Opinie o Vesuvius SSC Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vesuvius SSC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vesuvius SSC Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vesuvius SSC Sp. z o.o. w Kraków

Świetna atmosfera

Black

Wszystkie koszty pokrywa wtedy pracodawca?

Henryk

Bardzo dobrze się tutaj pracuję!

@zarobiony

co robi się na takich dodatkwoych etapach? są jakieś zadania na wyższe stanowiska>?

Samanta

Margin Analysis Trainee obecnie jest poszukiwany w trybie „natychmiastowym”. Był może ktoś już na takim stażu? wstępnie planuje się zgłosić. Z opisu wynika, że zawiera się umowę na 3 miesiące. potem już jest szansa na podpis tej o prace na stałe? Zależy mi na stabilnej pracy

Nami
@Samanta

ogólnie słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy więc chyba bym na twoim miejscu aplikowała, sama zamierzam to zrobić pod koniec maja

@Nami

Przeciez nie da sie przewidziec czy wtedy beda jakies oferty, moze do tej pory juz nie beda nikogo szukac

tea Nowy wpis
@13

może ma jakieś swoje źródło z którego wie, że będą potrzebować pracowników

tea Nowy wpis

jaka kontrola czasu pracy? na czym to polega?

Kacha

Jaką macie ocenę Płatnego stażu w Dziale Utrzymania Ruchu? Piszą, że 4 dni w tygodniu trzeba przyjść tylko zastanawiam się jak one konkretnie wyglądają. Po jakimś wdrożeniu już jak zwykła praca?

@Kacha

Staż w dziale utrzymania ruchu jest w spółce Vesuvius Poland Sp. z o.o. w Skawinie. Ten profil dedykowany jest spółce Vesuvius SSC.

@Vesuvius HR Team

Czy w takim razie mozna liczyc tutaj na jakies staze?

hiena
@Nitro

ja tez bylbym tym zainteresowany, jeśli jest dostępny, to w jaki sposób mozna sie zglosic na taki staz ?

bubr
@hiena

pewnie napisac do nich maila albo rekrutowac na konkretne ogloszenie z ofertą stażu

Nami
@bubr

teraz są takie oferty stażowe z tego co widziałam

@Nami

Mozna wiedziec na jakiej dokladnie stronie je widziales?

@Nami

Ja jedynie oferty pracy widzialem, a nie na staze

Kmik Nowy wpis
@13

Jak wejdziesz sobie na ich stronę internetową to jest takie ogłoszenie nadal aktualne.

Kmik Nowy wpis
@Kmik

Chyba tego jak wejść na stronę internetową tłumaczyć nie muszę.

Ktoś

Podobno firma wprowadza monitorowanie czasu pracy i kontrole aktywności a także wymaga obecności 3 dni w tygodniu w biurze. Rzeczywiście tak jest?

najs
@Ktoś

w sumie fajnie z tą obecnością 3x w tygodniu, ciągłe zdalne by mnie wykończyły psychicznie

Reno
@najs

Czyli tutaj tak generalnie, jeśli chodzi o tryb pracy to raczej hybryda, tak?

Man
@Reno

Tak, pracujemy w systemie hybrydowym głównie, chociaż zdarzają się wyjątki

plis
@Man

od czego takie wyjątki zależą?

@Man

W ktora strone te wyjatki? Ze tylko stacjonarnie czy moze chodzi o calkowicie zdalnie?

hiena
@Man

wyjątki są zależne od właśnej decyzji? czy moze od stanowiska ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vesuvius SSC Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko OT/ICT Support Specialist?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pisze, bo jestem zainteresowana stanowiskiem w firmie Junior ITC Accountant. Od kandydatów wymagają umiejętności pracy zespołowej i współpracy w grupie. A można liczyć na jakieś szkolenia, warsztaty właśnie, aby ludzie lepiej pracowali w zespole? Czy nie ma takich pomocy i trzeba po prostu pracować? Jakieś integracje dla pracy grupowej są?

Vesuvius HR Team

W Vesuvius SSC oferujemy bogaty pakiet szkoleń rozwijających zarówno kompetencje miękkie jak i twarde. W ofercie szkoleniowej mamy m.in. warsztaty z efektywnej komunikacji, asertywności czy współpracy z zespołem w realiach pracy hybrydowej. Jeśli chodzi o integracje, to każdy zespół ma budżet na wspólne wyjście. Dodatkowo organizujemy różnego rodzaju konkursy i eventy, które, oprócz nagród, mają na celu lepsze zintegrowanie pracowników.

kruzer
@Vesuvius HR Team

Jak z benefitami? Bo widziałem że proponujecie multisporta, opiekę medyczną i kartę lunchową? Coś pominąłem?

