Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Realista

Firma płaci tyle ile jesteśmy wynegocjować. Każdy z nas widział umowę i wie co podpisał nie rozumiem obudzenia zawsze można się zwolnić i iść do konkurencji. Co do pracy raczej na spokojnie bez pośpiechu maszyna ma poprostu pracować wszystko zależy na jaki wydział lub linię trafimy. 0perator ma za zadanie tego pilnować. Zmienić płytkę wprowadzić korekcję i zielony. Firma oferuje ciekawe pakiety do luxmedu czy kartę multi sport, dofinansowuje studia plus ma się dodatkowy urlop z tego tytułu. Można wykonać badania odwiedzić różnych specjalistów. Myślę że opłata nie jest jakaś wysoka biorąc pod uwagę ile kosztują prywatne wizyty i badania na własną rękę nie mówiąc o kolejkach na NFZ. Przydałoby sie jednak jakieś fajne dofinansowanie na obiady na stołówce.Ogólny hejt na firmę jest tylko przez ludzi którzy nigdzie wcześniej nie pracowali i mają porównania, a jak jest tak źle to może czas wyjść z tego ciepłego (usunięte przez administratora) i rozejrzeć sie za czymś nowym.

@Realista

Jak zadowala Cię 4 na rękę w firmie lotniczej i(usunięte przez administratora) poganiaczy proszę bardzo Jeszcze sobie chodź na nocki a kiero śpi a później przychodzi i patrzy z rękami w kieszeni na słupki i jest niezadowolony. .W nocy w takiej firmie lotniczej powinien być zakaz pracy.Nie byłoby źle, gdyby nie taka (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)szkolenia jakieś śmieszne ankiety no i wszystko pilne bo tam gdzieś kiero już się umówił że mu ktoś zrobi. Kierowniczku jak nie robisz to nie ustawiaj i nie poganiaj .W innych firmach też dają różne rzeczy a Luxmed czy inne dodatki to teraz norma .zapomniałeś dodać o nasionach od pani Del Posty i babeczkach na 95 lecie. No rewelacja szczególnie te nasionka Wstydu chyba ta pani nie ma

Zbyszek
@Realista

Kierowniczku, chyba Ty nigdzie indziej nie pracowałeś. Średnia to, 7,5 brutto. A w tej firmie chłopaki robią za 5 tys brutto. Jeszcze jakieś pytania? W branży lotniczej na WSK są najniższe pensje i nie zamydlaj oczu luxmedem, gdzie masz podstawowy pakiet , za lepszy musisz dopłacić.

Arnold

To WSK jest chore!!!! Wyganiają pracowników na urlopy ,żeby kierownikom słupki się zgadzały. Pa ra no ja !!!!

Stefan Hula

Ta firma to jedna wielka obłuda. Sami poganiacze Wszystko pilne Jak to wogole możliwe ?W firmie lotniczej wszystko szybko Kadra dyrektorska bez pracy na warsztacie, nie ma pojęcia jak to wygląda .Szlag mnie trafia jak to możliwe ?Wyznawcy wyrobienia i słupków wazeliniarze Pieprzą o etyce o poszanowaniu pracownika. Śmiechu warte

Niewygodny

A mi nie przedłużyli umowy z "przyczyn ekonomicznych"

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

Leszno
Zrezygnowany

Dokładnie tak. Zbierając grzyby, lepiej by człowiek na tym wyszedł. Dawniej było kijowo ale stabilnie. Teraz jest kijowo do kwadratu i niestabilnie. Rzygać się chce gdy przychodzi się do tego (usunięte przez administratora) Jeszcze podobno będą się starć śrubę dokręcać. Dyrektorow coraz więcej. Rozmnażają się chyba przez pączkowanie:) Ale strata czasu na tą firmę....

@Zrezygnowany

Zgadza się Firma jak każda korporacja. Tu nie liczy się człowiek tu liczą się słupki ..Na tych wszystkich ORM ach takie bzdety wygłaszają pokazują słupki mało się przy tym nie zes..raja .Kogo to interesuje ?Tylko tych od słupków .Podejrzewam że normalnie nawet gwoździa by nie wbił a chodzą jak pawie

Tresca

Witam, Czy moze ktos podzielic sie informacja jak wyglada rekrutacja na stanowisko Metalurga?

