Opinie o Business Partners Club Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Business Partners Club Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Business Partners Club Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Partners Club Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Maja

Wpisy pracowników są raczej pozytywne :) Ktoś wspomniał o atmosferze na plus, nadal taka jest? :) Szkoda tylko, ze nikt nie podał konkretów, np. na jaki typ umowy sie pracuje albo widełek :) Ktoś cos wie? :D

R
@A.G

Jeśli działalność to chyba termin najniższej krajowej nie jest tutaj najlepszym określeniem, na działalności są inne koszty więc za kwotę "najniższej krajowej" by nikt się nie zgodził pracować.

rzeczoznawca Małgorzata Król Nowy wpis

Jak najbardziej polecam tą firmę i przepraszam za poprzedni, pomyłkowy wpis.

Maja

Black
@Maja

Trudno podać konkrety, bo firma jest tak rozbudowana na wiele działów, że każdy dział ma swoje liczby. Są stanowiska, na których są stałe zarobki, inne mają dodatkowo system premiowy. Ja lubię przychodzić do pracy, lubię tam ludzi i „ górskie” integracje????

Wanda
@Black

wiele czyli tak naprawdę ile? Możesz je wszystkie wymienić?

Black
@Wanda

Wymienię te które działają już dłużej: -księgowość - kadry -nieruchomości -finanse -ochrona danych -inwestycje - prawo - windykacja ???? wiem ze przynajmniej jeszcze dwa są w fazie rozwoju. Dlatego tak trudno konkretnie odpowiedzieć. Współpracujemy na zasadach B2B

A.G
@Maja

Tylko wlasna działalność i najniższą krajowa

R Nowy wpis
@A.G

Jaki jest styl zarządzania w Business Partners Club Sp. z o.o.?

Obserwator

Bardzo złe warunki, obiecują dużo, a potem się okazuje że oszczędność jest na każdym kroku, brak umowy o pracę, tylko własną działalność, najniższą krajowa, wyzysk, trzeba przynosić własne mleko, liczyć kartki do drukarki które się zużyło, za chwilę papier do toalety będzie trzeba własny przynosić. Właścicielka bardzo źle traktuje pracowników bardzo źle. Proszę zobaczyć z jakiego okresu, są pozytywny opinie i w jakim języku napisane...ogólniki, byle by polepszyć wizerunek firmy ... Pijar działa prężnie, tego nie można im zarzucić....ale co ma firma do zaoferowania, to darmowe miejsca parkingowe na dziurawym placu....zadowolony będziesz do pierwszej rozmowy, a raczej darcia mordy przez Dyrektora, który jest mężem właścicielki.

Joanna Wojewoda Nowy wpis
@Obserwator

Dzień Dobry. Czytając powyższą opinię jako właścicielka mam poczucie iż formułowanie i udostępnianie komentarzy anonimowo jest krzywdzące i szkodliwe, ponieważ pozbawia to osoby, które są obiektem tych komentarzy, możliwości bezpośredniego skonfrontowania się z krytyką lub obroną swojego stanowiska odnosząc się do konkretnej osoby i sprawy. Powyższa opinia jest krzywdząca i nacechowana chęcią zemsty osoby, która próbuje ukryć własne niepowodzenia we współpracy. Tak czy inaczej chcąc odpowiedzieć na tą opinię to w naszej firmie z góry wiadomo, jaka jest forma zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia, jest ona ustalona i zaakceptowana przez obie strony, na pewno nie jest to najniższa krajowa. Pozostałe informacje zawarte w tej opinii są ubogie w konkretne argumenty lub podnoszące tak prozaiczne sprawy ( kartki, parking, papier toaletowy, mleko ) co sprawia, że trudno ją uznać za wiarygodną lub wartościową. Ponadto, jej wulgarny charakter nie tylko obniża poziom tego wpisu, ale również negatywnie wpływa na postrzeganie osoby która ją napisała i na jej intencje cechujące się chęcią zdyskredytowania firmy w oczach innych. Z wyrazami szacunku Joanna Wojewoda

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Business Partners Club Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Alek

O ile są nadgodziny-to jest zasada wybierania, niż zapłaty.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Business Partners Club Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Księgowość

Jakieś opinie o pracy w księgowości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Są nadgodziny?

Mate

Tak. Bardzo profesjonalna firma. Najlepsi fachowcy i prawdziwie utalentowani ludzie. Ogólnie rzecz ujmując lepszej firmy związanej z obsługą biznesową klienta nie znajdziesz. Tak już podsumowując, to są to tego typu ludzie, że jak ich spotkasz na swojej drodze to chcesz im z wdzięczności obciągnąć za to jacy są.

Olka

Kto miał do czynienia z tą firmą? Moja znajoma z nimi współpracowała , niby jakiś opiekun, miała naciągac ludzi na ubezpieczenia, a teraz jest zastraszana windykacją Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pzrestać oszukiwac

Andzia
@Olka

Nie ma tu czegoś takiego... było kilka osób które wprowadzały zamęt ale już zostały wyeliminowane i atmosfera została oczyszczona :) Ostatnią rzeczą jaką BPC chciałoby robić to naciąganie ludzi. Idea tej firmy daleko odbiega od takich praktyk. Etyka i zaufanie klienta to tutaj priorytet. Nikt nikogo nie chce naciągać bo firma chce działać kompleksowo z korzyścią dla klienta aby wracał jak najczęściej a nie jednorazowo naciągnąć na jakiś bubel.

