Opinie o Exela Technologies w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Exela Technologies. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Exela Technologies o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exela Technologies w Toruń

Agat

Z takimi targegami to niedługo sami zostaniecie i będziecie robić te faktury. Niektóre projekty skok o 250%, nie da rady tego wyrobić. Ludzie mają kredyty, inne zobowiązania finansowe a lecicie sobie w kulki manipulując tak wypłatami. Mam nadzieję, że klienci od Was odejdą bo nie szanujecie pracowników.

Bambo
@Agat

W końcu ktoś napisał to, co pomyśleli sobie wszyscy, jak otrzymali maila z nowymi targetami. Pensji już bardziej uciąć nie mogą bo nie ma z czego obcinać to zaoszczędza na premiach bo targety są nierealne do zrobienia.

@Agat

Do dobrego człowiek sie szybko przyzwyczja. Wcześniej była uznaniowa i to mega niska + niższa wypłata (przed zmianą najniższej krajowej). Teraz premie ogólnie są w miarę wysokie + większe wypłaty a i tak jest źle. Proponuję się zwolnić skoro tutaj jest taki wyzysk. Ba! Wręcz za stawkę głodową. Poza tym kto normalny bierze kredyt wliczajac do swojego budżetu premię? Przecież ona raz jest a raz może nie być.

@Agat

Wprowadzono usprawnienia, które zwiększyły wydajność to podnieśli targety, proste i normalne postępowanie. Ci co uczciwie pracują zamiast się obijać nie dostaną niższej premii niż wcześniej. Mi tam moja pasuje, zawsze to dodatkowe 2 tys :)

XD
@Bambik

Nowa platforma tak zamula i sypie błędami, ze nawet gdybys wszystkie pola zatwierdzał puste to nawet byś się nie zbliżył do 2000 :)

@XD

Wystarczy się starać i robić swoje, a nie szukać wymówek. Nie bądź taki zawistny :)

noName

mimi

wybacz, to nie do Cb miało być ;)

@noName

Moja opinia o firmie zdecydowanie negatywna. Dlaczego? Została podpisana umowa od 22 kwietnia, dziś tj. 17 kwietnia, dzwoni pani z agencji jobhouse i informuje, że zatrudnienia zostały przez firmę cofnięte i umowa anulowana. Zachowanie niepoważne i nie fair wobec potencjalnego pracownika.

Ehh

No słabe, nie zazdroszczę :(

Digest

To do działu finansów też biorą z agencji?

Więc masz opinię o agemcji pracy Jobhouse, nie o Exeli.

żal

ta bo jakas agencja ma wplyw na zatrudnienie...jest zaraza ogarnijcie sie ludzie

Tytyty
@żal

Czyli mam rozumieć, ze ludzie mogą tracic prace, bo jest zaraza ?

Tytyty

I to jest dla mnie niezrozumiałe..

Rozsądny
@Tytyty

Nie jesteś potrzebny, więc Cię nie biorą. Proste.

@Rozsądny

A nie obchodzi mnie czy jest potrzebny, chce prace to musi ją dostać!

anonim2

czesc, a to ciekawe postepowanie, bo wlasnie szukaja ludzi (usunięte przez administratora)

@anonim2

Jest taka sytuacja że wszystkie firmy wstrzymamy rekrutacje

Krasz

Gratuluję przenoszenia projektów na nową platformę. Działa tragicznie, nie można wybierać dokumentów, spadnie jakość, wydajność. Głupota. Oby poszli po rozum do głowy i wrócili do starego systemu.

Doomed
@Krasz

Nie licz na to. Docelowo wszystkie projekty maja być na „nowej” platformie (niektóre teamy pracują na niej od ponad roku)

Kwazi
@Krasz

Zdarzają się sporadyczne problemy, które nie są zbyt istotne. Więcej jednak jest zalet niż wad, mimo wieku dziecięcego platformy.

@Kwazi

Nieprawda. Problemy nie są sporadyczne i są bardzo istotne. Wpływają na wydajność, a ta na premie, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Niektóre z tych błędów do dziś nie są naprawione, a co jakiś czas pojawiają się nowe.

Bajabongo

A gdzie się podziały, jakże wciągające i emocjujące wybory pracownika kwartału?