Pomimo różnych zarzutów w kierunku firmy w komentarzach to widzę, że dużo osób deklaruje naprawdę długie staże pracy, można wiedzieć na ile firma daje umowy pracownikom i co ile przedłużają? Jestem zainteresowany pracą z ogłoszenia na specjalistę ds. ofertacji. Będę wdzięczny za pomoc.

Jakub

W moim przypadku jak i kolegów była to najpierw umowa na 9 msc a jak się sprawdziłeś i zrobiłeś pieczątkę to dostawałeś umowę na czas nieokreślony

@Jakub

Z tym, że o jakiej pieczątce może być tu mowa? dopiero co oglądam te wpisy pewnie potrzebuje wyjaśnień. Są oferty stażowe w internetcie, co powiecie na młodszego analityka finansowego? Wstępnie oferta mnie interesuje ale teraz to nie wiem. i czemu akurat 9?

Sima

Dzień dobry, dlaczego tak często szukają Państwo stażystów, osób na stanowiska młodszych specjalistów? Mam znajomych, którzy wysyłają do firmy swoje aplikacje i nie otrzymują nawet zaproszenia na rozmowę.

Fifka

Ktoś się orientuje czy zaczęły się rozmowy na temat przyszłorocznych podwyżek?

Pracowałem w tej firmie 12 lat i większego włażenia w cztery litery aby zostać jakimś tam liderem czy teraz kierownikiem bo mistrzów nie ma to na wydziale W65 nie widziałem. Ktoś może mieć wykształcenie wyższe techniczne nawet o dwóch kierunkach, angielski dobrze komunikatywny itd. to i tak wyżej się nie dostanie bo po znajomości inni przyjadą. Tak jak jacyś liderzy co tylko się plątają po hali i udają kim Oni nie są. Pracownik nie jest wogóle szanowany zwłaszcza ten z większym już stażem, młodzi pracownicy jak przychodzą po roku a potem dwóch latach mają już stawkę prawie taką samą. Jednym słowem etyki do pracownika produkcyjnego w tej firmie nie ma i nie było nigdy. A odnośnie płacy to prawda w Lidlu czy biedronce mają nie wiele mniejsze zarobki i nie muszą podpisywać śmiesznych dokumentów co chwilę i robić zwłaszcza szkoleń które są nie potrzebne ale ktoś tam za to kasę bierze. Obecnie od jakiegoś już czasu po zwolnieniu się pracuje w tej samej branży ale inna firma i zdecydowanie wszytko lepiej wygląda plus zwłaszcza zarobki jakie dostałem na okres umowy próbnej a po podpisaniu umowy na czas nie określony tego bym w P&W Rzeszów nie dostał nawet po tylu latach przepracowania na W65.

Kolos

Tutaj się zgodzę z tą opinią, może takiego stażu jak kolega nie miałem ale coś w tym prawdy na tym wydziale jest i jak to wygląda to się pokrywa w stu procentach. Firma co więcej już ma kierowników i dyrektorów na których trzeba pracować i takim się podwyżki należą ale o pracownika produkcji już nie dbają bo jak to kiedyś powiedział jeden z takich dr Strzępek - Wy i tak dobrze zarabiacie.

@Kolos

Ja zostałam zwolniona dokladnie po 25 latach pracy w zwolnieniach grupowych i to największa przysluga jaką mi ta firma zrobiła. Sama bym się nie zdobyła na ten krok i zmianę. Dostalam świetną odprawę i odrazy zatrudnienie w nowej firmie. O znajomościciach w wsk to cała prawda. Gdy mnie zwalniali zatrudniana była juz kolejna osoba a niby kryzys i wymuszone zwolnienia. Atmosfera w dziele w którym pracowałam byla fatalna. Podwyżki godne tylko dla pociotkow - reszta ochlapy. W obecnej firmie peacownikow bardzo się szanuje i docenia. Każdemu komu doskwiera atmosfera tego (usunięte przez administratora) radzę odwagi do zmiany. Każdemu kto pożegnał się z tą toksyczna firma wyszło to na zdrowie. Obecny niski poziom bezrobocia sprzyja zmianom - odwagi. Dajcie sobie szansę na normalność, normalne warunki pracy i relacje międzyludzkie.

@Szczęśliwa

Tak ,to prawda! Firma i atmosfera jest toksyczna. I robi się z roku na rok coraz gorzej.