Jak wygląda sprawa grafiku w Business Partners Club Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

M

Witam. Zależy od działu w którym się pracuje. Niektóre osoby mają sztywne godziny, część ma indywidualne ustalenia. Kwestia rozmowy i ustalenia zasad.

Olaf

Jestem już byłym pracownikiem. Z perspektywy czasu miło wspominam prace w firmie. Ceniłem za fajnych wspołpracowników, szerokie perspektywy, ciekawe projekty. Mam do tej pory kontakt z kilkoma osobami z firmy :) których pozdrawiam. Nawet jeśli było jakieś nieporozumienie to właściciele dawali szanse naprawy, i za to ich cenie do teraz. Nasze drogi się rozeszły. Ale, jeśli masz ambicje pracy w ciekawej firmie, z dużymi możliwościami i jesteś samodyscyplinujacy się do pracy, to możesz dobrze zarobić i mieć przy tym ogrom satysfakcji.

p.

Z firmą współpracuję od jakiegoś czasu jako specjalista jednego z działów. Wszystkie warunki z rozmowy kwalifikacyjnej zostały dotrzymane. Atmosfera przyjazna, nie ma wyścigu szczurów, koledzy przyjaźnie nastawieni. Po pracy w korpo to miłe spotkać jeszcze "normalnych" ludzi z sercem do pracy, szefostwem tak samo zaangażowanym jak pracownicy. Jestem na tak!

Wiecie czy Business Partners Club Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Joanna Wojewoda

Witam serdecznie:) Niezależnie od tego jaką formą (zdalną lub stacjonarną)współpracują z nami nasi specjaliści, firma zapewnia niezbędny sprzęt do wykonywania swoich obowiązków. Pozdrawiam

Edward

Widzę tu niemalże same pozytywne opinie na temat pracy w Business Partners Club. Jakiego rodzaju warunki zatrudnienia oferuje ta firma? Czy można tu liczyć na jakiś fajny socjal i premie?

entuzjasta
@Edward

Firma woli zwiększać wynagrodzenia / dawać większe możliwości zarobkowe niż stosować socjal.

Edward
@entuzjasta

To dobra informacja. W takim wypadku skoro firma daje większe możliwości zarobkowe, to mógłbyś napisać, jak aktualnie kształtuje się podstawowe wynagrodzenie?

Wiecie czy w Business Partners Club Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

entuzjasta

Zdarzają się takie sytuacje, zależy od działu.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Business Partners Club Sp. z o.o.?

specjalista

Raczej styl trenerski. Koncentrują się na słabych i mocnych stronach pracownika by wspierać rozwój jego i firmy.

Tukidydes

Pracuję tutaj już ponad 2,5 roku i nie ukrywam, że ta firma zmieniła moje życie o 180 stopni. Pamiętam czas jak przyszedłem na pierwszą rozmowę i nie do końca wierzyłem w to co mi opowiadano - przecież tyle razy takie firmy różne rzeczy mi obiecywały. Ostatni raz dałem się przekonać (zaryzykowałem i zaufałem osobie która to miejsce gorąco rekomendowała) i po raz kolejny nie było do końca tak jak miało być - bo było jeszcze lepiej :) Nie mówię tylko o zarobkach bo po ciężkiej mojej pracy i olbrzymiemu wsparciu BPC jestem między 5-10% najlepiej zarabiających ludzi w tym kraju - ale atmosfera wsparcia, etyki, współpracy a także czasem upomnienia czy wymogów, które pomagają mi wyjść ze strefy komfortu. Stałem się nieco lepszą wersją siebie i nadal się rozwijam a najlepsze jest to, że ten rozwój jest cały czas nagradzany, dostrzegany i doceniany a moje błędy których jest nadal sporo - przepracowywane (a nie są powodem zwolnienia), naprawiane i nawet wymagane jako naturalny element rozwoju i działania. Nie znam drugiego takie miejsca w którym nie tylko biznes czy zarobki się liczą ale głównie ludzie. Na koniec tylko powiem tym co się wahają żeby coś zmienić w swoim życiu albo są już tym zmęczone jak kiedyś ja - warto zaryzykować! No ale za nikogo tej zmiany nikt nie zrobi - może stąd czasami tyle negatywnej energii idzie w kierunku tej firmy - bo ciężko się przyznać, że to jednak ja zrobiłem błąd. Żywię gorącą nadzieję, że ta firma - też moja firma, bo ją współtworzę ponieważ zostałem do tego zaproszony -nigdy nie zrezygnuje z DAWANIA SZANSY i Zmieniania ludziom życia :) Życzę aby ta wizja i system pracy naprawdę trwał wiecznie - naprawdę zmieniacie rynek i dziękuję, że daliście mi szansę też coś od Siebie dołożyć :)

Mirosław
@Tukidydes

Wypowiadasz się o firmie w samych superlatywach. Nie napisałeś jak wygląda sytuacja ze szkoleniami. Pracodawca je oferuje i wspiera pracowników w możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych?

