Opinie o Ecoquantum Saver (Io&M Sp. Z O.O.) w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Io&M Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Io&M Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Io&M Sp. z o.o. w Białystok

JOanna

W pażdzierniku 2019 zakupiłam EcoQuantum Saver, oczywiście jest to jakiś bubel, ale w lutym 2020 zadzwonił do mnie konsultant, stwierdził,że faktycznie urządzenie nie działą, więć firma chce być w porządku i po przesłaniu formularza odstapienia od umowy i reklamacji będzie zwracać pieniądze, należy też podać numer konta do zwrotu. Formularz wysłałam e-mailem 15.03.2020 a potem 30.03.2020 pocztą i .....cisza. Ani pieniędzy ani odpowiedzi. Czy ta akcja miała na celu wyłudzenie numeru konta.? Ogólnie firma nie dość że sprzedaje buble to jeszcze zbiera numery kont i inne "dane wrażliwe" Joanna Oleska

Io&M Sp. z o.o. Nowy wpis
@JOanna

Pani Joanno, prosimy o pilny kontakt w celu wyjasnienia sprawy. Zwrot pieniędzy otrzymali wszyscy zainteresowani. Zespoł Io&M Sp. z o.o.

Slawek Nowy wpis
@Io&M Sp. z o.o.

Gdzie tan kontakt jest? Gdziekolwiek się wejdzie do was ciężko namierzyć jakikolwiek telefon

Sebastian Nowy wpis

Wysłałem formularz o zwrot za ten bubel i do dziś nie ma rzadnego odzewu ani pieniędzy a minął już rok

Jacula Nowy wpis

@mogloby byc lepiej a co byś poprawił ?

asiakosior@wp.pl

nie orzymalem zadnych pieniedzy za za zakupiony produkt wielka sciema chociarz mialem telefon i pismo

Firma Io&M Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Kris

Od marca nie zostały mi zwrócone pieniądze za nie sprawny produkt ecoquantum saver . Krzysztof Kowalski Czachulec Stary 25. Nr.452548

formie

mogloby byc lepiej
@autosan

mogloby byc lepiej

hendrozdz

Obiecana była faktura po przelaniu pieniędzy, zapłaciłem 438 zł. w punkcie FUP Warszawa 46, przy ul. Wrocławskiej 18 w dniu13 grudnia br. i czekam na fakturę, czy zdążycie ją Państwo wystawić w tym roku?? Z poważaniem, hendrozdz@gmail.com

IO&M Sp. z o. o.
@hendrozdz

Szanowny Panie hendrozdz, przelał Pan pieniązki w dniu 13 grudnia 2019 roku, był to piątek. Środki prawdopodobnie "wyszły" z poczty w w poniedziałek,w dniu 16 grudnia 2019 roku. Realnie najszybciej moglismy otrzymac środki na nasze konto w dniu 17 grudnia 2019 roku. Na wystawienie faktury mieliśmy niecałe 24 godziny. Naszym zdaniem zarzucanie nam, że sie ociągamy, ponieważ w ciągu 24 godzin nie wysłaliśmy faktury, jest sporym nadużyciem z Pańskiej strony. Mimo wszystko dziękujemy za opinię i życzymy serdeczności! Z pozdrowieniami, Zespół IO&M Sp. z o.o.

yencey

porządna firma

sontix
@yencey

oby jak najwiecej takich

xiapiiiii

trzy dni oczekiwania na paczke to troche za duzo poza tym okej

sontix
@xiapiiiii

ja w tamtym roku czekałem cztery dni

PROFIT

W dniu 17.03.2020 r. wysłałem do Państwa ODSTĄPIENIE OD UMOWY - dotyczy produktu o nazwie Ecoquantum Saver zgodnie z zaleceniem Państwa na druku przesłanym do mnie i do tej pory nie otrzymałem zwrotu gotówki ani żadnej informacji o formie załatwienia tej sprawy. Proszę o informację w powyższej sprawie. Z wyrazami szacunku - Zbigniew Walas, 37-300 Leżajsk, ul. Żwirki i Wigury 5. Tel 512190716

IO&M Sp. z o. o.
@PROFIT

Panie Zbigniewie, Pańskie odstąpienie zostało pozytywnie rozpatrzone. W ciągu dwóch dni otrzyma Pan środki na swoje konto. Pozdrawiamy, zespoł IO&M

terol_pro

godny podziwu poziom reklamacji towaru na nowy

Wojtek

Witam Kupilem felerną karte Quantum Energy ..zapewniono mnie o zwrocie kwoty...wysłałem list polecony( dodatkowy koszt) z kontem zwrotnym ...juz trzy tygodnie czekam na jakiś odzew , a tu ...NIC CISZA !!!

talataj

Ja otrzymałem zwrot i gratis prezent po 5 dniach

zwrot
@talataj

ja chyba nawet szybciej niż 5 dni. Oraz dodatkowo rabat 30% na kolejne zakupy

magdaaaaaaleeeennnnaaaa
@Wojtek

dziwne bo u mnie nie było problemu ze zwrotem tej wadliwej partii towarów

dostalam zwriot zartaz po wysy
@Wojtek

dostalam zwriot zartaz po wysylce danych do przelewu

zaladini

bardzo fajny klimat w firmie

GegleSelasje

21 wiek pod względem obsługi klienta. To się ceni. Za PO nie było takich firm.

paczka

niestety moja paczka była zniszczona ale firm,a szybo wymienila towar na nowy i wystapila o odszkodowanie do kuriera takze bez problemu na koniec dnia

chief

moger potwierdzic dzis otrzymalem zamowienie

szybko
@chief

jestem W SZOKU szybkościa wysyłki. Dziękuję!

klient

bardzo eleganckie zachowanie Prezesa firmy kiedy produkt okazał się nie z jego winy niepełnowartościowy. Tacy przedsiębiorcy to przedsiębiorcy, a nie ci od Tanajno!

Artex

Zdecydowanie na plus

lelo

Czekam na zwrot kasy bo produkt nie zdał egzaminu.

20oprocentrabatu
@lelo

u mnie też przez błąd produkt był wadliwy ale otrzymałem zwrot i zamówiłem pełnowartościowy i działa

werowars

Wyroby wysokiej jakości za przystępną cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Io&M Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Io&M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Io&M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Io&M Sp. z o.o.?

Io&M Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Warszawska 6 lok. 32
    15-063 Białystok