Opinie o extraDACH, oddział Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie extraDACH, oddział Gdańsk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie extraDACH, oddział Gdańsk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o extraDACH, oddział Gdańsk w Gdańsk

Chwascik Nowy wpis

Firma żenada!!!! Byłem z dostawą w tej firmie, nie ma gdzie stać. Wywalają cie i nie obchodzi ich gdzie zaparkujesz auto, maja to w (usunięte przez administratora) Byłem o 8:00 wielki magazynier mi mówi na dzień dobry ze nie wie czy mnie dziś rozładuje bo jestem czwarty w kolejce ????. Potem nie odbiera od ciebie telefonów. 8 godzin stania i to po (usunięte przez administratora) dopiero rozładowal łaskawie. Mam nadzieję że ta firma szybko zakonczy swą działalność, żenada!!

Maryna Nowy wpis

Pracuje w tej firmie już pół roku jako księgowa, jestem bardzo zadowolona z tej pracy, jest tu przyjemna atmosfera ale tez odpowiednie zarobki

Premiont

Pracuję w jednym z najświeższych oddziałów Extradachu - w Gdańsku. Praca jest wymagająca i angażująca, ale to wie każdy kto pracuje w handlu. Ponieważ to świeża placówka borykamy się z różnymi niedogodnościami, które wynikają z prężnego rozwoju i niewystarczającej powierzchni w stosunku do zapotrzebowania. Ale pracujący tu dzisiaj ludzie tworzą oddział od zera, wszystko stopniowo się ogarnia. Czasem jest ciśnienie, ale zawsze otrzyma się wsparcie, bo pracuje tam fajna ekipa zarówno na magazynie, jak i w biurze. Wiadomo- trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora) i się nie mazać a wysiłek jest wynagrodzony. No chyba, że ktoś musi mieć marmury i złotą zastawę, to nie u nas. Mamy za to przyjazną i swobodną atmosferę – mimo bardzo różnych osobowości.

Zostaw merytoryczną opinię o extraDACH, oddział Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w extraDACH, oddział Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy extraDACH, oddział Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

extraDACH, oddział Gdańsk