Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

4bg

Znam dużo pracowników którzy pracują w 4bg i sobie chwalą. Wbrew pozorom jest więcej wolnego i wiecej kasy. Stary robol PW&R.

Sprzedaż przede wszystkim
@4bg

Zastanawia mnie 4bg godzina dodania Twojego postu. 2 w nocy z soboty na niedziele, a 27 minut wcześniej była również pozytywna opinia innego użytkownika: cnc 02.10.2022 01:37 Kandydat "Uważacie ,że np. 3800 brutto na poczatek to mało, zejdźcie na ziemie." zastanawia mnie który z kierowników to pisze :) chyba że to czysty przypadek po paru głębszych. Po pierwsze, 3800 to oczywiście że mało to nawet nie trzeba się starać żeby udowodnić. A odnośnie pracy na 4B to oczywiście że są Ci którzy sobie chwalą taki system ale w przewadze są to kawalerowie bez żon i dzieci którzy mają więcej możliwości przebywania w pracy a co do dodatku brygadowego to i tak są wypłacane godziny przepracowane a jedyny dodatek to są 2 dniówki za free. Moim zdaniem się to nie opłaca i tyle. Trzeba też zaznaczyć że na wydziale 65 są same maszyny przy których się stoi i są krótkie cięcia. Więc jak ktoś z hartowni sobie chwali to ja go rozumiem bo jak załaduje wsad i puści to ma kilka godzin wolne. W przeciwieństwie do operatora który musi mierzyć, być skoncentrowany mimo wszystko, zmieniać płytki itd. Pracuje w PW parę lat, dużo się zmieniło przez ten okres, część na lepsze część na gorsze. Bez zmian pozostało że operator musi ogarniać wszystko w procesie, od legalizacji sprawdzianów, po zamawianie płytek, chcieliby rozliczać z każdej minuty gdzie maszyna stoi, a jak coś się zacznie sypać to od razu bure dostaje operator mimo że większość nie leży w naszych kompetencjach. Ktoś na tym wydziale zapomniał że to firma produkcyjna i pracownik nie jest wrogiem kierownika. A tylko dzięki niemu będzie mógł chwalić się wszystkim zielonymi słupkami. Ja może się nie znam ale lepsza metodą jest metoda marchewki a nie kija - czy kierownicy nie zdają sobie sprawy że pracownik lepiej opłacony jest bardziej efektywny?, skłonny do większej współpracy?, chętniej robi nadgodziny w momencie gdy ma maszynę wolną?, mniejsze szanse że się wypali zawodowo?, przychodzi do pracy z większą ochotą?, angażuje się w wykonywane zadania?, stara się sam z siebie, aby proces był stabilny?, nie myśli o zmianie pracy ale raczej o zmianie stanowiska w obrębie firmy?. Wartością firmy są ludzie, nie maszyny. Bo same maszyny wyrobienia nie zrobią a zaangażowany zespół nawet na słabym parku maszynowym jest w stanie zdziałać cuda. Metoda kija nie spowoduje wzrostu zaangażowania u pracownikach, chyba żeby szybciej wysyłali CV do innych firm. Pozdrawiam zwłaszcza kierowników i dyrektorów bo na nich jest największy nacisk na to jak ta firma będzie wyglądać, bo pracownik sobie znajdzie inną ścieżkę kariery ponieważ jest znacznie bardziej elastyczny.

MotorHead

Stefan masz rację. To pisze jakiś łepek co ma 5lat roboty ogólnie i 30 lat życia,oraz kawaler co mu w domu się nudzi albo mąż którego przerasta życie i obowiązki rodzinne to ucieka do (usunięte przez administratora) WSK teraz PWR.Ciekawe co powie jak będzie miał 50 lat? I jeszcze będzie płacił alimenty bo mu żona powie żeby wybierał:albo rodzina albo "kariera" w WSK jak to niekdyś były kierownik W 54 August Nep kazał ludziom się określać. Pociągnie na 4B do 50-iatki to przy sraniu trawy będzie się trzymał,a dzieci powiedzą mu żeby się integrował z kołchozem PWR

w65_

Chłopie nikt Cię tu nie trzyma jak Ci nie pasuje to (usunięte przez administratora) stąd. Daj innym spokojnie pracować - pracuje na maszynie i w niczym mi 4B nie przeszkadza. Zarobki jak na początek są ok po szkole dostałem 3700 po roku 20% podwyżki - obsługuje jedną maszynę.