kruzer
@kruzer

fajnie jakby ktoś też podrzucił info co to w zasadzie jest ta karta lunchowa bo pierwszy raz się z tym spotykam i choć po cześci się domyslam jak to może działać, to jednak dobrze jakieś szczegóły byłoby poznać

@kruzer

Z ta kartą wiem jak to działało w innej firmie ale masz racje, tu może być inaczej, wiec fajnie jakby ktoś na przykładzie napisał by była jasność. Mnie za to jeszcze w tych benefitach te opcje na uzyskanie uprawnień interesują. Dla przykładu w ofercie dla elektromechanika się znajduje taki przypis. I z tego co widzę w większości innych ofert. czy uprawnienia będą zależne od stanowiska czy może da rade wszystko sobie wyrobić?

@kruzer

Jest jeszcze bonus wakacyjny (tzw. wczasy pod gruszą) oraz ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach dla pracowników i ich rodzin.

@Vesuvius HR Team

Te wasze wczasy pod grusza to dalej socjal? Ma na to wpływ np. dochód na cżłonka rodziny czy racej dofinansowuyjecie jakieś sztywne kwoty

@Vesuvius HR Team

ubezpieczenie grupowe akurat bardzo spoko

Vesuvius HR team
@Nitro

Wczasy pod gruszą nie są uzależnione od dochodu na członka rodziny. Jest to stała kwota wypłacana na wniosek pracownika po dwutygodniowym urlopie.

TF
@Nitro

wczasy pod gruszą to jeden z najlepszych dodatków tutaj, już drugi rok z rzędu korzystałem i naprawdę jest to bardzo przydatne

bindor

no jak to wczasy pod grusza typowy socjal więc tak co roku

trak
@TF

ja tak samo, co roku korzystam i uważam że to świetny benefit tutaj

esto
@trak

o jakich nagrodach ktos wyzej pisal?

Knosos

Socjal to najbardziej zachęcający benefit akurat z tym trudno się nie zgodzić

Świetna atmosfera

Xawier
@Andrzej

w jakim sensie świetna atmosfera? powiesz coś więcej, jak się pracuje jak góra traktuje pracowników? czy spoko ludzie? wolałbym uniknąć koszmaru z mojej poprzedniej pracy po prostu...

Alladyn
@Xawier

Ja uważam, że ludzie pracujący tutaj są naprawdę w porządku i nie ma się do czego doczepiać. Czasem ktoś ma gorszy dzień ale to wszystko na co można zwrócić uwagę, każdy ma do tego prawo. Polecam, unikniesz koszmaru :D

Alladyn
@Xawier

No i ogólnie firma jest bardzo w porządku, sam się zastanawiałem czy po mojej wcześniejszej pracy nie będzie powtórki z rozrywki ale nie ma się o co martwić

majan
@Alladyn

a jak rotacja? praca stabilna czy mimo świetnej atmosfery jest jakis kruczek w tym wszystkim?

faiszb
@majan

no wlasnie. nie ma tu czestych zwolnien bez powodu? jak sie przykladasz to mozesz liczyc na dluzsza wspolprace? juz mam dosc zmieniania ciagle roboty bez sensu

faiszb
@Alladyn

to tobie powineinem odpowiadac chyba zebys widzial pytanie, bo mam jeszcze jedno. czy UOPA tutaj sie dostaje od razu?

Point
@faiszb

ja jeszcze podpytam jak tutaj jest z rekrutacją i jak to wygląda? online czy stacjonarnie?

Point
@faiszb

ogólnie słyszałem dosyć pozytywne opinie o tej firmie i jakoś zastanawiam się jeszcze nad benefitami tutaj, ktoś może to przybliżyć jeszcze?

Bark
@Point

teraz online raczej wszystko leci, też fajnie jakbys podał stanowisko bo od tego może duzo zależec jak rekrutacja wygladała im wyżej tym wiecej etapów itd.

Bark
@Point

no troche tego jest dla mnie najfajniejsze to luxmed i karta lunchowa więc mozna sobie za to jakies dobre jedzenie kupić

stelon
@Bark

to taka karta lunchowa dziala w jakichs konkretnych punktach?

@Bark

ale praca też online czy tylko rekrutacja?

@Bark

wszystko w 100% dofinansowane czy samemu też trzeba do karty i ubezpieczenia dopłacać?

Sousa

też tak uważam, raczej pracodawca szuka ludzi na stałe niż na chwilę

Kajan
@online

ja tylko do multisporta dopłacam przynajmniej z tego co mi wiadomo :p

Kajan
@Sousa

definitywnie zresztą dają uopy glównie więc wiadomo że nie na chwilę

@Kajan

to po jakim czasie na nieokreslony sie przechodzi?

