Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Były

Powiem krótko! Kto jest chociażby odrobinę rozgarnięty i myśli normalnie, to za 3900 brutto pracować nie powinien. Natomiast komu to odpowiada ,to tylko pracować!!

@Były

To na więcej nie ma co liczyć? Jak ktoś pracuje kilka lat to zadnych podwyżek nawet nie ma? Czy jak to wygląda?

@Anna

Są podwyżki, jak ktoś pracuje a nie ściemnia to nie ma problemu. Ale widzę tu same wpisy ludzi którzy nawet roku nie przepracowali a od razu 7000 netto im sie marzy

@Mietek

Heheh a mnie gdzie podżega hahah

Rowerek
@Mietek

7000 tyś. To ja dostałem od razu a nie po roku. Oczywiście nie w tym (usunięte przez administratora). Hehe!!

@Rowerek

7000 tyś??? Gdzie takim (usunięte przez administratora) płacą tyle kasy??? Tyle to nawet cały Pratt nie ma przychodu

Syn mietka
@Mietek

Słuchaj gosciu .. wszytskich szyjesz jedna miara ja pracuje 5lat + i mam ledwo 3500 na reke

Marko
@Syn mietka

Ja pracuje 10 miesięcy i mam taka samą stawkę jak Ty widac jak Pratt docenia pracowników, Ci co przychodzą maja często wyższa stawkę lub równą jak ludzie co wiernie pracują w firmie przez lata

Rowerek

A ty masz tatusia?? Pewnie pod geesem Kierownikuje. To ci nie załatwi. Hehehe!!!

Ja pracuję 9 lat i mam 4600 na rękę

@Wojtas

To jest dużo? Czy mało ??według Ciebie. Bo ja 4500 do ręki na start dostałem w konkurencji.

@Bolo

Nie mówię że to dużo a u konkurencji byłem w trzech firmach na Jasionce i wszędzie chciałem 7000 brutto, wszystkie trzy powiedziały że mam za duże wymagania finansowe, mogą dać 6500

Bolo 2
@Wojtas

jaki Ty twardy i stanowczy jesteś w negocjacjach

@Bolo 2

Bo w życiu trzeba być twardym a nie wylewać żale na necie i udawać bohatera

@Syn mietka

ale siedzisz cichutko i nawet sie nie odezwiesz. Ja wszystkie podwyżki wywalczyłem. Albo kiero dajesz podwyżkę albo sie zwalniam. Zawsze dawali bo kogo przyjmą, płaczków po szkole?

Jola
@Mietek

Też bym tak chciała. Jesteś wielki Mietek! Pewnie dużo mleka pijesz. Hehehe!!

@Jola

Mam głowę na karku a nie ściśnięte (usunięte przez administratora)w rurkach jak większość chłopców na tym forum

Jola
@Mietek

Eeeeeeeeee!! Ty napewno masz głowę na karku. To słychać i czuć. I pewnie jeszcze z miasta jesteś? Buuhaha!!

MH
@Mietek

Jesteś jednym z tych którzy mówią, że deszcz pada kiedy plują ci w twarz i mówią prawdę?

@MH

Jedyny deszcz jaki widzę to Wasze łzy tutaj wylewane. Stracone pokolenie, wszystko się należy, jak ktoś źle się popatrzy to od razu płacz. Ludzie ogarnijcie sie, w życiu nie ma nic za darmo

@Mietek

Mieciu przestań już. Jest Ci cudnie to zostaw to dla siebie. Po Ci się zylujesz? , Tak trzymaj Wyrabiaj 209%normy

@Stefan Hula

Po co Ty sie spuszczasz nad tą firmą, było Ci źle, zwolniłeś się, wylałeś żale i teraz idź z dumą na stronę swojej firmy i siej pieśni pochwalne

Wojtas

albo pracuję i wykonuje swoje obowiązki a nie siędzę na telefonie jak moi koledzy

Szczepan
@Wojtas

Witam. A w jakich firmach byles jeśli można wiedzieć bo się rozglądam

Chętny

Dostałem ofertę pracy( jako spawacz )za 4 tyś.Brutto. Zastanawiam się tylko, czy za tą kasę wystarczy tylko przychodzić do pracy?? Czy trzeba jeszcze coś robić?? Bo nie wiem!! Podpowie ktoś???

