Opinie o Werin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Werin Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Werin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werin Sp. z o.o. w Szczecin

Nic dodać nic ująć Nowy wpis

Awaria i nie polecam

Abc Nowy wpis

Nie życzę sobie żeby ktoś mnie wyzywał w pracy

Renowacja firmy Nowy wpis

Nie polecammmmm

Moneta Nowy wpis

I tylko to się liczy a nie pracownik pisze szczerze

Spawacz

ESPOL

KASA ZMIENIA LUDZI PAZERO

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki nick taka firma

Przesada

Przesada

Mw

Wszystko co napisałem jest prawdą Sebis jak. Nie przyjdziemy we 3 to wszyscy mają przyjść do pracy a ty będziesz pial Mario jak tak można robić jak tak można do ludzi się odzywać pracowników .....do swoiej rodziny tak gadajcie a nie do pracowników zwyrole

An.l

Mnie tak wy.y.mali że do dzisiaj mnie an.l boli

Mw

Jak ktoś chce się rozwijać i ma swoje cele w życiu to nie polecam szkoda czasu

Życie

Jak ktoś chce ogarniać projekty i się rozwijać zarabiać jakieś logiczne pieniądze to od razu mówię że to nie ten adres wiem z doświadczenia

Analogs

Witam serdecznie i nie polecam tej firmy proszę mi uwierzyć

Analogs

Nie polecam i proszę mi uwierzyć to nie ten kierunek

Mw

Wiele obowiązków wiele nerwów wiele godzin za niewielkie pieniądze

Jurek Ogórek

Ta firma nie nadaje się do niczego zwykły szłam

Abw

Pieniądze za maj gdzie są

Dwie listy

Dwie listy były od 8-16 i nadgodziny pracowaliśmy od 7do21 dla urzędu miasta Szczecin w latach 2018 -2022 światłowody nadgodziny płacone jak zwykłe godziny dla mnie to awaria

Jelen

W tej firmie człowiek jest jednostką wymienną zero szacunku

Mario

Ja nic nie wiem tylko faktury klepie nie wiem co moi wspólnicy robią i jakie mają relacje z pracownikami

A team

Za maj 2022 nadgodziny proszę zapłacić na umowie nadgodzin nie było ale tak się nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Werin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Werin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werin Sp. z o.o.
  • Gen. Józefa Sowińskiego 78