@Kajan

czyli wychodzi na to ze ta opieka medyczna jest sfinansowana przez pracodawce? :)

@zold

zależy jak ci w pracy idzie, nie wydaje mi się żeby były jakieś sztywno ustalone ramy tego "awansu"

tak, jest sfinansowana

@knot

to jest jakis konkretny pakiet ze ma sie dostep do wybranych specjalistow?

@knot

czy multisport tez jest? albo jakas podobna karta do obiektow sportowych

@Kajan

bo tylko uop oferuje benefity czy jak to jest?

bodzio
@besos

jest możliwość dostania dofinansowanej karty multisport

bodzio
@zold

zależy od stanowiska i jak ci idzie, ale często dają nieokreślony już nawet po okresie próbnym

gno
@bodzio

okres próbny standardowo na 3 miechy maice?

Kalina
@bodzio

Serio? No to bardzo fajnie, że tak szybko można liczyć na stabilne zatrudnienie. A pracownicy chętnie zostają po okresie próbnym? Pensja po tym okresie wzrasta czy raczej zostaje taka jaka była umówiona podczas rekrutacji?

pajka

w teorii ogólnie awanse są co 3 miesiące

santi
@pajka

Czyli firma mozna powiedziec daje szanse na dalszy rozwoj?:)

@Kalina

raczej chętnie, jak ktoś już przepracuje te trzy miesiące to woli zostać i dalej pracować

@Kalina

co do podwyżek zalezy jakie stanowisko jak dogadani na rozmowie o prace itd.

@santi

jak się postarasz i przyłożysz to pewnie, szanse rozwojowe jakies sa

shisa

zdarzają się czasem jakieś zmiany stanowisk w trakcie pracy?

szpinak
@knot

a z jakiej firmy macie opieke medyczna? kojarze tylko medicovera i w sumie nigdy nie korzystalem z niczego innego wiec nie za bardzo sie orientuje

szpinak
@szpinak

i czy jestescie w ogóle z niej zadowoleni? da się dostać terminy na ten sam dzien czy musicie czekac jakos dluzej?

Rur
@szpinak

opieka medyczna luxmed zapewniana przez firmę, czy różni się to od medicovera to nie wiem bo ja w druga stronę tamtego nigdy nie miałem, ale coś mi się zdaje że wszystko jeden pies

Rur
@szpinak

nie ma co być niezadowolonym jak darmo dostep do lekarza dają terminy od ręki przynajmniej do tych gdzie ja chodziłem

somak
@szpinak

rzadko kiedy sie czeka na wizyte wiecej niz kilka dni, wiekszosc moglem miec na nastepny dzien nawet wiec jedynie kwestia czy ci wtedy pasuje. na pewno nie sa to takie terminy jak na nfz xD

smaug
@Alladyn

potwierdzam od siebie ja np pracowałem z bardzo pozytywnymi i sympatycznymi ludźmi nigdy we wcześniejszej pracy nie było tylu ogarniętych osób także atmosfera jak najbardziej działa na plus

pracuś
@smaug

jest szansa dostać tu pracę jeszcze przed końcem roku?

lew kanapowy
@stelon

podbijam pytanie jak to dokładnie działa? nie miałem przyjemności jeszcze korzystać niestety

lew kanapowy
@pajka

awans co 3 miesiące? to dosyć szybka drabina kariery XD serio to jest możliwe jak się człowiek sprawdza?

Szykowny myszoskoczek
@Bark

orientujesz się czy karta lunchowa jest miesięcznie doładowywana na jakąś konkretną kwotę czy jakoś inaczej to działa? i można z niej korzystać tylko w miejscu pracy czy gdzieś poza?

poniedzialek
@Szykowny myszoskoczek

i czy moglby ktos wymienic reszte benefitow ?

Worker
@Szykowny myszoskoczek

Karta z doładowaniem co miesiąc, można nią płacić w większości sklepów spożywczych i w restauracjach.

Joy
@Worker

oo dobra rzecz, ta kwota jest jakaś zadowalająca? nie pytam dokładnie ile tylko czy idzie za nią zrobić porządne zakupy?

Jolka

A ta kwota jest stała od lat czy może zmienna w czasie? Zastanawiam się czy idą tutaj łeb w łeb z inflacja? Dochodzi do wyrównania stawek względem niej?

Pierwszy

Macie tutaj jakieś niepłacowe dodatki?

friko

oooo a na czym te konsultacje polegają?

@friko

Z tym, że o jakich konsultacjach pisaliście teraz? którego stanowiska dotyczą i o co czy nimi chodzi? nie widzę w zasadzie do czego się odnosisz tak nagle, o benefitach skoro wyżej ich temat się zaczął?

otis

właśnie tez próbuje znaleźć informacje gdzieś na ten temat i nic, nie wiem o co może chodzić.. jakiś benefit ewentualnie

Celebryta

Chyba ucięło jakiś komentarz, bo firma udostępnia pracownikom możliwość korzystania z konsultacji psychologicznych , prawnych itp

Black

Wszystkie koszty pokrywa wtedy pracodawca?