@w65_

to dostales ty po szkole a ktos kto pracuje kilka lat ma podobna stawke . No i nie trzyma masz racje . w tym tygodniu rozmowa o prace w innej firmie

W
@w65_

Dlatego to jest nie fair, łebek po szkole z zerowym doświadczniem co nie umie dobrze sie podetrzec, ma nie wiele wieksza stawke od pracownika co ma ogromone doświadczenie. Cały pratt

EC
@W

To według ciebie ile miałby zarabiać ten młody po szkole ? Za najniższą krajową to każdy wolałby pójść do kiosku niż brać na siebie odpowiedzialność za sprzęt detale i pracę z takimi dokładnościami. Już wcześniej pisali ludzie ile się tam zarabia to jak masz doświadczenie i zarabiasz nie wiele więcej to pretensje możesz mieć tylko do siebie że nie potrafisz nic więcej wynegocjować albo zmienić firmy.

nadzieja

Mam nadzieje ze ktoś z tych WYŻEJ ma odrobine poukładane w glowie ( chociaz watpie) i dostana od HR informacje ze jest krytyka i co jest zle co trzeba poprawic ... Pewnie sie łudze

Były frezik obesrwujacy

Był Kowidek to zwolnienia. Od tak, z dnia na dzień. Teraz szukają ludzi bo brak. Trzeba było kilka miesięcy przetrzymać a tak ...Teraz będzie pokuta. Za mała kasa, co by nie mówić nędzna i anorektyczna. Kilka miesięcy temu, mieli czelność wydzwaniać po ludziach żeby wracać. Wstyd.

Zwykły pracownik.

Ja za swoją stawkę robię tylko do przerwy. I wszystko gra. Hahaha!!

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Augustyn

To co płacą dzisiaj na WSK to (usunięte przez administratora)!!! Koto myśli inaczej , to go nie okresle .

cnc

Uważacie ,że np. 3800 brutto na poczatek to mało, zejdźcie na ziemie.

@cnc

I własnie przez takie myslenie w tej FIRMIE sa takie zarobki .

@cnc

Oczywiscie ze mało W takiej pracy gdzie robi się rzeczy krytyczne precyzyjne Gdzie jak się pomylisz to kierownik staje się Twoim wrogiem bo ich tylko słupki interesują Etyka jest tylko podczas rozmowy kwalifikacyjnej reszta to ściema Tak samo praca w nocy to jest przegięcie O 3 W NOCY TO MOŻESZ SOBIE POROBIĆ NAJWYŻEJ ZAPALKI DO OCZU W takiej produkcji nocek nie powinno być wogole. No ale Ci co je wymyslili nigdy w nocy nie pracowali

@cnc

Dla Ciebie to może i dużo. Jeżeli nic w życiu innego nie robiles bo nie umiesz. To te 3800 to może i za dużo. Hehehe!!

Polu
@cnc

Sorki nie robię części do zabawek tylko lotnicze. Więc jako operator CNC powinny być lepsze zarobki. No chyba że się lubi kierownikowi jednemu czy drugiemu do (usunięte przez administratora) wchodzić to i więcej dostaniecie...

