Laval, jednak przykro mi że posądzono mnie o napisanie tego tekstu... @Ron Jeremy – szanuję prawo każdego do wyrażania własnych opinii jednak przyzwoitość wymagałaby poinformować w Twojej odpowiedzi, że to nie ja kryję się pod Twoim nickiem, ale widać zabrakło Ci do tego cywilnej odwagi. Życzę każdemu wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam Marek

@Marek

Czy "Marku???" Nie sugeruje, że to nie żaden Marek? Poza tym mam wrażenie, że to dział Hr odpisał, a nie przywołany do tablicy Marek. To by się nawet zgadzało. Otóż oficjalnie informuje, nie jestem żadnym Markiem. Poza tym to nie na miejscu dochodzenie w takim miejscu personaliów osoby piszącej opinie. Ale to w stylu Al. Grupka trzymająca władzę żyje w ułudzie, że firma którą tworzą jest wyjątkowa a praca w Al to nobilitacja i zaszczyt. Każdy kto ma inne zdanie jest niszczony- widać to choćby w postawie osoby odpowiadającej na komentarze, która toczy tu niejako śledztwo kto stoi za nieprzychylną opinią.

Alfa nie Beta a może Omega
@HR

Ta odpowiedz od HR jest ohydna. To jest właśnie prawdziwy „paszkwil” Próba upokorzenia kogoś kto rozstał się z firma. Dużo mówi o niezrównoważonemu emocjonalnym i zajadłosci piszącego. Jeśli to rzeczywiście od HR (może pod dyktando GÓRY lub sama góra :) to jest niejako potwierdzenie słów Ron Jeremy o zarządzaniu i atmosferze w firmie. Pod inicjałami HR też nie widzę imienia nazwiska ale uważam, że ten portal służy aby dawać szczere, anonimowe właśnie opinie. A „PRZEWIETRZENIE” jak najbardziej porządane. Dla firmy dla pracowników i również dla zdrowia psychicznego samych zarządzających. W firmach z dobrymi standardami z „wyższą” kultura zarządzania to coś zupełnie normalnego. Tzn rotacja GÓRY na co każdy się godzi i rozumie taki cykl. Jak w dojrzałych demokracjach. Nie można cementować i zbroić starych struktur z jedynie słuszną opinią i oceną aby eliminować osoby inaczej myślące z potencjałem na zmiany, zmiany to rozwój i ewolucja by przetrwać. Przykład ze Wschodu zdecydowanie przesadny ale ON też rządzi ponad 20 lat. Nie jest moją intencją kogokolwiek obrażać. Tak dla refleksji :) Alfa Laval to bardzo fajna firma i świetna marka. Pozdrawiam Wszystkich Pracowników!

Ron Jeremy Nowy wpis
@Ron Jeremy

Niniejszym przepraszam Alfa Laval Polska sp. z o.o. za nieprawdziwe oświadczenia, które złożyłem na portalu GoWork.pl 14 i 17 lutego 2021. Oświadczam, iż podczas pracy w Alfa Laval Polska sp. z o.o. nie poznałem całej kadry zarządzającej ani jej kwalifikacji zawodowych, zatem nie mam wystarczającej wiedzy na jej temat. Mój pochopny i emocjonalny wpis powstał w związku z zakończeniem pracy w Alfa Laval Polska.

Mag

Witam. Czy w oddziale na Marynarskiej znajduje się jakiś parking dla pracowników AL?

@Mag

Tak oczywiście, wszyscy pracownicy maja zapewnione miejsca parkingowe.

Karolina Nowy wpis
@HR

A czy oprócz miejsc parkingowych pracownicy mogą liczyć na inne benefity? Dopłata do paliwa czy inne dofinansowania? To zawsze powoduje, że z większym zainteresowaniem patrzę na ofertę pracy :D

HR Nowy wpis
@Karolina

Dzień dobry, wszystkie benefity są omawiane w czasie procesu rekrutacyjnego, bezpośrednio z kandydatem. Alfa Laval oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów.

Dostanę tu umowę o pracę?

@Adam

Tak. Jest to jedyna forma zatrudnienia jaką stosujemy.

Wojciech
@HR

Osoby bez doświadczenia zawodowego są też mile widziane, czy raczej pracodawca ma ściśle określone wymagania, które stawia wobec pracowników chcących tam pracować?