Po tej ofercie ze strony dla SAP WM zastanawiam się czy nie byłaby możliwa praca w 100 % zdalna. z tego co widzę po opisie to wskazano 20 / 40 / 40 home office, teren i biuro. Co w samym biurze zazwyczaj się robi, obowiązki jakoś się różnią?

Ona

Cześć, zastanawiam się nad pracą w firmie na stanowisku Customer Service Specialist z językiem włoskim, bo jest taka oferta na ich stronie, zastanawiam się jak jest z tą pracą zdalną? Można pracować hybrydowo/zdalnie? Jak wygląda to stanowisko? Z chęcią poczytam opinie kogoś kto pracuje tam na właśnie tym stanowisku :) No i dodatkowo widziałam drugi profil tej firmy więc nie wiedziałam na którym napisać, wierzę, że napisałam na dobrym :)

@Ona

Ten profil dedykowany jest spółce SSC, a stanowiska Cusoemr service są w spółce CSD :) Zerknij na drugi profil.

plan
@Vesuvius HR Team

możesz mi powiedziec czy w takim razie profil pracuj jest dedykowany obu tym spółką czy tylko jednej z nich?

@plan

mnie też interesują lokalizacje na ich stronie, macie jedną część w Krakowie a drugą w Skawinie?

@plan

Bo z tego co widzę to w Skawinie są chyba fizyczne stanowiska bardziej?

@Gołąb

wejdź na stronę firmy i tam sobie poczytaj, jest wszystko wyjaśnione

Csd
@Ona

Napisałaś na złym. Ssc to shared services. Csd to customer service departament. Nie polecam, niezależnie, czy z włoskim, czy innym językiem...

Martig

Na ich stronie sobie sprawdzaj ogłoszenia, najprościej będzie

ktup
@Martig

jaka różnica między ssc a csd bo widze dwa profile?

dropp
@ktup

Na ten temat niech sie wypowie ktos kto sie zna, a ja tutaj sobie zapytam czy tak ogolnie to atmosfere macie spoko zazwyczaj?

@plan

Pracuj.pl ma jeden profil na 4 polskie spółki firmy Vesuvius. W poszczególnych zakładkach możesz doczytać o każdej spółce, ale najwięcej informacji jest o naszej fabryce w Skawinie.

@ktup

Vesuvius SSC to shared service finansowo-księgowy. Vesuvius CSD to Customer Service Department czyli głównie obsługa klienta, obsługa zamówień i wsparcie logistyczne :) Jest jeszcze Vesuvius SP z oo (KX) to z kolei głównie role IT, różnego rodzaju stanowiska regionalne, globalne i wysoko specjalistyczne. Oraz Vesuvius Poland Sp z o.o. - czyli nasza fabryka w Skawinie.

Kayle
@Vesuvius HR Team

Jak to wygląda w kwestii doświadczenia żeby zatrudnić się do SSC? Czy jest to jakoś odgórnie ustalone ile dokładnie wcześniej trzeba pracować w zawodzie?

Kayle
@Vesuvius HR Team

Aktualnie widziałam jedno ogłoszenie na Waszej stronie, gdzieś jeszcze może są dostępne?

@Kayle

to chyba zależy czy wymagaja doswiadczenia w konkretnym ogloszeniu

@Kayle

jedno? to ja albo zle patrze albo juz sam nie wiem. przeciez wystarczy kliknac w dany dzial i sie pokazuje reszta ofert

@fabt

z tego co widze na ich stronie tego jest serio sporo, czy to na staż jakiś czy do it, hr tez jest

Kuszder
@fabt

pracowników szukają, wiec duże szanse na przyjecie macie

@Kuszder

No tez widziałem właśnie oferty, zastanawia mnie przy tym to całe zainteresowanie nimi. Z czego ono wynika? pisząc krótko warto według was myśleć o takiej robocie? Skoro jest tyle chętnych to czy trudno będzie się dostać?

@Kayle

Dużo zależy od stanowiska. Na większość stanowisk w SSC wystarczą studia kierunkowe i np. kilkumiesięczny staż lub praktyka. Bez studiów kierunkowych też przyjmujemy, jeśli ktoś ma ok. 1-2 lata doświadczenia.

@Kayle

Wszystkie dostępne stanowiska są na naszej stronie internetowej :)

Bene
@Vesuvius HR Team

bierzecie studentów na te praktyki czy tylko po studiach?