Maniek
@Chętny

Na twoim miejscu to bym z łózka nie wychodził. A tak a serio zacznij od czegoś, ja jak zaczynałem pierwsza prace to prosiłem Boga, żebym gdziekolwiek mógł pracować. Nic to nie dało w latach 90 liczyła się tylko znajomość. Ty kolego masz bardzo duży wybór, zarówno w Polsce jak i UE. Nikt Cię nie zmusza do pracy w PWR, oni tyle płacą nie pasuje szukaj dalej aż dostaniesz tyle ile byś chciał. Z tego co wiem to w PWR niebawem zamykają rekrutacje, kolega pracuje tam i mówi, ze wszyscy co są obecnie na umowach tymczasowych mogą się niebawem zdziwić. Potki w PWR chodzą, że zrekrutowali za dużo i coś z tym trzeba zrobić. Pożyjemy zobaczymy. Rzeszów ma jeszcze jeden atut, strefa w Jasionce bardzo się rozwija powstają nowe firmy moze warto się przebranżowić i spróbować czegoś innego. tak wiec zacznij działać a nie żale wylewasz tu na forum.

@Maniek

Tu jest bardzo dużo płaczków którym sie wszystko należy a mało osób które wiedzą co to bezrobocie z lat 90-tych

@Mietek

Ale chyba najwyzsza pora wyjsc z mysenie o tym co bylo 30 lat temu no nie?

@Mietek

TU NIE CHODZI O ŻADNYCH PŁACZKÓW, Jeśli ktoś pracuje w firmie lotniczej. która uważa się za elitę dostaje marne pieniądze to co ma piać z zachwytu? A jeszcze ta głupota. Ciągle beznadziejne bzdurne wręcz idiotyczne szkolenia, ankiety Śmieszne Audyty. WTEDY kierownicy ganiają bo ich też ganiają Śmieszne to i nie ma nic wspólnego z normalna praca za godziwe pieniadze

@Maniek

Trafiłeś do mnie Maniek. Po przeczytaniu twojej rady, łzy stanęły mi w oczach, i postanowiłem jednak nie wstawać z łóżka.. Dobra rada!! Przecież gmina zapomogi płaci nie wiele mniej. Jeszcze raz dziękuję Maniek!!! BUUUUHAHAHAHAAA!!!

Dominika
@Chętny

4000 tys to faktycznie dość mało jak na tego typu zawód. Mówili coś o tym, że jest szansa aby te zarobki podnieść? Jeśli tak to na ile można liczyć po czasie?

Eustachy
@Dominika

4000 tyś = 4 000 000 więc myślę, że nawet Prezes tyle nie zarabia

Szeryf
@Chętny

Za tą rencine to mysle, ze wystarczy tylko przychodzic. Oczywiscie pracodawca musi zapewnic łózko do leżenia

@Szeryf

I drinki do łóżka. Najwyższym priorytetem firmy jest zapewnienie dobrostanu pracowników.

Były operator cnc

Kiedyś podczas ankiety pracowniczej ktoś napisał że zarobki takie same jak w Lidlu co by się w miarę zgadzało jednak pracownicy supermarketów mają lepsze warunki bo nie muszą pracować na 3 zmiany, nie muszą posiadać wykształcenia technicznego ani podpisywać dokumentów potwierdzających zgodność wykonywanej pracy (pomyłka w takim dokumencie może skutkować odpowiedzialnością karną, co wynika z charakteru branży lotniczej). Także sami widzicie że na ten moment jest to zakład taniej siły roboczej. Pracowałem tutaj rok i to był raczej stracony czas bo na rynku jest wiele lepszych ofert :)

@Były operator cnc

Podaj jakiś przykład lepszej oferty

Były operator cnc

A sam sobie poszukaj a jak jesteś zbyt leniwy to pracuj za 2100-2300 na rękę

@Były operator cnc

Za takie pieniądze to tam nie pracuje jak już :)

Mam już spokooj
@XXX

Kolejny kierowniczek albo HR uprawia propagandę. Dziwnym trafem zarobki anorektyczne. Do tego 3 zmiany. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do obowiązków. Rotacja jak pasażerowie w autobusie.