No gdzie one są?!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exela Technologies. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
logo firmy Księgowy – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

Gar

Języki wystarczą, są potrzebne jeśli chciałbyś awansować, dla zwykłego klepacza praktycznie nie mają znaczenia. Skończone studia nie maja żadnego znaczenia.

@Gar

Możesz mi przybliżyć na czym mniej więcej ta prace polega, i czy jest szansa na awans, dodam, że mam wysoką znajomość pakietu office i renomowane kursy IT?

@JJ

Weryfikowanie danych z faktur, przepisujesz wartości z faktur (w obcych językach) do programu i tak przez 8 godzin. Praca totalnie bezstresowa, zrobisz swoje i idziesz do domu nie myśląc o pracy. Co jakiś czas są ogłoszenia na specjalistę/koordynatora albo do innego działu. Awansować można w miarę szybko, pytanie tylko czy jest to opłacalne :)

@Gar

A zarobki? I jaka jest atmosfera, jak "starzy pracownicy" reagują na nowego pracownika?

@JJ

Najniższa krajowa+ premie. Jak masz poniżej 26 lat i status studenta to masz więcej. Sama premia bywa różna, zależy czy bierzesz nadgodziny/pracujący weekend. Od 0 do 1000, a co niektórzy potrafią więcej. Co do ludzi to ciężko się wypowiedzieć, jedni będą sobie chwalić a inni wręcz przeciwnie, zależy do jakiego teamu się trafi i czego się oczekuje. Jedni będą pomocni a inni będą poirytowani, ze musza stałe pomagać nowemu bo im target ucieka. Ja osobiście nie narzekam. Jak jesteś w miarę kumaty i komunikatywny to szybko załapiesz :)

@Gar

Ostatnie pytanie czy praca przez Agencje to duży minus ja studiuje zaocznie to i tak weekendy odpadają.

@JJ

Czy minus to nie wiem, część osób woli pracować na zleceniu bo więcej zarobią. Ale wiadomo odpadają Ci wszelkie profity z umowy o prace jak chociażby urlop. Nie pracujesz - nie zarabiasz. Jak się wykażesz to umowę o prace można dostać po 2-3 miesiącach jeśli będą wolne etaty. Aczkolwiek nie wiem jak teraz z zatrudnieniem, przez wirusa duza cześć osób pracuje zdalnie - nie ma kto szkolić nowych raczej. Z komentarzy tutaj widać ze agencja odwołuje spotkania.

FireFish
@JJ

Mając "wysoką znajomość pakietu office" i "renomowane kursy IT" bez znajomości języka sam sobie szkodzisz. Chcesz z tym iść na stanowisko produkcyjne? Spotkasz na miejscu dość zróżnicowane względem umiejętności technicznym osoby, potrzebne ci to?

Pracownik na zleceniu
@Gar

Dlaczego na zleceniu się więcej zarabia? Od czego to zależy?

Morowe
@Pracownik na zleceniu

Skoro ta "tajemna" wiedza jest tobie obca, to znaczy że możesz dalej kręcić betoniarką.

@FireFish

Więc jaki poziom angielskiego jest wymagany, gdzieś muszę zdobywać doświadczenie

FireFish
@JJ

Na stanowisko produkcyjne praktycznie byle jaka znajomość języka wystarczy. Tyle co wymagane, to 99% społeczeństwa zna. Tam tak naprawdę niewiele trzeba mieć w głowie, żeby klepać faktury. Jak masz cokolwiek więcej skilla na pakiecie office, wiesz coś więcej o IT niż skrót tego terminu to szkoda czasu na produkcję. No, ale to już trochę języka by się przydało.

Jarosław K.
@Gar

Jak masz poniżej 26 lat to dzięki naszemu wspaniałomyślnemu ustawodawcy na etacie zarabiasz tyle co na zleceniu.

Du

Czy jako pracownik biurowy mam sie czegos obawiac? Czekam na telefon w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

@Du

Ps. Praca z dokumentami.

