Opinie o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. w Rzeszów

Otóż to. Zarobki niewiele większe od najniższej krajowej a przecież to branża lotnicza …

@Marcin

Tak zarobki nędza Wymagania Śmieszne szkolenia Wazelina kierowniczka Aa już zwykle chamstwo to słupki i wyrobienie To tak jakby każdy siedział i patrzył w sufit .Nie raz nie ma z czego zrobić bo nie ma materiału czasy nędzne Maszyna się zepsuje Itd, A tam siedzi pan Dyrektor taki np Na D13 p Cz.ch i zgrywa ważniaka i ma gościu jakieś ale .Ktoś kto nie ma pojęcia o warsztacie ,Niech się lepiej nie wypowiada

@Stefan Hula

Ale ile to jest trochę więcej niż najniższa krajowa; 100zl czy 500zł? Bo to w sumie jest różnica. Co to za śmieszne wymagania? Trzeba robić coś co wychodzi poza zakres stanowiska? Rozumiem, że roboty mało. Ale jak siedzicie i czekacie, aż naprawią maszynę lub dowiozą materiały to i tak macie płacone?

Stefa hula

Chyba jesteś kierownikiem.Chodzi mi o śmieszne ankiety jakieś orm gdzie mówią o słupkach wyrobieniach Przecież to interesuje tylko kierowniczkow O głupkowatych szkoleniach nie mających związku z tym co się robi .. Co to jest wyrobienie w lotnictwie ? Ma być dobre Idealne a nie hurtownia czy akord .

noo
@Stefa hula

Średnio już ludzi wasze słupki- wróżyfusy interesują. Większość ma to gdzieś. Wyrobienie na montażu:) Dobre sobie. Można sobie trochę bazować jak długo proces ma trwać. Ale bez przesady. Jak na tak dużą prawną odpowiedzialność to nikt nie będzie nadstawiał głowy, żeby sprzedać przekładnię więcej. Bardzo dużo ludzi w całym zakładzie myśli nad zmianą (usunięte przez administratora) Przekazać stronę gowork do przestudiowania dyrektorom. No chyba, że dyrektorzy już ubiegli ludzi i będą zwalniać;)

Nuno

Potwierdzam opinię, że obcinane są podwyżki pracownikom nowym oraz z kilkuletnim doświadczeniem żeby zrekompensować podwyżki innym. Premie również są obcinane pomimo braku absencji. Mimo wydawać by się mogło trochę lepszych warunków zaoferowanych na początku w porównaniu do innych firm z branży, budzi to mieszane odczucia i daje impuls do rozważań na temat zmiany pracodawcy. Dumnie ogłaszane podwyżki inflacyjne w praktyce okazują się zniechęcającą jałmużną.

byk
@Nuno

Nie było żadnych podwyżek . To tylko częściowa rekompensata wzrostu kosztów utrzymania . I znowu wraca narracja o konieczności oszczędzania. Generalnie zarząd o niskich kompetencjach dobry tylko na dobre czasy.

@Nuno

Czyli mieliście ostatnio podwyżkę inflacyjną? Ja niczego takiego nie uświadczyłem w moim zakładzie. Napiszesz, jak to kwotowo wyszło, ile tego dali?

Kierownik

Z przyjemnością informuję ,że na stronie Lidla oferty na sklep, bez doświadczenia ,z ulicy jak to się mówi , oferują 5600 brutto. Lidl więcej płaci niż Pratt. He he! Ale nieee, przecież Pratt to taka dobra firma, ciepło, nie leje deszcz na lep. Hańba i wstyd! Branża lotnicza , światowa firma. Trzymajcie mnie ,bo pekne ze śmiechu!

Dokładnie tak jest jak kolega pisze. Szukają i zatrudniają najtańszych! Jest kasting, kto zawoła najmniej ten przechodzi dalej i jest wciągany na ,,pokład,, jak oni to nazywają. Tylko ,że ten pokład ,to dzisiaj jest pokładem nędzy i biedy! Najniższe zarobki na Podkarpaciu z branży i jeszcze w beneficie ,zepsuta i zgniła atmosfera, gratis! Będę Cię poganiac jak osła, szybciej ,więcej! Omijać to miejsce szerokim łukiem. Nie dajcie się omamić jakąś wimaginowana przyszłością , kariera w tej firmie. To polega na tym ,żeby Cię wycyckac i wydojic. Kto tego nie rozumie teraz, to zrozumie po paru latach jak doświadczy tej wspaniałej atmosfery, fałszu obłudy i manipulacji.

