Opinie o Okna Avante (Technika Okienna S.A.) w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Technika Okienna S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Technika Okienna S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technika Okienna S.A. w Elbląg

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Technika Okienna S.A.?

Taki, że woleli dać premię Ukraińcom, niż własnym pracownikom

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Technika Okienna S.A.?

Piotr Nowy wpis

Taki, że woleli dać premię Ukraińcom, niż własnym pracownikom

Gal anonim Nowy wpis

Najnisz krajowa i nie licz na więcej tak usłyszałem przy podpisywaniu umowy . Zarobki marne jeszcze odliczają z dodatku jak ktoś na montażu szybę zbije lub uszkodzi okno

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem niegdyś w tej firmie. Na papierze minimalna krajowa, reszta w premiach byle składek nie płacić. Pracując na magazynie gdy wykonasz wszystkie swoje obowiązki to idziesz kosić trawę na zakładzie albo pomagasz na produkcji co jest śmieszne. Za dobra organizacje pracy pracownik powinien zostać doceniony a nie zawalony dodatkowymi zadaniami aby tylko wykorzystać za jak najmniejsza kasę. Na święta dają jakieś parę stówek o dziwo. A co do urlopu to w lipcu cały zakład idzie na wolne 2 tygodnie. Dyrektor Pan Damian dużo gada, tyle samo obiecuje a wychodzi z tego (usunięte przez administratora) w papierku zamiast cukierka. Dla młodych ludzi praca ok pod warunkiem, że nie muszą się sami utrzymywać. Perspektyw na rozwój czy awans tutaj nie ma. Przychodzisz jako robol i wychodzisz.

Hunter

Właściciel firmy byłby dobrym pisowcem jest bardzo chojny ale za cudze pieniądze ????

Czy po rozmowie w Technika Okienna S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Stracony klient

Apeluję do całej produkcji. W ramach wdzięczności za "dobrowolną pomoc", odwdzięczcie się solidarnie pracodawcy. :) Pamiętajcie, to wy jesteście kapitałem firmy.

demotywatory
@Stracony klient

Pozdrawiamy i nie kupujemy

G.P.
@Stracony klient

Boże.. nic nie zostało nam zabrane z wypłaty!!! chodziło o premie bonusową która jest uznawana oddzielnie od standardowej.... ludzie nie wiedzą i gadają

@G.P.

To skąd taka plota wyszła, że każdy tak twardo w to wierzy, że zabrali z wypłat?

Olga
@G.P.

A za co można tak w ogóle dostać tę premię bonusową? :-)

Riller

Usine pas sérieuse Devis pas si rapide que sa,opérateurs téléphoniques qui parle français insulte les gens téléphone un certain Damien dans le mail La Belgique a pas besoin d'être reçu ainsi

Misia

Wyjątkowe dranstwo, bojkotować tych osobników szczególne tego co włazi w zadek obcym krzywdząc Polaków dzięki którym na dochód.

@Misia

Obcym? Nie wiem czy aż tak są nam obcy, ale może lepiej byłoby to wszystko jakoś wypośrodkować? Może jakiś kompromis pomiędzy pomocą im a szacunkiem do każdego? Bo też nie powinniśmy popadać tutaj w skrajności, ale widzę ogromne wasze niezadowolenie niestety... :(

Ucinają premie pracownikom jeśli ci dobrowolnie nie przeznaczą pieniędzy na wewnętrzną zbiórkę charytatywną.

Derektor

Premia jest uznaniowa wiec uznalismy ze produkcja jej nie dostanie bo za malo wplacila na pomoc ukraincom

...bud
@Derektor

Gdyby dobrze zarabiali pewnie więcej by dali

Maria
@Derektor

A to od pracowników wymaga się by wpłacali na Ukrainę? Pytam bo była taka sytuacja, że szef sam pozabierał premie pracownikom i przeznaczył na zbiórkę ;p

Obserwator tematu
@Derektor

Ludzie ciężko pracują na wypłatę i tą premie, widać jakie macie podejście do pracownika, podejrzewam że gdyby ludzie tam dobrze zarabiali to ta kwota by była inna ale też trzeba przypomnieć że takowa pomoc jest dobrowolna i każdy pomaga jak może, wszystko drożeje i tak dalej więc nie dziwcie się że wyszła taka kwota a nie inna a dla niektórych pracowników ta premia może być bardzo potrzebna

Hahaha
@Derektor

Pracownicy mogli prywatnie pomoc Ukraińcom, nie musieli robić tego przez tą pseudo firmę. W każdym razie współczuję pracownikom takiego szefa. A dla mnie ta firma jest już skreślona i opinia oczywiście idzie dalej

Potencjalny pracownik

Jaka atmosfera jest w firmie? Jak kształtują się płace? Czy firma zabiera premie za niespełnianie narzuconych zachcianek dyrektora? Czy w ogóle ostatnia szeroko komentowana w sieci sytuacja z zabraniem premii za brak aktywności w zbiórce jest prawdziwa?