N55

Pracuje od niedawna na produkcji, aktualnie PW ma masę ogłoszeń na różne stanowiska. Już szukam innej pracy ale po kolei . W ogłoszeniach mamy system 3 zmian lub 4 brygadowy. Na rozmowach jest to potwierdzane na 4b można pracować jeżeli ma się ochotę zarobić 500zl więcej i stracić wszystkie weekendy, ale to tylko dla chętnych. Otóż nie - już w pierwszym dniu dowiedziałem się że 4b jest stopniowo wprowadzana i do końca roku 2022 ma być na wszystkich maszynach na produkcji. Etyka i koleżeńska atmosfera nie istnieje. Pracownicy walczą ze sobą kto więcej zrobi przez co nadzór się cieszy i podkręca czasy. Ludzie obgadują się za plecami, liderzy donoszą o wszystkim co się dzieje na liniach i o czym rozmawiają pracownicy licząc na chociaż 100zl podwyżki czy premii. Podobno szkolenie na cnc trwa 6-9msc ale już po 2 są naciski żeby pracować samodzielnie z tym że każda pomyłka to narażenie się kierownictwu i współpracownikom. Sposób nauki zależy do kogo trafisz jednak większość nie specjalnie chce przekazywać wiedzę za to często podkreślają swoją wyższość związana z latami pracy i szybkością działania. Nauka też jest mocno ograniczona ważniejsze są spływy produkcji i % wykorzystania maszyn więc na tłumaczenia nie ma czasu. Główny kierownik produkcji na spotkaniach podkreśla że pracownicy są oszustami, kłamcami, nierobami i nieudacznikami, często jest wulgarny gdy co raz wyższe założone cele nie są realizowane a jedyne co sam robi w tej kwestii to zlecanie skrócenia programów np. przez usunięcie pomiarów narzędzi lub większy posuw i zwiększenie ryzyka uszkodzeń części za którą winę poniesie operator. Zarobki dalekie od zagranicznej korporacji uzależnione od doświadczenia ale na więcej niż 3700-4300 brutto nie ma co liczyć. Po roku można dostać podwyżkę do 20% podstawy + dodatek inflacyjny. Czy to dużo ? Każdy może spróbować i odpowiedzieć sobie sam...

Operator
@N55

Zgadzam się w 100%. Pracuje od wielu lat na wyżej opisywanym wydziale. Produkujemy dużo więcej niż jeszcze kilka msc temu a kierownik jest faktycznie bezczelny, co rusz organizuje spotkania na których opowiada łzawe historie i w wulgarny nie etyczny sposób obraża pracowników i straszy ich 4 brygadowką. Wynagrodzenie żałosne po wielu latach pracy 4700. Szukam innej pracy.

Były pracownik i chwała za to
@Operator

Zakład ten to Żenada Praca, w nocy za marne grosze Zresztą po co te nocki? Wymyślił je (usunięte przez administratora) co nigdy na nich nie byl Te ciołki na górze patrzą tylko na słupki i chore wyrobienie!!!! ZEJDŹ MATOLKU NA DÓŁ NA PRODUKCJĘ porób chwilę i zobaczymy czy się wyrobisz i będziesz miał słupki!!! NA szkoleniach mówią ochy achy etyka sretyka a życie co innego Szybko albo szybciej Gonitwa i tyle Narobili bzdurnych szkoleń przepisów i (usunięte przez administratora) idiotyzmow, Najgorsze, że to dorosłe chłopy a w sumie gownazeria Chłopaki nie dajcie sobie wbić 4 brygadowki Jest dużo pracy na okoloza większe pieniądze

pracownik W53
@Były pracownik i chwała za to

Ale za to na dniach otwartych PWR można było sobie zjeść za darmo albo kupić grochówkę za 20zł. :)

Spec
@pracownik W53

Grochówka nie była taka zła, ale powinna kosztować 5 zł. :(

@N55

To wszystko nabiera tempa po zmianie kierownika głównego. Za Pana Maćkowiaka wszystko funkcjonowało jak najbardziej prawidłowo, tzn większy nacisk był kładziony na wyedukowanie pracownika i zgodne sztuki. Czasy się zmieniają teraz przyszedł PAN WILK i wszystko zaczęło się sypać. Atmosfera fatalna, zastraszanie,wyzywanie. Panowie majstrowie a raczej kierownicy boją się odezwać bo mogą jutro pracować gdzie indziej. Pan Wilk co chwilę chodzi na fajeczki z ' Małymi kierownikami' i obmyślają plan jak to jeszcze bardziej dokręcić śrubę. Życzę Panu Wilkowi jak szybko się pojawił aby tak samo szybko zniknął.