@Nowy

FIRMA (usunięte przez administratora)atmosfera wiecznego straszenia audytami i wszystkimi innymi rzeczami npi Brak wyrobienia tylko z czego jak czasem nie ma z czego i po drodze są jeszcze, głupawe szkolenia Ogólnie bryndza Zwiazki kłamią że walczą ogólnie kant i (usunięte przez administratora) Podwyżki Ok ale nikomu łaski nie robią

Fred
@Nowy

Brawo! Brawo kolego, opisałeś sytuację w tej firmie dokładnie jak jest. Niech będzie przestroga dla wszystkich , kto myśli o pracy w tej firmie.

Kierownictwo? Ok. Pełna profeska. HR? Tragedia. Kobieta doczepiajaca sie o wszystko, o osobowosc kandydata zwlaszcza. Dwutygodniowy okres odezwu, przeciaga sie juz kolejny miesiac, ani me ani be.

Leszno
Operator CNC

Zaczął się proces dawania podwyżek, można nieźle wyciągnąć nawet i 1000 zł . Super firma oraz atmosfera.

Tomasz

Wejdzie sobie na kariera.lidl.pl i zobaczcie jakie stawki proponują zwykłym pracownikom sklepu lub magazynierom. Większe niż PWR operatorom, spawaczom, kontrolerom jakości - czyli de facto najważniejszym pracownikom w tej firmie, ponoszącym odpowiedzialność za detale lotnicze. Wstyd i hańba naprawdę!

@Tomasz

Zgadza się to jest kpina A jaka odpowiedzialność !!!!! Do tego dochodzą durne ankiety jak dla ułomnych albo (usunięte przez administratora) z przedszkola Ogólnie atmosfera jest nędzna Straszą poganiają .Zero organizacji wszystko na już pilne W lotnictwie takie coś ?A dyrektorek widzi tylko słupki i udaje glupiego bo nie wie co się dzieje na produkcji Nie czuję tego Do słupków nie trzeba dyrektora Staszek z pod Lidla zrobi to samo

No name

Rekrutację do firmy prowadzi Randstad. Aplikowałam do obszaru HR i pomimo zaangażowanej agencji oraz specjalistów, właśnie z obszaru HR, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, poświęcając czas na wywiad telefoniczny, a kolejno urlop, na spotkanie w biurze. Sądzę, że to absolutnie niedopuszczalne i drastyczne wpływa na markę pracodawcy.

Torx

Pratt Whitney, to firma znana i słynna ,lecz nie z tego co produkuje ,tylko z tego ,że placi pracownikom najmniej na Podkarpaciu. Najmniej ile się tylko da! Płaca najniższa krajowa i parę groszy dorzuca. Wstyd Panie Prezesie!!!!! Ot cała prawda o słynnej firmie.

Wester

Stawki faktycznie strasznie niskie jak na specyfikę pracy. 4000 zł za ogarnianie rysunków technicznych, ogarnianie przeróżnych norm, podbijanie dokumentów lotniczych jako zgodne to stanowczo za mało

Pablo
@Wester

To na rękę 4000 teraz dają spawaczowi? Widzę, że wiesz co tam jest dokładnie do roboty? Rysunek techniczny, podbijanie dokumentów lotniczych jak zgodne i różne normy. Napiszesz więcej co to za normy?

S

Ile można tam zarobić jako spawacz tig? Jak skomplikowane elementy się tam spawa?

@S

Myślę że 4300 brutto to by dali..

@S

Teraz dają 5000 brutto na start, chyba że masz doświadczenie to dostaniesz więcej

Były

Ja pracowałem za 3900 i czym prędzej uciekłem. Hehehe!!!

@Były

3900 dostałem w 2012 na start a Ty kiedy? W 2022?

Młodszy Spawacz teraz poszukiwany, widziałem ofertę i ogólnie ja bym był chętny, tylko właśnie nie wiem, czy zaczynać od takiego stanowiska niżej czy zamiast młodszego czekać, aż dadzą normalnie na spawacza. Mam trzy lata doświadczenia, dla nich to wystarczająco w ogóle nawet na takie?

Były spawacz

3 lata to aż za dużo ???? jak na tą firmę . Nie dadzą Tobie spawacza zaczniesz od młodszego , a później jak dobrze pójdzie to po 5latach może dłużej dostaniesz spawacza i z 300zl brutto na zachętę . Dobra rada idź spawać ogrodzenie więcej zarobisz niż w pratt

@Były spawacz

Dobrze rozumiem, że po 5 latach pracy dostaje się 300 zł brutto podwyżki? Dlaczego tak długo trwa awans w firmie? Przecież zawodu da się nauczyć znacznie szybciej, a jeśli ktoś ma już doświadczenie to już w ogóle nie ma dyskusji. Jak szefostwo reaguje na wnioski w sprawie podwyżek? Zawsze są odrzucane i trzeba czekać aż sami je przyznają?