Tukidydes
@Mirosław

Każda firma ma wady, to wynika że tworzą ją ludzie - i tak ja ma wady i choćby z tego powodu nie jest idealnie, ale wyrażam się w superlatywach bo to realna prawda i nie zmienią jej wady - brudy się pierze w pralni a nie na ulicy :) A co do kwalifikacji i ich podnoszenia to zależy co dla kogo jest KWALIFIKACJĄ ZAWODOWĄ. Bo jeśli chodzi o jakiś papier to moim zdaniem nie mamy tego dużo, ale jeśli chodzi o realna kompetencje zawodowe pod zakresem KOMUNIKACJI, FINANSÓW, MENADŻERSKIE i BIZNESOWE (te 4 główne) to nie tylko wspiera i oferuje ale wymaga. Ja nie jestem zwykłym pracownikiem a firma zwykłym pracodawcą - ja dostałem możliwość współtworzenia tej firmy i z tego tytułu również mam określone profity które wysokość określa jedynie to co wykonałem (nie ma płacone za "obecność" w biurze). Nie mam nawet obowiązku być w biurze - stąd kompetencje które mi daje firma polegają na tym abym pracował mniej ale efektywniej. Dodatkowo osoby które mają określoną postawę oraz dobre wyniki - mają szkolenia wyjazdowe (Polska, Zagranica), indywidualna praca z Coachem, wsparcie właścicieli etc. Tylko obowiązuje jedna zasada - jak Ty nic nie dajesz od Siebie - to my również. Więc moja praca nie należy do najłatwiejszych - ale na pewno do najprzyjemniejszych i przede wszystkim dobrze wynagradzanej bez smagania biczem. Nie wiem czy odpowiedziałem na pytanie :) Jak coś służę pomocą!

Barbara Kapas

Firma Business Partners Club z własnego doświadczenia wiem, że podchodzi indywidualnie do każdego Klienta ocenia kondycję finansową małego przedsiębiorstwa, jak i dużego. Specjalista – mając do dyspozycji wymagane dokumenty finansowe – może przeprowadzić odpowiednią analizę . Wyciągając dane na przykład z zapisów księgi przychodów i rozchodów, jest w stanie policzyć wskaźniki oceniające płynność czy rentowność przedsiębiorstwa, a także jego sprawność działania. Analiza wskaźnikowa jest pogłębieniem analizy danych dokonywanej w trakcie czytania dokumentów finansowych. Zanim zaufałam Firmie BPC przeanalizowałam cały rynek, szukając odpowiedniej Firmy, która pomoże mi w rozwoju mojej Firmy - pytając znajomych spotkałam się z wieloma pozytywnymi komentarzami w ich kierunku i zaryzykowałam, zaufałam i NIE ŻAŁUJĘ, jestem w pełni zadowolonym Klientem. Ludzie / pracownicy są tam uśmiechnięci, życzliwi. Polecam !

z BPC nie jestem aż tak długo, ponieważ dopiero rok, ale atmosfera i podejście jakie jest w tej firmie, jest nieporównywalne z żadnym innym miejscem. Genialnie podejście do klienta jak i do współpracowników. Moje sugestie dla Business Partners Club Sp. z o.o.: Iść do przodu :) Lubię atmosferę w Business Partners Club Sp. z o.o. za: pomaganie ludziom stawać się najlepszymi wersjami samych siebie

Onder

Z BPC jestem od 4 lat i bardzo cenię sobie tą współpracę. Bardzo dobra atmosfera pracy, ciągły rozwój i nowe wyzwania. Praca w BPC nie jest dla każdego, ale z pewnością mogę polecić ambitnym i energicznym osobom, które nie boją sie odpowiedzialności i chcą rozwijać swoje umiejętności.

SPECJALISTA

Jestem z firmą związana z firmą dość długo. Nie można narzekać na atmosferę w pracy, dobrych szefów oraz płace. Dużym plusem jest możliwość rozwoju na każdym stanowisku. Właściciele dbają o relację ze współpracownikami. POLECAM!

Martin

Ja chętnie podzielę się swoją opinią na temat tej firmy. Sami pomocni ludzie, duży nacisk na etykę pracy z klientem oraz mocna inwestycja we współpracownika. Powiedziałbym, że podejście nowoczesne, nie spotykane w innych miejscach pracy. Każdy, kto jest wystarczająco ambitny znajdzie wspólny język z ludźmi w BPC. Moje sugestie dla Business Partners Club Sp. z o.o.: Nie zwalniać tempa Lubię atmosferę w Business Partners Club Sp. z o.o. za: Wzajemne wsparcie

Zostaw merytoryczną opinię o Business Partners Club Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Business Partners Club Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Partners Club Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Partners Club Sp. z o.o.?

Business Partners Club Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Komorowicka 39
    43-300 Bielsko-Biała

Business Partners Club Sp. z o.o.