@Du

Powiem tak, obawiać nie masz się czego, ale wątpię, żeby w obecnej sytuacji kogokolwiek nowego przyjęli do pracy... Pracujemy zdalnie z domu, więc niezbyt możliwie jest przeszkolenie kogoś nowego na odległość. Aczkolwiek, kiedy sytuacja z wirusem się uspokoi, na pewno ktoś się do Ciebie odezwie, bo rąk do pracy brakuje non stop. Powodzenia :)

kto

kto pracuje zdalnie?

@Bajabongo dziekuje.

@kto

Aha, no i na początku trochę szczypie, ale po jakimś czasie nie jest nawet tak najgorzej. W zasadzie to nawet przyjemnie :)

Niemam

Czy ktoś wie czy jest jeszcze szansa na pracę zdalną dla osób które są na umowę zlecenie?

Niemam

Gdyby wiedział to na logikę mojego pytania by też nie było;)

jt1
@Niemam

są osoby, które pracują zdalnie (umowa zlecenie)

@jt1

Może to zależy przez kogo są zatrudnione.Miejmy nadzieję że nikt nie będzie pominięty i nie będzie wyjątków co do pracy zdalnej :)

Opr
@Niemam

W teamie A ktoś zrobił awanti, że jeśli nie będzie pracy zdalnej to etatowcy pójdą na chorobowe i następnego dnia już ogarniali pracę zdalna dla wszystkich. Myslalam, że cała firma tak pracuje. Skoro nie, to polecam ten sam zabieg :)

@Opr

Nie ktoś tylko cała grupa osób robiła awanturę. Warto, polecam, właśnie zaczynam pracę w piżamie we własnym domu. Wesołych Świąt ????

Kuciapa

Haha, ściemnianie L4, żałosne

@Opr

Niestety cała firma tak nie pracuje a team A jest mi dosyć bliski:)

@Bajabongo

A jesteś(pozwole sobie zwracać się na ,,Ty") na umowie zleceniu?

@Niemam

Oczywiście, że nie. Tylko, że w teamie A na zdalną poszli nie tylko etatowcy, ale też osoby ze zlecenia, przynajmniej jeśli chodzi o "Szwecję".

@Bajabongo

Nie wiem skąd ta informacja,bo jest zupełnie inaczej :(

Sławomir

Widzę ucichło tutaj, to znaczy pracodawca rozwiązał wszystkie wasze problemy, które tu na bieżąco zgłaszaliście. Taki pracodawca to skarb, sprawdza wiele kanałów aby jak najszybciej spełnić zachcianki pracowników!

Ola_Patola
@Sławomir

Polska rośnie w siłę, a ludziom żyje się dostatniej.

@Sławomir

Ucichło bo w końcu sie rozchorowali, nie ma kto pisac

Spokój
@Koronek

Ucichło bo 3/4 osób poszło na zdalne. szkoda że były takie wybory kto pójdzie wcześniej, a kto pozniej. Mowili, że pare osob w ogole nie dostało propozycji zdalnej (etatowcy wszyscy, zlecenie tylko część). Coz, pozostaje reszcie czekac az ktos przyjdzie z koroną i zarazi pozostałych, w tym koordów tlów :p

@Spokój

Bo prawda taka że nie każdy dostał tą propozycję...

Nanielegalu

Jak firma ustosunkuje się do tego, że do pracy zdalnej na własnych, prywatnych kompach używamy darmowej wersji programu na licencji do użytku niekomercyjnego? Przy każdym wyrzuceniu z programu po 3 h pracy w przeglądarce otwierają się propozycje wykupu pakietów płatnych na użytek komercyjny.

Hahaha
@Nanielegalu

Wszędzie źle, dadzą zdalną źle, nie dadzą zdalnej źle. Chcesz to wróć na salę i pracuj ze wszystkimi, którym nie zaoferowali zdalnej :p

Marudy
@Nanielegalu

Ciesz się że możesz pracować w domu i masz za co kupić jedzenie A nie marudzisz.

JezusChytrus
@Nanielegalu

Mali, smutni ludzie. Jesteście śmieszni. Nic Wam nie pasuje, żenada. Skończcie się już ośmieszać i wypisywać tu te głupoty. Internet oferuje więcej rozrywek niż gowork. Nie pasuje Ci, to wracaj na openspace albo się zwolnij.