@Mam już spokooj

Zero argumentacji , jestem zwykłym pracownikiem produkcyjnym cnc

@XXX

Nie bądź śmieszny. Zarobki anorektyczne.

Antoni
@Były

To znaczy, jakie dokładnie? Chętnie dowiem się, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze ewentualne dodatki do pensji, które zwiększyłyby końcowe wynagrodzenie.

@Antoni

Po 10 latach 2700 na rękę....4000 netto mam jako kierowca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 .Szkoda marnować życia na takie firmy

Fury
@Były

Pracuje tam od 2 lat na stanowisku operatora Cnc 4800 po podwyżce fakt 3 zmiany sa męczące ale praca spokojna Mozna fajnie dorobić do wypłaty nadgodzinami płatnym 100%

Obecny operator
@Fury

Ciekawe na którym wydziale, ja po 2 latach mam 3700 brutto. Więc im się cos w widelkach pomyliło albo tak szanują pracowników

Były szlifierz CNC PWR
@Obecny operator

No przecież nie od dziś flagowe nieoficjalne słowo tego molocha to "znajomości" masz je to robisz tam karierę nie masz to zdobądź doświadczenie zrób sobie okulary ochronne na ich koszt , badania i podziękuj po roku. Z doświadczeniem będzie ci łatwiej u normalnych pracodawcow.

Pikuś
@Obecny operator

Ja jako spawacz 17 lat pracy 4600 brutto

aaa
@Były operator cnc

Jeśli chodzi o zarobki w tej wspanialej firmie to wynoszą one 120% średniej krajowej tj na dzień dzisiejszy 6500 zł. "Grube ryby" które walczą o prawa pracownika mają zapisane w Zakładowym Zbiorowym Układzie Pracy 200% tej kwoty. Kadry kierowniczej jest około 500 osób. Polowa pracowników w większości na produkcji zarabia około 4000 zł, druga połowa około 8000 zł i średnio maja po 6000zł

@aaa

Brutto czy netto?

Bik

Brutto

Ex_worker
@Były operator cnc

ćześć - zgadzam się z tobą - nie dość że lepsze oferty to z lepszymi warunkami ale to jak pisałemwyzej - firma mysli że są ehh i ahh i praca w niej to zaszczyt :)

jedi
@Fury

Po 27 latach 5300 brutto, więc masz konkretne plecy albo...?

Arek
@Były operator cnc

wiec dlaczego nie zatrudnisz sie w Lidlu jak Ci źle? Nie rozumiem, przeciez nikt tam nie trzyma Cie siłą.

Bllllll

Bo jest całkowitą prawdą

Chętny

Uderzyłem się dziś w głowę i chce pracować za 4 tyś. BRUTTO jako spawacz. Składam jutro CV. Hehehe!!!!

klos
@Chętny

Ja też się uderzyłem. Lecz nie chcę pracować za 4 tyś BRUTTO. Bo to kwalifikuje się pod zapomogę ,a nie pod wypłatę. Heheheeeheee!!!

Teresa
@klos

To za ile Ty byś poszedł do pracy? Skoro wiele osób w tym kraju pracuje za mniej, zobacz sobie, jaka jest minimalna stawka wynagrodzenia.

@Chętny

Domagasz się wielkiej kasy a jak wygląda Twoje doświadczenie?

Halinka
@NormalMen

Nie ty bedziesz rozliczac kogos z doswiadczenia nie powinno cie to interere

6lat

@Chętny

6 lat w branży lotniczej czy innej, bo jak w lotniczej to 6000 brutto to minimum

@NormalMen

U konkurencji 5400 brutto

@Cyk 2

ale no konkret .Gdzie ?

