Opinie o Yellow Frog Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yellow Frog Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Yellow Frog Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yellow Frog Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Małgorzata Nowy wpis

Ogólnie widzę, że od lat nie ma tu opinii a mnie w ogłoszeniu od biura zaciekawiło to, że wymagają od pracownika prawa jazdy i w nawiasie pojawiło się takie zapewnienie, że będzie to praktycznie wykorzystywane. Chodzi o dojazdy do pracy po prostu? a oni już nie oferują pracy hybrydowej / zdalnej? Nie idą na rękę?

klient

potwierdzam najgorsza firma w kraju nie ma gorszej

ZerkoPz Nowy wpis
@klient

Na jakiej podstawie tak mówisz?

Przemysław Wroński Nowy wpis
@klient

Proszę podać konkrety, i podpisać się. Oszczerstwa łatwo się rzuca anonimowo.

Dominika

Większość opinii jest negatywna, ale widzę że piszecie też jakieś pozytywne. Czy jakiś pracownik może wypowiedzieć się jak praca w firmie wygląda teraz? Faktycznie zła atmosfera, duża rotacja? Zastanawiam się nad rekrutacja na stanowisko księgowej i nie wiem czego mogę się spodziewać na rekrutacji?

Alli
@Dominika

Daj sobie spokój. Serio

ZerkoPz Nowy wpis
@Alli

Napisz czy tam pracowałaś

Red

A ja dobrze wspominam pracę w Yellow Frog. Fakt dużo pracy, szybkie tempo ale też dużo można się nauczyć. Dziewczyny wyjątkowe. Można liczyć na ich pomoc.

Agata
@Red

A skoro było dużo obowiązków i szybkie tempo pracy, to czy stawka i wynagrodzenie było adekwatne do obowiązków? :-) Ile się tam zarabia? :-)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Yellow Frog Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

najgorsza firma bhp ppoż - biuro rachunkowe nie ma gorszej firmy w kraju fatalna atmosfera w biurze nie dbają o kontrahentów

Marko

W firmie panuje nieprzyjemna atmosfera, jest duza rotacja ponieważ ludzie nie wytrzymują stresu. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem

Szymon
@Marko

Dlaczego uważasz, że w firmie tej panuje nieprzyjemna atmosfera? Czy swój wpis w tym zakresie jesteś może w stanie jakoś rozbudować? Podać jakieś konkretne przykłady co dokładnie tam się dzieje, że tak postrzegasz pod tym katem to miejsce? Fajnie by było dowiedzieć się czegoś merytorycznego.

Zuzanna
@Marko

A jak jestem osobą odporną na stres to polecasz mi to miejsce pracy? Czy inne warunki zatrudnienia są w porządku? Jak oceniasz wynagrodzenie?

Ex

Pracowałam tam i zdecydowanie nie polecam. Fatalna organizacja pracy biura i nie licz na rozwój bo starzy pracownicy niechętnie pomagają.

Halina
@Ex

Długo pracowałaś w Yellow Frog? Poznałaś w tym czasie podejście tego pracodawcy do szkoleń? W końcu to dość istotne w naszej branży.

Niestety wystawiam negatywną opinię zwłaszcza szefostwu firmy. Beznadziejna organizacja pracy, brak profesjonalizmu i chciwość. Zdecydowanie nie polecam współpracy z tym panem.

ZERKOPZ

Najlepsze biuro rachunkowe i BHP. Miła i profesjonalna obsługa, gorąco polecam Moje sugestie dla Yellow Frog Sp. z o.o.: Trzymajcie Tak dalej!!! Lubię atmosferę w Yellow Frog Sp. z o.o. za: Szybkość działania i profesjonalizm pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Yellow Frog Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Yellow Frog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yellow Frog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Yellow Frog Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 22 lok. 2