@Wojciech

Zawsze poszukujemy osób z kierunkowym wykształceniem zależnie od działu do którego rekrutujemy i umiejętnościami sprzedażowymi. Jeżeli kandydat spełnia te warunki, a ma małe doświadczenie lub dopiero stawia pierwsze kroki na rynku pracy to również rozpatrujemy takie aplikacje.

diss
@HR

Szkoda tylko, że np. o niektórych pożądanych umiejętnościach, nie wspominacie na samym początku rekrutacji i zabieracie mnóstwo czasu osobom na rekrutacje bez przyszłości.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alfa Laval Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Field Sales Engineer ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w Alfa Laval Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

HR

Środowisko pracy jest przyjazne kobietom w ciąży, Prawo Pracy jest minimalnym wyznacznikiem dla udzielanego wsparcia. Kodeks Pracy jest przestrzegany w odniesieniu do wszystkich pracowników, nie tylko kobiet w ciąży i jest to minimalny standard, od którego wychodzimy. Z wartych podkreślenia inicjatyw, zorganizowaliśmy specjalny pokój dla kobiet, komfortowo wyposażony, gdzie można odpocząć, położyć się. Nowonarodzone dzieci witamy wartościowym bonem upominkowym.

Edyta

Widzę, że akurat teraz są głównie rekrutacje na stanowiska do Alfy Laval w Krakowie, jedno bodajże do Łodzi. Mam pytanie o pracę dla Shipping Coordinatora. Firma wymaga płynnego angielskiego i 1-2 lat doświadczenia, ale także otwartości na pracę w niektóre polskie święta. Pytanie, w które? Jakie konkretnie? Mile widziana mała podpowiedź co do widełek zarobków...

@Edyta

Nie mamy takiego stanowiska jak Shipping Coordinator. Aktualnie poszukujemy Service Coordinator czy o to Pani pyta?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Alfa Laval Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

HR

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna odbywa się zgodnie z preferencją kandydata. Ostateczna rozmowa jest zazwyczaj w siedzibie firmy z zachowaniem wszystkich zaleceń reżimu sanitarnego.

Ile jest zmian w Alfa Laval Polska Sp. z o.o.?

HR

Jesteśmy firmą handlową, nie pracujemy w systemie pracy zmianowej.

Norbert

Bardzo duże doświadczenie wypracowane przez lata , natomiast dobre opinie za profesjonalizm i do tego świetny pracodawca. Cóż więcej można powiedzieć, polecam pracę.

Jaka jest kultura pracy w Alfa Laval Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

HR

Nie wiem co to znaczy typowy dress code :), ale uważamy, że to jak wyglądamy wyraża nasz stosunek do klienta/kolegi/szefa itd. Ubiór ma być schludny, ale też pozwalający się czuć swobodnie (nie wymagamy noszenia np. krawatów, jeśli o to było pytanie :)).

Rekrutująca

Nie polecam! Brak wiadomości o wynikach rekrutacji, mimo wcześniejszego zapewnienia, że takie będą. Zero profesjonalizmu! Strata czasu!!!!

@Rekrutująca

Dzień dobry. Staramy się odpowiadać wszystkim kandydatom, którzy się z nami spotykają. Jeśli nie dostał/a Pan/Pani odpowiedzi to bardzo przepraszam.

Anonim 3

Masakra, najgorszy pracodawca na jakiego trafiłem! Traktują ludzi przedmiotowo, panują układy i układziki. Nieprofesjonalni managerzy zależni od swoich pracowników. Chcesz pracować w zdrowej atmosferze, gdzie ważna jest twoja praca a nie kto komu głębiej w pewną część ciała wchodzi? Omijaj ta firmę szerokim łukiem!

@Anonim 3

Dzień dobry. Czy mogę prosić o informację czy chodzi o któreś z biur handlowych i jeśli tak to o które - Warszawa, Łódź, Gdynia?

Dorota

@Kasia czyli macie jasno postawione cele i nie ma jakichś problemów w komunikacji z szefową?

@Dorota

w biurze w Warszawie nie ma problemów :)

Super pracodawca, bardzo ludzka i wyrozumiała szefowa - wiadomo, oczekuje wyników ale kto tego nie oczekuje? Bardzo przestronne biuro, pracuje się w maksymalnie dwuosobowych pokojach jest spokój i fajna atmosfera, ludzi są bardzo pomocni. Wynagrodzenie jak dla mnie w porządku, w zależności jakie kto ma oczekiwania ale można się dogadać. Przyzwoite premie i inne benefity :) Polecam !

Ktos

@Anonim 3 czemu managerzy są zależni od swoich pracowników?

Okropne miejsce nie polecam. Buta i arogancja managerów nie do opisania.

MG
@Anonim

Potwierdzam straszne miejsce traktują ludzi jak niewolnikow

@MG

Opowiecie więcej o swoim doświadczeniu z Alfa Laval? Gdzie konkretnie aż tak źle traktują ludzi? W biurze sprzedaży w Warszawie, czy w innym oddziale? Dzięki za opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa Laval Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa
  • NIP: 5260308890 REGON: 12032462 KRS: 0000046854

Alfa Laval Polska Sp. z o.o.