@Chętny

No właśnie że nigdzie, wszędzie płacą 4tys brutto na począteka wszyscy sie podniecają

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bolo

Fajna firma, pracowałem w Borgu i Mtu i tutaj jest o wiele lepiej, dali mi większą kasę ,szkoda że nie ma dopłat do posiłków

@Bolo

Ty jesteś trzeźwy?? To ile miałeś w MTU 3500 brutto??

W65
@Bolo

tam chyba z barter robiles

4500 brutto

Operator

Podobno 4b wchodzi styczen luty na calym wydziale 65. Beda kolejne odejscia jezeli faktycznie tak bedzie co idzie wywnioskowac po rozmowie z kolegami.pracy .

@Operator

Wszyscy odchodzą póki daleko do 4 b. Jak przyjdzie co do czego to wszyscy zostaną. Żaden się wtedy nie odezwie. Będą mówić że nawet im pasuje! Hehehe!!!

@Zwykły pracownik

Dużo racji, wiadomo że nie wszyscy którzy mówią że się zwolnią jak będzie 4b to się faktycznie zwolnią, ale połowa z nich jest jak najbardziej możliwa. Od startu 4b czyli od okresu wakacji z wydziału zwolniło się 30 osób.

Wojtas

Pieniądze lepsze niż u konkurencji

Wsk

Żelazna zasada tej fabryki: 1.posiadać robotników za najmniejsze pieniądze 2.za wszelką cenę nie dać robotnikom podwyżki

Bolo

Mietek? A gdzie są twoje komentarze?? Gdzieś ty zniknął???

Ciekawy

Jakie podwyzki inflacyjne przewidujecie ?

@Ciekawy

Powinno być z 12% ale znając życie coś wymyślą by dać 6%.

Iza
@Operator

Czyli to jest konieczne, że mają do tych 12 przyrównać? Bo jeśli taki byłby wymóg to nie rozumiem jakim cudem mieliby to obejść. Praktykowali już podobne rzeczy, bo piszesz, że "znając życie coś wymyślą" i się zastanawiam

@Iza

W tamtym miały być podwyżki około 10% zaproponowane przez zarząd, związki wywalczyły dla pracowników z tego 7% więc sytuacja w tym roku może się powtórzyć... Tak to tu działa

@Ciekawy

Związki które sa u nas nie sa dla nas tylko dla firmy Jezeli rok temu mialy byc wieksze podwyzki to jakis gamoń powiedzial ze AZ tyle nie trzeba i dali mniej .... Koniec swiata Zwiazki sa Dla firmy

Marekandrzejandrzrj

Marne te podwyżki cos

Asterix
@Operator

O 12% to może być wzrost wynagrodzenia w firmie, nie mylić z tym, że każdemu należy się ten procent. Ważne jest to, na ile przełożony oceni pracownika i stosownie do tego przydzieli mu podwyżkę. Przestańcie wreszcie myśleć w kategorii: mnie się należy. Jeżeli ktoś otrzyma np 10% podwyżki to nie może mowić, że "przełożony zabrał mu 2%, lecz mieć świadomość,że otrzymał taką a nie inną podwyżkę.

@Asterix

Jesteś pewnie jednym z tych kierowniczkow Co tak robią, Wez sobie te 12 procent i się ciesz bo jesteś the Best i tobie się należy

Magda
@Asterix

Jesteś kierownikiem korporacji ,czy tylko przydupasem kierownika korporacji?

Podwyzka
@Ciekawy

Inflacyjna? Dobree. Z infacją to nie ma nic wspólnego. Inflacja bedzie 20% a oni dadza 11%

zigi
@Podwyzka

bo to nie jest podyżka inflacyjna tylko ma związek ze wzrostem wynagrodzeń w sektorze przedsiębiorstw, a ta wynosi ok 12%

luk

średnia to ok 112zł 35 groszy

N55

Jestem ciekawy kiedy pojawi się alert jak to jeden z kierowniczków skasował auto pracownikowi na terenie firmy. Gdzie jest etyka o której nam się tak przedstawia na spotkaniach ? Dlaczego zostało to ukryte ?

@N55

o coś nowego, z którego wydziału ten Hołowczyc?

