Opinie o Werin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Werin Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Werin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werin Sp. z o.o. w Szczecin

Mistrz

Nie polecam pracowałem tam wiele lat zarabiałem 3.500 operator koparki przeciski pod ulicami i pseudo brygadzista na umowie koparkowy zamiast operator koparki i kierownik grupy telemonterskiej sam się dałem zrobić ale mam nadzieję że wy się nie dacie pozdrawiam z całego serca wszystkiego dobrego Piotr. K

J98

Pracowałem i starałem się wiele lat i nic z tego nie mam za grosze człowiek pracował jak dla mnie to awaria

J98

Pracowałem w tej firmie na przełomie lat 2019-2021 za 3.500 zł max nie miła atmosfera

Czy Werin Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Spawacz

ESPOL

KASA ZMIENIA LUDZI PAZERO

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Arek gra

Część mam na imię Adrian i pracowałem tam od początku tej firmy czyli od listopada 2016 jak się nie mylę za 2500 zł miesięcznie na najniższej krajowej i naprawdę dużo dla tej firmy zrobiłem bo pracowałem tam aż do maja 2022 na początku mieli jedna koparkę po moim zwolnieniu mieli ich 12 pracowaliśmy od 7 rano do 21 często projekty dla Urząd Miasta Szczecin i Orange były dwie listy jedna z nadgodzinami druga zwykła od 8-16 na wałku normalka dużo projektów dla wojska w Świnoujściu i wiele innych rzeczy Espol internety i dużo dla szczecińskich firm i nie ma to jak pracowników nie szanować brawo

Z archiwum x

Nie polecam można znaleźć na rynku lepszą pracę lepiej płatną pracę i tam gdzie pracodawca cię będzie szanował i wynagradzał

Koza

Nadgodziny nie płacone premia nie płacona wymagania przesadzone Stargard Awaria a firma w Szczecinie ty ..,...............i ty ........,....,

Sebastian j

Parę lat tam pracowałem i po paru latach dostałem 3600 zł. Za miesiąc Jako operator koparki i przeciski pod ulicami i brygadzista Awaria zero szacunku

Jurek

Słaby temat nie polecam jest dużo większych firm co dbają o pracowników

Werin Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Monter kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4300 będą osiągalne?

Szczecin

Praca w tej firmie to jest awaria nerwy stresy za kiepskie pieniądze teraz dopiero człowiek żyje jak zmienił firmę. Nie polecam

Szymon

To długo. Co było na plus według ciebie? Umowę miałeś w miarę stabilną? Na czas określony czy bezterminową?

Kriss
@Szymon

Umowę miałem na czas określony ale nie ma problemu z umową na stałe jak ktoś chce. Co do plusów to atmosfera, social, sprzęt, dobra kadra, zaliczki, generalnie wszystko co potrzebujesz to jest. Oczywiście jak komuś się nie chce pracować to wszystko będzie złe.

heniu

wynajem mieszkania to po pierwsze mialo byc lepiej a nie bylo pozycja mnie trzymala bo bylem brygadzista i operatorem i sie balem zmian (usunięte przez administratora)

Renata

Rok temu Werin szukał monterów sieci telekomunikacyjnych, proponowali stawkę 17 zł brutto/godzina. Z kolei magazynier miał proponowane od 2 600 zł brutto miesięcznie i szukali na to miejsce kogoś z orzeczeniem. Jak to wygląda w tym roku? Do końca 2021 będą jeszcze się ogłaszać? A te zarobki są już może wyższe?

Max

Współpracuje z firmą Werin od grudnia i nie mam zastrzeżeń, wykonuje swoja prace zgodnie z umową i ie mam problemu co do wynagrodzenia, Polecam gdyż nie ma z mojej strony zastrzeżeń.

Elżbieta
@Max

Na jakim stanowisku pracujesz w Werinie? :) Mnie interesuje stanowisko operatora i chciałabym się dowiedzieć na jaką stawkę można na nim liczyć. Czytałam w ofercie pracy o systemie premiowym. Jak on wygląda? Ile wynoszą te premie i za co konkretnie są przyznawane? Czy na ten temat masz wiedzę? :)

Znajomy
@Elżbieta

Premie xdd Tylko w opisie, pracowałem tam długi czas i jedyne premie to nadgodziny wydawane w kopertach.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Werin Sp. z o.o.?

Znajomy

A na jakie stanowisko? Jak na łopatę to 2500 i dziękuj bogu, że Cię wzieli. Przy okazji podpiszesz lojalkę xd Oczywiście nie wspomną zapewne na rozmowie odnośnie tego, że nadgodziny wpisuje się do osobnego zeszytu i nie ma czegoś takiego jak normalnie płatne. Po prostu jebanie godzin za normalną stawkę ;) (usunięte przez administratora) tą śmieszną firmę z układzikami :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Werin Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

znajomy

Nie istnieje, z brygadzisty nie zostaniesz kierownikiem, z pracownika fizycznego nie zostaniesz brygadzista bo szefostwo ma swoich pupili ;)

Były z jagiellońskiej

Jeśli chcesz pracować w (usunięte przez administratora) polecam Werin brak twojej decyzji w sprawie wolnych sobót płatnych jak za zwykły dzień , czy chcesz czy nie chcesz musisz czy to noc czy sobota robisz robisz robisz czy to ci pasuje? Bo jak tak to do roboty niewolniku.

Robert Kuźminski

(usunięte przez administratora) nie rozliczą się z Tobą jeżeli masz ciężką sytuację życiową. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Werin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Werin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werin Sp. z o.o.
  • Gen. Józefa Sowińskiego 78