Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Czajka

WSK , to (usunięte przez administratora)

Były

Zwolnili mnie w czasach pandemii,czułem wtedy żal i rozczarowanie. Tułałem się w Borgu Warner gdzie tam nie szanowano człowiek,przecierpiałem swoje przeczekałem pandemie. Teraz pracuje u konkurencji za 3700 na rękę i kolejna podwyżka czeka mnie w listopadzie,i kolejna przy nowej umowie na czas nie określony a pracuje już 9 miesięcy gdzie mam mniejszą odpowiedzialność,i nie ma presji z szkoleniami jak w PWR no i ba dopłata do obiadu i można zjeść jak człowiek w kantynie bez pośpiechu !!! NIE ŻALUJE ŻE MNIE ZWOLNILI Z PWR I ODCZUWAM MEGA ULGE BO TERAZ BYM ROBIŁ NA 4 BRYGADÓWCE ZA 3000 NETTO ! ! ! Dziękuje ze mnie zwolniliście !!!

@Były

Gdzie teraz pracujesz?

Były
@Wujek

Nie to że mowie na złość,przeglądaj oferty na pracuj.pl Jasionka potrzebuje ludzi :)

@Były

Niestety ale tam mnie nie chcą bo mam według nich za duże wymagania finansowe. Teraz mam 5100 netto a chciałem 6000. W trzech firmach chcieli mi dać mniej niż mam teraz

@Wujek

5100 netto jeszcze powiedz ile lat masz stażu i nijakich maszynach pracujesz oraz podaj nazwę firmy gdzie obecnie pracujesz bo inaczej uznam to co napisałeś za kit.

@Marek

10 lat na montażu, robię z dziadkami którzy mają jeszcze więcej

igor

pewnie w mcdonaldzie

igor
@Wujek

to z dodatkiem swiatecznym i sobotami?

@igor

Idź do Maka , na pewno docenią Twoje umiejętności, tyle że nie posiedzisz na komórce

Hah

Słabe miejsce pracy. Robiłem tam na D13 i żałuję. Kiedyś wybiorę się na dni otwarte i posadzę klocka na swoim dawnym stanowisku , Ciekawe czy pracuje tam jeszcze majster błożowiak kulson i jego kolega bydlarz z markowy .

Na wylocie

Jeszcze do końca tego roku i uciekam z tego zatechlego , przesiąkniętego zgnilizna miejsca. Nikt nie będzie mi więcej próbował prac muzgu. Manipulacja i wyzysk człowieka. Mój stracony czas. Uciekajcie z tego miejsca.

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nowicjusz

Ogłoszenie! Chcesz być , DZIADEM , przyjmij się na WSK. Przyjmują wszystkich.

Prezes

Zapraszamy jeleni na pokład. Lecie z nami na dno.

Spidi gonzales

Jutro wybieram sie na Dni otwarte do Jasionki kilka firm ma otwarte .Ide z nadzieja ze zmienie prace .

Byly z PWR
@Spidi gonzales

Zapraszamy do MTU , nie pożałujesz

M\lody

konkrety jakie firmy?

Były z MTU.
@M\lody

Normalne firmy. Ale ty pewnie o tym nie wiesz. Więc pracuj na tych oszukicieli. Hehehe!!

M\lody
@Były z MTU.

Pytam normalnie jak czlowiek to mozesz chyba odpowiedziec ... a skoro pytam to jest cos na rzeczy

@Były z MTU.

Oszukicieli? W jakim to języku? Napisz jakie sa te "normalne" firmy, tylko nie Borg ani Eme bo to z deszczu pod rynnę

Jakub

Który wydział jest najbardziej odpowiedni dla młodego po szkole, mam zrobiony kurs obsługi maszyn numerycznych, brak doświadczenia. Chciałbym pracować na maszynie numerycznej tokarka lub frezarka.

ej młody
@Jakub

Jezeli myslisz ze masz jakis kurs w 3 dni zrobiony i bedzie ok to no nie bedzie ok ... kurs cnc to nie kurs barmanski Niedajboże przyszloby ci pracowac tu to zobaczysz sam ze posiadanie kursu nic nie da

...
@ej młody

Kurs sie teraz kupuje :)

@Jakub

Jest kilka wydziałów na które warto startować a mianowicie dwa budynki D13 i N55

N55
@Tomek

Tylko jeśli na N55 to nie na 65 nie polecam.

Adam Malysz

Kpina i żenada! Proponują mi na spawacza 4 tysiące brutto! Plują nam w twarz! Nie mają wstydu! Ludzie składajcie wypowiedzenia.

Stefan Hula
@Adam Malysz

Oni już agitują w urzędach pracy Normalne jaja Jeżdżą po urzędach i namawiają Tylko zapomnieli że za mało chcą dać w zamian za to czego wymagają i co się tutaj robi Części które latają 10000m nad ziemią z ludźmi a oni 3600 czy 4000 proponuja śmich Pusty śmiech

Pratt Whitney to firma ,,UDUS,,. Piora ludziom mózgi ,że nie mają pieniędzy na nic. Bzdura! Zarabiają miliardy. I nie złotych ,dolarów. Nie polecam.