Niestety ale nie ma tak dobrze???? Po 5 latach pracy dostaje się tylko jednorazowy jubileusz na który składa się dyplom, plastikowa przypinka do garnituru z logiem P&W oraz 300 punktów na platformie Rstar (jest to wewnętrzna platforma benefitowa firmy) ale nie ma tak dobrze nie można wydać tych punktów na co ma się ochotę bo było by zbyt dobrze????dostaje się listę na co można wydać te punkty jest do wyboru blacha do pieczenia, patelnia lub okulary przeciwsłoneczne.

CAD CAM

Witam od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie jakie są warunki przyjęcia na stanowisko programisty CNC? Ma szansę się przebić osoba z wieloletnim doświadczeniem ale bez wyższego wykształcenia? Pozdrawiam serdeczne i liczę na odpowiedź

Agnieszka

Firma osiąga szczyty obłudy i hipokryzji. Temat plac , to temat tabu. Temat zakazany. Chyba dlatego ,że sami wstydzą się że tak mało płaca. Nie polecam , omijać szerokim łukiem.

@Agnieszka

Ta firma to przedszkole Tym kierowniczkom wydaje się że rozmawiają z (usunięte przez administratora) .Tłumacza i mówią jak do przedszkolaków takie bzdety że głowa boli.Tu zarabiają dyrektorzy i kierownicy Reszta na nich zapiernicza i bierze ochłapy.Dla mnie ta firma jest negatywna

Judasz
@Barabasz

Były w ostatnim czasie rekrutacje wewnetrzne na stanowiska kierownicze, startowałęś ? Stoisz prz maszynie a czasami to leżysz i wciskasz jak małpa guzik a jak nie przy maszynie to bawisz sie telefonem i chcesz zarabiac srednia krajową ? Daj coś od siebie wiecej a nie wiecznie narzekasz ze kierownik tyle i tyle zarabia.

Grinch

Dzień dobry. Nie wchodziłem tutaj nigdy gdyż dopiero nie tak dawno dowiedziałem się że można zobaczyć lub napisać opinię o pracodawcy. To może coś napiszę. W tej firmie nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj , jeśli chcesz się zwolnić to nie robią Ci problemu i możesz odejść pomimo że potrafią nawet olać pracownika z długoletnim stażem bo ja jego miejsce przyjedzie dwóch . Dlaczego dwóch ? Bo młodzi, wyszkolą się a stawka dużo niższa niż ten co pracuje trochę lat. Fakt szacunku do pracownika zwłaszcza na produkcji nie ma gdzie wynika to gdyż dyrektor goni kierownika a kierownik wyżywa się na pracownikach bo taki nie rozumie że ktoś się rozchorował lub ma opiekę nad dzieckiem itd. tylko maszyna stoi i ma chodzić. Przyznawanie podwyżek,premii czy tytułów wyższego stopnia to temat tabu bo dostaje je osoba która jest na każde skinięcie kierownika ( kiedyś mistrz ale teraz chodzą jak pawie bo kierownik) czy tak jest na każdym wydziale tego nie wiem ale napiszę ogólnie. Jakby(usunięte przez administratora) to ludzie by napisali nazwiska tych co uważają się bogami w tej firmie i powinni wiedzieć z kim mają doczynienia. Bo w firmie wielki pan i władca a za bramą rolnik itd. Przemiał ludzi jest tutaj tak duży że pod tym względem nigdy nie będzie ona miała dobrego wizerunku a każdy patrzy że chce także dobrze po jakimś czasie zarabiać a jak tego nie ma to szuka gdzie indziej i idzie dalej a ten pracodawca pozwala na to bo niestety nie dostaniesz większej stawki.

Pracuje tam kilkanaście lat.Zadnych cudów nie ma .Wymagania jak byś pracował nie wiadomo gdzie.Wszystko zależy gdzie trafisz i od kierownika.Polowa załogi to rodzina i znajomi.Kasa zależy jedni mają dobrą .Inni robią to samo za grosze.Rozliczaja cię , za byle głupotę możesz podpisać.Wszystko zależy gdzie trafisz i co robisz.Ogolnie żadne cuda .

Jakie wymagania w takim razie stawiają, brzmi jakby były wysokie? Myślę nad pracą tam i nie wiem czy mam odpowiednie doświadczenie teraz. I co do wynagrodzenia to kto w takim razie może liczyć na lepszą kasę wykonując te same obowiązki? Biorą pod uwagę kwalifikacje w takim przypadku czy np. wykształcenie?