Bene
@Vesuvius HR Team

mozna gdzieś więcej o tych programach poczytać?

@Ona

Firma wraca do biura na trzy dni w tygodniu.

kukon

to dobry system i raczej wspiera atmosferę

trak

moim zdaniem super, mysle ze wspiera to bardzo integracje pracowników

Pracownica
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Kiedyś naprawdę fajnie się pracowało w vesuviusie, ale od maja 2023 niestety firma robi wszystko, żeby uprzykrzyć życie pracownikom. W wielu zespołach finansowych trzeba robić w zamknięcie masę nadgodzin, ale nikt za te nadgodziny już nie płaci, jest przymus odbierania (w końcu work life balance!). Nie chcesz robić nadgodzin? Musisz, jest w końcu potrzeba pracodawcy. W grudniu firma zdecydowała o powrocie do biura na trzy dni w tygodniu. Masz małe dziecko? To łaskawie możesz być tylko dwa dni w tygodniu w biurze, ale Vesuvius więcej na rękę nie idzie, przecież pracownicy muszą się integrować! Podwyżki w styczniu 24 były na poziomie 3-6%… A teraz firma wprowadza monitorowanie czasu pracy i kontrolę, ile kto klika, a ile jest nieaktywny ;) Szereg fatalnych decyzji, które mają na celu chyba tylko doprowadzenie do zwolnienia się jak największej liczby osób ;)

Sen

Cześć powiedział by mi ktoś z pracujących czy system zmianowy tutaj jest po standardowe 8 godzin czy po 12?

@Sen

W Vesuvius SSC nie mamy zmian. Jeśli pytasz o fabrykę w Skawinie, to wejdź na profil Vesuvius Poland i dopytaj tam. Możesz też sprawdzić informacje na stronie Vesuvius-poznajmy się.

Latarnik
@Vesuvius HR Team

W takim razie w jakich godzinach się tutaj pracuje? Pozdrawiam

????
@Latarnik

No ja jak patrzę na ofertę na produkcje to widzę oznaczenie, że ma to być praca na trzy zmiany liczona od 6:00 po 8 godzin, z tym, że widzę ze jeszcze o 15 min dłużej się pracuje, więc to jakaś przerwa niepłatna?

Henryk

Bardzo dobrze się tutaj pracuję!

Dan

dolonczam sie do pytania i dodatkowo chcial bym wiedziec czy teraz moze sa jakies przyjecia do firmy bo szukam pracy

dekadent
@Henryk

Hej możesz powiedzieć coś więcej? Szczególnie jak wyglądał rozmowa rekrutacyjna? Ile etapów, o co pytali?

@dekadent

wszystko mialem online i tylko dwa etapy, w zasadzie takie dość standardowe 2 rozmowy to byly, poszło szybko i bez problemów

kaszel
@Korek

a dawno temu miałeś? ktoś może powiedzieć ile się czeka na odpowiedź na cv?

@kaszel

Mnie przyjeli niecałe pół roku temu ile czekałem nie pamiętam, ale chyba w moim przypadku było to dosyć długo bo byłem zaskoczony jak dostałem odpowiedź, tak myślę że trzy tygodnie to mogło być?

@kaszel

Ale tak ci tylko dopowiem że warto, bardzo fajne miejsce pracy, wiec opłaca się spróbować :)

potok
@Korek

a macie jakies benefity ktore moglyby zachecic do praacy tutaj? bo to dosc dla mnie wazne jak wybieram miejsce pracy

potok
@Korek

i przy okazji spytam o atmosfere, wszyscy sa wobec siebie w porzadku?

burger
@potok

tak, jest bardzo okej :) czasem zdarzy się jakiś zgrzyt mniejszy ale to jak w każdym miejscu pracy. Naprawdę w porządku ludzie tu pracują.

Iks
@potok

co do tych benefitów to zapewniają tutaj jakąś opiekę medyczną? ktoś wie?

emu
@Iks

tak masz luxmed jako taka opieke medyczna

emu
@potok

no nawet sporo tego mamy, wlasnie luxmed jest, multisporta tez wziac mozesz, karta lunchowa tez jest

filtr
@emu

a ten multisport działa na wszystkie siłownie czy jak to jest?

kobra
@emu

jak dziala taka karta lunchowa bo nigdy sie z tym wczesniej nie spotkalem i moge sie jedynie domyslac

kobra
@filtr

multisport ma akurat wiele placowek z ktorymi wspolpracuja ale nigdy to nie sa wszystkie ;) na pewno jest ich zawsze duzo do wyboru wiec w sumie kazdy potrafi cos znalezc dla siebie (wiem z doswiadczenia)

@emu

bardzo fajna sprawa tak opieka, sprawdza się bardzo dobrze

Fasola
@Korek

pytaja o cos konkretnego coś ci szczególnie zapadło w pamieć czy standardowo o doświadczeniu i ogólnych kompetancjach i nastawieniu do pracy?