Praca
@Nanielegalu

Większość z Was nie ma żadnego doświadczenia związanego z inną praca , nie macie jeszcze skończonych studiów A jeśli macie to na tym się kończy zero rozwoju, uczy się ktoś z was jakiegoś języka lub czegokolwiek żeby podnieść swoje kwalifikacje ? Zapewne nie więc nie oczekujcie że będziecie zarabiać dużo pieniędzy nic nie robiąc bo niestety rzeczywistość jest brutalna jeśli nie zaczniecie sami w siebie inwestować to nikt wam nie da super pracy. Jeśli nic nie robisz oprócz 8h pracy to siedź cicho i ciesz się że wogole istnieje firma która chce Cię zatrudnić. Zapewne nie jednemu z Was przydałaby się lekcja życia w innej pracy , może zobaczylibyscie jak ludzie są traktowani i jak ciężko muszą pracować.

alejakto
@Praca

haha w teamie f była jedna dziewczyna która w tym samym czasie konczyła LO ... także generalnie rzecz biorąc miała w tamtym momencie wykształcenie podstatwowe i robiła to samo co ja po studiach :/ a teraz u arabow lata, chociaz kto wie co tak naprawde tam robi ? :P Moze to jest pomysl na zycie !

Operator

Czy jest jakies info o tym czy wszyscy operatorzy będą zdalnie pracować?

Digest
@Operator

Tak, wszyscy mają pracować zdolnie.

Hmm
@Digest

Czy to juz ostateczne i oficjalne info?

@Digest

Zdolnie może tak, bo zdalnie to na pewno nie. Firma nie dysponuje sprzętem dla wszystkich. Technicznie też nie wszystko jest możliwe do klepania w domu. Na razie to są nieudolne testy. Prędzej złapie Was ten wirus niż wszyscy będziecie pracować z domu. Jeszcze się nie nauczyliście, że firma dba o własne interesy, a nie o Wasze. Oni się tylko martwią, żeby ktoś fakturki klepał w razie gdyby zamknęli odgórnie firmę.

Ehh
@NICK1

Podobno maja zalatwic więcej kompów

jt1
@Operator

ma ktoś jakieś nowe info w tym temacie?

Kalwiatór
@jt1

O oficjalne info chyba najlepiej zapytać swojego przełożonego zamiast czytać plotek na stronie, gdzie nikt nawet nie weryfikuje czy te osoby faktycznie tu pracują...

ehhh
@Kalwiatór

czemu zgłaszane są posty z merytoryczną treścią?

@Operator

Wszyscy nie bo nie można wszystkiego robić zdalnie. Część projektów musi być robiona na miejacu. Tylko czy Ci pracownicy są gorsi? Co z tego, że wiekszość pracuje zdalnie skoro wciąż sporo osób jest w biurze. Nie jest zachowany odstęp 1,5 metra, nie ma rękawiczek lub płynów dezynfekujących. Jest tylko mydło "antybakteryjne". Gdzie są tl? Powinni przychodzić do biura do czasu, gdy wszyscy pracownicy z zespołu bedą pracować zdalnie. Najlepiej siedzieć w domu i pisać maile, że się nie da, a firma nad wszystkim panuje.

JezusChytrus
@NICK1

Każde mydło jest skuteczne bo rozbija otoczkę lipidową wirusa, przez co wirus nie może się przeczepić do skóry. Nie potrzebujesz mydła antybaketryjnego..

Jolo
@NICK1

Jest mydło antybakteryjne - które zabija bakterie, jest zachowany odstęp ponad 1,5m, są rękawiczki.

@JezusChytrus

Wytyczne rządu są jednoznaczne rękawiczki lub środek dezynfekujący. Ani jednego, ani drugiego ani wczoraj, ani dzisiaj nie było, chyba, że dla wybranych, tak jak praca zdalna. Mydło jest ok, ale nie jest środkiem dezynfekującym, jest po prostu antybakteryjne.

Ehhh
@JezusChytrus

I znowu.. Zgłaszacie treść która ma wartość..

Kupaka
@NICK1

Jest mydło antybakteryjne, które jest rekomendowane przez rząd

Praca

Czy są osoby, którym praca zdalna nie została zaoferowana / zostały zbyte ?