@Tomek

Najgorsze to jednak te sztuczne przyjaźnie koleżeństwo, offsity integracje a tak naprawdę każdy tylko myśli o sobie a drugiemu jak nie zaszkodzi to nie pomoże. Falsz i zakłamanie na każdym kroku.

Michaśka
@Szczęśliwa

Możesz powiedzieć jawnie ile tej odprawy otrzymałaś? Ile w ogóle zarabiałaś netto jak byłaś tu pracownikiem? Znasz konkretny powód, za który Cię zwolniono?

@Michaśka

Odprawy ponad 50 000 tys.powód jakość pracy po 25 latach nie chodzenia na zwolnienia przechodzenia wszystkich audytów pozytywnie i otrzymywania nagród ????

Barabasz

No pratt takæ firma nie jest .Kłamstwa naciąganie i zwykłe (usunięte przez administratora) .Bo jak inaczej można nazwać sytuacje gdzie młody pracownik na rozmowie ma obiecane, że przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony dostanie 20,% podwyżki a dostaje ledwie 5 . To ma być etyka ,????zwykły wał .obłuda kłamstwo robienie ludzi w konia

Patrick
@Barabasz

Może się nie spisałeś na tyle by dostać tę podwyżkę? Ja przy podpisywaniu umowy na czas nieokreślony dostałem obiecane 20% a 2 miesiące później kwietniową inflacyjną podwyżkę, bez problemu i bez łaski

@Patrick

A mi nie przedłużyli z "przyczyn ekonomicznych"

Patrick

Absolutnie nie bronię, bo pomimo 2 podwyżek uważam ze ja jak i każdy inny zarabiamy stanowczo za mało jak na obowiązki jakie wykonujemy! Produkujemy części do samolotów i odpowiadamy za bezpieczeństwo i życie setek tysięcy ludzi a zarabiamy pare groszy więcej niż kasjerzy w sklepach

Stary

Pracowałem w wielu firmach w życiu i w każdej powtarzam w każdej tak jest. Masz plecy masz podwyżki i awanse. Czasem kierownik to taki typowy ciołek po podstawówce nie znający sie na pracy tylko na poganianiu.

kolo
@Stary

Po podstawówce to tu nie znajdziesz ale takich bez wyższego to jest jeszcze pełno. Powiedzcie mi jak taki tłuk bez matury może zarządzać ludźmi

Szymon
@kolo

A jaka jest szansa, że w rozmowie w cztery oczy zdradzi Ci tajemnicę swego sukcesu? Mam też pytanie o kasę i możliwość podwyżki? Nie każdy ma przecież parcie na awanse, ja przykładowo jestem zainteresowany głównie kasą, to moje paliwo. Ile więc mogliby mi tu płacić, gdyby się zatrudnił, jako Konstruktor Definicji Produktu w dziale Projektowania Systemów Mechanicznych i Gorącego Modułu (Duże Silniki)? Bo choć ogłoszenie nowe, to zero wzmianki o kwotach.

@Szymon

Możesz liczyć na kilka stówek więcej od najniższej krajowej. Taki raj na ziemi oferuje słynna firma Pratt & Whitney Rzeszów. Ależ to brzmi dumnie!

Ferrari

Drodzy Państwo co stało się z wewnątrz zakładowym transportem? Podczas pandemii kursy Marcela zostały zawieszone ale widocznie władzom zakładu było to na rękę żeby transport zlikwidować ogólnie. Druga sprawa to transport do pracy. Słyszy się wiele głosów od pracowników że chcieliby zakładowych busów. Na pewno rozwiązałoby to problemy z parkowaniem na terenie firmy jak i na zewnątrz. Firmie wymyślają dni bez samochodu, tylko że nie każdy mieszka w Rzeszowie i ma np 2 km do pracy.

Netia93

Hej, jak wygląda praca hybrydowa w dziale logistyki ? Ile dni się pracuje na miejscu a ile dni w domu ?

Jak ma się instrukcja nr59 do oferowanej nam wody z sieci poprzez automaty?