Buta
@owwo

no i najważniejsze ile dopłacacie? czy to całkiem jest sfinansowane?

2Pack
@Fasola

raczej standardowa rozmowa, z tego co pamietam to tak milo a zarazem konkretnie, dobrze to wspominam ale bez zadnych szczegolow

BaoBao
@2Pack

Online miałeś taką rozmowę?

2 etap
@BaoBao

u mnie drugi etap byl online

znajomy
@2 etap

a zawsze tak jest? zawsze drugi etap jest online?

Andad
@2 etap

Czemu akurat drugi a nie pierwszy?

zaba
@Andad

u mnie to wyglądało tak, że najpierw zadzwonili i się umówili na rozmowę zdalną, więc chyba o to chodzi jak mówią 'drugi etap'

Kajka
@zaba

Jak u was z ilością mężczyzn i kobiet? Po równo czy to środowisko zdominowane przez którąś? Pracownicy też raczej starsi czy okolice 30?

miod

ja mialem rozmowe z menagerem, ale nie wiem czy to nie jest zalezne od tego na jakie stanowisko aplikujesz

friko

a ile trwa w ogole ta rozmowa? przygotowac sie na 10 min czy godzine ?

otis
@miod

stacjonarnie w biurze jakimś była rozmowa?

Odkrywca
@friko

Nie miałem jeszcze ale 10 min to chyba dosyć krótko na rozmowę XD ja bym sie tak co najmniej na 20 min nastawiał

Banan
@otis

Tam ktoś wyżej pisał że dzwonili żeby się zdalną rozmowę umówić, na każdym stanowisku jest zdalnie?

Fus
@Odkrywca

W sumie 10 minut to rzeczywiście by było krótko ale czasem te rozmowy są niepotrzebnie przeciągane ktoś potwierdzi że tutaj tak nie jest?

zarobiony
@Fus

hmmm, z tego co pamiętam moja rozmowa raczej nie trwała dłużej niż pół h, nie pamiętam do końca ale na pewno nie była przedłużana na siłę

zarobiony
@Banan

tak, na wszystkie stanowiska jest zdalnie, ale ilość etapów zależy od stanowiska - im wyższe, tym więcej etapów

@zarobiony

z kim są te rozmowy prowadzone?

@zarobiony

I co ,próbował ktoś te prace ogarnąć sobie jeszcze przed końcem roku, tak jak pytali? Udało się? ja o produkcji właśnie myślę, zarobki na niej mnie zastanawiają, od kiedy w tej ofercie jest 4,500 zł? po prostu ciekawi mnie to czy ta kwota ulegnie jeszcze jakiemuś powiększeniu teraz od stycznia czy ona może jednak już po podwyżce jest?

Joy

wiesz czy wiszą teraz jakieś oferty na produkcję?

OKej
@Joy

mysle ze warto wpisac nazwe firmy i dopisac w googlach 'oferty pracy'

OKej
@Joy

z tego co widzialam to jest kilka ofert

Pewnie to tez zależy od tego jak rozumiesz stwierdzenie, że szybko? Mnie także ciekawi to na które oferty ludzie teraz najczęściej się zgłaszają? Wiecie może na co występuje teraz największa konkurencja? Gdzie warto bez większego doświadczenia uderzyć?

Odkrywca

Sprawdzaj sobie aktualne ogłoszenia tam raczej piszą jakie są wymogi co do doświadczenia

TF

właśnie, najlepiej sam sobie posprawdzaj oferty, bo my też nie wiemy jakie stanowisko by cie interesowało

I jakie macie wnioski co do tych ofert? bo spojrzeć to jedno ale wybrać odpowiednio…? Jakieś porady macie na co patrzeć? Ja o czymś fizycznym po prostu myślę, doświadczenia mi brak

Banan

Ja ostatnio znalazłem ogłoszenie na produkcje i złożyłem cv taka stricte fizyczna dużo benefitów i mozliwości oferują w ogłoszeniu

Fus
@Banan

Gdzie znalazłeś to ogłoszenie?

Funt

Czy jest tutaj zapewniana opieka medyczna w pracy? Jako jakiś benefit?

Funt
@Funt

Albo ogólnie jakie są tutaj benefity?

@Funt

opieka medyczna luxmed jest dostępna dla pracowników

@Funt

poza tym masz kartę lunchową, dodatek do wakacji i dofinansowanie do multisporta to chyba wszystko

@Funt

chociaż jeszcze jest employer assistance program z róznego ordzaju konsultacjami

@knot

dobra juz widze ze jest multisport bo wyzej napisales, ale za to kompletnie nie wiem czym jest ten program. przyblizysz po krotce o co w nim chodzi, jakie konsultacje?