B.B
@W 65

@W65 Jak nie będzie zgrania wśród załogi na warsztacie , to nie ma znaczenia że za tego kierownika było lepiej a zatego jest źle. Jak każdy będzie mniej kombinował a normalnie pracował spokojnie to atmosfera będzie spokojna. A tak pracownicy są cięci na przełożonych a przełożeni na pracowników. Zmiana przełożonych nic nie po może jeśli nie będzie zdrowej atmosfery na warsztacie?

PW
@B.B

B.B Ciekawe rzeczy opowiadasz, bo według mnie za poprzedniego kierownika Tomka, zgranie było i pracownik czuł, że jest szanowany i doceniany. Teraz nagle jak magiczną różdżką po zmianie kierownika czuć że atmosfera jest fatalna i nie ma zgrania, ciekawe dlaczego... Może dlatego że dużo osób się zwolniło, ale może jednak dlatego że kierownik nie szanuje swoich pracowników i sam wprowadził taką atmosferę że nie chce się przychodzić do pracy.

@PW

A co to tak się tego kierowniczka boicie? Dorosłe chłopy a portkami trzęsą Pogadać. Z Gościem Jak nie to dialog i po (usunięte przez administratora)

W65

Może i wprowadził by i prosił by produkować więcej, zapewne tak by było. Ale na pewno nie mówił by że jesteśmy (usunięte przez administratora) kłamcami i nie traktował by nas jak jakiś (usunięte przez administratora)z podstawówki. Każdy ma swoją godność a firma szczyci się etyką i dbaniem o samopoczucie pracownika. Niestety tylko w strefie teoretycznej i na pokaz, gorzej z praktyką.

@Stefan Hula

Pogadac z "gosciem"? Pogadasz splynie po nim jak po kaczce tobie na scemnia ze rozumie itd... a potem ma cie caly czas na uwadze i mozesz byc pierwszym niewygodnym do odstrzalu bo zagrażasz jego karierze .... stary ile ty masz lat zeby takich rzeczy nie rozumiec? nie wiem ile tu jeszzcze popracujecie ale chyba kazdy woli w tej firmie ten czas w spokoju SPEDZIC ... a nie odwracac sie za siebie czy ktos nie czai sie za rogiem i patrzy sie co robisz zeby cos znalesc aby tylko miec jakis powod aby sie przy%^&ć ... Nie wiem czy warto pokazywac przzed kolegami ze sie ma jaja jak potem mozesz miec przewalone .

Tom
@W65

4000 tys. Na rękę średnio z premiami i socjalem zrobi się?

Stawka
@Tom

Jeżeli pytasz o produkcję (szlifierzy,CNC,procesy specjalne itp) to do puki jest 3 zmiany to zarobisz ale napewno nie przez pierwsze 9-12msc w tym czasie też napewno nie zobaczysz ani 1zl premii. Socjal za urlop należy się jak psu buda o ile masz niewykorzystane dni z poprzedniej pracy. Do końca roku wprowadzą wszędzie 4 brygadowka więc będzie jakiś dodatek, ale czy warty straconych weekendów to musisz sobie sam odpowiedzieć. Jak jakoś przeżyjesz pierwszy rok to dostaniesz podwyżkę do 20% podstawy.

@Stawka

nie ma juz 20 % podwyzki po 9 miesiacachh max 10% bronia sie jakims wpisemw aktach ...