Bambik

Osoby które już robią zdalnie, jak zostaliście o tym poinformowani?

Pener

Gołębiem pocztowym

Cichosza

właśnie wszyscy tylko po ciuchutko o tym mówią, nie wiadomo co o tym myśleć ;)

Meloro
@Bambik

Uuu ktoś usunął mój komentarz, w którym napisalam, że szeptem. Coś co powinien dowiedzieć się przyszły pracownik : o wielu ważnych sprawach tu mówi się właśnie szeptem, obieg informacji w tej firmie to tragedia. Jeśli nie wkręcisz się w jakąś grupkę to nie będziesz wiedział co się dzieje w ogóle

PRECZ Z KANAPAMI

Chyba nie było mnie widać, więc napiszę jeszcze raz. Te kanapy w kuchni.. to jest jakaś porażka, jakieś nieporozumienie.Jeśli tyle jest dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie w pracy jak moje, gdzie postawiłem życie prywatne, zdrowie wszystko inne.. Te nowe kanapy będą was ***** aż was kukle i kręgosłup będą bolały. PRECZ Z TYMI KANAPAMI

Udałosię

Team G od jutra HOME office jak to wyglada u was?

precz

"na prawdę" pisze się razem, a jeśli o razem chodzi to najważniejsze, że TL-ka organizuje prace zdalną swojej dziewczynie, reszta do urn... proponuję zorganizować wybory w budynku...

Oper
@precz

Taki mamy klimat. Ale pamiętajcie -KARMA WRACA. Kto do tego dopuścił by tl była przełożoną swojej dziewczyny/żony! To niezdrowa relacja, która rzutuje na cały zespół.

DobryJeżuAnaszpanie
@Oper

:D a Ty znowu to samo... życia nie masz? Nie przejmuj się, Ty też dostąpisz zaszczytu klepania w zaciszu domowym, wystarczy słuchać co ogłaszają i to nie tylko w Waszym teamie. Kolejki w aptekach są duże ale maść na butthurt to możesz sobie zamówić przez neta nawet, zrób to jeszcze dziś to może przed weekendem dojdzie :)) Ciekawe jaka do Ciebie karma wróci

Repo
@Oper

O kurcze, nie wiedziałam, że polskie prawo zmienia się aż tak dynamicznie!! Dzięki za cynk!!

Kocur
@Oper

To dużo ma tych partnerów, skoro już 5 osób kolejnych poszło na zdalna z tego teamu xD To nie jest taka pierwsza sytuacja że są pary w zespołach i zawsze znajdzie się ktoś z bólami, rozumiem że z samotności, ale może trzeba się zastanowić co ową samotność spowodowało ;)

lambada

@Kocur

w jakim teamie tyle osób poszło na zdalne? : OO

Oper
@Repo

A kto mówi, że w RP zawarty został ten związek? Oczywiście, że miało to miejsce za granicą... Noszą te same obrączki, zachowań, które na to wskazują jest bardzo dużo, dostrzegane są przez zespół (wiedzą o tym wszyscy z teamu).

Jubiler
@Oper

Masz jakieś zdjęcia z wesela czy coś?:d

DobryJeżuAnaszpanie
@DobryJeżuAnaszpanie

nie rozumiesz o co chodzi, nie o klepanie w zaciszu, tylko kto dostąpił zaszczytu jako pierwszy, wszyscy raczej tu z piszących wiemy kto, co login jeszcze podać... trochę szacunku dla wszystkich pracowników, co robią po pracy ich sprawa, ALE w murach firmy mają się trzymać w ramach regulaminu i ogólnoprzyjętych norm, czy może KP też traktuje ludzi wybiórczo?

Nikt
@DobryJeżuAnaszpanie

Naprawdę zajmij się własnym życiem chociaż wiem że to może trudne bo chyba go nie masz.. Albo w wolnej chwili rzeczywiście poczytaj KP i może uświadomisz sobie że to co ci się wydaje dzieje się tylko w Twojej głowie..

1-szyDobryJeżuAnaszpanie
@DobryJeżuAnaszpanie

dzbanie nie podszywaj się pode mnie ;)

harry_z_tybetu
@precz

W teamie A stabilnie. Żaden TL Wam nie pasuje. Najpierw omawiane było życie prywatne poprzedniego TL, teraz macie problem z nową TL. Nie macie swojego życia?

