Opinie o R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Marta W.

Super miejsce pracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc kolegów, koleżanek i przełoźonych. Mamy super benefity. Dobra płaca. No i ja będę się trzymać tej pracy, bo nie mam zamiaru siedzieć na bezrobociu.

Watra Nowy wpis

Ostatnie zmiany oczyściły atmosferę. Dobrze, że zarząd wziął sobie do serca problemy w pracy z osobami toksycznymi, narcystycznymi i kompletnie nie nadającymi się do roli team leaderów.

odpowiedz na bzdury Nowy wpis
@Watra

Jest to kłamstwo, zarząd nie miał w żaden sposób wpływu na ostatnie odejscia. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Ciężko się też konfrontować z osobami, które tylko anonimowo piszą takie rzeczy. Nie zamierzam tu juz wchodzić, dobrze mieć to toksyczne środowisko za sobą.

Odpowiedź na anonimową odp. Nowy wpis
@odpowiedz na bzdury

To lepiej nie wchodź. Zostań w swoim świecie. Anonimowe kłamstwa, anonimowe zaprzeczenia. Toksyn mniej, lepiej się pracuje.

odpowiedz na bzdury Nowy wpis
@Odpowiedź na anonimową odp.

Jeśli tam nadal pracujesz, to może i mniej toksyn, ale nie można też powiedzieć, ze nie ma ich wcale. Bez odbioru.

Marta W.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.?

Mi Mi Mi

Zupełnie nie rozumiem tego komentarza. Praca w RDM to poważnie przyjemna praca. Nie jest trudna. Po pracy w wielu miejscach wiem, jak może być. Stwierdzenie, że ta praca jest trudna to grube nadużycie. Polecam więc nie zrzucać swoich ograniczeń intelektualnych na charakter pracy. Da się jej nauczyć, a jeśli człowiek chce, to dopyta u team liderów. Atmosfera jest normalna! Wydaje mi się, że to komentujący sam ma problem z przystosowaniem się. Są ludzie w firmie, którzy pracują wiele lat. I to musi o czymś świadczyć. RDM to dobre, konkretne miejsce do pracy. A komentującemu polecam wziąć się za robotę i pracę nad samą sobą, a nie rozlewać się jak dziurawa torba, jęczeć, stękać i płakać. I pisać kłamstwa. I kalumnie.

dawid
@Mi Mi Mi

@mimimi ta praca jest NUDNA ale stresujaca, nie wszyscy ktorych powinnismy moc zapytac chca pomoc; to ze ktos pracuje wiele lat nie znaczy nic - przeciez kazdy pracowac musi, dzieciaku; i nie kaz innym brac sie za robote tylko sama sie za nia wez

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Zainteresowana

Ooo, a gdzie pracujesz, jeśli można wiedzieć? bo to super warunki i wydają się bardzo interesujace.

Nicky

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Anonimowy

Jest takie ładne polskie przysłowie: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dawid, rozumiem, że 3 miesiące pracowałeś dla tej firmy i po komentarzach tutaj wiemy, że nie byłeś zadowolony ze współpracy, ale chyba już czas iść dalej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownica RDM

Hej! W zależności od możliwości czasowych i sytuacji, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się albo w siedzibie RDM, albo on-line przez Teamsa.

Wciąż pracuję w RDM

Cześć Dawid, pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i z Twoich komentarzy aż ciężko uwierzyć, że to ta sama firma. Cały czas podkreślasz toksyczność jednych i nietoksyczność drugich, ale co to właściwie dla Ciebie znaczy? Kto według Ciebie był aż tak toksyczny? Nie siedzieliśmy w tym samym rzędzie biurek, ale wydaje się, że za ścianką jest jakby inny świat. "Toksyczni sobie dobrze radza i sa zadowoleni, stad te odpowiedzi ponizej, a reszta musi zaciskac zeby i jakos sobie radzic" - nie czuję się toksyczny, bo nigdy nikomu złego słowa nie powiedziałem, a zawsze jestem chętny do pomocy, a też nie muszę sobie "jakoś" radzić. Pracy mam tyle, że bez problemu ogarniam, nie robię nadgodzin, nikt mnie nie inwigiluje, mam fajny zespół i przełożoną, zawsze da się dogadać. Atmosfera na open space bywa luźniejsza, ale jak komuś coś przeszkadza, to wystarczy powiedzieć. Nikt nikogo nie podsłuchuje, a jeśli ktoś prowadzi prywatne rozmowy przy biurku to to po prostu słychać, można pójść do konferencyjnej przecież.

