Opinie o Skuba w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skuba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skuba o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skuba w Łomianki

Jar

Reklamacje pół roku uwzględniają. Odzywki do siebie na terenie sklepu na poziomie który ciężko nazwać profesjonalnym.

Kuba
@Jar

W Skubie reklamuje się jak minie pół roku, Litwa daje im tylko 6 miesięcy na reklamacje, potem , jak powiedział Jurek Owsiak, róbta co chceta. Jak klient uparty będzie zwrot kasy, nie odpuszczać.

Jar

O pracownikach oddziału Poznań można napisać jedno. Totalna żenada i błazenada. Głupota i bezmyślność, Kierownik oddziału nadaje się na stróża w sklepie a pracownicy oprócz jednego ze Śremu nie powinni być handlowcami. Towar dzis zamówiony miał być na 12 był na 15.

Czy Skuba organizuje staże dla studentów?

Andrzej Nowy wpis

Witam Jest jeden problem z tą wypowiedzią, pracuję na filli ale z tego co wiem żaden Rudy w centrali nie pracuję, może firmy pomyliłeś. Z tego co mi wiadomo to Skuba mocno zatrudnia ostanio patrząc w sytemie. Pozdrawiam

Kuba Nowy wpis
@Jar

Czy Skuba zatrudnia studentów?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Skuba? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznan

Zero profesjonalizmu. Powinni płyn do spryskiwaczy sprzedawać. Kierownik nie rozumiał nawet co źle robią pracownicy.

Dorota

ktoś widzę chce się zorientować w zarobkach dla magazyniera. Ja to chciałam podpytać o specjalistę ds części i o to dodatkowo czym to stanowisko się różni od eksperta ds części? są na stronie dwie opcje ale z tego co widzę opis ten sam, to jest to samo stanowisko czy są w praktyce jakieś różnice? jakie? może zarobki?

RRR

Byłem magazynierem przez +/- rok. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Ekipa była bardzo spoko, jak również klienci z którymi wymieniałem kilka zdań. Nigdy nie było jakiejś kłótni. Kontakt z innymi oddziałami był również na poziomie. Kierowcy dostarczający towar, pomocni, pozytywni. Zawsze był czas na wszystko, ilosc towaru adekwatna do czasu dnia pracy. Serdecznie polecam, i wybrałbym się ponownie.

Zarobki magazyniera
@RRR

To znaczy jakie te zarobki?

163 skubański

Czy jest dobrze czy też źle to powinien każdy indywidualnie się wypowiedzieć jeśli tam pracował ale pradwdą jest, że negatywne wypowiedzi zostały usunięte i to jest małe oszustwo! Jeśli chodzi o stanowiska handlowe to nie zauważyłem dużej rotacji. Panuje tam lekki chaos ale myślę, że jeśli zarabia się pieniądze dla firmy to i samemu można zarobić. Czyli jak wszędzie. Mają dziwny system motywacji i premiowania, a wręcz słaby, mało szkoleń i brak imprez integracyjnych. Na plus jest to, że w wielu sprawach można się dogadać, a w większości korporacji "nie" znaczy nie. Nigdy nie mogłem odróżnić sprzedawcy od specjalisty, doradcy i handlowca. Wszyscy robili to samo za inne pieniądze. Powinni robić jakieś konkursy względem awansów bo nie jeden magazynier był bardziej ogarnięty od sprzedawcy czy analityka. Pracy można się nauczyć, natomiast kto się jołopem urodził, kanarkiem nie zdechnie. W handlu trzeba mieć dryg,charakter lubić ludzi i umieć z nimi rozmawiać bo przecież klient jest najważniejszy. Reasumując..... Jeśli zaproponują Wam godne warunki to można spróbować. Ps. Pożegnanie wspominam do dziś. Było głośnie i miłe. Nawet boss życzył mi wszystkiego dobrego, a mógł mnie olać. Za to szacun. Kilka osób było naprawdę w porządku. Pozdrawiam Was serdecznie Skubańcy:) Jeszcze tam wrócę hehehe

@163 skubański

Podobno(usunięte przez administratora) pieniądze placą i słaby klimat jest.

163 skubański

Może nie słabo płacą, tylko ktoś słabo pracował :) ktoś nie potrafił się zaklimatyzować i teraz wymyśla, że słaby jest klimat. Jest ok. Polecam

Skubaniec
@163 skubański

Witam . Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Zero szacunku dla nowych pracowników . Nie polecam nikomu !

magda

Witam, jak wygląda zarobkowo praca jako magazynier - kierowca?

Henryk

A czy bardzo zmieniła się praca jak wprowadzono obostrzenia sanitarne?

Kamil

Kierownicy są od tego żeby wymagać a , że firma spoko więc warto nie marudzić tylko pracować.

Daniel

Pracownicy spoko - pomocni. Kierownicy już gorzej - wymagają i czepiają się o wszystko.

Co powiecie o zarobkach ? Ile można zarobić np na stanowisku sprzedawcy ?

załamana
@Zainteresowany

Zadzwoń sobie do nich i zapytaj. Szybciej sie tego w ten sposób dowiesz niż udając zainteresowanie przy podbijaniu komentarzy. Przekaz swoim swoim mocodawcom z gowork.pl że zeszliście na psy

@Zainteresowany

Robisz swoje zdobywasz klientów lekko 5000 jest

Hanna

A jak wygląda wsparcie udzielane pracownikom ze strony firmy? Czy Skuba organizuje dla nich szkolenia, dzięki którym mogą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i w efekcie polepszyć wyniki sprzedażowe? Osoby stawiające na rozwój kariery bardzo chętnie dowiedzą się, jakie są możliwości w tym przedsiębiorstwie.

Norbi

Bardzo dobra firma przynajmniej dla ludzi którym chce się pracować!! Do oceniania są raczej pracownicy a nie "szefowie"!!!!!

Hanna

@nienienie czy w firmie istnieje jasny podział obowiązków pracownik - kierownik? Jeżeli takiej jasnej granicy jest brak, a ina się rozmowa to są to sytuacje, które mogą powodować rozgoryczenie i wzajemny żal. Jak to wygląda tutaj?

nienienie

Generalnie pracownicy ok . Jeśli chodzi o "kierownictwo" to pożal się Boże , myślą tylko o sobie i o tym jak się nie narobić. kasa ? dramat a pracy od cholery. Gorąco nie polecam .

Hanna

A co możecie napisać o Skuba jako pracodawcy? Ostatnie wpisy są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak oceniacie panujące warunki? Chętnie poznamy Wasze opinie na ten temat.

edek

Teraz jest bardzo dużo ofert na wiele stanowisk i to na całą Polskę oczywiście jeśli trafiłem na dobre forum :) warto wejść na ich stronę i zobaczyć

konkurencja

Chodzą słuch w świecie że zaczynacie tracić dobrych handlowców? Czyżby Skuba schodziła na psy? obyscie się nie obudzili z ręką w nocniku jak np. Suder Pozdrowienia od konkurencji

Zostaw merytoryczną opinię o Skuba - Łomianki

• Jak się pracuje w Skuba?

Zobacz opinie na temat firmy Skuba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Skuba
2.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Wspólna Droga 6
    05-850 Łomianki