MotorHead
@Stawka

Pracowałem w tej pseudo firmie ponad trzy dekady i nie pamiętam żeby kiedykolwiek była podwyżka choćby 10%!!!A Pan Stawka fantazjuje o 20% :))))Mitoman :))))

Kaziu
@Tom

4000 tys. = 4000 000 więc myślę, że może być problem ale tak na poważnie to 4000 zł na start możesz dostać ale to brutto o ile masz jakieś doświadczenie w innym wypadku raczej coś między 3600 - 3800 brutto. Co do podwyżek to z tego co się orientuje obecnie nie za bardzo chcą dawać 20 % raczej coś w okolicach 10-15 %.

@MotorHead

obecnie jest 20% i jeżeli ktoś mówi inaczej to kłamie, pracuje na FDGS i tyle dostałem przy przedłużeniu umowy po 9 miechach , kolega z sąsiedniej maszyn również

W65

Ja nie dostalem 20 % mimi ze po 3 miesiacach pracowalem juz sam . nawet po interwencji w GORZE powiedzieli ze sie nie da ... a babka w dziale personalnym czy tam ksiegowosci powiedziala ze nie bedzie sie takimi sprawami zajmowac " MOWI SIE TRUDNO" wiec sorry

Polu
@W65

20% nie każdy dostanie zależy to od przełożonych. Więc jak ktoś mówi że ma dostać te 20% to nie znaczy że dostanie...

Aneta

I cieszą się ludziska , że dostali wypłatę ,3 tys. -500 dojazd, -1500 mieszkanie, - 1000 wyżywienie i po pieniądzach. Bilans musi wyjść na zero! Ale jest radość ,że chodź się do roboty. He he he!

Bernard

To prawda.... Filozofia firmy jest taka ,żeby były jak największe zyski ,to trzeba zatrudniać najtańszych ,najgłupszych wyrobników, bez ambicji ,bez żadnych wymagań. Jasne, najlepiej bez szkoły ,bez zawodu,broń boże związanego z branżą. Pożądani są, : kucharze, piekarze, malarze , kominiarze, itp. Nauczymy ich roboty i będą tania siła robocza. I o to chodzi.

Jeszcze bajki wam sprzedadzą ,że dostaniecie gruszkę ,świąteczne ,premie. Raj na ziemi. Cudowne miejsce. Tylko policz ile kosztuje dzisiaj życie.

Panowie sami jesteście sobie winni... Zaczynacie pracę ,to chcecie najniższa krajowa. Zacznijcie się cenić i wolajcie co najmniej średnia. Nic dziwnego ,że śmieją się wam w twarz i nie szanują.

@155

chcecie? Pokaz mi kogos to chce zarabiac najmniej :D odkleilo ci sie cos 1 jak ktos zaczyna prace po szkole ty łyknie wszystko bo nigdy nie pracowal itd 2 jak powiesz ze chcesz na start 4000-4300 to cie wysmieja i nawet nie odp na cv lub powiedza swoja propozycje NAJNIZSZEJ 3 przyjmuja ludzi nie zwiazanych z zawodem ktos robil cos za 2500 na jakiejs tam umowie i przyjdzie tu za 3000 mysli ze boga za nogi złapał

Cnc

Pratt & Whitney Rzeszów to najbardziej zakłamana korporacja. Non stop piszą o szacunku do drugiego człowieka ,a jednocześnie wyzyskują drugiego człowieka na niespotykaną skalę! Omijać szerokim łukiem takie miejsca.

Tyle ,żeby ludzi było stać kupić czarny chleb i czarna kawę ,żeby nie zdechli i przyszli do roboty za pół darmo i robili na jaśnie panów hrabiów kierowników i dyrektorów.

Niki

Przepraszam ,Kółko Rolnicze. Masz racje.

Niki

Prestiż pracy w Pratt Whitney Rzeszów jest jak w Kółku rolniczym.

N55
@Niki

Myślę że to stwierdzenie obraża kółko rolnicze. Praca w P&W to zwykły wstyd. Wszyscy wiedzą co firma ma do zaoferowania, nie bez powodu z każdej strony miasta są wielkie banery z informacją że poszukują do pracy. Z roku na rok rotacja pracowników coraz większa. Przyjmują wszystkich mają tylko jedno wymaganie pracownik musi przyjść pracować za pół darmo.

