Opinie o Marpeto Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marpeto Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpeto Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpeto Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Roxa Nowy wpis

Stwierdziliście tu kiedyś, że w firmie nie ma perspektyw na rozwój ale jakoś w ogłoszeniu dla Specjalisty do działu zakupów normalnie pojawiła się wzmianka o tym zawodowym oraz o zdobywaniu doświadczenia. czy do dziś wprowadzone zostały dodatkowo jakieś szkolenia?

Ktoś tutaj napisał, że podstawa product managera to jakieś 4200 zł netto. Tzn że do podstawy dochodzą jakieś premie? Co to za premie, co jaki czas możliwe do uzyskania?

Pimlico Nowy wpis

Premia jest tak żenująca, że można powiedzieć że jej nie ma. To fima która kupuję towar z martexu, inter cars i Autosu i dodaje swoje 5 groszy. Jeśli masz co robić to omijaj marpeto szerokim łukiem. Tu zarabiają menadżerowie a nie specjaliści:)

Dzika wiśnia

W Łomiankach szukają produkt managera do działu zakupów. Czyżby Atrtur P. odchodził - znany gostek z inter carsu co myślał że zjadł wszystkie rozumy? Możliwosc rozwoju w tej firmie jest żadna. Ta firma to slaby gracz na rynku czesci ciezarowych. Większość kupują od silniejszej konkurencji. Jedynie jak nie masz co robić to mozesz się tu zakręcic na przeczekanie. Jak masz pracę, to omijaj Marpeto szerokim łukiem.

@Dzika wiśnia

Co do tego rozwoju, to chodzi o rozwój w strukturach firmy, czyli nie ma szans na awans? Czy chodzi o to, że nie ma kursów i szkoleń od firmy?

@Alicja

Wszystko to co odpisałaś na raz. Firma nie jest gazelą biznesu. W tej firmie raczej mówi się o przetrwaniu niż o rozwoju. Jesli chcesz rozwoju, to szukaj innej firmy.

@Dzika wiśnia

może to dobra praca dla studentów na start, złapanie wpisu do CV i na złapanie doświadczenia? Pod tym kątem warto przyjść np. na 2 lata w tym celu?

@Alicja

Pod tym ķątem to tak. Po zdobyciu doświadczenia radzę rozejrzeć się za inną pracą

@Dzika wiśnia

Ja bym chciała zapytać, ile taki Product manager zarabia miesięcznie? O jakiej kasie mowa? Dajcie znać, jaka to jest pensja zasadnicza i jakie premie stałe lub cykliczne są na tej posadzie?

@Alicja

Tyle zarabiasz ile wynefocjujesz. Nie inaczej. Podstawa to około 4200 netto.polecam szukać gdzie indziej. Chyba że jesteś desperatem

Atol Bikini Nowy wpis
@Alicja

Ta firma funkcjonuje tylko dlatego że poszukuje towar u swojej konkurencji. Brak perspektyw rozwoju. Marpeto to słaby zawodnik na rynku. Nie polecam

Widzieliście, że Marpeto Polska Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Embrol

Podobno Boguś niszczy Marpeto, nawet Dyrektor zaczyna na niego narzekać. Dobre podwyżki były:) Gdynia, Kraków kto będzie następny w kolejce?

Beata
@Embrol

"Podobno"? A na co tak właściwie narzekają i te podwyżki to jakie?

@Embrol

Czy ktoś wie jakie będą redukcję etatów i jakich miast dotyczą?

@Beata

Przyszliśmy z konkurencji do marpeto, zobaczyliśmy jak jest cudownie i teraz wracamy do firm w ktorych mozna pracować. Bogusiu i Pawle macie chory sposob prowadzenia tej firmy. Boguś to moze miec w (usunięte przez administratora) bo zaraz emerytura, ale Pan Dyrektor? U konkurencji nie ma miejsca dla Ciebie, także może byc (usunięte przez administratora)w przyszłości.

Beata

serio? nie byłam jeszcze ani tu ani tam pewnie u was to oglądu na sprawę nie mam, no ale w takim razie porównasz warunki tu i tu dla jasności? który obszar jakoś gorzej wypada, że rezygnujecie?

@Beata

Główny powód to oczywiście zarobki. Kolejne to: podejście przez prezesa i dyrektorka do pracowników. I uwstecznianie calej firmy przez zarządzających. Brak perspektyw, brak towaru.

Teresa

To podejście to w czym się objawia? Co oni takiego robią, że ludzie aż rezygnują z pracy? Bo, że przez zarobki to chyba dość często się zdarza w różnych firmach

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista do działu zakupów - Produkt manager w firmie Marpeto Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Agnieszka

Często tam teraz dają wypowiedzenia?

Odp
@Agnieszka

Nie życzę nikomu tam pracować!Firma strasznie wykorzystuje ludzi obiecując więcej niż konkurencja.Dyrektorek wyciąga ludzi z firm konkurencyjnych...już kilka osób się na tym przejechało. Niestety prawda kuje w oczy (usunięte przez administratora)

Maja
@Odp

Nie masz najlepszego zdania o tym pracodawcy. Ale w związku z tym, że w Marpeto trwa rekrutacja i tak chcę Cię zapytać o pewną rzecz. Czy pracodawca zapewnia Przedstawicielom Handlowym wszystkie niezbędne narzędzi pracy? Mam tu na myśli między innymi laptop i samochód.