Małomiasteczkowy
@Potencjalny pracownik

Atmosfera na produkcji/koleżeństwo - ok. Szef produkcji - ok (czasem się czepia, ale od tego jest szefem ;-) Praca generalnie dość lekka. Najciężej mają pilarze. Fajne godziny pracy : 7-15 Pensja na czas. Przełom lipiec / sierpień - cała firma idzie na urlop na 2 tygodnie. Dodatek produkcyjny - sposób jego wyliczenia zawsze budził wątpliwości - (trzeba wierzyć "na słowo") Ostatnia sytuacja jest prawdziwa. Dyrektor Brzeziński - dużo obiecuje, mało daje. Stan co niektórych maszyn do poprawki. Pierwsza umowa - zlecenie na miesiąc. Upominać się o szkolenia bhp, bo firma to olewa(ła).

Zwykły człowiek

Ja na pewno okien już u nich nie kupię. Narobili Majdanu a potem płaczą za efekty. Dyrektorek przyłącza się swoimi działaniami do gangu szabrującego polaków. Jak ktoś z pracowników ma mozliwość zarobkowania gdzie indzie to niech ucieka, bo za jakiś czas i tak będziecie zwalniani bo firma zapewne będzie wolała zatrudnić ukraińców. Nie wiem czy to prawda ale za ich zatrudnienie to dostaje się nawet dodatek. więc teraz chyba przyszła kolej na budowanie Ukrainy w Polsce a Ja i moi znajomi swoimi pieniędzmi na pewno do tego się nie przyczynię kupując ich produkty. (usunięte przez administratora)

Sfa

Firma dyskryminuje polskich pracowników i uzależnia wypłatę premii od wpłaty na zbiórkę na ukraińców.

@Sfa

Właśnie czytam te posty i widzę to, trudno się w ogóle do tego jakoś etycznie odnieść zwłaszcza jeśli chodzi o inflację i zarobki ludzi tutaj. Nie myślicie, że mógłby znaleźć się jakiś kompromis w tym wszystkim?

Ktoś całkiem obcy

Jeśli to, co wyciekło w internety z informacyjnej, zakładowej, tablicy korkowej to nie fejk, a w związku z użyciem papieru firmowego i pieczątki dyrektora czy jakoś tak, fejkiem nawet nie śmierdzi, to współczuję... Współczuję przede wszystkim pracownikom, bo zabieranie premii za jakieś "widzimisie" to zwykłe (usunięte przez administratora) W dodatku w czasach gdy inflacja galopuje i pewnie wielu z nich w ciągu dwóch tygodni będzie wydawać połowę pensji na dojazd do pracy, bo ceny paliwa zaraz osiągną 10. W obecnej sytuacji pracownicy produkcji chyba powinni jak najszybciej poznać moc, jaką ma w sobie "teleporada". Współczuję również temu "dyrektoru", chyba Damianowi, tego, że chyba jest całkowicie odizolowany od rzeczywistości, a w dodatku kompletnie "nie umie w internety". Czytam, czytam, firma z prawie 30letnim doświadczeniem na rynku, w miarę dobre opinie, okna polecane przez znajomych, a tu taka wtopa. Chciał być Chłop Robin Hoodem, a okazało się, że swoim zabrał, a sam w geście niesamowitej dobroduszności podarował "biednym" całe (usunięte przez administratora). Patrząc na ceny stolarki okiennej na rynku to podarował im "okno życia", bo tyle kosztuje teraz okno do piwnicy... Jeśli zdjęcie "apelu" do pracowników to fejk to przepraszam, ale sytuacja jest mocno irytująca... Jesli to sen, to proszę obudźcie mnie. Pozdrawiam ludzi normalnych.

Xyz yxz

Nie polecam za dobrą pracę zabierają premię...

Zostaw merytoryczną opinię o Technika Okienna S.A. - Elbląg

• Jak się pracuje w Technika Okienna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Technika Okienna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technika Okienna S.A.?

Technika Okienna S.A.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 6