CNC teraz Scania

Kochałem w tej firmie....Wiadomości zakładowe, audycje podczas przerwy.... Propaganda jak za komuny.Nawet spokojnie, w ciszy nie można było zjeść i chwilę pogadać, bo wszędzie pyska darły szczekaczki. Natomiast gazetka wiadomości, nawet się do mycia nie nadaje

obserwator

Czy faktycznie w PWR mozna wychodzic poza brame i nie odrabiac tych wyjsc? Jezeli byly takie przypadki to zwolnieni zrobcie grupowy pozew przeciwko PWR w temacie niejasnych kryteriów odejść! Wtedy media blokujące informacje nowiny (niemieckie) itd napiszą prawdę?!?

hasler
@obserwator

Tak można wychodzić i już nie wracać ???? Każda umowa a nawet ta o pracą zawierana jest pomiędzy stronami. Każdą umowę możne każda ze stron wypowiedzieć.

prawnik
@hasler

Oczywiście, tym bardziej tym co opuszczali stanowisko pracy bez uprawnienia i nie odpracowali.

Kierownik

Zarobki w tej firmie są upokarzające.

Kamila

Wieczne oszczędności niestety lub taka narracja do pracowników. Ja pracowałam w finansach, zarobki z 10l stażu prawie takie same jak znajoma dostała w Media markt bez doświadczenia. O każde 100-200zl (brutto) zebranie. Zarobki bardzo idą do górę ogólnie wszedzie, więc szkoda życia. Praca sama w sobie ok.

@Kamila

W media markt dają 6000 na dzień dobry?

Kamila
@Mietek

3500 na rękę w media expert. Fakt z dodatkami, natomiast porrownywałam do mojej pensji też z dodatkami. W lidlu zreszta chyba też podobne zarobki. No ogólnie mega słabo, także osoby z produkcji, które myślą, że w biurach jakieś cuda, to nie - działa ten sam schemat, jesteś koleżanka XYZ to idziesz w górę z wynagrodzeniem. Reszta ciuła.

Alicja

Pratt Whitney ,wstyd! Jeden wielki wstyd! Nawet Niemiec nie wykorzystuje tak pracowników jak Polak Polaka w Pratt Whitney. We wszystkich tego typu firmach są dopłaty do posiłków ,w Pratt Whitney tego nie ma i nawet nie zanosi się na zmiany. Wstyd! Wstyd! Wstyd!

Podróżnik
@Alicja

Dawno temu to (usunięte przez administratora) miał zapewnione posiłek i nocleg dziś sam musisz te rzeczy sobie zapewnić z wypłaty

Bernard

Panowie ,zlitujcie się. Przecież to taka etyczna firma. Tylko krytykujecie ,a nie weźmiecie pod uwagę jacy oni są biedni. Nawet Salomon z pustego nie naleje.Taka bieda ,że dyrektorzy ,kierownicy muszą jeździć autami firmowymi za pół miliona każdy.

Dyrektor

Zapraszamy wszystkich (usunięte przez administratora) z lasów Podkarpacia na pokład Pratt Whitney Rzeszów ,za 2700 do łapy.

Donald Tusk

Ta firma ,to firma ,,Udus,, Na wszystko są pieniądza ,tylko dla pracowników wiecznie ,pieniędzy nie ma i nie będzie. Patrzą Ci prosto w oczy , uśmiechają się fałszywie i (usunięte przez administratora). Non stop szukają (usunięte przez administratora)i niestety nadal ich nie brakuje .

POPIS
@Donald Tusk

Pieniądze są ale Jak co roku dostają je wybrane jednostki typu osoby które podlizują się kierowniką. I określić to można cicha podwyżką...

Operator
@Donald Tusk

Pieniądze ta firma ma dla wybranych jednostek Wymienia telefony służbowe na najnowsze iphone a Ty musisz na to zarobić na nocnej zmianie aby oni mieli

LIDER
@POPIS

Te ciche podwyżki się nam po prostu NALEŻAŁYY !!!!!!!

Zirytowany

Większość już firm w okolicy z branży ma w ofercie dofinansowanie do posiłków, tu ciesz się z 50 zł na kwartał i kiełbasy w stołówce za 20zl Nawet takie coś zachęca aby zmienić pokład lotu

Bolo

No!! Nareszcie kończy mi się umowa. W końcu opuszczę to (usunięte przez administratora) UFFFFF!!!!

Agnieszka
@Bolo

Skoro aż tak cieszysz się z końca umowy to czemu nie złożyłeś wypowiedzenia wcześniej? Trochę dziwnie to wygląda

@Agnieszka

No właśnie. Sam sobie się dziwię. Jakoś tak zleciało te 9 miesięcy. Będę miał co dzieciom opowiadać ( Ta straszną historię)) Aby ich coś takiego w życiu nie spotkało. Hehehe!! Hehehe!!!!!!

@Bolo

Nareszcie od ciebie odetchniemy,takiego nieroba dawno nie było

@Mietek

Życzę ci wszystkiego dobrego. I naucz się pisać poprawnie ,bo ciężko się czyta. No ale trudno się dziwić. Właśnie tacy tu pracują. Hehehe!!!

@Bolo

A co nie zrozumiałeś inteligencie?

Bolo

A to ci dopiero. Pracuj tam szybciej bo wyrobienie ci spadnie ,i kierownik premię ci zabierze. ( ciebie)) Hehehe!!!

mat

bo tak

@mat

następny nawiedzony?

@Mietek

Przyprowadź jelenia. Dostaniesz tysiaka. Hehehe!!!

@Bolo

Nie przedłużyli ci umowy bo jesteś do niczego a udajesz bohatera

@Mietek

Skoro ty tak mówisz, to pewnie tak jest. Przyprowadz (usunięte przez administratora), będzie was dwóch!! HEHEHEE!!

wujek
@Bolo

inteligencją to Ty nie grzeszysz, a tak poza tym to masz racje firma to (usunięte przez administratora), takie (usunięte przez administratora)o zawinięte w kolorowy papierek

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.