A można zrobić coś żeby kierownik zmienił decyzję odnośnie zarobków? Może wystarczy wejść w koleżeńskie relacje ? Niżej pisano, że dużo zależy od tego gdzie trafisz. Może wiesz gdzie najlepiej trafić, żeby warunki były spoko?

Bolo

Coś w tym prawdy jest tak jak z przyznawaniem podwyżek czy premii. Dobrze wchodzisz obecnie kierownikowi w cztery litery to masz więcej. Co niektórzy a piszę o wydziale W65 to by Cię po trupach zadeptali żeby się pokazać i nie tylko. Na tym wydziale to ogólnie możesz pracować 15 lat i będziesz operatorem a możesz 5 lat i jesteś taka samo operatorem gdzie stawka już jest na takim samym pułapie. Gdzie tutaj jest szanowanie starszych operatorów gdzie ten który szkoli młodszego po kilku latach zarabia tyle samo już. Nikt nikomu nie żałuje ale niektórzy można napisać pseudo kierownicy bez wiedzy bo są tacy przyznają swoim pupilom ,kolegom a inny może się wykazywać itd.ale i tak mu się nie należy. Etyka na jeszcze gorszym poziomie i to piszę aby wiedzieli Co nowi pracownicy którzy chcą się zatrudniać w tej firmie lub myślą kiedyś.

Obecnie Pratt & Whitney Rzeszów S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Metalurg. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 3 stycznia.

Darek

WSK , zawsze było jest i będzie dziadowska firma. Kto ma odrobinę ambicji i honoru nie będzie pracować za tak małe wynagrodzenie. Komu to odpowiada, tylko pracować , na dyrektorkow i prezeskow .

Zrezygnowany

Witam Drodzy Panie i Panowie. Jak wygląda u Was zadowolenie z podwyżek? Czy już wszyscy są przygotowani na zwiększenie wyrobienia i wykorzystywanie zaległych i przyszłorocznych urlopów? Proszę o opinie i komentarze

Maniek

Dokładnie młoody przychodzi do pracy nie ma zielonego pojecia ma juz min 5100 brutto. Ja pracuje 5 lat mam 4900 brutto. Najciekawsze jest to ze mam uczyć tą osobę - mam (usunięte przez administratora)..... na tą firme i te związki, zę doprowadziły do tego stanu.

@Maniek

Ta firma to śmiech na sali .(usunięte przez administratora)wczoraj dostaliśmy babeczki na 95 lecie firmy. Nie dawajcie nic tylko płacicie godnie i szanujcie ludzi

@Maniek

No to ile ma taka osoba, która ma jednak jakieś doświadczenie? Czy zapłacą Ci dodatkowo za wyszkolenie pracownika czy to Twój obowiązek? Były próby negocjacji podwyżek dla Twojego stanowiska?

To może ja się wypowiem bo też przyszedł do nas młody, ja go muszę szkolić, nie ma za to dodatkowej kasy masz szkolić i tyle. Poszedłem negocjować stawkę na rozmowie rocznej to mi powiedział kierownik że nie ma pieniędzy na podwyżki i tyle. I teraz mam dwa razy więcej roboty za takie same pieniądze bo wyszkolić kogoś od zera to kupa czasu

@Tomek

u mnie dają 500 za szkolenie

I pamiętajcie że młodszy operator nie ma w zakresie obowiązków nadzoru i szkolenia nowych pracowników wg karty stanowisk pracy.

Były

Przepracowalem w tym dziadostwie 9 - miesięcy. Gorszego dziadostwa nie widziałem. Wymagają wiele, płacą bardzo nie wiele. To nie jest wypłata, to jest zapomoga..

@Były

Firma paskudna Dziadostwo Rozumiem wymagać ok ale nie taka głupota takie nie zorganizowanie I te słupki wyrobienie to takie prymitywne

Igor

Bardzo niskie zarobki jak na specyfikę pracy i ogólnie branże i jej powagę. Pracuje w kontroli jakości mam 4000 zł Netto i kilka lat doświadczenia, mój brat teraz dostał pracę w restauracji jako pizzerman plus pomoc na barze - pensje dali mu taką samą jak ja mam… gdzie kręcenie pizzą a gdzie potwierdzanie zgodności części lotniczych …

Bem
@Igor

Pracownicy mają zarabiać jak najmniej ile się da! Do póki nie braknie rąk do pracy. Ale za to kierownicy, dyrektorzy, prezesi, mają zarabiać jak najwięcej. Fałsz , obłuda i hipokryzja! Cała prawda o WSK.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 258.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 15 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pratt & Whitney Rzeszów S.A.?

Kandydaci do pracy w Pratt & Whitney Rzeszów S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Pratt & Whitney Rzeszów S.A.