Opinie o Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. w Częstochowa

Jaka będzie wasza ocena tych aktualnych materiałów do produkcji? Jeden z byłych pracowników pisał o odpadach i nie wiem na ile w tym prawdy. No chyba że promowane są działa recyklingowe w bieżącym okresie? Jak pracuje się zatem przy produkcji i czy podacie mi aktualne widełki płacowe? muszę je wstępnie poznać

Produkt Nowy wpis

Kupiłam od firmy lamele po odpakowaniu okazało się że praktycznie na każdym odszedł papier na krawędziach co było trzeba przecinać i psuło to efekt końcowy. Reszta ok z daleja wyglądają dobrze jednak nie wszystko jest tam dopracowane. Niestety za taki produkt liczą sobie sporą sumkę a jednak wadh są widoczne

Najgorsza firma w jakiej pracowałem , bałagan , wypłaty są bardzo opóźnione , odrazam pracować na nadgodziny , szef jest tylko miły jak coś chce , drzwi robione z najgorszego materiału , kiedy wchodzi szef na halę wszyscy nagle się boją. Nie polecam firmy.

Były Pracownik Nowy wpis

Zgadza się, ludzie zachowują się tam jakby to była jedyna praca na ziemi i panikują jak Król ściemy i wyzysku wchodzi na halę, produkowanych drzwi ze śmieciowego materiału i odpadów odkupionych z innych zakładów produkcyjnych.

Jakie są warunki zatrudnienia w Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Tragiczne ! Jak lubisz byc okradany i pracować charytatywnie to dobrze mierzysz. Poczytaj wszystkie opinie.

Jakub
@Były Pracownik

To nie za duże słowo? Co ma niby znaczyć Twoim zdaniem że ktoś jest okradany?

@Jakub

To że co miesiąc o wypłatę trzeba się domagać przy czym nie jest wypłacana całość słysząc że reszta w przyszłym miesiącu po czym na następny miesiąc jest to samo a zaległa reszta poprzedniej wypłaty się kumuluje z miesiąca na miesiąc i skutek jest takie że tej reszty która niekiedy sięga nawet 1500 zł nie oddają twierdząc że już całość się dostało mącąc tak aby człowiek się zamotał więc TAK !!! Ludzie są tam okradani przez właściciela który strategicznie na swoją korzyść zarządza tym bałaganem gdzie ten proceder trwa już od lat. Nic dziwnego że firmy zewnętrzne serwisujące maszyny nie chcą mieć z tą firmą do czynienia, a dlaczego? Bo nie płaci faktur za wykonaną naprawę odwlekając to w nieskończoność.

Były Pracownik Nowy wpis

Tak jak w opisie na końcu pytania... Z O O

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Były Pracownik

Uniprofil. Robiłem w tym bałaganie i potwierdzam że to dramat. Pracodawca kpi sobie z pracowników, panuje tam nieprzyjemny klimat lęku i paniki gdy szef wchodzi na halę. Ciągła walka i natarczywe upominanie się o swoją zapłatę postawiło mnie w świetle nieprzyjemnej obserwacji skutki złośliwości ze strony szefa odczuwałem później codziennie. Kiepska jakość materiałów stosowanych w produkcji więc dzwi nawet za darmo szkoda do mieszkania pakować. Tam nawet firmy serwisowe nie chcą przyjeżdżać do napraw maszyn bo też ich zwodzi z zapłatą za naprawy. Mój znajomy który był tam Kierownikiem też zrezygnował krótko po tym jak dałem sobie spokój z tą firmą. Nie polecam, odradzam.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Z Szefostwem tylko i wyłącznie język Podwórkowy z praktyką u szewca.

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. w mieście Częstochowa, są nowe oferty pracy? Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

BezNicka

Sytuacja w firmie to jakiś dramat z tragedią.To,że najniższa krajowa za ciężką pracę to jeszcze pikuś ale jeśli komuś pasuje notorycznie spózniająca się wypłata,praca w warunkach urągających wszelkim normom,poniewieranie i praca z pijanymi i tolerowanymi przez tzw górę współpracownikami to może śmiało startować do firmy po pracę.

Słuchajcie a wiecie coś o powiększaniu się firmy ?

Ja53

Pierwszy kontakt i drzwi do całego domu ok. Rok temu 2 mce czekania z prosbami, telefonami o jedne drzwi. SZOK !! Dopiero tel do Prezesa pomogł. Nikomu nie polecam obecnie tej firmy. Szkoda zdrowia

Wojtek wawa

Jakość poniżej oczekiwań.widać szpary na łączeniach elementów drzwi. Cena za takie dziadostwo wygórowana - 670 zł.

Ktosiek Ciekawski
@Wojtek wawa

Trudno mi odnieść się do Twojej sprawy, jednak moje drzwi mają 12 lat (montowane przez Uniprofil, razem z ich ościeżnicami) i wszystko nadal jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniprofil Drzwi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Złota 197
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 9492098528 REGON: 240863034 KRS: 0000312754

Uniprofil Drzwi Sp. z o.o.