Opinie o Mensura Sp. z o.o. w Węgrzce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mensura Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mensura Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mensura Sp. z o.o. w Węgrzce

Sam chciałem poznać zarobki magazyniera, bo jakiś czas temu oferta mi mignęła w przeglądarce, ale widzę ze od roku nikt nie udzielił takich informacji. czy mimo wszystko były podwyżki teraz na przełomie? Są to średnie rynkowe stawki?

Marcelina

Widziałam, że firma ponownie szuka osób na stanowisko związane z e-commerce, więc stwierdziłam, że warto się wypowiedzieć. Z pracy nie byłam zadowolona. Stanowisko niedostosowane do niczego - 8 godzin przed laptopem, który co chwilę zacina lub się wyłącza. Atmosfera w firmie jest bardzo dziwna, osoby z tego działu nie odchodzą od komputerów nawet na przerwę, dodatkowo się wcale nie odzywają. Praca od 8-16 punkt 16 są wyłączane komputery i wszyscy wychodzą jak najszybciej. Pani kierownik, która przeprowadza rozmowę jest bardzo surowa, jednak (patrząc z kwestii czasu) nie przekazuje wiedzy zbyt dobrze. Ma duże wymagania i to nie było problemem tylko po prostu jej podejście do pracownika niezbyt było pozytywne. Ogólnie rzecz biorąc ja się nie czułam w firmie zbyt dobrze, ale to może po prostu kwestia tego, że nie lubię tak sztywnej i dobijającej atmosfery. Obowiązki to wystawianie ofert na allegro oraz stronę internetową firmy. Trzeba przygotować opisy, miniaturki, czasem zrobić zdjęcie. Czasami trzeba zrobić jakiś post na fb.

Mali
@Marcelina

Może to przez różnicę wieku, czy coś w tym stylu? Bardzo z różnicowany jest zespół pod tym względem? Ile osób tak w ogóle liczy? Myślisz, że byłaby perspektywa na awans, czy raczej nie? Z zarobków byłaś zadowolona? Szukam pracy w marketingu, chciałam spróbować podziałać coś przy e-commerce, ale taka atmosfera raczej też nie jest dla mnie. Wiesz jak to wyglądało w innych działach? Podobnie, czy lepiej?

Byłam
@Mali

Myślę że różnica wieku może odgrywać tu kluczową rolę, na górze pracowało około 8 osób bodajże. Zarobki 2900 na rękę co do możliwości awansu ciężko stwierdzić, nie było to jasno określone.

@Marcelina

A taki dział ecommerce, to jest jakaś minimalna liczba wstawienia jednego dnia takich ofert? Jakieś limity, cele dzienne/tygodniowe wyrobić, czy ile zrobisz tyle jest? I czy od każdego wstawionego produktu albo sprzedanego jest prowizja?

Byłam

Z tego co wiem to nie ma żadnej prowizji.

Pracodawca Nowy wpis
@Marcelina

Szanowna Marcelino, Dziękujemy za Twój komentarz. Nie zgadzamy się z Twoją opinią dotyczącą atmosfery. Każdego nowego pracownika staramy się przyjąć ciepło i z życzliwością. Jesteśmy w 100% pewni, że współpracownicy zawsze chętnie pomagali i odpowiadali na Twoje pytania. Nasza firma stawia na współpracę między pracownikami, a nie rywalizację. Nie znamy osoby w naszej firmie, która mogłaby Ci odmówić pomocy. W naszej firmie pracują osoby, których staż pracy przekroczył 3, 5, czy nawet 8 lat. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że niektóre zadania w dziale e-commerce wymagają skupienia. Mowa tu przede wszystkim o aktualizacji cen, gdzie nie trudno o pomyłkę. Praca w dziale e-commerce to głównie praca samodzielna przed komputerem. Tak jak wspomniałaś w swojej wypowiedzi jest to m.in. wystawianie aukcji, przygotowywanie miniaturek, obróbka zdjęć czy też obsługa social media. Zakres obowiązków poszerza się wraz ze zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Być może zaszła tutaj sytuacja błędnego zinterpretowania obowiązków stanowiska i Twoje oczekiwania nie pokryły się ze stawianymi wymaganiami. Okres próbny jest właśnie po to, aby zarówno pracodawca, jak i pracownik ocenili, czy odpowiada im wzajemna współpraca. Zgadzamy się, że bezawaryjne narzędzia pracy to podstawa. Naszej firmie zależy, żeby praca była nie tylko efektywna, ale też komfortowa i przyjemna dla pracowników. Słuchamy uwag pracowników i bierzemy je pod uwagę podczas planowania budżetu i rozwoju firmy. Komputer został już wymieniony na nowy model All In One, działa bez zastrzeżeń. Tak jak napisałaś w komentarzu, wszystkim pracującym w firmie Mensura sp. z o.o. niezależnie od działu przysługuje przerwa. Każdy pracownik ma prawo wykorzystać ją w dowolny, odpowiedni dla siebie sposób. Praca w dziale e-commerce faktycznie odbywa się w godzinach 08:00-16:00 W naszym odczuciu fakt wychodzenia punktualnie z pracy jest atutem, a nie wadą. W naszej firmie nie ma niepisanej zasady, że zostawanie po godzinach „jest mile widziane” Rozumiemy i szanujemy, że każdy ma swoje życie prywatne i od nikogo nie wymagamy zostawania po godzinach. Organizujemy za to wyjścia firmowe, na jednym spotkaniu zdaje się udało Ci się nawet być. Co do sposobu przekazywania wiedzy, to staramy się w sposób rzetelny i skondensowany przekazać wiedzę nowym pracownikom. Oprócz szkoleń, spotkań 1:1, stworzyliśmy też instrukcję dla pracownika działu e-commerce w formie PDF, gdzie krok po kroku są opisane wszystkie czynności. Pracownik zawsze może do niej zajrzeć i rozwiązać problem samodzielnie. Może również skorzystać z wiedzy i doświadczenia swoich kolegów i koleżanek z działu, siedzących tuż obok. Manager zespołu prowadzi politykę otwartych drzwi, a więc w każdej chwili można podejść i o coś zapytać. Jeśli masz pomysł, jak usprawnić proces wdrażania nowych pracowników proszę o bezpośredni kontakt na adres: sklep@mensura.pl