Czekam tylko do końca umowy i spadam jak najszybciej się da. Już nie długo. Firma pod kątem zarobków (usunięte przez administratora)

Sam

Piszecie ze 3 zmiany i weekendy pracujące, świadczenia socjalne i premie bez szału. A kolega pracuje na odlewni i tylko na 1 zmianę chodzi od poniedziałku do piątku i niby na kasę nie narzeka. Więc jak w końcu jest bo nie wiem czy aplikować. Pracuje tam może 2 lata...

Mam
@Sam

Masz jeszcze inne wydziały, na których jest inaczej. Na jednym sama 1 zmiana na innych 3, bądź 4b, zależy gdzie trafisz.

ACF

Ta korporacja ,to dno! Jak cała pseudo Dolina lotnicza.

@ACF

Bo to prawda Kiedyś tam pracowałem 30 dyrektorów, 2000 kierowników, a decyzję boją, się jakąkolwiek podjąć

Czy pracownicy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

MH

Naturalnie ,sporo takich integracji się odbywa.A później za jakiś czas ta najważniejsza integracja w rejestracji w urzędzie pracy.

aaa

W sedno

Stefan
@aaa

Taka rotacja tu jest? Czemu ludzie uciekają?

@MH

pisanie bzdur nie sprzyja wizerunkowi firmy

@Stefan

bo im sie nie chce robić

MH
@mat

Karino,jesteś w układzie więc to ty nie pisz glupot.

@MH

w układzie to Ty masz zwarcie i Ci bije w denko

ZnaFca

Tak pracownicy dostają niecałe 50zl na rękę kwartalnie mogą je przeznaczyć na jakiś gadżet , pizzę lub właśnie na integrację w jakiejś spelunie .... 50 zł na lebka

W 65

Pójdziesz pić z przedawczykami co cię obsmarują na następny dzień. Weźcie sobie wolne z ekipą i sami idźcie .

Danuta
@ZnaFca

wiesz, zawszze to +50 zl wiecej, w wiekszosci firm i tego nie ma, wiec chyba nie ma na co nanrekac?

@Danuta

50 zł na kwartał. Z tego możesz sobie wybrać parasolkę za 40 albo dlugopisiki Wez przestań. To jest takie upokarzające jak nasionka pani Maryśki del Posty NIECH NIE DAJĄ NIC tylko godziwą zapłatę A nie 3500 dla spawacza A to że są, wczasy czy świąteczne żadnej łaski nie robią to jest inna pula Jak dla pani Danusi te 50 zł to super dodatek to ok Pewnie pani z Białego Domu i nawet nie wie co się na wydziałach robi

Operator

Witam. Widzę w ostatnim czasie mnustwo negatywnych opini o pracy ludziach zarobkach i atmosferze w PWR. Może część trafna ale nie do końca ze wszystkim bym się zgodził. Wiadomo wydział ma lepsze i gorsze czasy ale jak by nie było W65 ma mnustwo zamówień z czym się wiąże stabilność no ale niestety powinny razem z tym pójść pieniądze bo nikt z nas nie jeździ na 3zmiany dla idei i żeby góra spijala pianę. 4B hmm jak tak dalej pójdzie nie będzie kim obstawiać 3zmian moim zdaniem to jest zbędne, pasuje pogadać z ludźmi mobilizować ich i doskonale wiem że ten młody zespol robi produkcję w normalnym czasie pracy czyli 3zmiany i soboty gdzie się przychodzi po pieniądze. Młodych stawki ok wiadomo każdy chce jak najwięcej i osoby świeże nie są nic winne ale jak ma ich szkolić doświadczony pracownik jeśli po 9miesiacach osoba młoda będzie zarabiać więcej niż ta która ja szkoli z kilkuletnim stażem to jest jakiś żart czyli lepiej jest się nam zwolnić i moze wrócić za lepsza kase i podwyzke. Uklady i kolesiostwo wszedzie jest, i takie osoby mają kasę młody stawką ich nie przebije. Ludzie wiadomo jak to ludzie trafisz na idiotów ale trafisz też na człowieka A z kim będziesz gadał i się zadawał Twój wybór. Kierownictwo nie ma co posługiwać się nazwiskami, zawsze może przyjść gorsze każdy chce się wykazać ale niech z tym idzie odpowiedni dialog i przesłanie dla ludzi traktowanie nas osobowo A nie przedmiotowo bo my robimy robotę wy ja nam podsuwacie więc niech będzie obustronna wdzięczność. Jeszcze raz wspomnę o kwesti pieniędzy proponuję coś zrobić z tymi co mają najmniej i kilka lat są na wydziale bo kto będzie szkolił świeża krew, raczej nie ściągnięcie Panowie koszul i krawata i nie staniecie przy maszynie