@besos

To jest taka karta sportowa na którą wchodzisz na siłownie różne

@besos

w sumie z tego co kojarzę to chyba nie tylko na siłownie, ale to chyba zależy jaki tam masz pakiet

hop
@Honkai

czy na jakieś praktyki tutaj przyjmują?

@hop

Mają na stronie jakiś odnośnik do tego, tam chyba możesz poczytać co i jak

bulkazmaslem
@hop

z tego co sie orientuje to nie przyjmują na staże, ale na praktyki tak

jamroz
@bulkazmaslem

a wiesz moze jak najlatwiej sie skontaktowac z nimi? mail czy telefon czy jeszcze inna opcja

jamroz
@bulkazmaslem

wlasnie jestem zainteresowany praktykami i sie zastanawiam czy jeszcze uda mi sie wkrecic na przyszly semestr

fevv
@bulkazmaslem

czy to sa otwarte nabory dla kazdego czy raczej dla uczniow jedynie?

fevv
@jamroz

twoja uczelnia wspolpracuje z vesuviusem czy pytasz z przypadku i na wlasna reke szukasz? ja tez sie rozgladam i probuje sie zorientowac bardziej jakie tu sa warunki przyjec na praktyki

Szykowny myszoskoczek
@bulkazmaslem

widzę, że tutaj pracujesz powiedziałbyś cos więcej o tym jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się tutaj zatrudnić? chodzi mi oczywiście o jakieś takie standardowe stanowisko

Bachus
@fevv

Tu chyba bedzie ciezko z praktykami, nie kojarze zeby przyjmowali w takiej formie uczniow, predzej normalne zatrudnienie na umowe zlecenie.

Bachus
@Bachus

I wiadomo, że to nawet lepsze bo przynajmniej sobie zarobisz.

online

Czy robicie tu nadgodziny i jesli tak to wypłacane czy do odebrania? Jaka froma?

Maju
@online

są nadgodziny i głównie do odbierania

Delti
@Maju

Możecie sobie wychodzić wcześniej po prostu przez te nadgodziny, dobrze rozumiem? Czy całe dni się odbiera?

@Maju

w weekendy tez sie zdarzaja?

uhehe
@Delti

ponawiam pytanie, tylko zapytam - możecie sobie wychodzić wcześniej? kropka xd

@uhehe

Nadgodziny są w pierwszej kolejności do odbioru. Pracownik decyduje czy w ramach odbioru nadgodzin ma dzień wolny, czy rozpoczyna później pracę, czy danego dnia kończy wcześniej. Jeśli z jakiegoś powodu nadgodzin nie można odebrać, są wypłacane.

Fasola
@Vesuvius HR Team

oo brzmi całkiem sensownie, jest jakiś limit nadgodzin w miesiącu?

@Vesuvius HR Team

Tez limitowanie ich by mnie interesowało tak jak poprzednika. Oraz to czy dla przykładu jest ich na tyle ze można byłoby sobie zrobić cały dzień wolny? Niektórzy może już tak robili?

Nikola
@Vesuvius HR Team

Jakie są najczęstsze powody co do tego, że nadgodziny nie są możliwe do odebrania? Jakie argumenty przejdą? Czyli tak dla jasności zwykla prośba o ich wypłacenie nie poskutkuje?

Opowiecie o stanowisku Junior ITC Accountant?? Jest to posada juniorska zatem wiecie jakie sa możliwości rozwojowe? Dają międzynarodowe środowisko pracy, z resztą samo ogłoszenie jest po angielsku. Ale czy międzynarodowy rozwój i awans jest też możliwy? Czy rozwój tylko w PL?

Vesuvius HR Team

Stanowiska juniorskie wymagają dużej inwestycji w pracownika i sporego rozwoju umiejętności i kompetencji po jego stronie. Naturalną ścieżką awansu jest Młodszy Specjalista - Specjalista - Starszy Specjalista w ramach danego obszaru (np. ITC). Nie oznacza to jednak, że nie można ubiegać się o wyższe stanowisko w innym dziale, np. PTP czy RTR. Vesuvius SSC jest spółką zlokalizowaną w Polsce, ale w ramach procesów finansowo-księgowych, współpracuje się z różnymi krajami, głównie z regionu EMEA i LATAM. Jeśli chodzi o rozwój i awans międzynarodowy, o który pytasz, to jest to możliwe, ale na stanowiskach wyższego szczebla. W ramach spółki Vesuvius Sp z o.o. mamy tego typu stanowiska (globalne, regionalne, wysoko specjalistyczne).