Jon

Jak jest liczona wydajność, czy to prawda że przy każdym odejściu od stanowiska spada?? jak to się na do zbyt długiej przerwy albo wyjścia do wc. niektórzy co chwile wychodzą do kantyny

Dżonie
@Jon

To prawda, przysługuje Ci 30 min przerwy, wszystko co jest ponad odbija się na Twojej wydajności. Chodzenie na fajkę, używanie telefonu itp.

Kornick
@Jon

Potrafię zrozumieć, że obecnie jest (jeszcze) rynek pracownika, a nie pracodawcy. Rozumiem również spadek wymagań przy zatrudnianiu do firmy (niegdyś wymogiem było wyższe, ale i to pojęcie się zdewaluowało) Staram się zrozumieć, że niektórzy mogą mieć problemy z logicznym myśleniem. Co z tego, skoro pewne pytania każą zastanowić mi się nad natura nie tyle logiki, co może biologii? Wystarczy jeden zwój więcej od konia, aby nie pić wody z wiadra. Podobno. Zadając pytanie; czy czas pracy faktura/czas ma przełożenie na wydajność... polecam poszukać zwoju.

Qatro
@Kornick

Jestem ciekawy czy w podobny sposób tłumaczone jest to osobom nowo zatrudnionym jeśli czegoś nie ogarną od razu. Raczej nie bo w innym wypadku więcej ludzi nie chciałoby pracować w tej firmie więc jeśli nie potrafisz okazać szacunku mądralo osobie pytajacej to nie odpowiadaj to, że do swojej wypowiedzi wtrącisz kilka "mądrych"słówek nie znaczy, że jesteś mądrzejszy od innych.Pozdrawiam

DobryJeżAnaszpan
@Qatro

To wyżej to zwykle leczenie swoich kompleksów, olej to

Jon
@Kornick

fajnie że masz nadmiar zwojów i wszystko od razu wiedziałeś. do mnie dotarły trochę sprzeczne informacje odnośnie tej wydajności, niby można wyjść do wc poza przerwą 30min, ale nikt nie wspominał że wydajność spada. wiem że jest liczona dla projektów, a co z czasem kiedy ma się wyłączone, czy liczy czas kiedy rusza się myszką albo wpisuje coś z klawiatury czy na jakiej podstawie -to już nie jest takie oczywiste

IQ

Gdzie Ci wszyscy członkowie Mensy? Na ołpenspejsie ich nie widać :(

Dzik - Skoda - Karczoch

Dzieciaki...

kwarantanna

zaostrzenie kwarantanny... co na to exela?

Cóż
@kwarantanna

A exela na to home office dla wybranych, bo przeciez reszta klepaczy sie nie zarazi :D

Kiki
@Cóż

Dla wybranych czyli kord i tl czy się coś zmienia w końcu? xd

Gumowe ucho
@Kiki

Doszły mnie słuchy, że dla etatów.

Cóż
@Kiki

Stanowiska wyżej to już wcześniej bo teraz szansę pracy zdalnej dostały tylko niektóre osoby z teamu co jest dla mnie osobiście kompletnie bez sensu bo reszta, czyli 4/5 osób ze zmiany będzie przychodzić do pracy i klepać faktury, co za tym idzie nadal potencjalnie zarażać. Ktoś tu był mistrzem logiki i albo to jest tylko na okres próbny i niedługo dadzą szansę każdemu operatorowi, albo naprawdę gratuluje inteligencji i pomysłu :)

Koronek

Pracownicy, którzy są zatrudnieni na zlecenie NIE SĄ PRACOWNIKAMI EXELI. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości proszę i kontakt z Agencją Pracy Tymczasowej. Wbijcie to sobie w końcu do głowy!