Robol

Minimalna krajowa w przyszłym roku 2023 wzrośnie o prawie 20%(po tej czerwcowej podwyżce) względem 2022. Tutaj na zakładzie wzrośnie o 11.7% i to w kwietniu Doliczając różnice inflacyjna, różnice w podwyżce minimalnej to mało optymistycznie wyglądają te wzrosty wynagrodzenia w pwr

Dawid A.

Powiem krótko, zmarnowałem 8 lat swojego życia na WSK. Nie polecam!

Tatuś Mietka
@Dawid A.

Ja na szczęście tylko rok.

Miałem smutną przyjemność pracować w tym zakładzie 13 lat. Żałuję i to bardzo . Nic dobrego ta firma nie wniosła do mojego życia , byłem otumaniony ich korporacyjnym bełkotem że poza tym zakładem jest dno. Przyszedł kryzys zostałem zwolniony , bez mrugnięcia okiem, ale piszą że oferują stabilne zatrudnienie ( do pierwszego kryzysu ):::))). Podczas poszukiwania pracy , każdy zaznaczam każdy !!! tzw prywaciarz oferował na start większą stawkę na rekę niż P&W Rzeszów po kilkunastu latach pracy przy komponentach lotniczych. Oferty przebierałem jak chciałem , znalazłem coś fajnego bliżej domu, więcej zarabiam mniej cierpi głowa , nikt krzywo nie patrzy że zrobię sobie kawę czy szukam coś na telefonie, wiem co mam robić i jest fajna atmosfera. Dla mnie ten zakład to dno z ocena ode mnie -1 więć przestrzegam bo przyjdzie pierwszy leprzy kryzys co 6 czy 8 lat i cię zwolnią , nawet kierownik ręki ci nie poda. Na początku będą słodzi jak to u nich jest pięknie ale mina wam zrzednie po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Tusek

No tak jest no co tu duzo mowic

byk

Moja dusza płakała jak przyszła pandemia i tak o zostałem zwolniony ,kopnięte ambicje i uczucia. Teraz wiem że nie mam czego żałować,obecnie gdzie pracuje staram się by moja firma była lepszym miejscem pracy od PWR , sugestia leci za sugestią ,wprowadzane są zmiany by ludziom pracowało się lepiej i by wszyscy byli zadowoleni.nie narzekam Ludzie idzicie z tego PWR

Los
@byk

A ja polecam każdemu spróbować. Zobaczyć jak przebiega rekrutacja , jakie maja wymagania, jakie oferują warunki , podjąć zatrudnienie i zweryfikować po opadnięciu emocji :)) Czy było warto . Bo ja nie odpowiem jak Agnieszka Chylińska , że było . BO NIE BYŁO .

Obiektywnie patrząc...

Uwaga! Przestrzegam wszystkich zainteresowanych przyjęciem się do tej korporacji. Nie będę się rozpisywał ,bo szkoła da słów. Nie wierzcie w te reklamy i opowieści jaka to wspaniała firma lotnicza. Prawda jest inna. Totalny wyzysk pracownika. Pracuje 10 lat i nawet nie zarabiam 4 tys. Dla nowych dostaniecie 4 brutto ,to wam wyjdzie niecałe 2800 netto. W dzisiejszych czasach ,to śmiech przez łzy. Spiora wam mózgi , że to dużo i powinniście być dumni ,że pracujecie w tej korporacji. Nie dajcie się otumanić i zmanipulować.

@Obiektywnie patrząc...

Zgadzam się Też pracuje nascie lat i mam 3300 na rękę. To naprawdę mało. Przy obecnych cenach to śmiech w firmie lotniczej Ale góra tego nie widzi.Jak dyrektorzy maja ok 30000 reszta z kierowniczkow pewnie z 7 8. To kto poruszy kwestie robola? A robol na wszystkich zapierdziela i cały czas jest poganiany. NO NOZ SIĘ W KIESZENI OTWIERA. NO I JESZCZE SPRAWA NTU!!! TO JUŻ JAKIEŚ SPRANE MÓZGI SA. CaLy czas siedzą i patrzą na słupki wyrobienia. Taka to robota kierowniczkow poganiaczy No (usunięte przez administratora) słupki się nie zgadzają!!!! A czy zapytałeś się jeden z drugim Czy kasa się zgadza? Czy nie brakuje na zYcie. Tym się martw jeden z drugim a nie słupkami

@Obiektywnie patrząc...