Przysługuje woda MINERALIZOWANA, nie kranówka lub źródlana. Do tego masz podany nr więc jak masz chęci to można spokojnie doczytać na dysku

Wódka boy

Instrukcja 59 mówi że ma być woda mineralizowana. Wejdź w Google i przeczytaj co to za woda

@bylypracownik

Pracowałem w Pratt & Whitney (dawniej WSK) w firmie Hamilton na stanowisku Analityka ds przepływu materiału w działe Logistyki Wewnętrznej. Ogólnie atmosfera dobra i duża ostrożność od strony BPH oceniam na + Niskie zarobki dają po czasie do myślenia, że generalnie wybicie się na wyższe stanowisko jest lada wyzwaniem. Dobre dla osób którym wystarczy przyjść popracować, wrócić do domu i mieć spokój nie patrząc na niskie zarobki. Generalnie firmę oceniam pozytywnie lecz patrząc na marazm i brak rozwoju na dłuższą metę daję wiele do myślenia.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

CMM

brałem udział w rekrutacji do KJ/CMM i moje rady na rozmowę: -ogarniaj rysunek techniczny - symbole tolerancji geometrycznych przede wszystkim -wiedz ile 1 cal ma milimetrów i jak zapisuje się wymiar w calach -wiedz czym jest noniusz w suwmiarce uniwersalnej -znaj zasadę działania podstawowych narzędzi pomiarowych - suwmiarka, średnicówka (2 i 3 punktowa), wysokościomierz -

Angela
@CMM

Super wskazówki. A można coś o samej rekrutacji? Ile czasu trwał proces, ile jest etapów? I czy na którymś etapie sprawdzają znajomość języka obcego jakiegoś?

Amelia

Poważnie zastanawiam się nad aplikowaniem na zastępstwo na młodszego konstruktora, co ogłaszają teraz nabór. Bardzo mi pasuje opcja pracy hybrydowej. Wiadomo tylko, czy są jakiekolwiek szanse, że przyjmą na dłużej? Ile to zastępstwo może trwać?

Wiki

Czy wiadomo coś na temat rzekomych zwolnień? Naprawdę będą zwalniać?

Nikt
@Wiki

Tak ,zbędnych i niewygodnych za bramę! Takie za zasady w korpo.

Aleksandra
@Nikt

Niewygodnych? A skąd wiadomo na jakiej podstawie będą te zwolnienia, chyba trzeba mieć jakiś powód dobry żeby kogoś z pracy zwolnić? No chyba że po prostu etaty chcą redukować?

Stary
@Aleksandra

W każdej normalnej firmie, jeśli jesteś zatrudniony na okres próbny i się nie nadajesz to nie przedłużają umowy. Zatrudnili roszczeniowców co im się należy ale za robotę się nie wezmą to się ich pozbywają.

Nie do końca z tymi zwolnieniami to prawda bo i przedłużają umowy. Dzisiaj młody pracownik który pracuje ze mną dostał umową na czas nieokreślony po 9m.wiec jeszcze nie wszystkich wywalają ale fakt z tymi wynagrodzeniami to porażka. Ja pracuję 13 lat i na obecną chwilę mam tylko 1000zł od niego mniej . Cały ten zarząd P&W Rzeszów niech się wali jak traktują pracowników którzy uczą nowo przyjętego a ten ma nie wiele mniej od Ciebie. Nikomu kasy nie żałuję ale zero szacunku w tej firmie jest i to się potwierdza od kilku lat.

Ikar

1000 zł więcej to i tak dużo uwierz mi ;) ja pracuje tutaj równe 1,5 roku i mam stawkę taką samą co goście pracujący tu od 10-15 lat a od kilku osób co tez długo tu pracują i mają więcej obowiązków niż ja to mam nawet te 200 - 300 zł więcej. W sumie smutne to i nie zachęca do długiej pracy w firmie

Kojot

Kto jest na tą chwilę potrzebny to przedłużają umowy. Jesteś zbędny ,to wypad.

Życzliwy

Witajcie drodzy pracownicy Pratta:) Uważajcie na swoich przełożonych, którzy próbują Wam dokręcać śrubę. Nie dawać się, robić powoli i dokładnie. Nie zawyżać norm. NIKT WAM więcej za to pieniędzy nie dorzuci. A te śmieszne premie mogą sobie wsadzić. Pozdrawiam. Trzymać się dzielnie!!:)

@Życzliwy

Najgorsze są te cwaniaczki którzy nic po za patrzeniem na korporacyjne słupki nie potrafią Cały czas płaczą że wyrobienie takie a takie Dla mnie to zwykle chamstwo .Są też osoby które pracowały na produkcji teraz są kierownikami czy tam innymi mistrzami i zapomnieli jak to było jak to wszystko wygląda. Ta grupa to dla mnie zero

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 258.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.