Tak
@Koronek

Tak, masz racje. Najlepiej wychodzić 10 min przed końcem zmiany, co godzinę na 10 min na przerwę + przysługujące 30 min, udawać, ze się pracuje i tylko ciagle płakać jak tu jest niesprawiedliwie, zleceniowcy maja taaaak źleee buuu :((

Większybolmajaetatyxd
@Koronek

Umowę podpisują poprzez agencje pracy ale nadal wykonują prace dla exeli. Wykonują tą samą robotę, za te same pieniądze i w tych samych warunkach co etatowcy. Niektórzy sa stałymi pracownikami ale maja zleceniowke z wyboru (ze względu na wyższa stawke do 26 roku życia), ale rodzaj umowy nie powinien decydować o tym kto jest ważniejszy. Wszyscy sa zatrudnieni jako operatorzy. I teraz strzelam pójdzie tekst skoro z wyboru to niech nie narzekają XDD. Jeśli ktoś jest kumaty to zrozumie ze ci na zleceniu tez chcą uczciwie pracować i wcale nie jest tak ze każdy olewa ta prace. Szkoda tylko ze firma nie dba o tych pracowników, a nawet w czasie pandemii się pewnie o nich zapomni (choć jest ich bardzooo dużooo).

@Koronek

Taki tok myślenia jest conajmniej durny, bo umowa zlecenie wykonuje TAKIE SAME OBOWIĄZKI jak umowy o pracę, te same projekty itd. My tutaj nie sprzątamy tylko robimy to samo co ty.! Kolejny geniusz, aż ręce opadają.

WHO
@Masakra

Nie rozumiem Twojego wzbudzenia, przecież WHO ogłosiło że wirus nie zaraża APT.

Tak
@WHO

Z wyboru maja zlecenie bo większy hajs a potem przylaza chorzy do roboty i zarażają bo im szkoda zrobić sobie wolne i się wychorować klika dni, NO LOGICZNE WHO Ja też tak słyszałam, właśnie z tego powodu, ze nie maja płatnych zwolnień lekarskich :) ale to ich wybór jak już ktoś wspomniał

EvaAngelina
@Masakra

W której szkole lansu i bansu uczą stawiania kropek przed wykrzyknikiem? Czy to nowe zasady interpunkcji?

@EvaAngelina

Jak już się nie ma argumentów i do czego się przyczepić to można przyczepić się o fakt że kliknęła mi się kropka przed wykrzyknikiem :D Hahaha gratuluję elokwencji i spostrzegawczości, premia dla tej pani!

Masakra

Haha faktycznie, teraz to już po mnie. :D

@Większybolmajaetatyxd

A jakie to ma znaczenie ? Wykonujecie ta sama prace co etaty -ok (po to ta cała polityka). Nie musimy zapewniać wam pracy na 8h dziennie - jest praca pracujecie, nie ma to do domu. Nadal nie zmienia to faktu, że nie jesteście pracownikami Exeli. Jeśli sytuacja zmusi do zwolnień, to właśnie wy jako pierwsi wylatujecie. Takie są realia - pierw out zlecenie potem etaty.

N

Niby jest organizowana praca zdalna ale wszystko tak po cichu jakby nie wiem co się działo...z tego co widzę (bo w moim teamie nikt nic nie mówi) to praca zdalna będzie na naszych stacjonarnych kompach? Będziemy mieli wówczas te same godziny pracy, czyli 6-14 / 14-22 czy coś się różni? Ktoś coś wie? :)

EvaAngelnia
@N

Te same godziny, na stacjonarnych kompach :)

Wuja
@EvaAngelnia

Będą się dzielić tym komputerem (jeden bierze monitor, drugi jednostkę np.) czy na koniec zmiany będą sobie przekazywać z rąk do w gumowych rękawiczkach całe zestawy? Kolejne pół godziny to czas na instalację sprzętu w ramach przerwy technicznej czy team meetingu?

EvaAngelina
@Wuja

Prawie masz racje. Po skończonej zmianie pędzisz ze sprzętem do swojego zmiennika pod dom, możecie tez ewentualnie ze sobą zamieszkać. :) Tylko nie zapomnijcie podzielić się rachunkiem za prąd!

Operator

Dlaczego niektore osoby mające 37 stopni lub więcej nie zostaja wysłane do domu?

jamtpol
@Operator

Jakieś głupie tłumaczenie ze zawsze tak maja... tez się nad tym zastanawiam, to zagrożenie dla wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Exela Technologies - Toruń

• Jak się pracuje w Exela Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Exela Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exela Technologies?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Exela Technologies