Rekrutacja
@Odp

Bardzo śmieszne...pewnie Dyrektorek chce jakiegoś "Jelenia" wyciągnąć z konkurencji..a później dac mu wypowiedzenie..(usunięte przez administratora)! Tam nie ma warunków do pracy!Wyzysk..zero szacunku!

Józek
@Rekrutacja

Szuka cały czas, myśli że konkurencja nic nie wie o nim ani o jego propozycjach. a pan prezes do spółki z derektorem powinni zmienić podejście do pracowników bo to właśnie handlowcy zarabiają na ich wypłaty a nie odwrotnie.

Jozek
@Józek

To jest żenujące co tam się z ludzi robi!

Jozek
@Józek

Pozdrowienia dla Dyrektora Marpeto! W Marpeto jest fajna " praca"...Pozdrowienia dla obecnych i przyszłych pracowników, których tak Dyrektor szuka...ale niestety ludzie już znają tą firmę z nie majlepszej niestety strony...

Dawid

To prawda ze firma wykorzystuje swoich pracowników ?

Prawda
@Dawid

Strasznie źle tam ludzi traktują!

Yolo

Żadna firma nie zapewnia stabilności za (usunięte przez administratora) Co w tym dziwnego że firma handlowa wymaga wyników sprzedażowych? Jak widać niektórym "handlowcom" nie odpowiada praca. A jak dostałeś/dostałaś wypowiedzenie to oczywiście winny dyrektor i reszta firmy - czyli standard jak w każdej firmie niezależnie od branży. Osobiście jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Marpeto i jedyne nad czym się zastanawiam to umowa o pracę czy własna działalność gospodarcza.

Marpetko
@Yolo

Powodzenia w pracy w tak stabilnej Firmie...

@Marpetko

Kolejny który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.... a raczej nie kolejny tylko ten sam osobnik pod innym nickiem..... O jakiej stabilności pisałem? Proszę wskaż firmę, gdzie po przyjściu do pracy możesz nic nie robić i mieć twoją upragniona "stabilność"...żałosne...

@Yolo

To fajnie, że Marpeto można teraz przechodzić na własną działalność jednym słowem nieograniczane możliwości zarobkowania...hmm przy dobrej sprzedaży na pierwszy mały Zus w miesiącu wystarczy...

Yolo

Jeżeli ktoś potrafi zarobić tylko na "mały zus" to może niech od razu idzie do MOPSu po jakiś zasiłek....

D
@Yolo

Człowieku to idź lepiej do Opieki Społecznej będziesz miał lepiej niż to co Rokicki Ci nasciemnial na rozmowie!

@D

Do opieki niech idzie ten co nie jest w stanie w handlu nawet na ZUS zarobić. Jak w branży komuś nie idzie to niech znajdzie sobie inne zajęcie, no chyba że lepiej narzekać i robić z siebie męczennika bo z roboty wykopali. Idz do konkurencji może tam zapewnią Ci stabilność i wysokie zarobki, a później jak znowu wylecisz za kiepskie wyniki to tez i konkurencja bedzie zła i kolejnemu dyrektorowi sie dostanie za "obiecywanie gwiazd na niebie"

X
@Yolo

Usuwane są informacje, które ujawniają prawdę o tym wielkim bagnie! Dyrektor się rozkręca!

@Yolo

Co za (usunięte przez administratora) to pisze?Stabilność to podstawa na każdym etacie w pracy zawodowej! A w takim Marpeto?Obiecanki Rokickiego??? Nic więcej!

@X

Tez zauważyłem że ktoś usuwa wpisy. Do bani takie forum. Każda wypowiedź powinna pozostać widoczna a nie "znikać" po krótkim czasie.

X
@Yolo

Podobno w Lublinie wielkie zmiany...

Rokicki
@Yolo

Niektórzy to się pozwaniali z innych firm aby pracować w Marpeto...bo Rokicki przyjechał ...teraz mają co mają...

F

Potwierdzam wszystko! Na miejscu tego Dyrektorka nie wjezdzalbym do niektórych miast... (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Firma, która nie zapewnia stabilności pracownikom. " Dyrektor" , który jeździ po Polsce wyrywa ludzi z konkurencji...obiecując..."Złote góry" w Marpeto...to jest żałosne...strasznie ustawiony człowiek przez właściciela tej firmy....a później po roku..dwóch wręcza wypowiedzenie...bo...To nie jest moja decyzja... tylko Prezesa...to jest żałosne człowiek, który nie ma pojęcia w tej branży rynku pojazdów użytkowych...w zasadzieo niczym... Powodzenia przyszlym pracownikom... Dyrektor Was naprowadzi na odpowiednią drogę...będziecie zarabiać dużo jak nikt w Marpeto!

Zostaw merytoryczną opinię o Marpeto Polska Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Marpeto Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpeto Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marpeto Polska Sp. z o.o.
  • Warszawska 205/219
    05-092 Łomianki
  • NIP: 7822068223 REGON: 631193097 KRS: 0000147707

Marpeto Polska Sp. z o.o.