Ja sie teraz ciesze i smieje z tego że mnie zwolnil,Konkurencja lepsza

on
@Stefan Hula

można wiedzieć na jakim wydziale tak Ci mózg sprali ?

@Obiektywnie patrząc...

Chłopie, kto Ci każe w tej firmie robić? Ile tu placzków się wypowiada, że mało zarabiaja - jeteście po prostu żenujacy, ofiary losu.... przychodza po jakies tam szkole i chcieliby zarabiać niewiadomo ile, bo im się należy. Weż się jeden z drugim do roby, dokształć się, nauczcie się języków... i potem wymagajcie w tej albo innej firmie

Mateusz

Ja akurat dostałem 20%, kolega dostał 18% a inny kolega tylko 15%. Podwyżka to loteria chyba :)

Hynek
@Mateusz

Mateusz A na jakim wydziale tak było?

@Hynek

Oczywiscie 65

Zwykły pracownik.

W ogłoszeniach piszą że dają od 4500 do 6500 brutto. A przyjdzie do rozmowy to oferują ledwo 4000. Pomysły to oni mają w dychę. Hehehe!!!

Dejw
@Zwykły pracownik.

Spawaczom z wieloletnim doświadczeniem proponują 3600 BRUTTO!!!! 3600 netto to już jest strasznie mało a oni jeszcze brutto proponują. Śmiech na sali!

klos
@Dejw

Znam człowieka, co nie dawno spadł z piętra, prosto na głowę. Myślę że za 3900 brutto, jako spawacz, przyjmie ofertę. Powiem mu aby złożył aplikację.

@Zwykły pracownik.

6500 dają pracownikom którzy maja doświadczenie w podobnej firmie a 4000 takiemu co mu sie wydaje że wszystko umie

@Mietek

A ty jesteś ten za 6500?? Czy ten za 4000?? Brutto oczywiście.

Ja tam pracuję ponad 10 lat i jestem juz poza tą skalą na plus

@Mietek

Eeeeeeeeee! To gratulacje. Ty musisz być fachowiec. Żeby tylko firma nie straciła takiegoż specjalisty ,bo upadek był by bliski. Hehehe!!!

@Zwykły pracownik

Pracuję normalnie i nie narzekam a Wy piękni młodzi od razu chcecie dużo za nic

@Mietek

Życzę sukcesów . Brawo! Tacy są potrzebni na pokładzie. Hehehe!!

igor
@Mietek

Mietek chyba z premią kwartalną :D

@igor

i jeszcze Twój tatuś na kolanach przynosi mi jeszcze swoją roczna wypłatę

@Mietek

Czy to aby nie ty jesteś ten, co upadł na głowę???

Aneta

Masz być ,malutki ,cicho siedzieć i bać się. A oni zrobią z tobą co chcą. Filozofia korporacji.

PPPP

U nas rekrutowali w urzędzie pracy. Ludzie tak się pchali, że aż stół połamali. HEHEHEHEHEEE!!!!!!

@PPPP

JAK MOŻNA SIĘ UWAŻAĆ ZA FIRMĘ KLASOWA. BO TAK O SOBIE MÓWIĄ I Piszą jak na start dają takie propozycje płacowe że, śmiech na sali Firma LOTNICZA, Jak mówił Shrek :Krowy doić. TA FIRMA JEST NIEPOWAZNA.

pppp
@Stefan Hula

3900 brutto dla spawaczy. AAAAHAHAHAHAHAHAHAAA!!! Babka klozetowa ma nie wiele mniej.

Pawel

Miałem przyjemność pracować, szkoda zdrowia i czasu ,kierowniki ,majstry zapatrzeni w slupki i układy z eko dla nich zawsze worki kapusty ,wózki taczki wymyślane na D13 a śmiech na sali wazne aby kamilki, narcinki, mieli radoche a dla pracownika ochłapy bo nie ma na podwyżki i wytykanie palcem o byle co.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.