Wciąż pracuję w RDM

A tu Cię zaskoczę, bo nie jestem TL, a moje pytanie było skierowane do Dawida.

Wciąż pracuję w RDM

Ja również nie mam zamiaru przekonywać anonimowego malkontenta. Bądź szczęśliwym człowiekiem w tych innych organizacjach. Ta nie jest idealna, nie będę zaprzeczać, ale akurat na kolegów i koleżanki z biura narzekać nie mogę.

Michal

Witaj Dawidzie, Podejmujac prace w firmie zaproponowano Ci okreslone warunki, ktore zaakceptowales podpisujac umowe. Pracodawca nie ma obowiazku przyznawania podwyzek po okresie probnym. Przysypianie w godzinach pracy mialo miejsce wielokrotnie, miales tez na ten temat rozmowy z przelozonym. Na okresie probnym obowiazywal cie dwutygodniowy czas wypowiedzenia. Nigdy z takiej opcji nie skorzystales. Firma zaproponowala Ci przedluzenie umowy, nie przyjales oferty. Prowadzenie rozmow o prace na open space w godzinach pracy pozostawie bez komentarza. Decydujac sie na prace w miedzynarodowej firmie, z zagranicznymi klientami chyba zdawales sobie sprawe, ze bedziesz musial sie jakos z nimi komunikowac (email, telefon, wideokonferencje). Reasumujac, podjales prace na okreslonym stanowisku z okreslonymi zadaniami (w ktorych sklad nie wchodzilo spanie ani szukanie innej pracy) za ktore dostawales wynagrodzenie. Jesli taki rodzaj pracy Ci nie odpowiadal, to niepotrzebnie sie na nia decydowales.

Wciąż pracuję w RDM

A to też ciekawy komentarz, bo nigdzie nie ma słowa o tym, że dostaje się od początku niższą kwotę, a też nie było tu ani słowa o ciążatych paniusiach. Więc skąd pomysł, że ktoś był na zastępstwo za kogoś wracającego z urlopu macierzyńskiego? Nie trzeba nagrywać open space, żeby wiedzieć o czym rozmawia ktoś kto nawet nie odejdzie od biurka, żeby prowadzić prywatne rozmowy. Mamy sobie wszyscy stopery w uszy powkładać, czy to właśnie prowadzący rozmowę powinien wyjść? (usunięte przez administratora)

Do Mela

Ile czasu przepracowałaś w firmie? Nie było żadnych pozytywnych doświadczeń?

Mela
@Do Mela

Było jedno pozytywne doświadczenie. Była to pensja na czas. Poza tym nic co bym kojarzyła. Przymusowe kamery czynią pracę niemiłą.

Nino
@Mela

@Mela, czyli atmosfera w pracy była toksyczna?

Ciekawska

Aplikuje do tej firmy i z tych komentarzy nie wiem czy serio tam jest tak zle, czy to tylko żale jakiś frustratów. Z tej wypowiedzi tez nic nie rozumiem. Czy jest tu ktoś, to mi poda rzetelną odpowiedz na pytanie: jak się tam pracuje? Preferowana odpowiedz poprawną polszczyzną, bo poziom niektórych wypowiedzi aż ciężko określić.

Pracownica RDM
@Ciekawska

Hej! Rzeczywiście opinie powyżej mogą odstraszać, ale szczerze, to trudno mi zrozumieć z czego wynikają... Firma jak każda ma swoje plusy i minusy - z minusów na pewno czasem chaos, praca z zakładami w różnych krajach, więc różnice mentalności dają się we znaki, niektóre procesy są skostniałe. A z plusów to pieniądze zawsze na czas, zestaw benefitów, fajni ludzie w biurze, system hybrydowy 50/50 z wolnym wyborem dni pracy z biura, nie robimy nadgodzin. Niepokojąca pewnie jest opinia tu na gowork o konieczności używania kamerki w trakcie calli, ale to akurat wydaje się normalne w dzisiejszych czasach - jak się zdzwaniamy, kiedy ktoś jest w biurze, a ktoś w domu, to zawsze milej i łatwiej się dogadać, jak się widzimy. Ogólnie moja opinia jest pozytywna, ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie...