@Operator

Widzę, że portal usuwa negatywne wypowiedzi. Więc Panowie nie piszcie po nazwiskach bo długo się to nie ostoi, ale do rzeczy. Jakiś inteligent siedzi na dole i analizuje % wykorzystania maszyn, dobrze jego praca. Ale nie wie, że nowa produkcja zależy od pracy bardziej manualnej tzn podbijanie podpór czy przemocowania, a tu schodzi najdłużej. Nie mówię już o nowych pracownikach jak przyjdzie to mu pomożesz. A tu zamiast podziękowania, chodź każdy ma to daleko w (usunięte przez administratora) to co ? (usunięte przez administratora) Pracuje już dość długo 15 lat i co, zmądrzałem złożyłem wypowiedzenie. Ktoś się zapyta czego tak długo?, więc piszę tu jest pralnia mózgów.Na początku się zastanawiasz różne szkolenia, ankiety pulse, a nóż coś się zmieni a tu co (usunięte przez administratora). Więc takie (usunięte przez administratora).,....lenie na temat etyki wsadźcie sobie głęboko nie powiem gdzie. Rozpisałem się trochę, może kiedyś będzie lepiej jak nie będzie rządził przygł....up, ale to nie zmieni się prętko.

@W 65

Zgadzam się Niech Ci krawaciarze z rękami w kieszeni zejdą i pokażą jak się robi wyrobienie. Siedzą gamonie patrzą w ekran i sprawdzają słupki CHAMSTWO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Nikt nie przychodzi leżeć Takie sprawdzanie i ustalanie procentów to możecie w sypialni robić To nie jest fabryka gumy do żucia I przestańcie w końcu poganiać ludzi że pilne ze super pilne Co to ma być? Wszystkim firmom z zewnątrz płacicie bajońskie sumy za byle przykrecenie śrubki a swoim ochłapy rzucacie Nawet porzadnej imprezy dla pracowników nie zrobicie Może dzieci ok zadowolone A załoga z czego ma się cieszyć? Z kiełbaski za, 25 z? No to jaja, są Uciekają ludzie którzy robią robotę Zostają niedorajdy od liczenia słupków i poganiacze Osobiście dla mnie to byłby wstyd żebym jako kierownik patrzył na wyrobienie Nie mając pojęcia jak jest naprawdę na, warsztacie

Inteligent
@W 65

Drogi kolego W 65, doskonale wiem na czym polega wdrożenie, pytanie tylko ile lat można wdrażać ???? Pozdrawiam!

@Inteligent

Może i wiesz ile wdrożenie schodzi, jak robi to stary operator i wie co i jak poprawić i technolog to wprowadzi w technologię. A jeżeli technolog jest mądrzejszy od operatora co zęby zjadł na tym to uwierz mi dobry rok jak nie dłużej. Przykład, młody toczy płytki rwie technolog zmienia płytki, co do cholery taki twardy materiał ?. Programista się pomylił i nalewych obrotach maszyna chodziła hehe dobre. Młody operator nie zobaczył, technolog jeszcze młodszy i jest jak jest. Pozdrawiam watahę w 65

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 260.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.