Opinie o MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. w Kraków

Ze względu na co nie ma co liczyć na premie? albo jeśli już to na taka do maksymalnie 300 pln? Teraz coś z kasa w firmie jest nie tak czy o co chodzi? wcześniej jakiej wysokości były te cale premie?

Bombonierka Nowy wpis

Ze względu na to, że trudno jest wyrobić próg od którego naliczana jest premia.

Jula Nowy wpis
@Bombonierka

Ile ten wspomniany próg może wynosić? teraz jak oglądam ofertę dla handlowca to niestety nie udzielają tego typu informacji. chociaż system wynagrodzenie w opisie został określony jako przejrzysty

Ciekawa

Chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy. Przedstawiciel handlowy ma jakiekolwiek wynagrodzenie podstawowe? Pytam, ponieważ w starszych ofertach, w które zaglądałam, to mi wyskakiwała informacja, że "Wynagrodzenie uzależnione od wypracowanego wyniku,". Czy to oznacza, że jest teraz sama prowizja?

Jim Halpert Nowy wpis
@Ciekawa

Przy obecnych warunkach, to raczej sama podstawa na poziomie niewiele większym od płacy minimalnej. Na premię aktualnie nie ma co liczyć, chyba że rzędu 200-300zl.

Handlowiec

Warunki pracy i stawki rynkowe. Uczciwe i klarowne zasady wynagradzania, które jest uzależnione od wyników sprzedażowych. Dobra atmosfera, ogólnie 4/5

Zofia
@Handlowiec

No to super jak warunki są jasne. A na ile można liczyć tak konkretnie jeśli chodzi o wynagrodzenie? Możesz przedstawić system wypłacania prowizji od sprzedaży?

XYZ
@Handlowiec

chyba napisane na zlecenie prezesa.

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 15000 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Masny Ben

Wydaje mi się że 15000 to kwota dość wygórowana. Według mnie to bardzo bardzo bardzo dobra stawka. Jednak wiem, że jak chodzi o MGh to stawka jaka wchodzi w gre to prędzej 1500, a nie 15000 ....

LocoMan

15000? Gościu, chyba za dużo zer

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno

Cześć, czy możecie napisać ile jest wizyt dla Przedstawiciela Handlowego, jaka jest podstawa, jakie auto, GPS? Będę bardzo wdzięczny, chodzi o teren Rzeszowa i okolic.

Zatrudniony w MGH

Cześć, Pracuję w MGH już prawie 2,5 roku. Firma od kilku lat rozwija się bardzo dynamicznie, zwiększając co roku sprzedaż o kilkadziesiąt procent. Jest duży nacisk na rozwój i wynik, co może nie odpowiadać każdemu. Przynosi to jednak wymierne korzyści na rynku, a firma wciąż się powiększa i poszukuje nowych pracowników. W porównaniu do konkurencji z branży środków smarnych to warunki pracy są bardzo dobre, a od początku 2021 roku nikt nie zrezygnował z pracy w firmie. Ponadto MGH posiada 2 oddziały (Kraków i Poznań), które od tego roku posiadają nowe lokalizacje i nowoczesne biura.

olejarz
@Zatrudniony w MGH

Co to znaczy nowoczesne biuro. Nowoczesna to może być linia produkcyjna, technologia. W Krakowie tel. stacjonarny jest cały czas zajęty, mimo zgłoszeń tego faktu wszyscy mają to gdzieś. Nie wyobrażam sobie aby klient nie mógł się dodzwonić do firmy i np. złożyć zamówienie. Tel. kom. nie są odbierane, przynajmniej w Krakowie , nie wiem czy Kierownictwo urzędujące w Szczucinie wie o tym. Do sklepu internetowego nie da się zarejestrować, mimo przekazanych inf. nie ma postępu, najlepsza odpowiedź "ja się tym nie zajmuję, to nie moja sprawa" W Szczucie osoby w sekretariacie Zarządu MGH nie mają rozeznania, gdzie jest Prezes i w jaki sposób można się z nim skontaktować ani przełączyć rozmowy.

CudNadWisłą
@olejarz

Zakoczę Pana, otóż biuro tez może być nowoczesne - da Pan wiarę? Takie cuda. Telefon w Krakowie działa, zarówno stacjonarny jak i komórkowe. Ba, nawet klienci składają zamówienia telefoniczne. Taaaaaaak - dodzwaniają się! Kolejny cud. Kierownictwo pracuje i ma się dobrze, świetnie wykonując powierzone zadania. Rozeznanie gdzie jest Prezes i jak można się z Nim skontaktować ma każdy więc na nic się zdała kolejna insynuacja. Cieszę się bardzo, że poświęcił Pan swój cenny czas na zainteresowanią firmą MGH. Tak, taka firma to cud! Kolejny zresztą ;-)

jaWammiwie

(usunięte przez administratora) Nie polecam tego miejsca do pracy bo nic tam nie osiągniecie, a niejednokrotnie będziecie musieli pracować więcej niż ustawowe 40 godzin w tygodniu i nikt Wam za to nie zapłaci. Wynagrodzenie za harówkę w tej firmie jest raczej (w skali średniej wynagrodzeń) niskie. W biurze nie będziecie mieli partnera do rozmowy bo pracują tam niedouczone i niekompetentne a przede wszystkim blisko spokrewnione z Właścicielem osoby. Jeśli więc nie macie noża na gardle to jak to mówił Klasyk "NIE IDZCIE TA DROGA".

Jowita

Super firma. Polecam. Chcesz zarobić DUŻE pieniądze nie ma problemu, zrób obrót 10 mil. Netto można nawet wyciągnąć 3500 tysia miesięcznie. Polecam

Mmmmm
@Jowita

Aż tak to bym nie przesadzał ;)

Jarek
@Jowita

3500 netto? :D oj to bym nie robił za takie grosze :D

Maria
@Jarek

Macie może jakieś informacje na temat tej spółki, stawek dla PH, klimatu w pracy, czy też narzędzi, jakie oferują? Będę wdzięczna, jeśli otrzymam poważne opinie, ponieważ jest aktualnie nowe ogłoszenie dla przedstawicieli. Chciałam więc usłyszeć rzetelne komentarze opisujące sytuację związaną z pracą oraz rozwojem tej firmy.

Alan
@Maria

Witam Macie jakieś informacje co do warunków pracy?

Bogusław

Może wiecie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

@Nowy A dają dodatki do wynagrodzeń? Multisport, wczasy pod gruszą, premie na święta? Powiedz coś więcej.

Fajny klimat w Poznaniu. Nowy oddział wciąż na rozruchu, ale wydaje się wszystko iść w dobrym kierunku. Wynagrodzenia przeciętne.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Małopolska Grupa Handlowa. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Sd

Nie ma możliwości rozwoju

Maria
@Sd

A wszyscy pracujecie w MGH na tym samym rodzaju umowy? Jak to wygląda? Startuje się od umowy zlecenia?

Natan

Potwierdzam szanowny prezes to niedouczony cwaniaczek.

Aaaa

Największy (usunięte przez administratora) jaki pracowałem szanowny prezes jest niewypłacalny obiecuje gruszki na wierzbie za nadgodziny niechce płacić kompletnę dno niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.?

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Cechowa 100B
    30-685 Kraków

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.