Ilona
@Ciekawska

Nie wyszło i się frustrują, albo są tzw. starszej daty i nie nadążają. Nie każdy musi pracować w biurze. Można sie zatrudnić w MPO albo na kasie w Żabie. Ale tam pewnie tempo za szybkie. Bardzo dobre benefity, zawsze można liczyć na wsparcie zespołu, team leaderów lub nawet samego zarządu. Przychodzi pan Kanapka, umawiamy się po pracy i mamy bardzo luźną atmosferę.

Paulina

Czyli pracownicy nie są równo traktowani tak?

Obecny pracownik
@Paulina

Wszyscy sa traktowani tak samo. Firma zdecydowanie spelnia standardy rownosciowe.

Prop
@Obecny pracownik

Czy firma nadal spełnia standardy równościowe? Na czym w praktyce polegają dobre praktyki? Czy w firmie są organizowane warsztaty antydyskryminacyjne?

On my road

Powinnaś walczyć o swoje. Nie wiedziałaś na co się godzisz? Zachęcam na przyszłość do otwartej komunikacji. Wszyscy staraliśmy się pomagać.

Obecna pracownica RDM

Pracuję tu już kilkanaście miesięcy i jestem zadowolona. Dość duzy pakiet benefitów, praca zdalna 50/50 i mili ludzie to zdecydowanie to, co mnie tu trzyma. Biuro jest tuż przy WKD, co jest dla mnie dużym atutem.

@Obecna pracownica RDM

A to aktualnie jak te benefity się prezentują tam u was?

@Karolina

Mamy kartę sodexo, wychodzi jakieś 450zł na miesiac, dodatek wakacyjny około 1100zł, prywatną opiekę medyczną, kartę medicover sport (no, mogłaby być z multisport), dodatek do okularów i pracę hybrydową (dla mnie to też benefit).

Julia

A jak teraz pracujecie, nadal zdalnie, czy wróciliście do stacjonarnych komputerów?

@Julia

Pracujemy hybrydowo, 10 dni w biurze i reszta w domu, ale wybieramy sobie sami te dni.

Kolezanka Marioli

Jako kolezance “Marioli” jest mi przykro czytajac powyzsze komentarze. Od pierwszego dnia wszyscy staralismy sie byc dla „Marioli” mili i pomocni, stad dziwi mnie taka opinia. Pracuje w firmie od roku i na chwile obecna jestem zadowolona (umowa o prace, brak targetow, przyzwoita pensja + dodatki, fajni ludzie, wyrozumiala team leaderka) Niestety firma zakupila komputery stacjonarne ograniczajace mozliwosc pracy z domu, ale na czas Covidu zostalo to rozwiazane. Dodatkowe projekty zawsze przydzielane sa „dla chetnych”, tak zeby kazdy mial mozliwosc sie wykazac. Oczywiscie nie wszyscy w biurze sie kochaja, ale nie ma to wplywu na prace. Osobom szukajacym idealnego pracodawcy proponuje dorosnac.

Mariola

Niestety nje mogę polecić tej firmy. Mało profesjonalne traktowanie człowieka. Atmosfera ciężka są wytworzone kliky i ludzie są dzielieni na równych równiejszych. Omijać tylko omijać ją.

Kolega Marioli
@Mariola

Przykre jest to, że wypowiada się osoba, która jako jedyna do tej pory odeszła z firmy. A odeszła dlatego, bo się do tej pracy nie nadawała. Tutaj liczy się profesjonalizm i uczciwe podejście do pracy (swojej i kolegów z zespołu), a tego niestety brakowało. I niestety błędy językowe i stylistyczne obu wypowiedzi sugerują, że były pisane przez tę samą osobę. A to już świadczy o poziomie tej osoby. No cóż, trzeba się pogodzić ze swoimi wadami, a nie wylewać żale w internecie. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.
  • Altowa 6 lok. 7
    02-386 Warszawa

R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.