Opinie o Fideli Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideli Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fideli Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideli Sp. z o.o. w Wolsztyn

QWERTY Nowy wpis

No fajno, szukają magazyniera-pilarza. Moim zdaniem tak łatwo nie znajdą, a ja mam i uprawnienia UDT i doświadczenie pilarza 2 w 1 :D Kto mi powie, ile bym w takim razie zarobił miesięcznie? Podają 4 900 - 5 200 zł brutto, ale mnie interesuje ta górna granica, bo czwórka to prawie że minimalna krajowa

@pracownik Nowy wpis
@QWERTY

Najniższa krajowa plus premia od TPI która nigdy nie wiadomo jak będzie. Nadgodziny też mieliśmy mieć wypłacone 100% a były 50% , dużo obiecywania jest. Ale realia niestety są inne. Pracy jest do raz więcej ale wynagrodzenia w miejscu.

@Pracodawca Nowy wpis

Praca ciekawa chłopacy większość w porządku itp ale nie wszyscy. I to na tyle na rozmowie co innego rzeczywistości coś innego umowa zlecenie dzisiaj jesteś jutro ciebie nie ma. Jako facet jest tutaj od wszystkiego dosłownie. Wszędzie trzeba pracować ale podejście pani Karolina potrafi zaszokować dużo pracy na tym stanowisku jeszcze przed tą panią. Karma wraca. Firma dosyć specyficzna dużo robią znajomość i jak masz plecy. Co jest daje do myślenia, niektórzy pracują dosyć długo i cały czas mają najniższą krajową i cały czas im premie nie pasują. Pracy co raz więcej a wypłata ta sama. I co mi się nie podoba nie dają nowym nawet przepracować okresu próbnego jak cos im nie przypasuje.

Podobno Fullstack PHP na marketplace'y dostaje prowizję od zysków firmy. W jakiej to skali jest, jako premia roczna, czy co miesiąc w zależności od wyniku miesięcznego? Widełki możecie podać, bo w sumie pracodawca tego nie zrobił. Ale może nie zna zwyczajów w IT.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak jest w tej firmie normy jakieś wygórowane? Placa lepsza niż na produkcji w Karpicku czy też na rękę 3200zl ?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fideli Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Fullstack PHP Developer?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

W tej firmie mocno coś nie gra, popłynęli kierownicy. Właściciel musi zastanowić nad tym czym zarządza. Byłem w tym dziwnym teamie ale generalnie dziwolągi. Jak chcesz pracować normalnie to zostań lepiej w domu.

Ale to co nie grało w tej firmie? Co było nie tak z pracownikami? Możesz rozjaśnić, bo nie za bardzo rozumiem, a planowałem się tu zatrudnić...

Widzę, że pracownicy produkcji nie chwalą. A co z innymi działami? Np. z księgowością? Firma szuka samodzielnej księgowej i chce się zorientować, czy zarobki w granicach 5.000-6.000 brutto są realne oraz czy brak wzmianek o benefitach oznacza, że ich nie ma?

Tytus

To religia tez się liczy żeby mieć lepiej w robocie? Czym doprowadzają ludzi do płaczu? Nieodpowiednimi odzywkami? A ta kontrola to ktoś stoi nad pracownikiem czy bardziej monitoring i kamery?

Ktos

Jeden wielki chaos! Kierownictwo z humorami, lubi też zrobić na złość... Pracownicy nie są traktowani równo... Jak jesteś koleżanka/kolega/przyjaciółka/rodzina z kierownictwem to masz dobrą atmosferę ???? jeśli jesteś z Rakoniewic lub jesteś pochodzenia ukraińskiego również możesz czuć się bezpiecznie. Brak logiki rzuca w tej firmie rzuca o glebę.

Czaro
@Ktos

A ty czujesz się bezpiecznie czy nie należysz do grona osób ze znajomościami? Ewentualne awanse albo podwyżki też są jak się ma kogoś znajomego i bez tego trudno zrobić tu karierę? Jak oceniasz?

tak
@Czaro

Podwyżki, awanse tylko dla rodziny i znajomych niezależnie od umiejętności.

Maja

Myślałam, że dowiem się czegoś z samego źródła, a tu pusto :( Znajdę tu kogoś, kto pracuje na produkcji? jak wyglądają warunki, atmosfera? Przyjmują w ogóle kobiety czy to za ciężka praca fizycznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fideli Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Fideli Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideli Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideli Sp. z o.o.?

Fideli Sp. z o.o.
  • Żeromskiego 16