Super staże

Alarra
@Henryk

Gdzie znaleźć jakieś info o stażach? Organizują zewnętrznie, czy jakieś umowy z uczelniami?

Alarra
@Henryk

Byłabym bardzo zainteresowana, więc z góry dzięki za info, czy przekierowanie w odpowiednie miejsce, gdzie sobie znajdę informacje na ten temat

Xawier
@Henryk

wiecie gdzie mogę znalexc ich oferty pracy?

red
@Xawier

a tak serio bo ja tu tez wpadlem opinie poczytac bo mysle nad produkcja to ktso moglby napisac jak sie pracuje wlasnie na produkcji?

red

i czy wogule 3 zmiany sa po 8h czy wiecej

@red

Wejdź proszę na profil Vesuvius Skawina i na stronę: https://www.poznajmysie-vesuvius.pl/ tam znajdziesz wszelkie informacje.

Klaudia

Czy firma przyjmuje kobiety na stanowisko pracownika produkcji Skawina? W ogłoszeniu jest napisane : gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (w przyszłości możliwe przejście na system 4-brygadowy), wszystkie godziny nadliczbowe extra płatne 100% , od kiedy firma przechodzi na 4-brygadówkę? czy przewidziany jest dodatek zmianowy ile tych nadgodzin na jakiej zasadzie te nadgodziny ktoś coś może odpowiedzieć? Jakie warunki pracy i ludzie?

Aleksandra

Jest tu mowa o nierównościach w płacach, a w ogłoszeniu dla Pracownika Produkcji jasno podają, że wynagrodzenie wyniesie 4300 pln brutto. Chyba, że to co mówicie dotyczy raczej stanowisk biurowych? Ja nie lubię takich nieporozumień, więc wolę zapytać ;) W ogłoszeniu piszą, że za nadgodziny płacą extra 100% - super, a ile można ich w miesiącu sobie nazbierać? Często się zdarzają? I czy zawsze są opcjonalne?

@Aleksandra

Pani Aleksandro, to konkretne forum dotyczy opinii na temat Shared Service, a nie fabryki w Skawinie. Zapraszamy na forum dotyczące Skawiny: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,826813

@Aleksandra

Nierówności płacowe w biurach to fakt i byłem tego najlepszym przykładem. Zarabiałem pół tego co reszta i nikt nie widział problemu, a przy rozmowie o podwyżce usłyszałem, że firma nie jest w stanie mi zapłacić tyle co innym pracownikom. Ręce opadają...

Chyba mało było na temat stażów, to się wypowiem. Ogólnie polecam zainteresować się innymi firmami, bo Wezuwiusz nie jest nastawiony na wyszkolenie przyszłego pracownika, tylko łatanie dziur kadrowych tanimi studentami. Nie istnieje ktoś taki jak opiekun stażu, nie ma też wartościowych i przydatnych szkoleń. Dostajesz normalne zadania od szefa i masz pracować jak zwykły pracownik, tylko robisz to za grosze. Brak wsparcia, mentoringu więc dużo trzeba ogarniać samemu, a mimo to zdarza się narzekanie, że za wolno idzie. W tym przypadku, szczególnie na początku kariery, samokształcenie nie jest dobre, bo możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że to co robisz można zrobić szybciej, lepiej :) Co do plusów, to znajdą się może dwa - można trafić na spoko ludzi i nawet ciekawe zadania. Stawka na stażu niewiele wyższa niż minimalna. Po stażu raczej nie proponują zatrudnienia, tylko kolejny staż, w dalszym ciągu za podobną stawkę. Chociaż to też zależy od zespołu, bo w jednym "nie da się" a w innym jakoś jednak się da. Szkoda, bo firma robi na początku dobre wrażenie i gdyby nie to patologiczne podejście, to mogłoby być całkiem fajnie. Niestety idzie to w stronę Comarchu.

kijalfs

Nie polecam, nikt Cię tak nie wydyma jak Vesuvius. W firmie panuje kolesiostwo, jawny wyzysk i brak równości wynagrodzeń - możesz zarabiać połowę z tego co koleżanka, która robi to samo i szef nie widzi w tym nic złego. Zamiast podwyżki wciskanie kitu jakie to super możliwości rozwoju na ciebie u nich czekają. Kolonialne podejście managementu na każdym kroku, nadmierna kontrola pracownika. Fatalne zarządzanie - brakuje rąk do pracy a pozwala się ludziom odejść, bo chytra firma zamiast zapłacić tyle co inni szuka frajera. Otóż frajerów coraz mniej i to widać po ilości otwartych stanowisk (szczególnie takich, na które rekrutują już któryś raz). Stanowczo nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius SSC Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Vesuvius SSC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius SSC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius SSC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vesuvius SSC Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Prądnicka 4
    30-002 Kraków