@Pracodawca

Ciekawe, że są te otwarte drzwi do managera. A czy ci managerowie realizują też coś takiego jak rozmowy podsumowujące, ewaluacyjne? Czy np. raz na rok są takie rozmowy z każdym pracownikiem z feedbackiem o pracy danej osoby?

Pracodawca Nowy wpis

Chcemy podkreślić, że firma Mensura nie aspiruje do bycia korporacją. Jest nas około 25 osób. Wszyscy się znamy osobiście. Komunikujemy się ze sobą w języku polskim. Nie spędzamy setek godzin na spotkaniach online. Rozmowy odbywają się twarzą w twarz i w taki sam sposób przekazywany jest feedback pracownikowi. Częstotliwość rozmów ustalana jest indywidualnie, wg potrzeb.

Zainteresowana

No to koniec końców ktoś aplikował tam ostatnio? Chętnie dowiedziałabym się jak wygląda tam rekrutacja i czy dają wiadomość zwrotną. Na portalu napisali, że system pracy nadgodzinowej jest dodatkowo płatny, trochę mnie to zmartwiło. Dużo jest nadgodzin w firmie? Doceniam też zapis o terminowej wypłacie, ale czy płacą na dobrym poziomie?

Mensura prowadzi teraz rekrutację na stanowisko specjalista ds. E-commerce. Chętnie poznam szczegóły na temat pracy w tej firmie, atmosfery i wszystkiego co istotne.

Elżbieta
@Kandydat

Też znalazłam to ogloszenie, wygląda zachęcająco - godziny pracy od 8 do 16, terminowa wypłata, spotkania integracyjne. Ktoś już był na rozmowie? Jakie pytania zadają związane z pracą? Chciałbym się jakoś przygotowac

@Elżbieta

I jak była Pani na rozmowie ? Jak wrażenia? Ja byłem i mam dość mieszane uczucia.

Agata
@Kandydat

Dobry wieczór. :) Widziałam też, że właśnie na dwa wakaty szukają, to jakiś dział się powiększa czy na pracę zespołową tu stawiają? Można także spytać o szczegóły rozmowy skoro te uczucia takie mieszane?

Mathew
@Agata

Także chętnie się dowiem czegoś na temat pracy i płacy w tej firmie. Jestem zainteresowany stanowiskiem magazyniera. Mam doświadczenie oraz uprawnienia UDT. Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w firmie Mensura Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
niezadowolony

O tej firmie nie powiem nic dobrego. Bezwzględni (usunięte przez administratora) broń boże cos u nich coś kupić! nie przyjmują reklamacji a za zwrot musisz zapłacić ponad połowę wartości sprzętu !!! wyłudzają pieniądze bezpodstawnie. (usunięte przez administratora) Zastanów sie sto razy zanim wybierzesz te firmę.

Mensura sp. z o.o.
@niezadowolony

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii na nasz temat. Jeżeli Państwa problem nie został rozwiązany w sposób satysfakcjonujący zapraszamy do kontaktu. Zweryfikujemy sprawę i postaramy się pomóc. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z naszej obsługi.

Dlaczego jest taka cisza na forum? Napiszcie coś !

@Adam

Ale co?

Zostaw merytoryczną opinię o Mensura Sp. z o.o. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Mensura Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mensura Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mensura Sp. z o.o.
  • Warszawska 9a